Tyxo.bg counter Твърде си млад за мен
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:23:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Твърде си млад за мен  (Прочетена 413 пъти)
you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Октомври 11, 2018, 20:51:51 »

Здрравейте,
Нов съм във форума както и във пик ъпа (официално).  Пик ъпил съм само когато попадна в ситуация където се вписва да започна да свалям някоя. Занимавам се с фокуси, което и ми помага в това да съм супер уверен когато говоря с жени.

Та моят проблем е следния. Доста често отварям сетове и всичко върви супер жените мноооого ми се кефят. Но почти винаги идва моментът в който ми казват "твърде си млад за мен". Аз съм на 21 и целевата ми група са жени на около 28 - 33.

Бих се радвал на малко помощ.
И отговори на подобни въпроси:
1.Това шит тест ли е?
2. Дали жените наистина се отблъскват от по млади мъже ?
3. има ли как да избегна този момент ?
4. дали в действителност ми се кефят или просто не искат да разкарат позитивния ми персонаж.

Последният ми сет беше с 4 жени с които се запознах в един бар и ме поканиха после с тях на клуб. Стояхме до 5 6 часа сутринта. Като показах интерес само към 2 от тях. Та в крайна сметка нищо не стана може би и защото когато изпращах последната бях пиян и тотално забравих да се опитам да й предложа да отидем у нас или у тях. Но се забавлявах искрено така, че за мен това не е загуба.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2018, 22:12:43 »

Ами защо пък точно такава целева група си избрал. Провай 18-21, трябва да е доста по-добре като успех.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2018, 22:26:42 »

Главно попадам в такива компании. И  освен това са ми по интересни от жените на 18 - 20
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2018, 08:25:27 »

Първо, не си поставяй такива ограничения като целева група еди колко си. Това те ограничава и теб в мисленето. Възрастта няма абсолютно никакво значение - има кукувици на 18, на 28, на 38 и т.н. Щом движиш в компания с малко по-възрастни от теб мацки няма лошо и това не трябва да е спирачка, ако искаш да боднеш някоя.
Моментът с възрастта можеш да го изиграеш по различни начини. Не знам как не си се сетил при положение, че имаш дар слово, отваряш сетове и т.н.
Въпрос: "на колко години си?", отговор: "достатъчно", "на изискан джентълмен не му се задават подобни въпроси", "много си любопитна, имай търпение" и т.н. и т.н. Мацката, ако има интерес към теб повярвай ми това няма да има абсолютно никакво значение (освен, ако не те иска за сериозно гадже и тогава сигурно ще й пука, какво ще мислят хората). Просто казваш нещо и продължаваш разговора в някаква друга насока, която разбира се ти определяш. Тя трябва да те следва. Това е, няма шит тест тук никакъв. Просто някакъв стандартен и тъп въпрос, който преминаваш с лекота и продължаваш напред със свалката.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2018, 08:50:30 »

Супер. Мерси това е добра идея. Изобщо да не им казвам на колко съм.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2018, 09:02:10 »

Добри съвети от genuine. Пробвай и "най-добрата комбинация е мъж с бъдеще и жена с минало" - май го бях чел тук, аз примерно казвам че съм на 35-40(естествено шегувито,защото не ми личи, а и съм по-млад), после й благодаря за комплимента че ме изкарва по-малък и я питам какво пие - разбираш ли, някакви рандом бъзици на емоционално ниво, нищо сложно Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: