Tyxo.bg counter Твърде си млад за мен
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:49:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Твърде си млад за мен  (Прочетена 258 пъти)
you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Октомври 11, 2018, 20:51:51 »

Здрравейте,
Нов съм във форума както и във пик ъпа (официално).  Пик ъпил съм само когато попадна в ситуация където се вписва да започна да свалям някоя. Занимавам се с фокуси, което и ми помага в това да съм супер уверен когато говоря с жени.

Та моят проблем е следния. Доста често отварям сетове и всичко върви супер жените мноооого ми се кефят. Но почти винаги идва моментът в който ми казват "твърде си млад за мен". Аз съм на 21 и целевата ми група са жени на около 28 - 33.

Бих се радвал на малко помощ.
И отговори на подобни въпроси:
1.Това шит тест ли е?
2. Дали жените наистина се отблъскват от по млади мъже ?
3. има ли как да избегна този момент ?
4. дали в действителност ми се кефят или просто не искат да разкарат позитивния ми персонаж.

Последният ми сет беше с 4 жени с които се запознах в един бар и ме поканиха после с тях на клуб. Стояхме до 5 6 часа сутринта. Като показах интерес само към 2 от тях. Та в крайна сметка нищо не стана може би и защото когато изпращах последната бях пиян и тотално забравих да се опитам да й предложа да отидем у нас или у тях. Но се забавлявах искрено така, че за мен това не е загуба.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1808

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2018, 22:12:43 »

Ами защо пък точно такава целева група си избрал. Провай 18-21, трябва да е доста по-добре като успех.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2018, 22:26:42 »

Главно попадам в такива компании. И  освен това са ми по интересни от жените на 18 - 20
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2018, 08:25:27 »

Първо, не си поставяй такива ограничения като целева група еди колко си. Това те ограничава и теб в мисленето. Възрастта няма абсолютно никакво значение - има кукувици на 18, на 28, на 38 и т.н. Щом движиш в компания с малко по-възрастни от теб мацки няма лошо и това не трябва да е спирачка, ако искаш да боднеш някоя.
Моментът с възрастта можеш да го изиграеш по различни начини. Не знам как не си се сетил при положение, че имаш дар слово, отваряш сетове и т.н.
Въпрос: "на колко години си?", отговор: "достатъчно", "на изискан джентълмен не му се задават подобни въпроси", "много си любопитна, имай търпение" и т.н. и т.н. Мацката, ако има интерес към теб повярвай ми това няма да има абсолютно никакво значение (освен, ако не те иска за сериозно гадже и тогава сигурно ще й пука, какво ще мислят хората). Просто казваш нещо и продължаваш разговора в някаква друга насока, която разбира се ти определяш. Тя трябва да те следва. Това е, няма шит тест тук никакъв. Просто някакъв стандартен и тъп въпрос, който преминаваш с лекота и продължаваш напред със свалката.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2018, 08:50:30 »

Супер. Мерси това е добра идея. Изобщо да не им казвам на колко съм.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2018, 09:02:10 »

Добри съвети от genuine. Пробвай и "най-добрата комбинация е мъж с бъдеще и жена с минало" - май го бях чел тук, аз примерно казвам че съм на 35-40(естествено шегувито,защото не ми личи, а и съм по-млад), после й благодаря за комплимента че ме изкарва по-малък и я питам какво пие - разбираш ли, някакви рандом бъзици на емоционално ниво, нищо сложно Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: