Tyxo.bg counter Съседка с приятел
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 17, 2018, 03:19:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Съседка с приятел  (Прочетена 319 пъти)
priest543
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« -: Октомври 14, 2018, 22:41:03 »

Имах миналата година заигравка със съседката. Станахме фък-бъдита, но лятото ни раздели, а тя си хвана приятел. Да ама почна новата учебна година и пак почнахме да се мяркаме по коридорите.

Тя ме търси, пише ми, казва ми как иска да е с мен, а същевременно си има приятел. Сподели ми, че той в момента имал много трудности и няма как да го изостави точно сега. Той си местил в София заради нея.

Аз също я харесвам, но страшно много се изнервям от факта, че като я натискам за целувки или секс се дърпа, заради приятеля си.

Аз няма как да я чакам да къса с него, че да идва при мен, а наистина я харесвам и искам, то ако не е за сериозно гадже, поне да се чукаме.

Тя ми се моли да й вляза в положение, да я чакам и т.н. Постоянно ми пише, вика ме у тях като е сама, като съм навън едва ли не ревнува. Като не й отговарям или като сийнвам пак си набива филми.

В нейната глава съм изградил представата за женкар, понеже доста пъти съм водил момичета у нас. Дори веднъж няколко дена след като се бяхме скарали с нея.

Въпросът ми е как да постъпя, че да я имам.

Вариантите, които виждам са два:

Единия е да й дам пълен игнор, тя да види, че вече не прекарва време с мен ( и причината за това е нейния )
И вече да задейства по-сериозно нещата по скъсването - дето се вика като види зора.

Другия вариант е да продължавам със същите отношения - разбирайте - да си пишем всеки ден, да ме вика да пушим цигари и т.н. - абе да прекарваме време заедно, НО без да правим нищо, а мен тва ме влудява - аз като ме покани у тях по клинче и искам да я пръсна.

Кое е по-добре конкретно за тая мацка?

Пак ви казвам - искам нея и тя иска мен( или поне така претендира)т.е. съветите да удрям следващата едва ли биха ме доближили до нея.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 928

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2018, 22:59:57 »

По-скоро вариант едно. Да не я ебаваш много много. Да я побъркаш да те ревнува. И дори да вижда, че се виждаш с друго/други момичета. Как така без да се ебете, тя се ебе с друг, а ти трябва да си чакаш. Ебати ебавката е това. "Влез ми в положение" - демек, бъди моята изтривалка. Чуеш ли тоя лаф от жена  - превеждам ти - послушай ме и ще се изгавря с тебе. Ще те направя смешен.

Не трябва да си ревнив и обсебен. Не трябва да се дразниш от връзката и. Трябва да я приемеш. Но трябва да приемеш и да си живееш живота, без няква тъпа путка да ти го определя с мърлявите си капризи и обещания. Заеби си очакванията и си живей живота. А ако тя те последва, радвай и се. Ама трябва и тя да си размърда задника в картинката. Ако не, да го духа
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2018, 23:21:29 »

Правиш така! Три четери дена се държиш студено и теглиш лек игнор .Да се зачуди чак какво става .Сядаш и казваш критериите ти .Ти си имаш приятел искаш да си с мен . Аз също съм човек имам цели и амбиции .Искаш аз да те чакам да се наканиш да сме заедно. Е няма да те чакам да си стопирам живота заради теб . Вземи решение какво искаш го прави . Проблеми всеки има и аз имам но питаш ли ме мен ? Не не те и натоварвам с тях ... Какво ме ревнуваш че даже като не сме интимни. Правим така или сме заедно изцяло както трябва . Или си ставаме фък приятели и ще прекарваме време заедно докато се оправят нещата с тоя . И аз си живея живота и така . Кратко и ясно ставаш и казваш аз с половин работи не се задоволявам . Потърси ме като решиш .Чао

Трябва да си по твърд братле такива си мислят че нещата са въртят около тях и са нещо велико . Свали е на земята .И гледай да не показваш слабост. Ако те обича ще дойде ако не си гледай кефа.

ПП: А бе тия жени са взеха за кралици и един не им стига искат всичко да се върти около тях мрънкат викат чирикат и се борят за надмощия само . И задушават връзката и после защо мъжете ебат и бягат ?

Успех
Активен
priest543
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 23:29:49 »

Благодаря ви за отговорите.

А според вас в какъв случай тя би била по-склонна да се раздели по-бързо с него. Тя ми казва, че дори и мен да ме нямаше, пак щеше да скъса с него.

Въпроса е - ако я резна и съм тотал игнор, ще се чуди кво се случва ама в крайна сметка ако наистина съм прекалено студен, може и изобщо да не се раздели.

Или другия вариант, да продължа приятелски контакт с нея - въпреки, че се дразня и тя като види,че съм до нея да се раздели с него.

Не знам кое от двете да е. Някакси мисля, че ако й тегля игнора ще я загубя - а тя ми е готова вързана.

А ако държа приятелскш фронта, то ревнуванки, то писания, то виждане почти всеки ден - и най-лошото : всичко това без целувки, без свирки, без секс..
Активен
WhatsMyName
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2018, 00:07:11 »

Явно не си разбрал правилно какво са ти написали момчетата.
Щом те кани вкъщи и търси компанията ти, очевидно ти се кефи. Ти трябва да вземеш решението вместо нея, защото тя се колебае и сегашното положение й допада. Има си проблемно гадже и мъжка дружка, която да ползва за кошче за душевни отпадъци (сори за израза ама си е така).  Дай малко игнор, не я търси ти, не й пиши, тя като ти пише отговаряй с къси изречения и кратки отговори, без да изпростяваш и да се държиш грубо. Покажи й че изпуска контрола, но не й говори за други момичета, защото може да затвърдиш мнението за женкар и да прецакаш работата. Тя 100% ще те пита какво става и тогава ти поставяш условията "или той или аз".

Ако си ок на приятелските отношения има огромен шанс да минеш във friendzone, а от там трудно се излиза.

Това е моето мнение, успех Wink
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 928

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2018, 01:37:46 »

Варианта е един. Единствено да почнеш пак да я ебеш. Аз не разбрах, като те кани в тях и ти се разхожда по клинче, ти пробва ли да я наебеш.
Пробва ли да и скъсаш клинчето, да и го сабуеш, и да си го извадиш?
Тя как те спря? Дръпна се? Подскочи? И каза "не, не, не мога, преди да се разделя с приятеля си". Или само го промърмори, докато пъшкаше и се кефеше.
Ако не си пробвал темата ти е безсмислена. Ако си я питал дали ще спи пак с теб, същия хуй - темата ти е безсмислена. Ако не те е спряла, а просто го е казала, но ти си се спрял - темата ти е безсмислена. Ако не си пробвал до край, сам си си виновен. А момичето се държи очаквано.

А ако се е дръпнала и те е отблъснала, тогава е трябвало на момента да станеш и да си биеш камшика с думите "ок, не ме занимавай". И тогава да прочетеш и приложиш написаното от първия ми коментар.

С разговори от типа "аз много те харесвам, искаш ли да бъдем гаджета?", не мога да ти помогна. И едва ли някой във форума ще ти помогне. Форума е за сваляне на жени. Не за детски свалки.

Успехи
Активен
priest543
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2018, 09:44:44 »

Аз доста добре й показах, че работата е или мен или той. Даже се отдръпнах малко, спрях да й пиша и тя се побърка и точно тогава ми сподели всичко около него, защо не можела сега да си раздели, почна да се обвинява колко тъпа била, кви филми си набила, как така мислела за мен постоянно, а била с него и т.н.

А btw, неколкократно съм пробвал да я натисна, при което винаги се е дърпала с думите, не мога да го направя, не съм такава, уважавам го, не искам да правя тъпотии.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: