Tyxo.bg counter Кой плаща на първа среща?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:26:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой плаща на първа среща?  (Прочетена 8053 пъти)
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 23, 2018, 15:35:20 »

Защо дадени отношения да са по-нестойностни, само защото емоцията е дошла след логиката? Ако хората вкарваха повече логика при избора на партньор, щеше да има много повече успешни връзки.

Този въпрос всъщност е доста дискутиран и го има от време оно. 90% процента от аристократите до преди стотина години са ги женели само по сметка с други аристократи/ки, често без младоженците дори да се познават(или са се виждали няколко пъти) и понякога без хич да се харесват. То дори сега, 2018, стана дискусия с браковете на принцовете в Англия. А преди е било абсурд да се ожениш само по любов. И философията е била "абе ти се ожени/мъжи, пък те чувствата ще си дойдат с времето". Другата гледна точка пък(съвременната) е чувствата и напасването да са на първо място и едва след това да се гледат логистичните плюсове и минуси.

Момичета, абе казахте нещо, ама.. не казахте нищо. Дайте малко по-подробно. Не ни трябва да ни учите какво да правим на среща. Ние си знаем. Интересно ни е във вашата глава какво се случва. Как и кое натежава, кое повече ви интересува, кои са най-главните фактори за всяка от вас. Примерно, ако харесвате начина, по който той се държи с вас, знае какво да прави и какво да говори след това за какво гледате ? Външен вид ли, професия и пари ли, фейсбука ли почвате да му следите ? И съответно обратната ситуация, ако е примерно преуспял, но пък нещо в поведението му не ви кефи много ще направите ли компромис ? Защото е ясно, че идеални хора няма. Въпросът към вас двете е с кое бихте направили компромис и кои са най-важните неща, без които не можете.

Хайде аз отивам на тренировка, повече може довечера.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 23, 2018, 15:48:56 »

И тук идва момента всяка жена да прецени и с чувства и с логика това ли е наистина човека за нея. Можете ли да си купонясвате заедно и да си прекарвате свободното време заедно и да ви е приятно. В последствие можете ли да създадете семейство и той да поеме отговорността като баща и съпруг/партньор в живота ти със всичките за и против.

Що се отнася до това какво да правите на среща, за да ви излезе късмета: задайте конкретен въпрос та да тръгнем от някъде Wink. Аз съм съгласна да дам своята гледна точка, която естествено не е миродавна.
Проблемът е, че дори и при наличието на факторите, които изброи, пак по-често отколкото предполагаш, се случва описаното от мен. Особено след периода на влюбване 1-3 години, ако мацката е млада, и се окаже в някакъв смотан емоционален период. Просто би било хубаво, ако хората полагаха малко повече усилия над връзките си, отвъд това просто да търпят и да си затварят очите, докато не им прелее.

Аз имам по-просто решение. Давай направо да излезем на....щях да кажа 1, ама после пък видях, че си писала, че са ти нужни 2, срещи, и после всеки да драсне по един репорт от неговата гледна точка, как са минали. Тъкмо готмеперор ще има нагледен пример после, че да не поставя под съмнение ипотеките ми.

Ако е само за секс, мога да ти кажа едно - при мене секс на първа среща няма как да стане. Вярвам, че и за повечето жени важи.

Като цяло очакванията ни са, че сте готови да инвестирате поне малко от времето си, за да си легнем с вас.
"Ако е само за секс, мога да ти кажа едно - при мене секс на първа среща няма как да стане" - Всяка жена, която някога е правила секс на първа среща.
В чатърската тема, където коментирахме едни клипове, интервюта с мацки, на различни теми, бях забелязал тенденцията, че винаги когато стане въпрос за нещо такова, всяка казва "Еми...да, може да има някои такива...ама аз не съм такава". Е как всяка казва, че не е такава, пък в практиката над 50% са такива? Не питам сериозно, просто интересно наблюдение. Но е истина. Да вземеш най-голямата курва (не че щом някоя прави секс на 1-2 среща е курва), тя няма да си каже "Да бе, курва съм!", еле пък пред мъж, с когото е на среща. То няма и кифла, дето да си признае, че е кифла. Според никоя кифла, тя не е кифла, и въпреки това, кифли бол, ебаси фокуса.

Е че време бол. Сега, може би е трябвало да уточня, че в моите случаи, тези 1-2 срещи, са траели по 7-8-10 часа понякога. Така че, естествено, че ако под среща визираш 1-2 часа, няма да е достатъчно, в повечето случаи. Аз лично мразя да ме разкарват от домашния уют, за "по 1 бира". Баси. То аз времето, което ще прекарам да се оправя, да отида и да се върна, ще е същото, което ще прекарам на място. Като ще излизам нека са поне 3-5 часа (това да го имаш предвид, за срещите, на които споменах, че ще ходим по-горе). То аз първият час само си изнасям встъплението.
Виж, сега като спомена това за времето конкретно, се замислих. Може би затова не ходя на катастрофални срещи....защото не си търся хора, с които да си запълвам времето, докато авера ми е на подстрижка.

Външен вид ли, професия и пари ли, фейсбука ли почвате да му следите ?
Този въпрос, според мен е доста безсмислен, защото краткосрочно, не можеш да промениш, което и да е от тези неща. Освен външния вид, до някаква степен - примерно да се подстрижеш, облечеш по определен начин, ама то дори и тези неща, нямат супер голямо значение. Ама примерно, ако тя иска някой 190++++, това няма как да го промениш. Ако иска някой едър и мускулест, и това няма как да го промениш от днеска за утре.
Професията не можеш. Парите и тях не можеш. И фейсбука не можеш, освен да изтриеш някой друг по-дебилен наскорошен пост.
Май по-добре фрейма да си гледаме.

Другата гледна точка пък(съвременната) е чувствата и напасването да са на първо място и едва след това да се гледат логистичните плюсове и минуси.
Имай предвид и друго. Голям избор, голяма свобода, минимални последствия, лесна комуникация. Както изразява графиката ми в чатърската тема, една жена, която е 1-2-3, винаги ще има избор, че даже и ще смята, че й се полага, мъж, който е 5-7. Има експерименти и с това. Супер непривлекателна жена, с дебилно описание на профила, и има една камара кандидати. Пък ако ще и само за секс да са, все някой ще остане и за още нещо, зависи как го омотае.
Така че, колко му е една прилично изглеждаща жена на 30, да си зареже мъжа, да си вземе детето, и да си търси друг? Всеки ли ще се навие? Не. Ама хич не е като да няма кандидати. Има интернет (лесна комуникация), няма особени последствия от социума. Напълно реалистично е.
Истината е, че постоянството, не е присъщо за хората, при наличието на богат, лесно достъпен избор, от каквото и да е.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 23, 2018, 16:05:58 »

Ако е само за секс, мога да ти кажа едно - при мене секс на първа среща няма как да стане. Вярвам, че и за повечето жени важи. Като цяло очакванията ни са, че сте готови да инвестирате поне малко от времето си, за да си легнем с вас. Та за да си сигурен, че на второто излизане ще има ф-клоуз, на първа среща трябва да сте минали през вас, без да сте правили нищо в апартамента. И ако цялото представяне ти е било ок на първа среща, втората ще правите секс. Wink

Това са го казвали много жени за протокола да не приличат много на курви не че приятелките им не знаят с колко са спали ама нали, а после казват " Ами не знам как се случи, беше толкова различен " Под различен визирам пич на който си се изкефила и който си е изиграл картите както трябва.
Не съм тук да ти чета морал, ако те кефи някой миличка спи с него.

Иначе е ясно има жени които стават за само за ебане и такива които са за връзка и за ебане.  Както вика Рекоджект срещата няма да е само 2 часа, а много по дълга.

Аз съм на тоя принцип който иска връзка да я поддържа от време на време, защото се иска "работа" за да се държи една връзка, ако е само секс да е без нищо ангажиращо, не да стане така че на единия му е писнало връзката и давай да минем през половината град за разнообразие, а другата работа уж секс пък влюбени.  Да и във двете неща се влагат емоции, но приоритетите са различни.
Активен
WhatsMyName
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 23, 2018, 17:31:40 »

rekojeht  ще знам да си отделя 6 часа за теб специално. Гледай да са интересни иначе мисли му Embarrassed

Мда наистина повечето жени са тип "аз не съм такава", затова не претендирам каква съм. За мен това си е правило, първа среща без секс. Най-малкото ме интересува как ще мине срещата, за да знам тоа там какво иска от мен и може ли да ми даде това което аз търся. Особено за фък бъди трябва ама наистина много добре да изглежда (да няма шкембе поне), да е изкъпан, ако има брада да си личи, че я поддържа все някак, не че просто го мързи да се бръсне и е станала на масуру (ау ужас), да си е изпрал дрехите (защото някои от вас обичат да си носят ризите от миналата неделя без да ги перат и момчета то си се усеща), да не ми закъснее или отмени срещата в последния момент (значи е несериозен и няма смисъл да си губя времето) и не на последно място да има какво а си кажем. Нямам желание да слушам в каква скапана държава живеем, тая сервитьорка колко е тъпа, колегите му какви са смотаняци и добре че е той, а бившата му колко долна кучка е. Не мерси. Много натоварва някой да се оплаква изобщо. А жените дали се оплакват - ооо да, но това не е мой проблем а ваш  Grin.  Шегите да са умерени и на точното място, лепки които ме обожествяват в първите 5 минути адски ме дразнят и знам че в последствие ще се опита да ме обсеби, а аз нямам това желание. Не ми харесва да влезем в някое кафе/заведение или където и да е и "ееее ми то има мач днеска бе, оооооо гооол". (щом има мач днес и искаш да го гледаш, ще си уговориш среща с мен за друг ден/ не е забавно нито е тийзър, дразните излишно). Същата схема е с телефона (когато си скролвате из фейсбоклука - ами тъпо е!)

С какво мога да направя компромис? - С професията и заплатата, ако ще е нещо сериозно и комуникацията е добра .
За фък бъди грам не ми пука какво работи. Важното е да има здраво тренирано тяло, защото това предполага и качествен секс Wink (поне на първи прочит, излагации дебнат отвсякъде). С анаболни и стероидни, които си целуват бицепса избягвам даже да общувам.
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 23, 2018, 18:38:53 »

Кой плащал първа среща...сериозно? Значи хем сме големи  пичове, хем 60-100 (или колкото излезе) лева ще ви бутнат?

В цивилизования свят, правилото е който кани, неформално заявява "аз черпя" (както иСвежара спомена). Защото утре може да ви поканят в заведение в Гинза, за което, вашата позиция подсказва, че не може да си позволите. Покрай така модната еманципация, някои жени настояват да си платят, за да не са ти "длъжни", което лично за мен е лош знак, а именно - тази жена е излизала само с мъже, които очакват, автоматично награда за парите си - ниска топка. И все пак е тенденция сред младите мацки, ако фанатично  настоява - делите сметката и ако има следваща среща се редувате. Както споменах, ако има...

За коментарите че жени, които правят секс на първа среща са курви няма да навлизам в подробности. Има начин да съблазниш качествена жена да го направи, но с горната нагласа, ще ги съблазнявате да им плащате сметката Wink Няма как да съблазниш мацка със самочувствие и умение, ако я презираш.

@Какво ти е името - мненията в темата ти, ми остават горчив вкус - нотката на пренебрежение към другите жени и едва доловимия опит да се харесаш на аудиторията тук. Четох и другата ти тема - опит за адаптация, но се губиш в процеса. Дразнещото е, че имаш някакъв потенциал, но не си вярваш, а следваш разнопосочните мнения, като махало. Не е хейт, приеми го, като разтърсване, което да те събуди.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 23, 2018, 18:48:46 »

rekojeht  ще знам да си отделя 6 часа за теб специално. Гледай да са интересни иначе мисли му Embarrassed

Мда наистина повечето жени са тип "аз не съм такава", затова не претендирам каква съм. За мен това си е правило, първа среща без секс. Най-малкото ме интересува как ще мине срещата, за да знам тоа там какво иска от мен и може ли да ми даде това което аз търся. Особено за фък бъди трябва ама наистина много добре да изглежда (да няма шкембе поне), да е изкъпан, ако има брада да си личи, че я поддържа все някак, не че просто го мързи да се бръсне и е станала на масуру (ау ужас), да си е изпрал дрехите (защото някои от вас обичат да си носят ризите от миналата неделя без да ги перат и момчета то си се усеща), да не ми закъснее или отмени срещата в последния момент (значи е несериозен и няма смисъл да си губя времето) и не на последно място да има какво а си кажем. Нямам желание да слушам в каква скапана държава живеем, тая сервитьорка колко е тъпа, колегите му какви са смотаняци и добре че е той, а бившата му колко долна кучка е. Не мерси. Много натоварва някой да се оплаква изобщо. А жените дали се оплакват - ооо да, но това не е мой проблем а ваш  Grin.  Шегите да са умерени и на точното място, лепки които ме обожествяват в първите 5 минути адски ме дразнят и знам че в последствие ще се опита да ме обсеби, а аз нямам това желание. Не ми харесва да влезем в някое кафе/заведение или където и да е и "ееее ми то има мач днеска бе, оооооо гооол". (щом има мач днес и искаш да го гледаш, ще си уговориш среща с мен за друг ден/ не е забавно нито е тийзър, дразните излишно). Същата схема е с телефона (когато си скролвате из фейсбоклука - ами тъпо е!)

С какво мога да направя компромис? - С професията и заплатата, ако ще е нещо сериозно и комуникацията е добра .
За фък бъди грам не ми пука какво работи. Важното е да има здраво тренирано тяло, защото това предполага и качествен секс Wink (поне на първи прочит, излагации дебнат отвсякъде). С анаболни и стероидни, които си целуват бицепса избягвам даже да общувам.

Кофти, само Рекоджекта ще го огрее или поне братле, ще те изтърпи 6 часа пак после каквото дойде. Но ми направи впечатление как описваш момчета с които не искаш да бъдеш, сякаш вече си била с такива, чак ми дожаля за теб(ама мача може да е бил интересен, не всеки ден е финала на Шапионска лига). Не се притеснявай тук си имаме всякакви във форума, и мускулести и добряци и алфи и такива които ще те изслушват простотите и женските драми, имаме си и такива които ще те обожествяват, ама тях можеш само за валидация да си ги ползваш.

Пичове да отиваме да тренираме че за къде сме с нашите грозни тела, няма да ни огрее при тая.  Grin

Само че и ти трябва да отговаряш на някои изисквания. Да не ми хленчиш за бившите ти и някой сълзлива драма от живота ти.  Иначе за мачовете не се притеснявай, когато играят Юнайтед няма да излизаме  Grin, за шкембето съм на 100% съгласен с теб, имам плосък корем. Ако искаш плочки мога да те насоча към друг човек във форума.

Иначе сериозно по темата, тези неща които описа доста наподобяват женски номера или по точно казано току що описа 80% от момичетата, защото и ние мъжете имам е изисквания:

- Да сте красиви - важна е, но за нас е много важна, не казвам да мязате на топ модели, но поне да имате един приличен външен вид, за разлика от вас жените ние можем да си свалим летвата.
- Да не сте някое дърво което само гледа в една точка( то и за секса се отнася)
- Да не сте тъпи - тук нямам предвид интелигентна, а някоя с която мога да завържа разговор, а не само да ми мълчи.
- Да не ми се правите на феминискти - че жената била велика и подобни глупости.
- Да се стараете в леглото, както викаш ти хубав не значи секс машина.
- Да се имате за някоя специална, защото специално много има.

Това са основни изисквания, които получаваме естествено ако си изиграем картите добре или ни хареса мацката, иначе щита който си слагате няма да го кометирам. ( Ех че и аз пиша едни глупости ама  Grin)

Това не хейт към вас жените, защото не ви мразим, мразим номерата ви. Но това е играта.  Wink

Пожелавам ти да намериш този който искаш и да се кефите един на друг, айде със здраве че днеска съм в яко настроение.  Wink

П.С. Сори че говоря от името на всички мъже, ако някой има да добави нещо да каже или да ме поправи, това все пак си е  мое мнения за нещата.  Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 23, 2018, 19:08:23 »

Кой плащал първа среща...сериозно? Значи хем сме големи  пичове, хем 60-100 (или колкото излезе) лева ще ви бутнат?

В цивилизования свят, правилото е който кани, неформално заявява "аз черпя"
R u 4 real? Нужно ли е, каквато и да е сума, да може да ме бутне, за да преценя, че бих предпочел да я дам за нещо по-смислено? Да не говорим, че този "аргумент" е тотално манипулативен. Може да се използва за всичко, което една жена иска да направиш - "айде направи Х за мен, какво, ще те бутне ли?!"
То ако ще е така, защо пък ние да не можем да кажем "е, айде де, дай да ти го вкарам, кво, една пишка повече няма да те бутне". Ама тогава следва "Жените не ти дължат секс!" - Еми аз пък не съм длъжен да заплащам по 100 лева, за възможността да се разкрия що за човек съм. Айде, айде, не им е толкова ценно времето.
Ебаси самонабутващият лаф.

Еми да де, ама и тва е самонабутващо, защото в повечето случаи мъжът кани, защото жената седи и чака. Въпросът е да има реална промяна и прогрес, а не просто различен аргумент за "Защо точно мъжът трябва да е набутания".

тази жена е излизала само с мъже, които очакват, автоматично награда за парите си
Ами ще очакват много ясно. Те парите са за това, за да получаваш неща в замяна. Не са за украса. Мен пък ме смущават жени, които живеят с идеята, че неща им се полагат, само защото са се появили някъде.
Време за време, пари за пари, секс за секс. Стига с това "секс" за "секс+още нещо". Да не говорим, че ако ще е така, тя би трябвало да е тази, която да добави това "още нещо", защото след това, няма тя да е този, който ще седи в планк 1 час (примерно), ще бъхти, ама барай тук, ама барай там, ама говори ми, ама пляскай ме, сега косата, сега пъпа, сега не знам си какво. Колкото и да е добра, каквито и пинизи да прави, по-тежката част от работата я върши мъжът, и ако някой не е съгласен с това, просто не живее на тази планета. Иначе ако ги питаш, всичките са много дейни, всичките майсторки в свирките и всичко останало, ама то пак става като онова "никоя курва няма да си признае, че е курва".

За коментарите че жени, които правят секс на първа среща са курви няма да навлизам в подробности.
Нормално да не навлезеш в подробности относно нещо, което не е било казано.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 23, 2018, 19:39:39 »

Пожелавам ти да намериш този който искаш и да се кефите един на друг, айде със здраве че днеска съм в яко настроение.  Wink
Ми че тя вече го намери. Ето ме. Smiley Чакай да видим критериите един по един. (днеска имам време да пиша във форума, понеже спирам цигарите и не мога да си позволя да съм навън по места, където се пуши)

Особено за фък бъди трябва ама наистина много добре да изглежда (да няма шкембе поне) - Е баш пък "много добре"....бе...ставам, ще ме изтърпиш. Иначе ако критерият ти за "много добре" е да няма шкембе, то тук почти всички го покриваме това. Не знам колко често срещано е човек между 20-30 да има "шкембе".
да е изкъпан - Ок.
ако има брада да си личи, че я поддържа все някак, не че просто го мързи да се бръсне и е станала на масуру (ау ужас) - Минавам я от време на време на първи номер с машинката. Мисля, че стига.
да си е изпрал дрехите - Ок.
 да не ми закъснее или отмени срещата в последния момент - Закъсняване до 5 мин, не се брои. Това е правилото. Иначе ок.
 и не на последно място да има какво а си кажем - Това няма да е проблем. Като за начало, аз ще говоря през цялото време, а аз мога да говоря безкрай, така ти винаги ще имаш какво да кажеш, защото просто няма да успееш да вземеш думата. (+10 attraction защото се грижа за партньорката)
Нямам желание да слушам в каква скапана държава живеем - Няма проблем. И аз ги мразя такива. Особено, предвид, че винаги са някакви дето не са си подавали носа извън България.
 тая сервитьорка колко е тъпа - Ами ако я познавам и знам, че наистина е тъпа, и това по някаква причина органично излезе като тема в разговора? Мисля, че тогава е допустимо.
колегите му какви са смотаняци и добре че е той - Аз колеги нямам, работя сам. Та тъй де...добре че съм аз.
 а бившата му колко долна кучка е - Не ходя по срещи за да се оплаквам от бившите си.
Шегите да са умерени и на точното място - Няма да се съобразявам с тотално абстрактни изисквания. Пък и не смятам да си коригирам чувството за хумор за когото и да е. Ако не те кефи, сори. Ще свикнеш и ще почне да ти харесва. Като аналния секс.
 лепки които ме обожествяват в първите 5 минути адски ме дразнят и знам че в последствие ще се опита да ме обсеби, а аз нямам това желание - Няма да е проблем. Като за начало първите 5 часа само ще те нареждам по абсолютно всеки параграф, а комплимент не очаквай по-рано от преди първото ни дете като влезе в университет.
Не ми харесва да влезем в някое кафе/заведение или където и да е и "ееее ми то има мач днеска бе, оооооо гооол" - Не гледам спорт.
Същата схема е с телефона - Не ходя по срещи за да правя това, което така или иначе правя през останалото време. Кой изобщо го прави? Излиза с мацка, иска да я чука, и си зяпа телефона? Това сериозно, случва ли се? Най-малкото, предвид, че имаш някакво ограничено време да си покажеш хубавите страни, ми се струва контрапродуктивно.

Очаквам си официалната покана за среща, на лично.

Останалото настрана, ама и на мен ми се струва, че всичките тези неща са твой реален опит. И се чудя как точно е? Един и същ ли ги направи всичките тези неща? Или си все някой, с когото си била на среща е прегрешавал по едно от тях? Или са били двама, единият е бил половината неща, а другият другата половина?

Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 24, 2018, 07:59:06 »

Да не говорим, че този "аргумент" е тотално манипулативен. Може да се използва за всичко, което една жена иска да направиш - "айде направи Х за мен, какво, ще те бутне ли?!"

Това ли ти е фрейма? Змиите хапят, кучетата лаят...жените са манипулативни? Разбира се, че са, това им е природата, да не се съобразиш с нея, е като жена да ни сесърди, за сутрешните ерекции. Фрейма ти е реваншистки, искаш да си Върнеш, да прецакаш, няма как това да е алфа.

Не подценявам парите, те се изкарват с все повече усилия, обаче излезеш ли да рутиш мадами, това означава, че си наясно,че това струва пари и време и няма да се изплати задължително. Можеш даопиташ да "хеджираш" загубите, но е страшно нийди да тропкаш с краче и да настояваш - защо пък мъжете да плащаме, нали и на тях им се прави секс? Само, че посредствена жена, ще забие много повече мъже от колкото ти жени, дори с изпипана игра. Жените и мъжете имат различна игра, която е балансирана.

То ако ще е така, защо пък ние да не можем да кажем "е, айде де, дай да ти го вкарам, кво, една пишка повече няма да те бутне".

Били чукала, мадама,която се навие на това? Аз и със скафандърнямада я пипна.

в повечето случаи мъжът кани, защото жената седи и чака.

Моя опит (различен от на моите приятели) е, че жените изпадат или се поставят в ситуации, в които ги "спасявам". Като започнеш от университета, на пътя, та даже и на улицата - от там нататък от мен зависи, дали съм я харесал. В нормалните ситуации стигаме до свръх вниманието, което имат. Днес вече не работи подхода на настоятелността. Трябва да им "продадеш" (щомще говорим за пари), качественото време, което никой друг не може.

"Защо точно мъжът трябва да е набутания".
Природа, когато, някога стигнеш до деца, ти трябва да си стабилния, жените са силно емоционално и залитащи,така, че тази роля няма да се промени. Ти си силния Алфа нали, а това не е само,чукането, но и да извеждаш заблудените овце през пустинята Wink ....библейски казано.

Те парите са за това, за да получаваш неща в замяна. Не са за украса. Мен пък ме смущават жени, които живеят с идеята, че неща им се полагат, само защото са се появили някъде.
Парите са за това, но не можеш да получиш качествен секс или връзка на база Танто за танто. Апропо, не можеш да я получиш и без да си обезпечен. Жените, които описваш замен са женски афц-та, с такива не излизам, може би за това за мен не е проблем.

Колкото и да е добра, каквито и пинизи да прави, по-тежката част от работата я върши мъжът, и ако някой не е съгласен с това, просто не живее на тази планета.
Пич, аз защо се бъхтам да пиша - ти сам си отговаряш  Grin Разбира се, че да си мъж е по-трудно и отговорно. И точно за това не мога да си позволя реваншизъм - сега ще й върна, че получава толкова много внимание, подаръци, че получава оргазми(всъщност като знам балкансите ни мъже и това не получава, ма нейсе). Това е положението - те раждат, по-слаби са физически, емоционално по-нестабилни(ама напоследък даже и за това не съм сигурен),много ясно, че природата е създала компенсация.

Всичко е тест, от това да си алфа и стабилен макар номерата, до това да можеш да кажеш не, докато те съблазняват. Ако сме Алфа, това не е само чукането и самочувствието. Това е и покритието. Една Алфа можеш да я използваш веднъж - два пъти, учи си уроците и филтрира.

За коментарите че жени, които правят секс на първа среща са курви няма да навлизам в подробности.
Нормално да не навлезеш в подробности относно нещо, което не е било казано.

Който не знае, че жените са по-сексуални и перверзни от мъжете не е ...как беше - от тази планета Wink Не добре изчуканата и предразположена жена винаги ще е "курва", тази, която си изчукал и в мозъка и иначе е сговорчива мръсница. Заради подобни етикети, се налага да съблазнявам мацките за тройки и мърсотии...за които те самите отдавна си фантазират  Embarrassed

Напълно разбирам линията ти на поведение rekojeht, но за мен тя е ако не нийди, то реваншистка. Мъжете и жените са различни, няма как да не важат различни правила за тях. Все едно жена да се оплаква, че мъж ебач е наричан плейбой,а жена - курва.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 24, 2018, 10:55:33 »

Що не ти се влиза в детайли? Нещо криеш ли?
Естествено, че крия, крия тайната как да свалим всяка жена, всеки път  Roll Eyes
Защото имам толкова голям опит със свалянето на жени.
И защото жените по принцип знаят какво искат и е толкова лесно да се отгатне  Roll Eyes
Държа си я тая тайна при отговорите на вселенските въпроси.  Roll Eyes
Даже мисля да я патентовам.
Очевидно знаеш повече за моите връзки от мен и доколко го карам на емоция, та по-нататъшния диалог ми се вижда излишен.  Kiss
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 24, 2018, 11:19:40 »

Как и кое натежава, кое повече ви интересува, кои са най-главните фактори за всяка от вас. Примерно, ако харесвате начина, по който той се държи с вас, знае какво да прави и какво да говори след това за какво гледате ? Външен вид ли, професия и пари ли, фейсбука ли почвате да му следите ? И съответно обратната ситуация, ако е примерно преуспял, но пък нещо в поведението му не ви кефи много ще направите ли компромис ? Защото е ясно, че идеални хора няма. Въпросът към вас двете е с кое бихте направили компромис и кои са най-важните неща, без които не можете.
Джъст а бой, ще ти отговоря, но моят отговор няма да ти свърши работа, защото не е универсален и се отнася само до мен, а също така се влияе и от моментната ми ситуация.
Ако е преуспял, но виждам червени флагове в поведението му - няма да се хвана с него.
Но имай предвид, че аз гледам от гледната точка на жена, която е сравнително обезпечена и е свикнала на труд.
Множество жени, които не са се справили толкова добре в живота, бленуват за такъв мъж, пък ако ще и да е проблемен, защото не виждат друг шанс за сносен живот. Те така се оценяват, така действат.
Като махнем тази графа е важно да се държи МНОГО добре с мен, но да не е комформист без собствено мнение, да не го е страх да защити позицията си пред мен.
Важно е да е отговорен, да може да защити себе си, своят интерес и мен (не е задължително да е велик лидер и да е безумно амбициозен, тоя филм вече съм го гледала), да е привлекателен дотолкова, че да го желая, да ме докарва до оргазъм редовно, да намира мен за привлекателна (особено последното).
Не е лошо да има хубава професия, но не настоявам - ако е достатъчно отговорен ще намери мястото си в живота и в работен аспект, докато е с мен.
Не понасям - мързел, липса на хигиена, тъпи оправдания как всеки друг е виновен, емоционална нестабилност, стиснатост и манталитета "Най ме е страх да не настина и да се не мина".

Естествено, вероятно има още, но това се сещам в момента.
Доволен?
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
WhatsMyName
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 24, 2018, 15:02:57 »

Имаше конкретно питане:
дайте да опишем как протича свалката от гледна точка на жената. Какви са стъпките за вас, които трябва да се минат преди и по време на една свалката, какъв ви е подборът, кога и защо пускате
на което аз отговорих от свое име + лични наблюдения + мнения на приятелки.

А именно приятен и поддържан външен вид, позитивно и приветливо настроение към света и заобикалящата среда, уважение и остроумни шеги (било и то пикантни), но добре поднесени и в точния момент. По отношение на мача и скролването в телефона, го споменавам именно защото четох наскоро във форума един младеж как гордо заяви, че си е гледал мача и си е цъкал в телефона. После се чуди, защо тя не му вдига (едва ли е само това причината, но е допринесло със сигурност). Не смятам, че изискванията са силно непостижими. Всичко останало момчета, се постига с добра комуникация.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 24, 2018, 15:38:22 »

Който не знае, че жените са по-сексуални и перверзни от мъжете не е ...как беше - от тази планета

Напълно разбирам линията ти на поведение rekojeht, но за мен тя е ако не нийди, то реваншистка. Мъжете и жените са различни, няма как да не важат различни правила за тях. Все едно жена да се оплаква, че мъж ебач е наричан плейбой,а жена - курва.
По-сексуални са в определени контексти/моменти, при които е нужен определен тригър, за задействането им. На средно, жените не се събуждат разтечени. Доказано е, че мастурбират значително по-малко. И имат желание за секс с по-малък брой партньори. Изключения има, но статистически.....
Или да го кажа, с твоя пример - докато тя си мисли за тройки, аз си мисля за 20 man 1 woman, creampie, bukakke, pissing, snuff gangbang.....на слаб ден.

Аз бих я определил като егалитарна, ама се тая.
Не, не са различни. Поне не и по начина, по който си мислиш и си научен. Всичките тези правила за които говориш, как едните се държат, пък как другите, са културно вменени. Това е заучено поведение. На биологично, мозъчно ниво, няма съществени разлики, които да оправдаят разликите, за които говориш. Препоръчвам ти наистина да се бръкнеш и да почетеш някои мета анализи по темата, а не да вземаш примери от филми и форуми. Ако не друго, поне ще ти е интересно. Като тийзър, ще ти дам това:
Мъжете имат повече тестостерон, съответно това води до повече агресия? Предполагам си съгласен с това.
Защо тогава при случаи на домашно насилие, жените посягат повече (като брой пъти) и по-често посягат първи?
Не само това, но и жените удрят децата стабилно повече от мъжете, ДОРИ и при коригиране за време прекарано с детето (защото обикновено като го кажа, реакцията е "е да де, ама майката прекарва повече време с него!" - не, дори и да прекарват еднакво време, пак жените посягат повече).
Защо лесбийските двойки са с най-висок % за домашно насилие, а с най-нисък са гейовете?

Силно против съм това жените да бъдат третирани като големи деца. А с тези алфа шашмагории, това детинско поведение се окуражава, и цялото нещо се превръща в едно self fulfilling prophecy. Btw, няма да е зле да почетеш и за терминът алфа от къде идва, защо го е използвал, в какъв контекст, и как е оборен. Накратко - https://io9.gizmodo.com/why-everything-you-know-about-wolf-packs-is-wrong-502754629
Активен

Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 24, 2018, 17:05:33 »

Имаше конкретно питане:
дайте да опишем как протича свалката от гледна точка на жената. Какви са стъпките за вас, които трябва да се минат преди и по време на една свалката, какъв ви е подборът, кога и защо пускате
на което аз отговорих от свое име + лични наблюдения + мнения на приятелки.

А именно приятен и поддържан външен вид, позитивно и приветливо настроение към света и заобикалящата среда, уважение и остроумни шеги (било и то пикантни), но добре поднесени и в точния момент. По отношение на мача и скролването в телефона, го споменавам именно защото четох наскоро във форума един младеж как гордо заяви, че си е гледал мача и си е цъкал в телефона. После се чуди, защо тя не му вдига (едва ли е само това причината, но е допринесло със сигурност). Не смятам, че изискванията са силно непостижими. Всичко останало момчета, се постига с добра комуникация.

На първо четене ми изглежда че искаш някой от средно ниво, поне така ще си помислят повечето които четат, влиза някой смотаняк във форума и чете точно тази тема и си мисли, че то аз покривам всичко, да ама дали напрактика е това което искаш. Защото вие жените все тъй приказвате, че толкова ви стига, а после " Ами аз очаквах нещо друго/повече".
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 24, 2018, 17:48:58 »

Защото вие жените все тъй приказвате, че толкова ви стига, а после " Ами аз очаквах нещо друго/повече".
Точно това си мислех и аз. Обаче вярвам, че казва истината. Това не означава, че казва пълната истина обаче.
На първо четене, критериите й могат да бъдат резюмирани с простото "Не искам да прави мега издънките като сме на среща, и всичко ще е ок". Което.....fair enough. То затова и не е за хвалене, че не съм имал неуспешни срещи от години. Просто не се дъня. Перфектна ли ми е играта? Не. Всяка тъпотия, която излезе от устата ми ли е най-якият лаф/майтап? Не. Но просто гледам да не правя яки издънки, и полека лека да си бутам нещата в правилната посока.
Проблемът обаче е, че обикновено не тръгваме от тази позиция. От позицията на "ок, вече сме на срещата, давай да се опознаваме". Обикновено нещата почват много от преди това. А именно, запознанство, демонстриране на някаква стойност, създаване на интерес, привличане, уговорки за среща, че чаааак тогава срещата.
Така че, според мен, по-важният въпрос е "По какви критерии преценявате да излезете на среща с някого или не?" и съответно "Какво може да направи мъжът, че да увеличи шансовете си за това?" .
То ясно, че вече като има интерес/привличане и излезете, трябва да си малко ретард за да се издъниш. А вече на какво се дължи първоначалното привличане.......дето коментирахме в чатърската тема, май в огромна част, на външния вид/излъчването. Със сигурност не е това, че не гледам мачове, или че се е изкъпал, или че си е погледнал телефона, или че е казал, че някой от персонала е тъп, или че е закъснял на партито, на което са се запознали.

Някой несъгласен с казаното до тук?
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Изпечатай  

Отиди на: