Tyxo.bg counter Кой плаща на първа среща?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:25:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой плаща на първа среща?  (Прочетена 8051 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1576

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #45 -: Октомври 24, 2018, 19:22:23 »

@kejtarn
айде спри се... само глупости и тъпотии, както винаги. Стига спами, баси всеки втори поуст е твой... По 1-2 поуста максимум на тема ти се отпуска.

---
Тежък е животът на афц-тата... мине, не мине време и се стига до въпроси към жените от типа на:

Цитат
Интересно ни е във вашата глава какво се случва. Как и кое натежава, кое повече ви интересува, кои са най-главните фактори за всяка от вас.

Още преди 15тина г., когато го правихме този сайт в първата тема обяснявах, че да питаш подобни въпроси жена е меко казано безполезно...

Тя чак и п-та ви ебава:

Цитат
Естествено, че крия, крия тайната как да свалим всяка жена, всеки път  Roll Eyes
Защото имам толкова голям опит със свалянето на жени.
И защото жените по принцип знаят какво искат и е толкова лесно да се отгатне  

Естествено отговорът й надолу е абсолютно безполезен:

Цитат
Ако е преуспял, но виждам червени флагове в поведението му - няма да се хвана с него.

- Каквито и флагове да вижда, ако ВЪЗДЕЙСТВА и ВЛИЯЕ ще я е*е!... и няма да вижда никакви флагове, дори от гъза да му стърчат Smiley

Цитат
Но имай предвид, че аз гледам от гледната точка на жена, която е сравнително обезпечена и е свикнала на труд.

- Това няма никакво значение, ако Й ВЪЗДЕЙСТВА И НАТИСКА БУТОНИТЕ НА ЕМО НИВО ще я е*е!

Цитат
Множество жени, които не са се справили толкова добре в живота, бленуват за такъв мъж, пък ако ще и да е проблемен, защото не виждат друг шанс за сносен живот. Те така се оценяват, така действат.

- Всъщност тези жени са много малцинство... такива, които чисто на логическо ниво си лягат с някой... само защото "притежава еди-какво-си"... и съвсем не са неподатливи на ЕМО ВЪЗДЕЙСТВИЕ и ВЛИЯНИЕ.

Цитат
Като махнем тази графа е важно да се държи МНОГО добре с мен, но да не е комформист без собствено мнение, да не го е страх да защити позицията си пред мен.

- Важно е само и единствено КАК Й ВЪЗДЕЙСТВА. Как приема себе си и света, дали се има за по-ниско, по-виско, дали е*е редовно, и по-готини от нея, дали сукомуникира нийдинес или изобилие.

Цитат
Важно е да е отговорен, да може да защити себе си, своят интерес и мен,

- Да гледаш интереса на мацката (преди да си я е**л) - води до това ДА НЕ Е**Ш (или да ти се забави секса на макс). Субкомуникира мега нийдинес и приемане на по-нисък или равен ранг с жената - демек 'ГГ'.  // една от основните ми грешки години наред

Цитат
(не е задължително да е велик лидер и да е безумно амбициозен, тоя филм вече съм го гледала)

- Разбира се, че не е задължително. НО Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ВЛИЯЕ и ДА СИ НАЛАГА ФРЕЙМА. (какъвто и да  - примерно 'пушещ марихуана прощляк' ... 'но готин (в нейната глава) прошляк').

Цитат
да е привлекателен дотолкова, че да го желая, да ме докарва до оргазъм редовно, да намира мен за привлекателна (особено последното).

- Това за оргазмите не е необходимо за оне-найт-стендовете... ДА ИЗЛЪЧВА ИЗОБИЛИЕ ОТ ЖЕНИ (не задължително като плейър, а пич с избор и това, че е харесван, търсен и желан), обаче Е!

Цитат
Не е лошо да има хубава професия, но не настоявам - ако е достатъчно отговорен ще намери мястото си в живота и в работен аспект, докато е с мен.

- Логически глупости, които нямат нищо общо с това как се случва привличането.

Цитат
Не понасям - мързел, липса на хигиена, тъпи оправдания как всеки друг е виновен, емоционална нестабилност, стиснатост и манталитета "Най ме е страх да не настина и да се не мина".

- Това е най-якото, идващо от пола закърмен с поведението "Да не взема да се мина да си легна с някой" ... все едно ще се изтъркат Smiley (но това е на логи ниво, където привличането не се случва)... Последната 7чка, която ч-ах ... половин година го беше карала на мастурбация (и съвсем не е единичен подобен случай)... Беше отсвирила маса пичове за тоя период... "смотани бяха", заключи кратко... Аз само се усмихнах, въпреки, че знам истината "Просто не са умеели да й ВЛИЯЯТ и ВЪЗДЕЙСТВАТ"... и се съгласих с нея "Да смотани са Smiley"
Активен

I'm a very special kind of monster
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 24, 2018, 19:36:03 »

slayer и мене ли ме набеди за афц ? Тамън си мислех, че може да съм намазал нещо от ултра-алфарството ти покрай излизанията на центъра, ама уви Wink Що пък да няма какво да се научи от женската гледна точка ? Особено във форум, където никой не ги знае и може да си споделят абсолютно откровено ? Това за изобилието и фрейма сме го чували и го знаем. Дай нещо друго.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 25, 2018, 11:04:34 »

Естествено, тук всички сме АФЦ-та, освен Слеър  Roll Eyes
Ама толкова сме афц-та, че говорим за подбор на дълготраен партньор, а не са еб*не, оране и да не продължавам  Roll Eyes
Иначе формулата е следната - колкото повече въздействие и емоции можеш да предложиш, толкова по-малко логични критерии ти се налага да покриеш.
Но ако ще ползваш такава тактика за дълги връзки гледай да я вържеш набързо с едно-две чавета, преди да е прогледнала и избягала.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #48 -: Октомври 25, 2018, 11:47:22 »

Питах предимно за секса, не си разбрала. То, за да има някаква връзка трябва да се мине и през секс. А и за дълготраен партньор не ми е сега времето на мен.

Иначе формулата е следната - колкото повече въздействие и емоции можеш да предложиш, толкова по-малко логични критерии ти се налага да покриеш.
Аха.. понеже едва ли ще можеш да дадеш добър анализ какво точно ти въздейства и кои са тези "по-малко логични критерии" дай да направим нещо друго. Кажи последният мъж, който успя да те свали ефективно и бързо(2-3 срещи примерно) с какво успя да ти въздейства и какви му бяха "логичните" предимства ? Казано направо - какво те накара да се овлажниш и да го направиш ? Сега само без да казваш "ама аз не съм такава", тук никой не те познава. Със сигурност си имала поне 1-2 такива ситуации, така че сподели каква е била играта + логистиката на въпросния господин.

П.С. gotemperor
Тя чак и п-та ви ебава:
Ти ли си п-та, която ни ебава ?? Ти какво си позволяваш ? Къде се намираш ? Форумният ранг заради тебе ми падна с 0.2 на 8ма делено на Пи по 2 на 3та. Слеъра да ти каже с колко е, той е алфа-програмист и ще изчисли.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1240

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 25, 2018, 15:09:25 »

Що пък да няма какво да се научи от женската гледна точка ? Особено във форум, където никой не ги знае и може да си споделят абсолютно откровено ?
Щото, приятелю, хората не сме откровени дори когато сънуваме. Щото, често не сме откровени пред себе си. Лъжем се и дори си вярваме. А кво да говорим - пред аудитория. Била и виртуална. Щото мозъка ти е създаден да пълни дупки и да крие грешки. Единствено за да може да съществува егото ти. И щото без него, щеше да си просто една джаджа от месо и кокали с изкуствен интелект. Каквато и китаец може да ти създаде. Но не и жив биологичен вид.

И не, че не може да се научи нищо от жените. Можеш много да научиш. Но не от информацията, която думите им носят като смисъл. А ако се научиш да ги четеш като субкомуникация.
И това е лесно.
Основната разлика в едно и също изречение е въпроса, който задаваш за да го определиш.
В първия случай го определяш с "какво" - каква информация носи изречението.
Във втория със "защо" - защо ми се дава тази информация. Тук дори може да се раздели на два основни въпроса, които са фактор в рейнджването на субкомуникацията. Ама да не влизаме в подробности. Ясна ти е идеята.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3814

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 26, 2018, 01:12:00 »

@Джъстабой - не амогвай батко си, че не ти се получава добре сарказъма, по фрейм няма да го биеш.

@Конс - къде се губиш, баш ми е драго да те видя във форума? Няколко години те няма, сигурно си по чужбина някъде? Живот и здраве ако се видим някъде там, ще те заведа на някой бардак като хората (тука в БГ не съм попадал на такива) - това и на другите пичове искам да го кажа. Прав си, че 100 лева не ме събарят. Що да не ги дам за някоя мацка, ако ми е готино с нея? Обаче 100 лева + 5-6 часа загубено време, вече е друга работа. А те ето как всички очакват да им отделиш поне няколко часа (Мистъри беше казал, че са нужни средно 7). Че мене колко ми е надника на час?
Единствено бих направил изключение ако тези 5-6 часа са прекарани приятно за мен. Тоест, мацката да е наслада за очите ми, както и да не ми се заяжда, да не пуска шитове (поне не много), да не ми споделя колко бил тъп Тръмп (като че ли тя е по-умна от милиардера), да не ми надува главата с глупости, да не... абе станаха твърде много, рядко се е случвало напоследък.
Иначе ми е по-лесно тия 100 лева да ида и да ги дам където се дават по предназначение. Е миналата седмица ходихме на един т.нар. клуб за мъже, нещо комбинирано като спа-център, ресторант, бар, и дискотека... ама вътре 20-30 пички чистак голи. Ти си стой, яж си, пий си, кисни се в джакузито, танцувай си, ако си харесаш някоя качвай се горе с нея в стаичките, 50 евро струва. Мацките усмихнати, повечето 7-8-чки, тук там някоя по-грозна, тук-там някоя дето и 9 ми се стори, като пийнах. Сами се конкурират за тебе, едва ли не те те свалят (без да стават досадни).
Идете, вижте, да си разширите малко кръгозора. Значи, след това ти държи няколко дена - като видиш някоя красива жена на улицата или в офиса, па си кажеш - абе същите като тая, че и по-хубави, ги ебах оня ден за 50 кинта, и цяла вечер ми танцуваха голи - а ти сега фасони ли ще ми правиш? Помага много за фрейма.
По принцип големите алфи си го имат този фрейм и по рождение, но на обикновените мъже понякога ни е нужно малко напомняне. Така че - ето пичове, напомням ви, не сте длъжни да се съобразявате с никоя, нито да ѝ плащате по 50 и по 100 лева само за да ѝ дадете шанс да ви опознае и да ви поставя оценки. Ако искате да се опознавате, дръжте си независимия фрейм и това ще я заинтригува повече; ако ще плащате и ще губите и време - очаквайте и изисквайте да ебете срещу това.
Вярно, че в тоя клуб имаше повече мои набори, та и нагоре. Млади момчета почти не видях. Те вероятно са били по нормалните барове или по улиците, да трупат бройки... за отваряне имам предвид, не за клоузене. Лошо няма, стига да има резултат. Ако видите обаче, че в един момент резултата не си струва, по-добре се фокусирайте на правенето на пари (и фрейм), тогава ще има и резултати.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #51 -: Октомври 26, 2018, 08:34:34 »

Ей само милионери в тоя форум. ;-)

Какви са тия първи срещи дето ще излязат по 100 лв ? И колко човека тук няма да ги събори ? Макс 2 - 3 в най - най - добрият случай. Вие купувате ли я жената ? Има такива специализирани пазари за булки , но предимно един определен етнос го използва.

На първа среща плаща който кани , това в повечето случаи е мъжът. От там нататък трябва да си се разберете за сметките , защото ако е само и единствено мъжът , по добре като случката от историята на Stone.

Активен

Никога не се отказвай .
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #52 -: Октомври 26, 2018, 09:43:01 »

Аха.. понеже едва ли ще можеш да дадеш добър анализ какво точно ти въздейства и кои са тези "по-малко логични критерии" дай да направим нещо друго. Кажи последният мъж, който успя да те свали ефективно и бързо(2-3 срещи примерно) с какво успя да ти въздейства и какви му бяха "логичните" предимства ? Казано направо - какво те накара да се овлажниш и да го направиш ? Сега само без да казваш "ама аз не съм такава", тук никой не те познава. Със сигурност си имала поне 1-2 такива ситуации, така че сподели каква е била играта + логистиката на въпросния господин.

Джъст а Бой, вече ти казах, че информацията от мен няма да ти е полезна.
Единствения мъж, който успя да ме "подмокри" достатъчно, за да спя с него на трета среща беше мой любим и партньор 7 години след това.
Ценя себе си и времето си, не го инвестирам в хора, които са ми неподходящи за дългосрочни взаимоотношения.
За случайните забивки питай Слеър, той вероятно има повече опит от мен.
Активен

Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 250

Профил
« Отговор #53 -: Октомври 26, 2018, 10:41:32 »

Хайде стига с тези стереотипи - "плаща този, който кани". Защо някой трябва да черпи само защото е поканил?  Това изобщо не ми звучи като част от някакъв силен фрейм, а като нещо, казано от друг, което повечето (не знам защо) сте възприели.

Плаща този, който иска. Обикновено това са и двамата и сметката се дели. На мен, когато някой настоява да черпи, много често ми изглежда, че го прави, за да се прави на гъзар, а не защото наистина е пич (важи и за двата пола).

А и май имаме много различни представи за първи срещи. Не знам къде водите мацките и по какви луксозни хотели, заведения ходите на първи срещи - аз излизам по паркове, баунсвам на някакви кафета/наргилета, където сметките ни са по 5-10 лева на човек, разхождаме се и хапваме нещо по пътя и тн. Вие къде толкова ги водите на първи срещи, че чак да се чувствате длъжни да плащате трицифрени сметки? Ако първата среща е у вас - естествено, че се води, че черпите (примерно си взел бутилка вино и си подготвил всичко), но дори в такива ситуации се случва мацката да донесе нещо от себе си (за което получава бонус точка).
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #54 -: Октомври 27, 2018, 08:46:51 »

Хайде стига с тези стереотипи - "плаща този, който кани". Защо някой трябва да черпи само защото е поканил?  Това изобщо не ми звучи като част от някакъв силен фрейм, а като нещо, казано от друг, което повечето (не знам защо) сте възприели.

В предишния си пост дадох пример защо е така. Предполагам, че в 20-21 век, причината е че жените получават по-ниско възнаграждение за труда си (последната тенденция се променя).

Не знам къде водите мацките и по какви луксозни хотели, заведения ходите на първи срещи - аз излизам по паркове Вие къде толкова ги водите на първи срещи, че чак да се чувствате длъжни да плащате трицифрени сметки?
Тук грешката е моя - не се изразих правилно, а изказването ми апострофираше Kejtran. Не твърдя, че трябва да ги удавиш в злато, а да не се стискаш, за мацките то е лош лакмус. Тук ще се включат хората от предишните мнения - "ама това е манипулативно". Никой не ни спира и ние да си играем с мозъчетата им...да ги изчукаме, далеч преди да им свалим гащичките.  Tongue

Филтрирам мацките, като инвестирам най-вече време в подготовка и организация на срещатата. Това не ми позволява да излизам с много жени и ми налага приоритизация. Най-хубавите ми срещи, вероятно може да си ги позволи и ученик, стига да си даде зор с организацията.

@Камък - хаха, привет Камък. Основно съм на родна земя, но не мога да кажа същото за произхода на жените в моя живот през тея изминали години. А жена чужденка в дома ти, е като да имаш посолството на страната й в хола си  Grin

Камък методите ти работят, ако секс е това, което търсим и ни задоволява. Но на някой това не ни стига Wink А и с жените от 26-7 нагоре, играта изисква много повече (не говоря за загорелите), а за т.нар. високо рангови  - удавени във внимание с успешна кариера и самочувствие. Времената се менят, готините жени искат уважение, започнаха да печелят добре и вече не са принудени да търсят финансова облага.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #55 -: Октомври 27, 2018, 16:49:15 »

Че откога високоранговите станаха тия с кариерите и над 27 години? Че то в офиса ми е пълно с такива, ела да пием кафе някой път и да те запозная. Даже и над 37 има ако искаш, това прави ли ги още по-високорангови? Шефки на по 100 човека са.
С ни една от тях не бих предпочел да спя пред някое 20 годишно свежо пиченце, пък ако ще и сервитьорка да е.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #56 -: Октомври 28, 2018, 13:15:57 »

Че откога високоранговите станаха тия с кариерите и над 27 години? Че то в офиса ми е пълно с такива, ела да пием кафе някой път и да те запозная. Даже и над 37 има ако искаш, това прави ли ги още по-високорангови? Шефки на по 100 човека са.
С ни една от тях не бих предпочел да спя пред някое 20 годишно свежо пиченце, пък ако ще и сервитьорка да е.
Предполагам, че зависи за какво ги искаш.
Ако само искаш да ги ебеш и си ок да им забраниш да говорят - то всичките стават.
Ако искаш да създаваш семейство и търсиш повече партньор, отколкото утроба под наем, тогава вече не искаш такава, която ще те дразни с всяка втора реплика, ще те излага пред приятелите ти и ще предаде тъпота на децата ти...
Де да знам, все си мисля, че и доза индивидуализъм присъства в тези оценки.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1240

Профил
« Отговор #57 -: Октомври 28, 2018, 15:12:27 »

Предполагам, че зависи за какво ги искаш.
Ако само искаш да ги ебеш и си ок да им забраниш да говорят - то всичките стават.
Ако искаш да създаваш семейство и търсиш повече партньор, отколкото утроба под наем, тогава вече не искаш такава, която ще те дразни с всяка втора реплика, ще те излага пред приятелите ти и ще предаде тъпота на децата ти...
Де да знам, все си мисля, че и доза индивидуализъм присъства в тези оценки.
Не ме засяга дускуситята, нито мнение искам да изказвам. Ама конкретно написаното, нали се сещаш, че зависимостта която използваш, да стъпи поста ти на нея, не съществува. Темперамент/навици/поведение - възраст. За това и не си я назовала директно.
Демек, 20 годишна = сцени, лошо отношение към тебе, отвратителен характер, егоцентричност, социално неприемливо поведение, тотална липса на стремежи и инвестиране в отношенията.
И 30 годишна = добро поведение, старание, любвеобилност, интелигентност, филантропство, красота, големи цици, и бяла магия, и всички добродетели дето се сетиш слагаме тука.
Има ли наистина такава зависимост? Това все едно баба ми го е мислила.
Аз изруди съм виждал и на 17 и същите на 40. Познавам много точни мацки и на 17 и на 30.

Ако трябва да влизам навътре поведението на един човек зависи от две неща. И те нямат нищо общо с годините. Едното е характера (това което той е изградил до момента). Другото е моя. Или кой му стои на среща. Ако допуснеш тъпо отношеное, само тогава е на лице. Хората са адаптивни към отсрещния и към средата. Другото са вътрешните граници и характеристики, независими от средата. Комбинацията от двете е резултата.

Иначе съм съгласен с написаното от тебе. Но като стъпи на реална теза. - Стоун, зависи за какво ги искаш. Да ги чукаш, или да ги наемеш на работа. Ако искаш само да ги ебеш, 20 годишните стават. Но ако искаш да ти вършат и работа в офиса, ориентирай се към дамите с опит.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #58 -: Октомври 28, 2018, 16:35:47 »

Демек, 20 годишна = сцени, лошо отношение към тебе, отвратителен характер, егоцентричност, социално неприемливо поведение, тотална липса на стремежи и инвестиране в отношенията.
И 30 годишна = добро поведение, старание, любвеобилност, интелигентност, филантропство, красота, големи цици, и бяла магия, и всички добродетели дето се сетиш слагаме тука.
BTW, аз не мисля, че съм правила подобно обобщение, по-скоро ти ми го вмени  Shocked
Това, което визирах е далеч  по-просто - семейството е отборна игра, в която си партнирате с цел да ви е добре на вас и да отгледате и възпитате здраво потомство. И тук вече ти трябва човек, който да може да я "свърши" тая работа, а не да го отглеждаш като още едно дете.
И фактите са, че в нашето общество жените на 20 рядко се чувстват готови да жертват личния си живот, за да имат деца. Същото важи двойно по-силно за мъжете.
С жените на 25 вече е по-различно.
Също така зависи и ти доколко си склонен и способен да поемеш класическата мъжка роля и да издържаш семейството почти изцяло, защото сервитьорката на 20 е малко вероятно да вади половината пари, необходими на едно семейство, половината пари за жилището, половината за сметките и т.н.

Иначе подобни решения са строго индивидални.
Който разбрал - разбрал, който не - все тая.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #59 -: Октомври 28, 2018, 16:49:46 »

Да, колегата ме е изпреварил. Естествено, че и характерът и умът имат значение. Но те какво зависят от годините? Някоя кротка и блага на 30 е била кучка на 20? Или глупава на 20 IQто й по незнаен начин се е вдигнало като е станала на 27?
Вдига им се единствено заплатата и претенциите с годините, което за мен не са фактори нито за секс нито за нещо сериозно. Какво като имат кариера и изкарват пари, да няма да ми плащат я, или да ми купят нещо? Ха!
За сметка на това пък им првисват други работи като им се вдигат тия, така че равносметката не е положителна.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Изпечатай  

Отиди на: