Tyxo.bg counter Кой плаща на първа среща?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 13, 2019, 05:47:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой плаща на първа среща?  (Прочетена 8388 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #75 -: Октомври 31, 2018, 12:24:33 »

какво доказване с някаква си платена сметка от 50-ина лв. примерно
Абе аз ли не съм изтрезнял още от снощи, или тая "примерна" цифра продължава да расте с всеки изминал коментар? Почна се от "е то ако не може да плати едни 2-3 лева за кафе, къде е тръгнал", после станаха 5-10, после 20-30, и сега 50. Ми че не са малко. Особено и ако реши да те размотае на 2-3 срещи. Тези и аз съм ги правил преди години.
Сега си спомням с една дето излизах преди доста години, те бяха 2-3 срещи така, накрая не ебах де (само й лизах циците в колата). Та накрая като теглих чертата, ами бях с 80-100 лева вътре (и с наранени чувства, на тях не им знам какъв им е ексчейндж рейта в момента). Пък не е като да съм харчил за кой знае какво. Една вечеря в Хепи, тя примерно да е яла салата и да сме си разделили 500мл евтино вино, аз да съм ял нещо и тва е. После да сме отишли на някой бар за по питие, тя да е пила кола, аз сигурно голям ром с кола или нещо такова. Таксита, максита, 3 лева тук, 5 лева там. А накрая даже, противно на това, което жените тук казват, не ебах, не защото аз нещо съм се издънил, а защото тя изчатка в някакъв момент, понеже някакъв от общака й писал "да дойде в стаята му да се позабавляват", тя се почувствала курва, пък аз тогава живеех в чужбина основно, и си бях за ваканцията (иначе се бяхме харесали много), и тя ме отряза, понеже според нея, нямало смисъл. Та дупета, и така става понякога. Не винаги пичът е виновен.
Мисълта ми беше, че тя нейната сметка, как да е, ама то нали плащаш и за себе си. Жените викат "ама то не е хубаво да си стиснат", ами че ако трябва да сравнявам кое е по-"стиснато", между това да си разделите сметката, и това да се самоограничаваш в какво ще си поръчаш на срещата, и да ближеш 1 вода цяла вечер, защото голяма водка и сок ще ти излязат 12 лева, защото знаеш, че накрая се очаква да я покриеш цялата...........тъй де, при всяко положение, си струва пари, дори и да плащаш само за себе си.

Баце, те хубаво за теб 50 лева не са проблем, радвам се, че си платежоспособен. А замислял ли си се, че за някое момче 18-22 годишно (студент, безработен), може би това са парите, които мама и тати му дават за цялата седмица (а сигурно има и такива дето и по-малко дават)? На мен ми е било достатъчно широко около врата, че само да кажа "ще ходя с някоя еди къде си" и са ми давали веднага 50-100 лева, ама знам и другата страна как е, защото съм виждал как първата ми приятелка събира 5 лева от техните, 50 от родния й баща издръжка, и 10 от раздаване на флаери, че да може да си купи една спирала, нова чанта и дънки. Недей така, 50 лева са си 50 лева. Знам, че не е "секси" да се каже пред някоя мацка, ама тук не мисля, че се сваляме, така че няма проблем.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #76 -: Октомври 31, 2018, 13:11:45 »

consilieri, звучиш така все едно се опитваш да оправдаеш изхарчените пари за първи срещи. И щом ти си се набутал, трябва и другите да се набутат. Thanks, but no thanks.

Абсолютно винаги деля на първа среща, вадя си най-безцеремонно моята половина от сметката и я оставям тя да си плати нейната половинка. Изключения правят разходки насам-натам из паркове, когато си купуваме кафета-мафета, бирички, сладоледчета, тогава няма значение кой кого черпи. И като гледам това, че деля сметката не ми е попречило на ги чукам след това. Е, 100 процента има такива с кавалеристични разбирания от преди 350 години, които са ме рязали, че не съм плащал цялата сметка, но няма лошо, тъкмо ще се разкарат по-бързо, кво ми пука за тях.

Има някои изкючения с мацки на по 29-30 години, които са изкарвали доста добри пари и без да им пука вадят картата и плащат. Аз съм cool с това - другия път аз плащам или поръчвам храта, когато сме у тях и или у нас. Или пък разни бедни студентки на които аз плащам, но пък те като си знаят, че нямат пари не се бутат да ходят да правят големи сметки, ами просто предпочитат разходки или на по чайче някъде, когато е по-студено.

Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #77 -: Октомври 31, 2018, 14:00:44 »

Рикошет, 50 лв. е образно казано, не че и аз съм някакъв паралия. Знам, че за младо момче, например студент, който и не работи, това може даже да е бясна цифра. Иначе и мен естествено са ме черпили, а и повечето мъже, случки и ситуации какви ли не. Исках да кажа, че когато съм канил жена да излизаме /говоря в минало време, защото сега съм бракуван  Wink/ , принципно съм бил с нагласата аз да платя и това не съм го и мислил даже. А ако се е случило тя да е била на кеф и да е плащала, ок. И това е така, защото не говоря за някаква спонтанна среща в някоя кафетерия, а когато например след запознанство каниш някоя и то на определено място - например да я водиш в някоя пицария, кръчма, виенски салон и където искаш. Ами момичето може да няма пари, бре. Ще я поканя някъде, където ще ни е готино, ще ядем, пием и накрая да я набутам и да си плати. Знаеш ли колко мацки, гледаш ги уж наточени, това онова, бачкат, ама са с бая финансови трудности, имат кредити или пък даже и ипотечни - дошла в съответния град, теглила ипотечен заем да си има жилище, вместо да плаща за квартири и т.н. Иначе ясно е, че накрая мацката може да покрие цялата сметка, както дойде. Обаче да каня някъде жена, особено на първа среща и да тръгна с нагласата, че тя ще си плати поне нейното, ей това не го разбирам. Баси, ти я каниш, ти си инициатора на мястото, където ще сте и накрая да очакваш да си поеме консумираното  Cool Разбира се, че това не значи, че няма да пусне после, обаче сигурно по-големия процент жени няма и да погледнат повече такъв мъж.
Зависи от много фактори, ситуации и т.н. Едно е да сте някъде да кажем на някоя пейка, хиху, хаху, лафа върви и така някак решите да отидете в някое заведение. Съвсем друго е, когато си се запознал с някоя, взел си ѝ телефона, звъниш след няколко дена, като ѝ предлагаш да отидете в еди кой си ресторант или кръчма и накрая вадиш пари само за твоята сметка, еле пък да чакаш тя да плати всичко. Тук не става дума, дали и така си ебал, а самата постъпка намирам за крайно не мъжка и за мен излагацията е пълна. Не става и дума, дали жената е меркантилна. Подобно поведение сформира у нея мнение за това, какъв ще е този мъж евентуално и като партньор.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #78 -: Октомври 31, 2018, 14:38:14 »

Да бе, ясно. Виж, аз да уточня, че тук говоря почти изцяло хипотетично, защото ако трябва да говоря от моя опит, аз излизам с мацки, които светкавично си вадят точно парите, и си оставят за себе си, че даже и отгоре, за бакшиш, и ги боли ху*, щот са точни и готини хора. Но засягам темата, защото знам, че има и друг, освен моя личен опит, и явно при някои хора има какви ли не истории.

Ами момичето може да няма пари, бре.
Значи, е тва ме дразни. И не от някакъв прагматизъм, ами просто защото имам силно развито чувство за справедливост. Викаш "ма тя няма пари бре!", а отсреща жените (и някои от мъжете) казват "Ма той ако няма 2 лева да се усмихне, къде ми е тръгнал на срещи изобщо?!". Ми и аз същото казвам, тогава. Като няма пари, къде е тръгнала на срещи? Ама реално се получава друго....и що ли? Щот тя може пари да няма, ама има п*тка, и съответно все ще се намерят една камара кандидати, всеки с по 20 лева (дето и те пари нямат), ама са готови да й плащат за шанса да си сподели п*тката. И тъжната истина е, че ако мъжете масово си приберат парите (и с каквото друго парадират), всички бихме правили повече секс, с повече жени, че и жените щяха да станат по-качествени, защото ще трябва те да се конкурират, а не само да селектират. За жалост се получава малко като в prisoner's dilemma, където вместо да си сътрудничим за общото благо, всеки е готов да надцака другия, за шанса да намаже, и естествено, крайният резултат е, че всички участници са преебани.
Баси. То ясно, че всичките си прекарваме огромна част от живота, развивайки се в какви ли не посоки, и правейки какви ли не глупости, зарад едната п*тка. То това е неизбежно. Ама нека поне да си го признаваме (поне тук, където не сме сред пичките, пред които се опитваме да го раздаваме много ербап), а не да се правим на много ХАЙ. Смешно е тук, уж сме за да научим нещо повече, и все има някой дето индиректно се опитва да си развява ху* пред всички, колко е алфа, колко е над нещата, как било мъжкарско еди кво си. Конса примерно, си го харесвам като човек, още от преди години, ама в тази тема си мери п*шката, все едно сме пред група пички в бара, и няма две мнения по въпроса.
Много ясно, че като изляза довечера, няма да хвана да обяснявам тези тъпотии на всяка, която срещна, защото не би било продуктивно. И много ясно, че съм плащал сметки, и ще се случва пак да плащам. Ама тук мисля, че е напълно на място, да си казваме нещата така както са. Няма срам да си признаеш, че като пръснеш 50-100 лева по срещи, и накрая не ебеш, си малко или много разочарован/ядосан/обиден/вкиснат/сърдит/онеправдан и т.н. Пък нека някоя от колежките да си се възмущава.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #79 -: Октомври 31, 2018, 15:01:49 »

Проблемът на много мъже идва от там, че са с нагласата, като хвърлят пари задължително да трябва и да чукат Smiley И си викат: бах я пък тая, черпя я тук, а тя не ми пуска. А защо не тръгват с нагласата, че просто ще си прекарат готино, дори да не се стигне до секс. Няма значение накрая кой ще плати, а фактът, че ще излезеш с готина мадама, ще ви е яко, ще се наслаждавате на вечерта и тъй като ти си инициатора на всичко това, си с идеята да го подсигуриш. Пък ако тя иска да си плати нейното или цялото, ок. Демек, много мъже когато канят жена и плащат, очакват да са си "платили за секса" и като не пусне-олеле, как ме набута. И не говоря за такъв тип жени, дето точно това гледат и така живеят, дори и с минимални разходи от мъжка страна по тях - днес на кафенце с тоя, утре на пица с другия и т.н.
И темата все пак е, кой плаща на ПЪРВА среща, т.е. въртим се около тази хипотеза. Не коментираме ако има и втора, трета, както и когато жената е инициатор, да я влачиш напред назад и да цакаш, а "тя да е постоянно в мензис"  Wink Имаше една такава в квартала навремето, накрая ѝ лепнаха прякор "мензиса ". Излизал един, не му пуснала-била в мензис. Друг и на него така, трети също, обаче накрая тея пичове нещо се заговорят и разбрали тънката хватка  Grin Свирки не правила, в дупето също не давала и така. Оставали си с обещанието, че след мензиса всичко ще е точно, обаче повече срещи нямало. А иначе яко тъпчела в устата пиене и хапване, поръчвала без притеснение-мамата си ебало. Но си беше и много готина де.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #80 -: Октомври 31, 2018, 15:24:28 »

А защо не тръгват с нагласата, че просто ще си прекарат готино, дори да не се стигне до секс.
Защото ако искам да си изкарам готино, ще изляза да се напия със стоун, пък и ще ми е по-интересна комуникацията, и поне го знам, че ще си плати своята част от сметката. Готино мога да си изкарам и с 2 двулитровки пред компа цяла вечер. Аз с жени не излизам, ей така, да се "забавлявам", просто защото повечето не са чак толкова забавни, защото не им се налага да са забавни, защото им стига това, че имат вагини. Дори и с по-забавните, аз пак върша по-значителната част от разговора. Нещо, което казвам от край време, че ако мъжете тръгнем да селектираме жените, по същия начин, по който те нас, напрактика почти никой на планетата няма да прави секс, никога.
Сори, ама да я абстрахирам от вярването в зодии, в продължение на 2 часа, не е точно забавление, което да си струва да плащаш.

По твоята логика, ами излизай с някакви грозни дебелани, и им плащай сметката, ако са приятна компания. Като излизаш с пичове, и на тях им плащай, нали сте си изкарали весело. Само дето се издаваш в речта си с това "че ще излезеш с готина мадама". Значи тя има някаква стойност за теб, която си заслужава да плащаш, защото е "готина" и има вагина. Демек, ако не беше готина или нямаше вагина, нямаше да проявяваш същия стандарт.

Е това е големият мит, че мъжете плащайки сметката, си мислели, че си плащат за секса, съответно го очакват, защото са платили сметката. Има ли такива мъже? Сигурно. Но в повечето случаи, повечето мъже, съм готов да заложа пари, че не влизат с тази нагласа, а просто се явява като обективна ментална сметка пост фактум неуспешен опит за секс. Примерно, излизат на 2-3 срещи, той се занимава, забавлява я, плаща насам-натам, и накрая тази го отрязва (както в моя пример) по някаква малоумна причина. И той, пост фактум, си прави сметката "е аз за кво се занимавах да си губя времето и чувствата с тази, че даже и я да сметнем колко пари метнах и накрая.....". Ама ако е ебал, най-вероятно не би тръгнал да смята колко е изхарчил. Тоест това със смятането е по-скоро в следствие на разочарование/неизпълнени надежди, а не е било като начална нагласа.

Току що измислих решение, че да не се получава това, дето мъжете си плащали един вид за секса, чрез сметката. Мацки, просто на първа среща, хващайте мъжа и го изчуквайте още преди да отидете където и да е, пък после ходете да ядете и пиете. Ако на изпразнен х*й пак плаща, значи е заради компанията.
Активен

bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #81 -: Октомври 31, 2018, 15:35:34 »

Демек, ако не беше готина или нямаше вагина, нямаше да проявяваш същия стандарт.

ДА!!!!!

Кефят ме много умните жени, но да са и готини и/или просто сексапилни, и/или приятни с излъчване-цялостното усещане в разговора е друго  Cool Когато те гледа, когато си отваря устата, когато си оправя косата.....когато като пийнете и се поотпусне, и минете на някоя "по-задълбочена" тема  Wink Малко кино както тук се изразяват и т.н. и т.н. Цялото това нещо също ми е носило голям кеф, ако е била стойностна мацка дори и да не се е стигало до секс. То така или иначе, на първа среща доста по-рядко е ставало, макар да съм се пробвал, сравнено със след втора или трета.
Но както вече казах в предното мнение /може да не си го прочел, тъй като го променях и в това време точно да си писал/ -темата е за плащането при първа среща.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1248

Профил
« Отговор #82 -: Октомври 31, 2018, 16:35:05 »

Малко в страни от темата, ама я засяга. Понеже гледам какви неща се коментират, и гледните точки. Тук съм съгласен с рекошет.
И не става дума за сметката, или кой кво дължи. Това го обсъдихме.
Говоря за разбиранията ми за първа среща.

На първа среща отивам, не заради лафа, не за да ходя по кръчми, клубове и да се забавлявам. Това го правя с приятели.
На първа среща отивам да направя първа среща. (Божинката бейби).

Тоест идеята е да се запозная с момиче. Да я преценя, тя да ме прецени, и ако си допаднем да правим секс (най-често на следваща среща).
Това е идеята и за двата пола. Всичко което бяга в страни от идеята, показва задни мисли, страхове, неопитност, самозалъгване и подобни.
Да. За предпочитане е да си изкараме добре. Но квото дойде, в крайна сметка, това не е да си поръчаш кейс от алито.

И така. Няма място в това да ги водя по ресторанти, клубове, да мисля колко ще е сметката и кой ще плаща. Напълно доататъчно е аз да съм там, и тя да е там. Да се чуваме, да сме изолирани. Няма смисъл от нищо ангажиращо. Дори напротив. Все пак е първа среща, добре е да не е нещо претенциозно.
За това, аз правя разходки. Първо ги харвсвам, второ са подходящи. Също стават подходящи кафета. Също стоене в колата или разходка с нея, ако времето е студено.
На момичетата им е ясно защо сме излезнали - за да се опознаем един друг. И до сега всички са били окей с това, и са го намирали за - на място. От никоя не съм доловил очакване да я водя на "специално място", и да натоварваме срещата с излишни очаквания и глупости.
Единственото условие е да можеш да измислиш просто едно подходящо място на което да отидете - да сте сравнително изолирани, да се чувате, да ви е топло.
Колкото до втората среща - или е същата или опит за клоуз. И отново е нещо очаквано и от двете страни.
Така протичат срещите в естествения си вид. И се знае и от двамата, защо сте там.

Но ако почна да ги усложнявам, с планове, ходенки, насам, натам, дискотеки, барове, компании. Какво става? Отнасям се с момичето като към приятел. Налагам тази атмосфера и очаквания от двете страни (в опит да я подлъжа, най-често). И накрая подлъгвам себе си. Щото тя е почнала да ме приема като приятел. Ама кой е виновен, след като така съм го наложил.
Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #83 -: Октомври 31, 2018, 17:04:31 »

Т.е., btw, като поканиш мацка и отидете на заведение, тя ще си помисли, че искаш да сте приятели, така ли  Smiley  Smiley  Smiley
Аз пък се отегчавам от разходки, стоене по пейки и подобни. Може там доста по-лесно да ти е в играта и сигурно е така, ок....по-вероятно е да подаде на натискане, целувки и т.н., но мен лично крайно не ме кефи. Щото нали в някое кафе не може да се опознаете, не може да й пуснеш ръка или да се целувате. Явно говорим и за различен тип жени. В моите представи това не се връзва, но със сигурност някъде добре работи.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #84 -: Октомври 31, 2018, 17:57:43 »

Не. Не говорим за различен тип жени. С доста противоположни типове съм експериментирал. Говори за първа среща. За старта на сексуалните отношения.
Не си ме разбрал правилно, какво имам предвид. Разходките казах, че аз ги правя. Понеже ми допада.
И по кафета съм ги водил. Казах, че също е вариант.
Имах предвид с предния си пост, че ако искаш да имаш интимни отношения с една жена. Ако искаш да я чукаш. Да не се бяга от фокуса. Идеята е самата среща да не се превръща в център на всичко

Ако започнеш да я водиш по ресторанти от първата среща. Втората дискотека. И прекарвате срещите си само по такива места. Те са неблагоприятни за клоузове и ескалации. Тоест, ти се отдалечаваш от целта на срещата, вместо да я следваш.
Една жена, щом е приела да излезе на среща с теб, значи имаш някакво ниво на интимност. И тя го осъзнава. Очаква, че нещата ще се движат в някаква посока ако и допаднеш. И понеже сме мъже - водим. Ако водим в друга посока, пак ще ни следват. Но резултата ще е друг, разбира се.
Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #85 -: Октомври 31, 2018, 18:30:20 »

btw, твоя подход е такъв, ок. Има един интересен детайл обаче-темата е създадена от дама. Демек тя очаква, че на първа среща ще се седне някъде  Embarrassed
Както и да е.
Лятото и топлите сезони, ок. Ами когато е студено-сигурно е удобно за гушкане.
Та, в много от случаите няма как да не заведеш мацката някъде. Като ти дойде една накипрена, лъсната, турила обувките с високия ток, абе пила отвсякъде и аз какво-ще тръгна да я водя на разходки в парка или да се затворим в колата Smiley Не, че не е ставало сигурно и това при някои пичове, ама очевидно дамата очаква някакво друго прекарване на вечерта. Ясно е, че заради теб се е барнала така.
За жените не знам различни ли са, ама мъжете определено. Основното е да стигнеш до секс-хубаво, но мен си ме кефи и самата вечер. Да се насладите на хубавата храна и пиене, да си поговорите, да се отпуснете, малко кино, пък отваряте по-интимна тема, пък увеличите киното, пък и ако Шаде се включи с нЕкоя песна......всичко е на 6. Аз съм бил така, защото така ми е било кеф. Такъв съм бе  Cool

Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #86 -: Октомври 31, 2018, 18:50:09 »

И много ясно, че съм плащал сметки, и ще се случва пак да плащам. Ама тук мисля, че е напълно на място, да си казваме нещата така както са. Няма срам да си признаеш, че като пръснеш 50-100 лева по срещи, и накрая не ебеш, си малко или много разочарован/ядосан/обиден/вкиснат/сърдит/онеправдан и т.н. Пък нека някоя от колежките да си се възмущава.

Пък ако ти я ебеш, пък не се ожениш за нея, тя е напълно в правото си да е онеправдана, вкисната, обидена, сърдита  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Трябва репарации да иска  Embarrassed
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #87 -: Октомври 31, 2018, 18:57:41 »

Ами в момента я няма тази асумпция, че като ебеш, трябва да се жениш, ама на времето я е имало. И случаи с плащане на репарации баш, не е като да е нямало, за някой дето е ебал, пък после не се е женил. Смешното е, че даже и да се ожениш, пак не е длъжна да ти пуска. И уж равни права, еманципации, и накрая кво, по някаква странна причина, пак мъжът се очаква да плаща, под какъвто там претекст.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #88 -: Октомври 31, 2018, 19:02:57 »

На 1ва среща, до сега не ми е идвала такава. Накипрена с рокли и токчета. Споменавам го, понеже е показателно за очакванията им. Всички - ежедневно облечени. И 18 годишни и 35 годишни. Всякакви.

Ако е студено или ще седнем на кафе. Или има готини места, където да спреш и да лафите в колата.
Дори да се е наточила, нали сам каза, че е заради мен. Защо трябва да ходя да я показвам.
Първата (а и втора и трета среща), са шанс да създадеш интимни отношения.

Какъв е смисълът да им търсим нещо различно като приложение. Просто ми е малко - все едно да слагаш тигана, докато рибата си плува в реката.

Варианти за срещи извън клубове и ресторанти има много. Има много, как да създадеш по изолирана среда. Не мисля, че логистиката там куца или е прекалено сложна. Напротив.

Скоро ихам среща и в пицария. Имаше си причина да избера подобно място. Просто исках да вечерям. Оправих и сметката. Така исках. Имах си причина. Момичето просто ме следваше безусловно. Не ми е проблем, стига да оправдават очакванията ми с поведение и да инвестират също. Не си цепя стотинките с момичетата. Аз ще оправя някоя сметка, те друга.
Мисълта ми е, че няма нужда една среща да бъде нещо специално или различно от това което правим. Дори е препорачително да не е. Понеже си изместваме фокуса от основната идея - защо сме излезли с момичето. И се губи смисъла.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #89 -: Октомври 31, 2018, 19:07:01 »

накрая кво, по някаква странна причина, пак мъжът се очаква да плаща
Рекошет, няма смисъл да изразяваш недоволство спрямо това.
А и не е чак толкова лоша схема.
В крайна сметка - очакванията са за да бъдат неоправдани и разочаровани. Smiley
Както са казали римляните - който очаква, сам пада в него. Или нещо такова
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Изпечатай  

Отиди на: