Tyxo.bg counter Кой плаща на първа среща?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:16:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой плаща на първа среща?  (Прочетена 7960 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #90 -: Октомври 31, 2018, 19:09:58 »

Ами в момента я няма тази асумпция, че като ебеш, трябва да се жениш, ама на времето я е имало. И случаи с плащане на репарации баш, не е като да е нямало, за някой дето е ебал, пък после не се е женил. Смешното е, че даже и да се ожениш, пак не е длъжна да ти пуска. И уж равни права, еманципации, и накрая кво, по някаква странна причина, пак мъжът се очаква да плаща, под какъвто там претекст.
Ама аз съм съвсем сериозна  Roll Eyes
Ти излизаш на среща с идеята да ебеш, по възможност без никакви усилия, тя излиза на среща с идеята за дълга връзка.
И като не се получи какво? И тя е инвестирала чувства, нерви, време (която е можела да прекара с по-подходящ кандидат), усилия (най-малкото откъм външен вид) и т.н. и т.н.
И като не стане? Кво, ти й дължиш нещо ли?
Научете най-накрая, че формула за успех няма. Понякога ще влагаш усилия и нещата ще се скапват - добре дошли в реалността.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #91 -: Октомври 31, 2018, 19:18:04 »

Ти излизаш на среща с идеята да ебеш, по възможност без никакви усилия, тя излиза на среща с идеята за дълга връзка.
Хайде, хайде-бая си излизат и с идеята пича да им допадне и просто да правят секс.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #92 -: Октомври 31, 2018, 19:29:30 »

Ти излизаш на среща с идеята да ебеш, по възможност без никакви усилия
Чакай малко, къде съм го казал това? Аз усилия си полагам цял живот за да мога да еба "утре". То това е константен процес, който е хубаво да почне възможно най-рано в живота, защото знаем какво става с тези, дето на 30 те първа се сещат, че не са ебали и почват да се чудят как да стане.
Ти да не би да броиш като усилия само тези, които можеш да видиш на момента? Ами че то аз нали съм резултат от всичките усилия, които полагам цял живот. И да ти кажа, доста повече са и по-трудни за усъвършенстване от това да си нагримираш главата.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #93 -: Октомври 31, 2018, 19:42:01 »

xXx перфектно го е обяснил (репх2). Не разбирам какво му бистрите вече 7ма страница???

Естествено, че няма нищо лошо да почерпиш... няма нищо лошо и да я вземеш от вкъщи, да я караш някъде, където пожелае, да я изпратиш до тях, да й звъннеш да я питаш прибрала ли се е успешно, да й пожелаеш лека нощ преди да си легнеш, да и пожелаеш хубава седмица на другия ден и. т.н. и т.н.... обаче ИМА ЛОШО Smiley - всички тези неща субкоминикират: аз съм по-ниско от теб, ти си по-важна от мен, аз имам повече нужда от теб, аз няма избор, свикнал съм да се съобразявам с другите, ТИ МИ ВЛИЯЕШ, а не аз на теб и т.н. А жените, както всички знаем, са движени от хипергамия - демек никак не ги подмокря някой 'под-тях', искат да се докопат до най-добрата 'оферта' - желаният, търсеният, мъжът с избор, мъжът, който другите жени харесват и желаят, готиният, интересният, различният мъж - с възможности, самочувствие, увереност и силна собствена реалност... И дори не е необходимо наистина да си такъв (реално), но колкото повече го субкомуникираш -> толкова повече ч***ш, колкото повече 'жестове-тип-ти-си-по-важната' правиш толкова повече само 'развеждаш'.

п.с. Имам чувството, че всяка тема едно и също се обяснява, но някак си една голяма част от мъжете просто не могат да го проумеят и повярват... баси... топикът е заключен
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Изпечатай  

Отиди на: