Tyxo.bg counter Задънена улица при свалка с клиентка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 17, 2018, 03:21:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Задънена улица при свалка с клиентка  (Прочетена 916 пъти)
katmandu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Октомври 22, 2018, 22:04:16 »

Здравейте колеги, от доста време знам за форума и преглеждам понякога темите като имам нужда от съвет, но сега наистина и аз не знам какво да правя и затова след като видях, че няма подобна тема реших да се регистрирам и да ви пиша. Знам че ще стане малко дълго, но ще започна от самото начало. Преди това обаче искам да кажа на момичето, ако случайно намери това в интернет и го чете, че съжелявам че побликувам лични неща в интернет, но наистина не знам какво да правя и моля да ме извини. ТА НЕКА ДА ЗАПОЧВАМ:
Преди време работех като брокер на недвижимо имущество. При мен дойде нейната приятелка с която ще са съквартирантки ( нищо лично, но момичето не беще особенно привлекателно). Както и да е, намерих им квартира защото бяха студентки от друг град, тази беще 2-ри курс, а моето момиче – 1-ви. В деня на подписване на договора трябваще и двете да дойдат, че и с все рода (майки, баби и т.н.). Още тогава като я видях и коленете ми омекнаха, пълна противоположност на приятелката си. Казах си тази ще е някой надут селски кифльок. Да ама не, много готино и ведро момиче се оказа, просто в началото не знаеше къде точно се намира, и нормално защото идва в голям град. На сделката се оказа че техните се запънаха и трябваше да оправям нещата, тя направо се беше предала, въпреки че много и хареса апартамента, виждаше че техните не са съгласни. Тогава я заведох в спалнята и е забаламосах с хазяйката да и показва нещо там, върнах се и обедих родителите да вземат апартамента. После се връщам с победоносна стъпка при нея и и викам „знайш ли кво мойто момиче“ и тя „кво?“ , викам „честито, апартамента е твой!“. Последваха писъци и докато се осетя, вече ми се беше овесела на врата, а аз останах без думи. Викам си така няма да оставя нещата, верно е много земен човек и като подписахме договора оставихме родителите приятелката и и хазяйте да си приказват и я дръпнах да пушим по цигара. Така се заприказвахме и тя разпалено взе да ми обяснява за това колко мръсно било там от където идва. После ги закарах до университета, защото искаха да видят програмата си и по пътя се чудех как да и взема номера (имах номера само на майката на приятелката и). По пътя тя изтърси нещо че не можела да си намери слушалки, и аз изцъклих очи и изплезих език като самбернар, викам и аз ще ти намеря, само ми кажи за къв телефон и едно номерче остави да се чуем. Намерих и ги и и се обадих, а тя супер много се зарадва пак. Видяхме се на по кафе, където вместо да и искам пари за слушалките, аз и ги подарих с една червена панделка отгоре. Тя естествено поиска да ми ги плати, а аз и казах че в замяна искам само нейната усмивка и и давам шанс другият път тя да каже къде да идем. Аз платих сметката поразходихме се още малко и се прибрахме като я закарах до тях. До този момент всичко беше чисто приятелски, въпреки че имах сериозни симпатии към нея. С течение на времето се чувахме 1-2 пъти седмично и се разбирахме да излезнем. Излизахме около 1 път седмично, понеже и тя е на лекции и аз на работа. Винаги съм и помагал, я да идем до гарата, я няква пратка да вземем, но не мога да кажа че ме е използвала само за това. Започна да ми оставя телефона и портмонето си като ходи до тоалетна и се поотпусна. Излизахме вече няколко пъти и започнах да я прегръщам на здравей и чао и увеличих докосванията когато е възможно. Говорехме си на всякакви теми съвсем свободно и дори тя ми разказа доста лични неща от живота си.
СЕГА КЪМ ПРОБЛЕМА:
Работата е там че през цялото това време прекарано с нея аз наистина се влюбих. Реших че трябва да мина на следващо ниво. Въпроса беше да и покажа или да и кажа че я харесвам. Бях решил да и го покажа, като намеря подходящият момент и я прегърна след което я целуна, но в последния момент, докато бях с нея размислих. Тя е по-спокойна и мила и мисля че щях да я стресна, затова реших да говоря с нея. Тъй като тя е запалена по спорта и много рядко да пуши, а моите цигари бяха свършили я попитах за мнение дали да си взема цигари от магазина отсреща докато се разхождахме. Тя ми каза естествено „не“ и ме попита защо не ги спра. Казах и че първо съм си наумил нещо и ако то стане ще спра да пуша (това е да тръгнем заедно). Тя започна да настоява какво е това нещо и нали уж си споделяме и и казах, че ще и кажа, но трябва да идем до парка отстрани  и да седнем на някоя пейка. Така и направихме, намерихме една усамотена пейка в парка и седнахме. При което тя повдигна темата, кое е това толкова силно нещо че съм готов да спра цигарите. Понеже първоначалния план беше друг, не знаех какво да и кажа и започнах да пелтеча. Казах и че е едно момиче което е специално и различно за мен и и обясних леко заобиколно какво чувствам само че все едно е за друго момиче, попитах я тя какво мисли и какво би ме посъветвала да направя и тя ми каза „вгледай се в знаците“. После си говорехме много и я попитах знаеш ли кое е това момиче, при което тя се обърна и с дълбок поглед ме погледна право в очите и каза „аз,нали?“. Каза че още от самото начало е знаела и че панделката за която ви казвах ме била издала. С течение на разговора си казахме доста неща които веднага след това забравих заради адреналина... спомням си само че първото нещо което ме попита е дали се влюбвам лесно, а аз и казах че много малко момичета биха ме впечатлили, а тя е една от тях защото е истинска. По нататък в разговора тя ми каза, че преди да дойде тук е казала на приятеля си да не идва с нея, той наистина не дошъл с нея и тя го била наранила много. Сега той заради нея щял да заминава в чужбина и тя се чувствала все едно го предава и не била готова за нищо в момента. Може би изпуснах момента да я целуна, защото нещо е бях питал какво мисли да правим сега, а тя ми каза „не знам вие тук как го правите“ и тука беше идеално да я целуна, но изпуснах момента. Като приключихме разговора я прегърнах и я закарах до тях, по пътя пак си говорехме съвсем нормално и пак се смеехме и шегувахме. Дори влезнах с нея в лек спор за текста на една песен по радиото, като я оставих да спечели. При раздяла не я прегърнах(исках да видя дали тя сама ще го направи) и тя дойде близко до мен и ме гушна. Това стана в вторник и умишлено не и звънях цялата седмица, защото и аз не знам как да постъпя, това отказ без да ме обиди ли беше или наистина е объркана, да я чакам ли или няма смисъл, как да се държа с нея като се видим, да стана рязко настоятелен или да бъда по-внимателен с нея. Това са въпроси на които все още не знам отговора и ви моля за съвет. Вчера вече беше неделя (края на седмицата) и реших да и се обадя, но не ми вдигна и не ми се обади после за първи път. Днес не я търсих, но и тя не ми се обади. Не знам тества ли ме, играе ли си с мен и като цяло как да постъпя в цялата ситуация, имам чувства и не искам да я загубя...вече не съм същият и само за нея мисля... давайте съвети имам ли още шансове.
Благодаря на тези които прочетоха до края, забравих да спомена че аз съм на 23 а тя на 20, ако има значение това.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1322

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2018, 01:06:04 »

Историята ми хареса. Не подозирах. Smiley Не защото е някаква готина свалка, или супер игра, или кой знае какво, а просто защото е като някаква тийнейджърска любов, въпреки че участниците са на 20+.

Как да се държиш. Дръж се като човек, който знае какво иска и е готов да си го вземе. Сам каза, че идвала от малък град/село, и даже сама пита "вие как правите нещата тук". Много ясно. Тя идва от място, където ако се наебе с някого, той ще каже на авера си, който ще каже на приятелката си, която ще каже на майка си, която ще каже на любовника си, който й е баща. Тя човек извън супе тясното си обкръжение не е познавала цял живот. Правилно сам си забелязал, че тя няма представа къде се намира. Снощи си говорихме с един авер, и точно това стана на въпрос, че всеки знае решенията на проблемите си, но предприемането на стъпката към действията е реалният проблем.
Да ти споделя една тайна - тя с гаджето си, няма да се задържи така или иначе. Дали ще се разделят сега, след месец, след година, ще се случи. Не са на едно място, тя е малка и иска да "опознава света с половия си орган" (reference), няма да я бъде. Ти си действай по твоята схема. Колкото и да я харесваш, помни, че тя няма акъл. Ще си зареже гаджето като нищо. Какъвто и да е. Рано или късно ще й прещрака съчмата и ще реши, че е "по-добре да е сама, вместо да се мъчи с връзка от разстояние".
Но имай предвид, че схемата ти няма да стане с разходки и прегръдки. Трябват директни действия, а не гимназиални свалки.
Вече стабилно си го осрал с бавене....ако случайно ти вдигне и се видите, действай смело, иначе няма да стане.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2018, 02:19:44 »

Малеее, чета, чета и виждам как дълбаеш надолу и надолу. Нямаш нито една правилна постъпка, като мъж, станал си й приятелка. Накрая ме разби, не си искал да я загубиш, сякаш някога е била твоя.  Grin

Тая я пиши бегала, но ако искаш да имаш някакви шансове с други занапред е добре да почетеш доста теория за пикапа и/или да отидеш на workshop.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2018, 08:45:39 »

Верно с тея признания само си се набил според мен. Трябва да запазиш лекия небрежен тон в общуването ви. Заведи я да играете билярд, после седнете в някое кафе, полафете си, посмейте се, скъси дистанцията, докосвай я небрежно, погали я, гушкай я повече, целуни я леко по бузата, помириши косата й, алабала, целуни я леко... някви такива неща. С тези откровения се натрупва напрежение, сякаш кой знае какво има да се случва, тя леко ще си дигне щита, така че стига откровения с нея. Говорете си нещо айляшко и небрежно и увеличете интимността на физическо ниво.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
sicario
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2018, 08:47:54 »

Бях решил да и го покажа, като намеря подходящият момент и я прегърна след което я целуна, но в последния момент, докато бях с нея размислих.
.........................................

Може би изпуснах момента да я целуна, защото нещо е бях питал какво мисли да правим сега, а тя ми каза „не знам вие тук как го правите“ и тука беше идеално да я целуна, но изпуснах момента.

Ето ти го отговора на въпроса.  В крайна сметка се запитай ти какво искаш от това момиче. Ако искаш секс -> покажи и, че тя за теб представлява сексуален обект. Преформулирай си представите, първо секс, след това я третираш като гадже.

Ти тръгваш наобратно и се чудиш как да продължиш щото те е страх да признаеш, че ти това момиче всъщност искаш да го чукаш, а не да го развеждаш насам натам.
Активен
katmandu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2018, 11:44:27 »

мерси много за съветите, аз знам че направих грешки, но за момента го почувствах някак си по-правилно. После разбрах че реално е трябвало да постъпя по друг начин. Въпроса ми вече по-скоро е дали тя ме тества като ми казва че не е готова все още, или просто няма интерес? За действията си разбрах, по-решително и настапателно Wink
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1322

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2018, 14:12:44 »

Въпроса ми вече по-скоро е дали тя ме тества като ми казва че не е готова все още, или просто няма интерес?
Интерес има. Просто ти не си предприел действия, на основата на които тя да се отдаде (да commit-не), примерно чрез секс.
Защото скивай, ако беше го отиграл по-смело и директно, ако беше си наредил нещата, да я дръпнеш у вас и да действаш, може би щяхте да правите секс, и тогава нямаше да седиш и да се чудиш "ама ся тя има ли интерес?", защото ще ти е пределно ясно, че щом ти го е налапала, значи има интерес.
Ти обаче действаш плахо и неуверено, съответно и тя реагира плахо и неуверено (предвид, че очевидно те следва във всяка крачка и действие, без грам да се дърпа), което пък поражда у теб "ама тя ся кви ги върши". Тя ги върши същите като теб. Тя е директно отражение на твоите действия, или по-скоро липсата им.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2018, 15:48:25 »

мерси много за съветите, аз знам че направих грешки, но за момента го почувствах някак си по-правилно. После разбрах че реално е трябвало да постъпя по друг начин. Въпроса ми вече по-скоро е дали тя ме тества като ми казва че не е готова все още, или просто няма интерес? За действията си разбрах, по-решително и настапателно Wink

Като тръгнеш да я целуваш/да й сваляш гащите ще се разбере. Това е най-добрия тест. И най-добрия отговор. Тя може сега да ти каже, че няма интерес, ама вътрешно да има, или може да ти каже, че има интерес, ама да те реже 5 месеца за секс. Ти ескалирай на физическо ниво и ще се разбере интереса.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 231

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2018, 13:40:44 »

Най-доброто в случай е нищо да не правиш. Не я търси повече. Ако има интерес тя ще ти се обади. Ако продължаваш да я търси това, което ще стане е тя да загуби всякакъв интерес (ако все още има такъв). Наистина много грешки си допуснал, ама е разбираемо предвид това, че си на 23

Успех нататък!
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
katmandu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2018, 22:56:51 »

мерси за съветите, наистина много ми помогнаха и ще ги послушам! Сега да актуализирам както стана през последните дни:
в неделя я бях търсил и не ми вдигна, понеделник я изчаках и не ми се обади, вторник и звъннах аз, а тя бързаше защото влизала в лекции и ми каза, че тая седмица била заета и да не я търся, казах и ок тогава и приключихме. Малко по-късно тя ми се обажда, при което аз го играя като нея и и казвам че съм на работа и нямам много време, тя - започва да ми се обяснява как закъснявала за лекции и много била бързала и затова така - вика да се чуем нещо за през уикенда. Викам и ми може да измислим нещо, ама ти с тия лекции си много заета, направо ми звънни като имаш време да излезем и това беше. Няма да и звъня, ако тя ме потърси направо излизам и я почвам Wink
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2018, 00:00:37 »

Усетила е че си се превързал към нея и че много бързо се развиват нещата . Казалата ти е какво се случва . Приемаш и си държиш на твоето . Имаш си цел и си е постигаш . Напъваш е изчакваш напъваш е и пак и докато не се отпусне. Но не и така плашливо и не така да почваш темите и разговорите . Истината е че жените винаги имат проблем . Ако им обръщаш толкова внимание ще се подлудиш . Не се чуди така целувките първа втора среща и действаш няма какво да го мислиш . Гледаш да не изгуби интереса като сега . Чел си форума но не си разбрал най-важното че ти сам ръководиш нещата и трябва да си човека заради който  да се случват . Действие му е майката . Тя е имала интерес но с срещите и моногамията го е изгубила леко . Сега и да е търсиш ще станеш изтривалка на старата и връзка дай и месец два да се осъзнай и пак пробвай . Но малко по харт . Бившият ми тва онова . Мен не ме интересуват бивши излишен товар . Нещата са тук и сега . И е бъзикаш нещо и така .  Не трябва да си груб но да и кажеш виж не ме интересува искам те и ще си моя . Но културно ако не обича да си директен тогава още по хубаво . Та остави е месец два ако тя те потърси окей ако не ти я потърси и се дръж малко по мъжки . И гледай да е целунеш бързо и да се случват нещата бързо а не е да е караш  мисли. И после гадже или бройка ти трябва да решиш . Успех Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3616

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2018, 10:40:37 »

Нямало такава тема във форума, ха-ха! Че тя всяка втори тема е такава. Много харесвам момичето Х, как да я направя моя? Тема, стара като света.
Тук никой не познава момичето Х, така че никой няма конкретни съвети как да свалиш точно нея. Има обаче много полезен материал как да си по-успешен в свалките като цяло.
И само да ти кажа, че почти не се сещам някой да е питал как да ебне точно едно определено момиче, и след това наистина да я ебне.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: