Tyxo.bg counter Spider-Man 1
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 17, 2018, 03:19:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Spider-Man 1  (Прочетена 1470 пъти)
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Октомври 23, 2018, 00:53:49 »

Приятелка ме е поканила на рожден ден и отивам в мола за подарък през събота. Вървя из коридорите и оглеждам за това, което ми трябва, когато пред мен изскaча мацка – рекламира парфюм и настойчиво иска да ме напръска. Отговарям ѝ че такъв подарих преди няколко месеца на баща ми и няма да си купя същия, набелязал съм си друг. „Хайде, деее, дай ми да те напръскам, хайде, хайде, дай ми“. Отсичам отрицателно, намусва се и продължавам. Най-накрая намерих каквото ми трябваше. На връщане отдалече я засичам и докато ходя, наблюдавам. Чичко охрана обикаля около нея и я закача, някакви момчета също се завъртяха. Та, като я загледах в действителност момичето изглеждаше доста добре и имаше елементи в стила си на обличане, които ми направиха впечатление. Бяха изминали повече от 2 месеца, откакто се разделих с приятелката си и си давах сметка, че фазата, през която не исках да имам никакъв контакт с жена всъщност преминаваше в период на хронично сдухване и все си намирах оправдания да изляза от зоната си на комфорт. Затова реших да постъпя вабанк и се хвърлих като спартанец сред персите, като лъв при плячка разгоних лешоядите:
-   Виждам не скучаеш.
-   Хахаха!
-   Целият мол мирише на парфюма, всички си напръскала.
Тук останалите вече правеха крачки назад, а и аз я изтеглях постепенно.
-   Хайде да те напръскам, много искам.
-   Нося парфюм само когато няма да нося нищо друго.
Още не бях си довършил изречението и ме напръска без да искам. Леко ме подразни, но и ме развесели детинското ѝ поведение. Хареса ѝ какво казах. В този момент ми звънна телефона и трябваше да се изтегля настрани за дълъг разговор. Вече си стягаше багажа, на тръгване някаква колежка отиде при нея и я напръска с парфюм. Приключих разговора и я настигах на ескалатора. Директно си я прегръщам през рамо, питам я с какво я напръскаха и я душа много близо в шията. Казвам ѝ че ми харесва и си опирам цялата главата под рамото ѝ за секунда. После се дръпвам и започваме да си говорим, пита ме:
-   Пушиш ли?
-   Какво?
-   Цигари, тютюн.
-   А ти пушиш ли?
-   Да, не ми отговори.
-   Не, нищо не пуша.
-   Това е хубаво.
-   Но ми харесва да ми пушат в лицето.
-   Мммммм, разбирам..
Излизаме отвън ѝ тя пали. Изтегляме се малко встрани от входа. Започваме рутинен разговор с лек интимен привкус. Кой как се казва, на колко години е, с какво се занимава, къде живее и прочие. Искам ѝ ръката в своята и започвам да ѝ разглеждам маникюра, защото виждам езически символи. По едно време си дадох гърба в стената и я прегърнах отново през рамо.
-   Охоо, ти май си ме хареса?
-   Аа, не – казвам ѝ аз – не, ами губя баланс, нали стоя на един крак.
Дръпна се, защото не ѝ било удобно и пак продължихме разговора. Изпафка папируса. Ами сега? Замислих се, че никога не съм подхождал толкова бързо за секс, но се отказах от тази хипотеза. Липсваше ми достатъчно тръпка, не изпитвах толкова напрежение помежду ни. Исках още да нагнетя отношенията ни и си мислих къде да се заденем. Докато отсявах най-подходящата опция, какво мислиш ми каза?
-   Хайде да отидем някъде.
-   Искаш ли в мола или другаде, ако имаш колеги или хора, които не искаш да те виждат? – Това го казах без да мисля дори. Не ми хареса особено.
-   Ами не, както кажеш – всъщност в мола би било тъпо.
-   Хайде към центъра – тук по жеста с ръка, който направи, мисля, че щеше да ме пита къде съм паркирал, но аз посочих към спирката, хаха.
Говорихме си през цялото време. Заваля силен дъжд и въпреки че бягахме до най-близкото място, се накиснахме като гъби. Имаше шеги около „мокри“ и т.н. В кафето касиерът реши да я сваля – „Гледали ли сте „Спайдър-мен 1“? Приличате ми на Мери Джейн. Знам, че сте с момче, да не си помислите, че Ви свалям, но просто исках да Ви кажа“. Мен ме напуши на смях, но се сдържах и я погледнах за секунда – „Ама тя е грозна!“, каза моята мацка и тук вече се засмях от сърце. Дори като дете го бях забелязал и питах защо не са избрали по-подходяща актриса за ролята. Можеха да се намерят малки прилики в тънките устни и усмивката, но като цяло нямаха нищо общо, още повече в леността си. Обръщам се към него и му казвам, че наистина прилича на Мери Джейн Уотсън, но само по паяжините около нея. После си взех напитката и ѝ прошепнах в ухото, че я оставям на този омаен сладур, докато приготви нейната. Изкарахме над 6 часа заедно. Отмених си ученето за деня. Много приказка, много нещо, много напрежение, през цялото време открито ми споделяше колко ми се радва и че отдавна не е срещала човек, който да влезе в мислите ѝ така че да не им оставя сън. Пита ме защо съм се върнал обратно при нея, не изглеждала добре, защото дрехите и нещо си, косата не знам си какво, дива била и еди-какво си. Реших да не ѝ отговарям още и ще го оставим за втората среща. Говорихме си за секс, фетиши, играчки, плачки, интимни отношения, поведения, закани и т.н. Направи ми впечатление, че когато започне да говори за нещо, от което разбира(или така си мисли) се променя – става напета, жестовете ѝ заемат по-голямо пространство, използва по-сложни думи. Симпатично е, хаха. Разпитва ме с какво се занимавам, какви са ми хобитата. Питам я същото, от какво разбира, питам я за политика – не, за икономически теории – не, а учи икономическа специалност(„пропуснала съм теоретичните теми“), хаха, музика – тук си допадаме. Питам я за изобразително изкуство, художници, картини. Да Винчи харесвала, 20 минути си обяснявахме, отблизо, разбира се, какво знаем за „Мона Лиза“ и „Тайната вечеря“. За следващата ни среща насрочих състезание кой по-добре ще се подготви – тя за „Мона Лиза“, аз за „Тайната вечеря“. Естествено, че ще се информирам и за двете, истината, е че просто искам да я видя как ще падне отвисоко по дупе, хаха. А, и имала някакво специално умение, наричало се скуиртване. Дори не съм го чувал, но щяла да ми го покаже. Хубаво, де, аз съм любознателен. Казва ми, че ще се кандидатира за член на СС, дадох ѝ съвети как да постъпи, за да я изберат. Сподели ми, че иска да си татуира дупето с нещо, което символизирало колко е добра привидно, но всъщност колко е лоша. Според мен трябва да е обратно, защото надушвам, когато някой се преструва, а и след време ще съжалява за избора си. Съгласява се. Взимам ѝ ръката и я галя нежно 2-3 минути, после спирам, ще се влюбим, хаха. Вкарва си дълбоко коляното между бедрата ми. Става 7 и предлагам да ставаме, на рожден ден съм. Вече половин час се разделяме и я питам дали съзнава, че можем да продължим така, докато не заспим. Взимам ѝ номера, но не я набирам. Прегръща ме, задържах я за секунди, за да подишам от нея и я пуснах. Вече четвърти ден не съм си използвал телефона.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 792

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2018, 11:11:14 »

Като цяло играта ти е била доста добра. Влезнал си силно - уверено, безпардонно и с правилната нагласа. Това е и в основата на интереса на момичето. След това имаш някои леки грешки, които обаче не са били достатъчни да развалят играта. Ето това е слабо:

Не знам какво си имал предвид, но определено не е силна реплика, дори да си го казал на шега. Избягвай точно този тип самоиронии.

С киното също ми се струва, че леко си избързал и прекалено бързо си й навлезнал в личното пространство. Тук е до типа момиче. Някои се кефят и го допускат, при други ще е грешка. Тази явно не е имала против. Иначе дисквалификациите ти, че е опръскала целия мол са добри.

В кафето играта ти е била силна. Изградил си дълбок репорт + не си се впечатлил от касиера. Малко си прибързал обаче. Отишъл си прекалено напред за първа среща. Имай предвид, че сексуализирането на разговора и прекалено многото кино при инста дейт от колд апроуч могат да изплашат момичето. Знам много добре точно как си възприемал нещата, понеже и аз съм бил в тази ситуация. Всичко е минавало перфектно, леко, чак нереалистично добре. Мацката също е била потопена в този момент.

Но когато емоцията отмине на логическо ниво може да се изплаши от прекалено бързото развитие на нещата. В този смисъл калибрирай следващия път. 7 часа среща от инста дейт наистина са много. Това е супер много информация и емоция от напълно непознат човек. Час - два, са напълно достатъчни за среща от инста дейт. И на втора среща вече може да се отпуснеш доста повече.

Сега има немалка вероятност мацката да не ти вдигне. Не заради слаба игра, дори напротив. Просто нещата ще са й дошли "в повече". Играта иначе ти е бил доста силна, в повечето време. Просто си играл така сякаш нещата ще се случат същата вечер. Което при дей гейм, колд апроуч е грешка. Аз поне не съм клоузил от дей гейм директно, същия ден. Ако все пак ти вдигне(50/50 са горе долу шансовете) и се навие да излезете почти сигурно, че нещата ще станат. Успех и пиши развръзка Wink
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2018, 18:30:53 »

Няма ми номера, няма да знае със сигурност кой я търси и мога да се пошегувам, ще калибрирам според тона на гласа й. Мога да й кажа, че много нападателна е била и затова съм оставил няколко дни покой. Ако се дръпне, ще я зачекна за домашната работа и компетентността й. Но така или иначе, в следващите поне два дни нямам свободно време, така че основно ще й чуя гласа. Ще съм по-мек, няма да я настъпвам толкова, да й говоря мръстотии и т.н. Ще лавирам според реакциите й. Лошото, е че си имам проблеми и тонуса ми е паднал. Трябва да се съсредоточа.
Активен
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2018, 20:52:57 »

Звъннах й към 21:30 ч. до петия сигнал и затворих. Утре ще се обадя около 17-18 ч. и ако отново не вдигне, значи не иска и ще я оставя. После next.
Активен
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2018, 14:44:13 »

Според мен е трябвало да й звъннеш или още на същия ден или максимум на следващия. Много вероятно е вече да те е забравила, или поне спомена й за теб вече да е мътен. Надали си единствения й навит, особено след като каза, че е симпатична и работи това, което работи.
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2018, 21:34:03 »

Не мога да преценя дали аз прекалих или тя напълни гащите отрано. Защото друг път не съм се хвърлял с толкова открити гърди напред в свирепата сеч, а не съм загорял. Просто тая кака така ми повлия. Чак аз си се очудвам. И си мислих, че сме на една вълна, ама май уви. Вчера ми вдигна още на първия сигнал, беше си вкъщи и ядеше, лафихме рутина, разменихме си ФБ и каза, че предпочита да се видим, отколкото да си говорим по телефона и да си пишем(тук трябваше на момента да насроча среща). Днес за първи път ѝ драснах „Малката, слушаш ли в училище?“ и само го сийна. Навярно съм останал с погрешното впечатление, че от срещата ни може да разпознае закачката ми и да я продължи, а не да спече. Сега подходът ми изглежда като на 40 годишен кранист. Тази вечер ѝ звъннах 2 пъти, но не вдигна. Само ми е видяла новото съобщение: „Исках да те поканя утре да излезем по видело, за да си полафим по-кротко, защото малко я подкарахме от вратата за краката, хаха, което не е непременно лошо, де. Но явно си решила днес да ме игнорираш.“ Така показвам, че имам и човешко лице, ако се съгласяваме, че съм ѝ влязал като нов комбайн в нива с царевица на първа жътва. Сега сигурно претегля на везните какво да ме прави. Явно ще трябва да си намеря нов таргет, защото усещам, че започвам да чакам отговор от нея, а и да дойде по-вероятно е да е във формата на скръбна вест. Жалко, стори ми се луда и затова ми хареса.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 928

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2018, 22:27:32 »

До първата среща е било добре. Трябвало е директно да си уговориш втора и да я клоузнеш на нея. Разбери. Така стават нещата. Не с надиграване.
След това грешката ти е, че много си забавил. Щом вайба ви върви добре, възползвай се. Не го унищожавай, само за да си играете на надцакване и да си ги мерите. И като се вкараш във филма, никога не им клякай. Буквално му слагаш точката.

Тъй. Следващата грешка е, че след като си решил да и влезеш пичовската след 6 дни, и да и покажеш колко си небрежен. Рязко си обърнал подхода и си почнал да се квалифицираш и да я пренатягаш с постоянни включвания, реактивност на игнора и, и разни от типа "осках само да ти кажа, не че нещо", "аз не съм такъв по-принцип, добро момче съм да знаеш, споко. Не че нещо ама да знаеш"
Та там е било падението.
Трябвало е да уговориш среща още в първия телефонен разговор, и изчезваш като нинджа до срещата. Без обяснения, игнори, путки майни. Надиграването само на живо, и пак умерено.
А след като си пропуснал и още на първия и игнор/сиийн е трябвало да я отсвириш поне за 10тина дни. Това е преломната грешка. Тотално ти е обърнало цялата игра. Тя те е игнорнала и ти веднага си я погнал. А преди това си се правил на неебателен.

И друго. Играй силни игнори, когато се налага. Когато мацката си го проси. Не чупи вайба от шубе или да се правиш на по-готин от колкото си. Напротив. Използвай го. И когато мацето откаже да те следва, наказвай силно и непоколебимо с подобно далеч и тежки игнори.
А ти правиш обратното. Чупиш си вайба когато е новоизграден и читав. Чупиш го до основи. А след това, когато трябва да си сдържан, дистанциран и непоколебим, ти ставаш лабилен, гонещ и настойчив.

Всеки ги допуска тези грешки. И аз ги правя. Но се стреми да ги чистиш и имай някаква реална представа в себе си, какво поведение трябва да се стремиш да държиш за да вървят нещата.
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 629

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2018, 09:29:52 »

Не знам какво си имал предвид, но определено не е силна реплика, дори да си го казал на шега. Избягвай точно този тип самоиронии.

Допускам, че има предвид фетиш към пушещи жени? Или?

Исках да те поканя утре да излезем по видело, за да си полафим по-кротко, защото малко я подкарахме от вратата за краката, хаха, което не е непременно лошо, де. Но явно си решила днес да ме игнорираш

Този момент те е изкъртил. Върни се ментално, към играта си - настапателна, с много кино, тя се прибира, възбудена е, споделя на приятелки и те почват да я коват, представи си 2-3 часа припряно обсъждане. Нивото на вината й удря тавана. В много случаи не флиртуваме с мадама, а с най-близкото й обкръжение, което й подава реплики и акъл. (както тук във форума).
С това съобщение размазваш добре акото, пък и тропкаш с крак. И какво, като Лилу се сърди? Сам трябва да се сетиш, че след две невърнати позвънявания те игнорират. На такъв ранен етап не ти ли върнат комуникация, значи нямаш зелена светлина и опит за натиск ще има обратен ефект. Търпение пич.

А това, че така настървено е започнала играта ти, без f-клоуз, не значи че ти си се минал. Напротив, това е съкровищница за опита ти. Реп от мен.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2018, 13:54:38 »

Има предвид стария лаф. Тя ти издиша дим в лицето = мисля да те изчукам, готин
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2018, 14:34:56 »

Допускам, че има предвид фетиш към пушещи жени? Или?

Според мен го е ударил на неуместна самоирония. Тип, че го кефи мацките да го ебават и унижават(на бъзик). Което дори на шега не трябва да се казва. Поне аз това разбрах. Тук вече 3 различни предположения изказахме. Съдейки по реакцията на мацката "ммм, разбирам" и тя не е разбрала за какво точно става дума. Най-добре самият автор да разтълкува. А може и просто да го е хвърлил от нищото този лаф, без много да го обмисля и да има конкретна цел. Да му се е изплъзнал от устата. Случва се, когато не си играл дълго и си в сет с мацка, която те кефи.

lilu, колегите ти дадоха обратна връзка къде си объркал нещата по време на разговорите и чатовете. Това, което ти се каза, че си обсъден надълго и широко с приятелките на момичето най-вероятно е точно така. Аз обаче продължавам да твърдя, че още на срещата си пресолил манджата и от там нататък си се борил с вълни при червен флаг. Което не значи, че от този сет нямаш полза. Играта ти е била силна и наситена с емоции. До такава степен, че нещата от инста дейта са отивали към секс. Стигнал си до етап, който е добре да се случва на 2ра-3та среща, малко преди секса.

Което е и причината момичето изведнъж да ти даде задна и да започне да ти играе далеч. Просто се е уплашила. Тя иска да успокои темпото и да вземе поне частичен контрол над нещата. Защото контролът е бил изцяло в твои ръце, а ти си непознат. За това и ти казах, че такава игра не е подходяща за колд апроуч. Там самият факт, че си непознат е достатъчно атрактивен и различен, за да й предизвика емоции. Успееш ли да я задържиш и да направиш инста дейт не е добре да прекаляваш с киното и да проточваш срещата повече от час-два. Горе съм написал защо.

Киното трябва да ти е съвсем умерено и да наблегнеш на рапорта. Като рапорта не трябва да е безцелен. А да намериш нещо, което ви свързва и ще й даде причината да излезете пак. paradoxx имаше много хубав пост по въпроса с тънките моменти в рапорта. Като усетиш, че си изградил достатъчно интерес и привличане, за да се видите пак, казваш, че ще продължите друг път, ставаш и си тръгваш. Начинът, по който си играл щеше да ти свърши работа, ако бяхте на Слънчака или сте на хижа примерно за 3 дни и имаш пряк контрол и срещи с нея. Обстоятелствата и средата в голяма степен ти определят динамиката и начина, по който трябва да играеш.

Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2018, 15:01:04 »

Не. Сексуален намек е (било и изтъркан). От лафа - дим в лицето = покана за секс.
Мога да се обзаложа, ама ти знаеш, че басове не губя.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2018, 15:18:29 »

Не. Сексуален намек е (било и изтъркан). От лафа - дим в лицето = покана за секс.
 Grin Сега остава и да ме убедиш, че авторът няма да ни излъже. Твоята версия е най-удобна за него и му щади егото Smiley
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2018, 15:50:43 »

Grin Сега остава и да ме убедиш, че авторът няма да ни излъже. Твоята версия е най-удобна за него и му щади егото Smiley
Абе той и Рекошет се опита да се хване за това, ама аз бас не губя, пък ако ще и монетата да е крива.
Автора да си каже. Може и други потребители да се включат.
Стоун мисля, че може да хвърли яснота по въпроса.

ПП: Не съм казвал, че лафа е на място или, че е силен. Залагам само на - кво е имал предвид автора. Относно лафа, на мен ми идва малко банален и опит за слагане. Малко като онези - "и аз имам телевизор, ама ходя на кино", "трябва да се видим на една вечеря. И после да закусим". Звучат ефектно. Когато ги чуеш за първи път. И до там. А на практика, повечето от тях, не носят емоционална игра. Правилната субкомуникация липсва, и ролите които налагат в нея, за да действат емоционално. Забавни са, оригиналничиш, ама същественото липсва. И се получава малко като гол опит за оригиналничене. Демек слагаш се. Аз се стремя да ги избягвам. Иначе играта на пича в първата среща, ме кефи.
Активен
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2018, 17:00:39 »

Защо поведението ми да е било прекалено агресивно. Да, за средностатистическа свалка определено е много агресивно, но човешките отношенията са относителни и няма универсален калъп, а преценяш на момента. С нея вървеше леко, личеще си симпатията ѝ и че ѝ харесва. Всъщност това е и причината, поради която се върнах при нея.
Пита ме защо съм се върнал обратно при нея, не изглеждала добре, защото дрехите и нещо си, косата не знам си какво, дива била и еди-какво си. Реших да не ѝ отговарям още и ще го оставим за втората среща.
.
Беше огън, затова я ѝ раздухах толкова на първа среща – да видя колко ѝ е висок пламъка. По-късно обаче се оказа просто декоративна камина.

Ето какво съм разбрал от забележките ви:
1) На първата среща трябваше да уговоря втора.
2) Не трябва да убивам настроението с протакане след първата среща. Още на следващия ден е трябвало да ѝ се обадя. Пък ако на първата среща бях уговорил втора, то до втората е трябвало да изчезна
Цитат
като нинджа до срещата
. Следващата грешка обаче е по-голяма
3) Вкарах се в обяснителен режим като ученичка като отговор на игнора ѝ. Какво е трябвало да свърша? – след първия сийн – игнор и след 10 дни да я потърся. (Как вие бихте подходили тогава? С рутина ли?) Вместо това аз ѝ звъня 2 пъти и накрая ѝ оставям съобщение колко съм добричък всъщност.
Когато трябва да си сдържан, дистанциран и непоколебим, ти ставаш лабилен, гонещ и настойчив.
Как го постигаш? Тогава бях в много скапано настроение, имах малко проблеми и като я срещнах ми се лепна за мисълта като магарешки бодил в козината на пули. Така се прецаквам отвсякъде. Трябваше да си намеря нещо друго, което да ми ангажира мисълта май.
4)
Този момент те е изкъртил. Върни се ментално, към играта си - настапателна, с много кино, тя се прибира, възбудена е, споделя на приятелки и те почват да я коват, представи си 2-3 часа припряно обсъждане. Нивото на вината й удря тавана. В много случаи не флиртуваме с мадама, а с най-близкото й обкръжение, което й подава реплики и акъл. (както тук във форума).
С това съобщение размазваш добре акото, пък и тропкаш с крак. И какво, като Лилу се сърди? Сам трябва да се сетиш, че след две невърнати позвънявания те игнорират. На такъв ранен етап не ти ли върнат комуникация, значи нямаш зелена светлина и опит за натиск ще има обратен ефект. Търпение пич.
А това, че така настървено е започнала играта ти, без f-клоуз, не значи че ти си се минал. Напротив, това е съкровищница за опита ти. Реп от мен.
Благодаря за репа! Аз се дръпнах именно назад и станах мек, защото помислих, че съм я стреснал след като го е обмислила и споделила с някого. Което може и да е така, но реакцията ми не е трябвало да бъде подобна, защото проявява контраст в поведението ми. Добре го написа и btw
Тъй. Следващата грешка е, че след като си решил да и влезеш пичовската след 6 дни, и да и покажеш колко си небрежен. Рязко си обърнал подхода и си почнал да се квалифицираш и да я пренатягаш с постоянни включвания, реактивност на игнора и, и разни от типа "осках само да ти кажа, не че нещо", "аз не съм такъв по-принцип, добро момче съм да знаеш, споко. Не че нещо ама да знаеш"
Та там е било падението.
И друго. Играй силни игнори, когато се налага. Когато мацката си го проси. Не чупи вайба от шубе или да се правиш на по-готин от колкото си. Напротив. Използвай го. И когато мацето откаже да те следва, наказвай силно и непоколебимо с подобно далеч и тежки игнори.
Btw, за да казаваш силно трябва да си в спокоен и уверен, а аз тогава бях сдухан. Трябва ми още опит да постигна пълен контрол, когато комуникирам с жените, а не съм в настроение. Усещам се, когато съм слаб, но все още не мога да го преодолявам напълно.

Just_a_boy, относно киното – дори тя сама пускаше кино от време на време. И да, 7 часа наистина бяха много. Беше доста приятно, имаше чар и това ме увлече толкова, че загубих контрол, вместо да прекъсна срещата още на втория час.

Силно ме е яд сега, когато поглеждам назад трезно и виждам много глупави грешки.

Гледам я от време на време онлайн във ФБ, но не съм я търсил повече, а и тя мен не.
Активен
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2018, 15:19:45 »

Пропуснах да обясна за пушенето.
Когато ме попита дали пуша, имах конкретна мисъл в главата си – представих си я огън, много разгорещена, още потна с премрежен поглед на изтощение как опъва дръпки от цигарата си и издишва дима през зачервените си устни. Не знам дали е фетиш. Нямам слабост към цигари, дори не харесвам особено(нямам против пушачките, не ме дразни, но предпочитам без) мириса във въздуха или вмирисаните пръсти, коса, дрехи и т.н. Но, казвам ви, видът, който жената получава след хубав секс, особено, ако е свършила, е неустоима гледка. И тогава, ако ѝ дойде отвътре да ми направи тая мръсотия с издишването в лицето, я....  Cheesy Това имах предвид. Впрочем на кафето тръгна да пали, подадох ѝ огънчето, намекнах ѝ че не ме погледна(което май беше грешка, защото излиза, че си го прося) и тогава сама ми направи стария номер, за който писа btw.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: