Tyxo.bg counter Любовник???
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 21, 2019, 14:50:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовник???  (Прочетена 529 пъти)
ken block
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Ноември 29, 2018, 12:23:04 »

Здравейте, доскоро следях форума Ви анонимно и смея да твърдя, че сте ми помогнали доста. Но днес имам нужда да чуя мненията Ви относно една доста кофти ситуация в която попаднах... Мисля, че това е правилния ми избор, защото искам да чуя обективни и безпристрасни мнения.

Накратко за мен. Скоро ще стана на 33 години, имам стабилна работа, жили
е, автомобил. За това време не мога да се оплача от липса на женско внимание (въпреки, че съм доста взискателен спрямо жените).

Накратко... преди около 2 години, чрез мой приятел попаднах в една компания, където вниманието ми беше привлечено от една жена. Тя е на 27, обвързана, с дете. Както се досещате на къде отива историята... аз започнах да се интересувам по задълбочено от нея, като за целта естествено моя човек беше осовния ми източник на информация. Постепенно започнахме да се сближаваме доста с нея и в един момент, вече усетих онова чувство, че не гледам на нея просто като на жена. Даам, с две думи вече бях хлътнал. Знаех, че с мъжа и нещата не вървят добре. Вече се бях запознал с него - странна особа.
Като цяло почти не живеят заедно, понеже бизнеса му е извън нашия град и поради тази причина се прибира само за уикендите и много рядко през седмицата.

И така, преди около 5 месеца, нещата се случиха и попаднах в ситуацията на любовник.
Като цяло, за тези които не са влизали в тази роля, звучи малко холивудски... в стил Джейм Бонд, но истината е, че по-кофти роля няма.

Нещата се случваха бавно, трябваше да внимаваме, криехме се от всичко и от всички. Допълнително усложняваше ситуацията и работата и, понеже е на ръководна длъжност в голяма компания. Но напредвахме, както се казва - бавно но славно.

Сега...като цяло се определям като търпелив човек, и умея да влизам в положението на човека отсреща, но сега вече мисля, че взех да се измарям от тази ситуация - с две думи... съм на ръба. Говорили сме с нея и знам, че иска да се разделят с мъжа и, но знам, че в същото време никак не и е лесно и заради детето.

Това което ме мъчи е, дали да се опитам да форсирам нещата или да изчакам още малко?

Вие как ги виждате нещата? Ако някой е бил в подобна ситуация, нека сподели неговия личен опит.

Благодаря Ви предварително!!!

Поздрави!!!

Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2018, 12:50:22 »

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9050.0

Вече сме го обсъждали това. Човек на 33 и си привидно заможен, а се занимаваш с майки... гледай себе си и твоето поколение, всички подобни истории завършват зле за мъжа, хващай по-малки и свободни пички.
Активен

Every man dies, not every man really lives.
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2018, 13:46:35 »

Имах отношения с жени с деца на два път през последната година.
И двете жени бяха без мъже и със големи деца 9-10 години. Аз съм на 36 и те бяха моята възраст. Първата "връзка" продължи 5 месеца, и да нямаше такова чукане - като животни всеки път когато се видим, всичко беше на шест, тя ми угаждаше и бях на шестото небе. Нямаше "драми", детето си беше нейна грижа, така и не се запознах с него. Дълбоко в себе си си казвах "тя е супер, тя е уникална", няма да срещна такава жена. Кариера (знае да се грижи за себе си), супер физическа форма, грижи се сама за детето си, оправна, глези ме. Какво друго мога да искам повече? И започнах да се отпускам, да ѝ обръщам повече внимание, да я търся по-често, дето се казва да ѝ играя по свирката. Усещах и другия глас, нещо ме натоварваше, не разбирах и аз напълно какво, чувствах се винаги супер уморен след като се виждахме. Един път в седмицата ако се видехме беше добре, два пъти - рядкост. И точно тогава ми хрумна "гениалната идея", писна ми, казах ѝ директно, че искам да "заживеем заедно". Никога няма да забравя израза на лицето/тялото ѝ в този момент. Направих го, защото исках да знам - тя "еднорог" ли е? Наистина ли е толкова "уникална/различна/зряла/оправна"? Беше ми гадно един месец, но се радвам че го направих, можеше да затъна само още по-дълбоко. Урока ми остава, за което съм благодарен.
При следващата такава "връзка" само се ебахме 3-4 пъти и всичко започна да се повтаря. Знаех какво да очаквам, и при първия червен флаг от нейна страна (да си търгува путката с глупави искания кога да сме се виждали, на нея било удобно, всякакви глупости) направо и казах, че не ми харесва с това поведение. И точка. Не е моя грижа нейните искания. Тя разбира се не ме потърси, нито пък аз.
Изводите които си направих сам за самотните майки (не държа на достоверност, все пак са два опита) - не си заслужават. Нямах никакви предрасъдъци в начлото, напротив - мислех си, че те са "зрели, разбиращи" и каквото се сетиш още. На мен ми коставах доста усилия в началото и време, докато им сваля гащичиките. Ясно ми е, че още в началото съм играл по "техните правила".
По-интерсните изводи ги направих съвсем наскоро. Защо всъщност съм търсел майка с дете - ами защото винаги съм си мислел, че са "по-лесни". Не трябва много да се занимаваш с тях, те си имат своите грижи. Защото искам да мина метър, и да си спестя всички отрязвания. Един вид буфер срещу отрязванията.

Сега се връщам на твоята ситуация. Предполагам какво ще направиш с това притискане - казваш ѝ или да се развежда с мъжа си или край на отношенията ви. В първия случай - ти ставаш отговрен за нея, което е най-лошата възможност. Ще заживеете заедно, и никога вече нищо няма да е същото - сексуалността ще изчезне, ще се замени с презрението на жената. Разбираш ли - нито един мъж с висока стойност (High Value), нито един мъж с опции няма да приеме жена с дете. Жените подсъзнателно го разбират това, този факт крещи "той е толкова зле, че е готов да ме вземе мен с детето си".  И никога няма да го превъзмогне/забрави. И тук започва бавния край на отношенията ви.
Имаш и друга възможност - отдръпваш се от нея. Оставаш тя да те гони. Ти сам налагаш правилата - кога и къде да се виждате. Едновременно с това започваш да се срещаш и с други мацки, спираш екслкузивното си внимание към нея. Знам че на думи звучи лесно, и аз не знам дали мога да го осъществя в бъдеще ако ми се случи. Но това е еиднствнеия начин да покажеш (по скрит начин а не директно, което е много важно) че си мъж, какъвто твърдиш. Нищо лично, но аз не останах с такова впечатление от написаното.
Въпросите към себе си трябва да зададеш - защо искам "повече" от нея? Какво целя (да ставам баща, да се доказвам като мъж, все едно какво)? С какво тя ще допринесе в живота ти? (ще стане ли твоя живот по-инересен като си с нея).

Бъди разумен, използвай си горната глава, а не долната. 
Активен
ken block
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2018, 14:38:29 »

StefanS, благодря ти за отговора. Пуснах тази тема, точно защото за пръв път попадам в подобна ситуация. Не съм от хората, които сами се "вкарват във филма" и после се оплакват, че "все на тях се случвало", "не им вървяло" и т.н.т. Както споменах, като цяло съм наистина доста взискателен  към жените с които искам да имам някакви по-сериозни отношения. Казвам го, защото държа да подчертая, че този мой избор не е породен от някаква прищявка (ей така, да опитам и аз с обвързана или с дете или нещо от сорта).

Не разбирам защо един High Value мъж да не вземе жена с дете? Не че съм се засегнал от думите ти. Аз самия наистина не се определям като някакъв Алфа мъжкар, не съм доминантен тип, по скоро съм за паритет във връзките. Просто се замислих, защо един грешен избор в миналото на някого (без значение дали мъж или жена) да предопределя бъдещето му? Житейски ситуации има всякакви. Не че сега се явявам като адвокат на всички които са в подобна ситуация, просто се замислих. Иначе, да, прав си сред тях със сигурност има много които търсят просто разнообразие, материална изгода, внимание, или там каквото им липсва....

Но както и да е, както е казал поета... "каквото сабя покаже" Wink

Поздрави!!!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: