Tyxo.bg counter Spider-Man 1
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:56:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Spider-Man 1  (Прочетена 2033 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 823

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2018, 17:47:21 »

btw си получава бирата, когато дойде в София Wink
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 15, 2018, 21:01:07 »

Получавам смс "привет *** е. Какъв ти беше фейса"
А ние сме приятели. Или се ебава или има някаква история зад завесите, която не знам. Nvm това не ме интересува засега. Ще я пробвам дали ме баламосва. Няма да й го давам. По-скоро нещо от сорта на "превъртяхме списъка на игнорираните балъците". Или не. Това е тъпо. Нищо няма да й отговоря. Нека се обади police
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 15, 2018, 22:15:33 »

Игнор. Не отговаряй. Играе ти близо-далеч. Пробва те да я подгониш/да инвестираш. Как няма да може сама да ти намери фб, след като си и в приятели, имате хронология, и си и го дал преди седмица.
Що за малоумен въпрос. И ако искаш да ти се получи с някой, точно така ли ще му влезеш или ще го потърсиш сам, без риск да се изложиш.
Така можеш да влезеш на някой, единствено с цел - да видиш как ще реагира. Аз за друга причина не се сещам. Ако някой се сеща, да предложи.

Игнорираш близото и опита да я подгониш. От там има два варианта.
1. Тя вижда, че отказваш да инвестираш и привличането се качва. Продължава и пробва да възстанови вайба, с идеята да отвърнеш на нейното близо и да захапеш кукичката. Ако ти се включи с обаждане или ти пише, отговори, но не бързай да инвестираш. Баван тайминг и къси изречения. Карай я тя да инвестира, докъто не решиш че е готова, и я баунсваш за среща. Пробваш да клоузнеш.
2. Не и пука изобщо. Просто се е сетила и е решила да те пробва. Не ти се включва повече.
Не е драма. Ще и напомниш за себе си.
Игнорираш я за две-три седмици, и я пробваш пак.
Или и звъниш директно с оферта за среща (и отново опит за клоуз), или и пишеш да ти се обади. В тоя вариант, най-добре по вайбър (караш я да инвестира + ситуацията и динамиката е такава, че почти сигурно ще го направи). Като ти се обади пак оферта за среща и опит за клоуз.

Офертите за срещи (писано е, но повтарям) - не са въпрос. Няма искаш ли. Няма може ли. "Да се видим довечера", "добре", "В 8 еди къде си"
Не остроумничиш, не оригиналничиш преди и след това. Офертата, и "ок, чао".
Ако ти откаже, управдава се и тн. - мълчиш, слушаш, какво дрънка. Не отговаряш, продължаваш да мълчиш. Тя също. Неловко е, но ти мълчиш. Тя тръгва да говори още, да запълни тишината. Изслушваш я, и без нищо да казваш, просто затваряш. (Без чао, без звук).
Ако не тръгне да те търси, след време можеш да я пробваш пак (поне няколко седмици/понякога и през следващите дни става - зависи от динамиката)
Ако те търси, в началото игнор/не и вдигаш. Като и вдигнеш, се държиш дръпнато, и отговаряш с една дума и неясно, докато не клекне. Тогава пробваш пак за среща.
Толкова от мен
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 632

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2018, 16:37:44 »

Получавам смс "привет *** е. Какъв ти беше фейса"
А ние сме приятели. Или се ебава или има някаква история зад завесите, която не знам. Nvm това не ме интересува засега. Ще я пробвам дали ме баламосва. Няма да й го давам. По-скоро нещо от сорта на "превъртяхме списъка на игнорираните балъците". Или не. Това е тъпо. Нищо няма да й отговоря. Нека се обади police

Провокира от скука или просто се упражнява в провокация на теб. Не бих губил време, а и още на предишните постове я бе изпуснал. Нямаш полезен ход, на такова явно пренебрежение. Каквото и да кажеш или направиш ще е реактивно и не води до вечерна амброзия пуси джус.

Не споделям мнението на btw, за проби след време, твърде много инвестиция. Но адмирации за подробния отговор, реп от мен.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 24, 2018, 20:50:48 »

Нещо промени ли се за 10 дни?
Активен
Страници: 1 [2]