Tyxo.bg counter Заиграх се. +Бонус.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:57:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Заиграх се. +Бонус.  (Прочетена 2089 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« -: Октомври 23, 2018, 22:28:32 »

Здравейте; Бях решил да се откажа от пикапене и к'вото и да е за момента; но някак си не става; нещо от вътре така се е настроило, че като видя мадама дето ме кефи, не мога да не я заговоря, да не се запозная с нея и тн.; Искам да видя що за човек е... щото отвънка яка, а отвътре???
Ta...за пръв път "падам" толкова ниско на "години". Най-много до ся съм бил до там, че да забия мацка на 18 год (даже таз тогава кат изцепи че е на 18 не можах да повярвам, даже я обидих като и казах че ми мяза на 23-24 Cheesy).

======= Сторито:

Общо взето се притесних да не изглеждам като педофил в очите на другите хора, ма к'во ме грее?  Та, това ... моме е на 16 г. ..и с туй моме, вече направих общо 2-две срещи и не-малко чатчета; не съм разговарял с нея по телефона - отказвам упорито; Един път само и звъннах за да я успокоя, че се паникьоса с това, че била в грешната посока с автобуса за срещата ни (неоправдано: точно 2 спирки след това, беше на уреченото място... ебаси неориентираните, поиче и от мене  Embarrassed ).

Запознанството ни се случи в едно молче (там вече правихме и 2рата среща); беше с нейна приятелка, като заедно се качихме в асансьор; Лигавейки се, погледите им се спираха върху мен, шушукайки нещо, хилейки се, щото бяхме само 3та, а аз отивах да си купя обувки; почти веднага, с усмивка на лице заговорих като се опитах да коментирам това което говореха или "което дочувах", като с това "уж" ги 'стреснах', особено "целта" ми, която "изписка леко" , избухвайки с нейната приятелка в смях, и коментирайки, че се била изплашила. Тук се разсмях  и казах директно, да не се правят че съм ги/я уплашил чак толкова, и че "в прекалено много им е лигнята"; ококориха учудено очи и тогава си казах името; те казаха своите ставайки една идея по сериозни, подавайки плахо ръце, но все още усмихнати.
В тоз момент "пристигнахме" на етажа, и излязохме и 3та; питах ги "към кой магазин са"; казаха, че са дошли да се поразходят и да погледат; Казах им, че ще си избирам обувки (вярно) и ако могат да ми помогнат в избора, казах че ще има изненада (те така и забравиха; просто им се "разхождаше" и искаха да зяпат нещо; бях решил да ги черпя един сладолед ако изобщо ме попитаха); Толкова и им трябваше. Цялата история там траеше към 5 мин., щото си бях избрал обувките преди това, просто сбирах пари за да си ги взема; Поразходих се с тях още към 10-15 мин. и си полафихме за т'ва и онова, влизахме в различни магазини; в 1 момент даже се заядоха с някви жени дет предлагаха някакви дамски щуротии и ги осмях и имитирах с това как са толкова големи нервачки. Добре се получи, щото видях че се забавляваха с този образ доста. Разменихме си като за начало само фейсбуците. Аз нито питах за фейс, нито за телефон; тя ме попита за профила ми; Като за начало дори не си дадох истинския, щот ме усъмниха малко с поведението си, но пък в крайна сметка и признах за това впоследствие; не че и пукаше...даже не го е коментирала.
По едно време мацката коментира, че и харесва как съм говорел направо; поисках да изясни и ми даде пример с това, че за пръв път някой я нарича "еди как си" (позволих си да изопача името и, щото по 1 време тръгна малко агресивно); Нейната приятелка бе в повечето време пасивна и някак си сякаш беше в лек уплах от мен. Но коментараше живо кви дрехи щяла да си вземе. Абе като цяло беше..грознЪ (и си го знаеше  Cheesy )

За първата среща няма к'во толкова да разказвам; не съм я "киносвал" много - не беше настроена; А и бе леко притеснена, естествено - се отпусна по 1 време; и забелязах, че си "бута" краката към моите, докато седяхме в дадени моменти, хах; докосвах я уж, небрежно и забелязвах, как се изтегля след малко; но определено търсеше физически контакт, разбирах го, и по погледа и; Разходихме се из центъра, като я баунсвах доста; следваше ме супер (нормално, малка е, неопитна) плътно и се съгласяваше с посоката и тн всеки път и не питаше; Дори я накарах да ми купи пица и се направих на приятно разсеян за момент, и после и дадох парите; един път, говорейки за нещо, щото исках да я опозная а и такава бе темата там за едни по лични неща, избухна чиек. Направо ми се развика в лицето. Направих и много остра забележка, да не се държи така с мен и че аз не съм еди кой си (там дето визираше) за да ми крещи; Осъзна се, успокои се... и си седна на дупИто. Няма нужда да става на въпрос за това, че я накарах да се разсмее доста пъти, като на края ми сподели и нещо, което иронизира; една дума.. и стана нещо като "нарицателно" и от вр на вр си я казвахме. Също така, по едно време почна да ми говори на... "брат". Отновно: забележка: Не ме кефи, не ми говори така; повече и не се е повтори, нито в чат;
Един силен момент от 1та среща; бях ходил на едно изложение за кристали на скоро; подарих и кристалче (споко, беше евтино); оказа се, че го няма, а и се оказа - че от много малка обичала да колекционира... Нещо, като "котвичка" и направих. После дори ми го бе снимала с колекцията от други кристали.

Дойде и моментът, в чатовете, в който почнахме да си споделяме мн неща; естествено оставях я тя да говори и да си споделя к'вот щот; ии...почнах лека по лека, (щот я усещах, че има нещо) да и пращам вицове/мемета със сексуален контекст (т.е. да сексуализирам); И по 1 време ми каза: "още съм девствено..не разбирам всичките тия неща  Grin ". Аха.

Втората среща, беше доста силна по мои впечатления; отидохме в ден, когато и тя бе свободна (щото специалността и, наистина, я прави да е заета; баси к'ви неща изучавали хорицата в училище) и на място, дето и на нея, ще и е удобно; Отидохме, в едно молче; щяхме да хапнем/пийнем, поразходим се, и може би някое кафенце там, или около мола; Проблема беше, че на моменти валеше и беше стуууденко; А и поседяхме към 3 часа, и вече идваше 20 часа,  та - си стояхме в молчето;
Тук я "киносах" много повече; Естествено, не и в началото; Първоначално седнахме на едни диванчета и поседяхме към 30 мин. там, като тя "ту буташе" краката си към моите, и стояхме допряни супер мн време, ту се дърпаше. Изобщо не я насилвах; лека по лека, я докосвах; Също така, я осмях на 2-3 пъти с различни теми, и тя блокираше, изнервена, но естествено я успокоявах на бързо;
После, я баунснах на една "плюскалница" както им викам; имаше маси и там, и то в ъгъла, в по-тъмния ъгъл всъщност; (Просто, разбрах, че тя търси "уединение с мен". Не искаше да я гледат, не искаше да чува целия този шум (най-вече пискливите гласове на деца). Там си играх с косата и, очилата и, гривни/пръстени; буквално на всякъде я опипах квото ми направи впечатление; карах я някои неща да сваля, да ми ги дава на мен да ги пробвам и тн; дори обувките и коментирах, и и докосвах глезените; по 1 време и докоснах и шията, покрай "обеците"; тука вече, по отношение на тема: хеликс на ухото почна леко "спорче". но в крайна сметка, се разбрахме; беше приятно да я видя и как ще реагира при "спорче"; ест.бързо го потуших; говорехме за татуси с което я накарах да се "разсъблече" по потниче... уоу човек, имаше мнооого готин черен потник с някакви супер яки рисунки по него; и то точно, на коремчето, до към гърдите и; опипах я, естествено като коментирах, че с тая "материя" и рисунки е много арт; в един момент вече, тя изобщо не се противеше на каквото и да е, докосване; Започна да протяга и ръце към мен. Само това и чаках; Но си и правех: пуш-пул; държа леко, пускам и тн. Не искам да я уплаша, това е главното.
Не знам точно кога стана време, но реших да хапна; тя отказа; гледаше ме как хапвам; тук ми направи някакви коментари по отношение на това, как според нея всеки трябвало да се храни като мен (за това, че като съм искал да кажа нещо, съм давал сигнал с ръце, че ям, че след малко ще отговоря) и почна да дава някакъв опис за мъже и прочие; Нищо не и казах, само рекох: "Айде да сменим темата за десерти?" (щото не исках да ме вкарва в някаква рамка; просто виждах как почна да ми слага някакви определения и викам си: "яяя беги"). Хапнах и тогава, тя взе че каза: "Ето ти пари, избери ми нещо.. по твой вкус. Ям всичко! Без... еди какво си... Каквото избереш, ще го изям!".
Станах, отидох; направих к'вот трябваше - тук сгрешил ли съм?... - много ме интересува да ми кажете. - не съм коментирал това; просто отидох, избрах и т'ва беше; после коментира, че не и било толкова чак харесало (ама си го изяде, хах);
Забелязах, нещо странно... "увлича се", или айде - дрънка некви неща свързани с... гей обществото. С гейовете и лесбийките и там всичките им сродни. Казва, че и те били хора; Аз и казах: да така, ама все пак... и тука и дадох моята гледна точка. Тя не я прие. Казах си, окей, хубаво; И ми каза, че "не искала да ме променя" (щот аз и казах, че няма да променя моята гледна точка, к'вото и да става) - надявам се това е "за хубаво" - т.е. за "бъдещ секс между мен и нея", а не между "лесбийки" и там к'вито и да е. Т.е. надявам се, че тя не е "би" или квото там подяволите си мисли, "че е" - ама не знам как да я попитам? Все пак няма опит, но? Идеи? Но някак си, искам да избегна тая тема; Даже ми беше пратила една песен, за някакви "момичета лесбийки". Приех го окей, но ест. го коментирах "по моя си начин" и тя каза: "даа, гледаш така на нещата, защото си мъж!"...  - чудя се какво да и отговоря другия път? Не ми харесват тия гейщини бе братлета, и сестрички! Как да и обясня, че жената си е жена, мъжа - мъж и не мога да приема някакви дето си мушат пръсти из вагините, а другите - пенисите в дупарите.... Нямам против тях - да си правят к'вот щат. Ама все пак?... Щот виждам, че се обижда малко или много от тая тема - "И те били хора"... ми, хуу. Ма не ме греят.
Както и да е; на края вече, като я изпратих (чакайки и двамата за нейния автобус): я прегърнах за около 10 секунди, опипах я (без дупето, да не я стряскам) леко се отдалечих, все още придържайки я в обятията си, погледнах я в очите и я попитах: "Искаш ли да ме целунеш?" и тя каза: "тъкмо това си мислех да кажа". И се целунахме. После ми беше наспамила чата, че "иска още гуш и целувки"  Grin

И така. Решил съм, за 3та среща да я доведа в квартала, една вечеря, и после в апартамента; тук ще я натисна повечко вече; но естествено - за кекс не мисля още; кат се сетя и че е вържин-мържин само..; Като цяло, не вярвам да ме лъже за това, момчета. сигурен съм; просто виждам, и колко е неопитна и тн.

Обобщение:
- вържин-мържин - може би е бонус?  Не знам какво да мисля, до сега не съм имал тоя шанс (с изключение на 2ва изпуснати такива по мои преценки; споко тоя път мисля да не фейл). Кога...според вас е подходящо да се пробие с копието? Без майтапи и подигравки, моля; Сериозно се отнасям към това, и смятам, че е важно и отговорно.
- не ме търси нон-стоп; дори и да не и отговоря еди колко си време - не се сърди (поне засега);
- казах и, и изобщо тя самата вижда - че наистина съм зает - и го разбира;
- не смятам да и убивам романтиката... знам, че сега са безгрижни тия хорица (т.е. момичета на тази възраст) и им е до любов/романтика и тн. , и смятам че мога да и го дам (до колкото мога, все пак);
- общо взето съм преценил, че 1, макс 2 срещи на седмица са достатъчни - стигнахме до някакво "общо заключение" че ще е така; като ме беше "карала" да дойда и да я взема от даскалото и; отказах... просто не ми се занимава, а и + прецаквам си работния график, макар и да е гъвкав.
- макар тя да е на тия години: можем да си говорим на много теми; даже по някога, ме хваща в някакви размисли, дето се... учудвам, как може да ги коментира човек на 16. Абе, не е глупава, всеки случай; имаме и доста общи теми, което е бонус, също;

Cheers!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3641

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2018, 11:26:15 »

Наеба ли я, акула?
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2018, 17:04:28 »

Ще съм кратък.
Все още не. Обстоятелствата не го позволиха - първо, че се разболя (температура, повръщане и нам си кв'о), и второ, че техните са малко, control freaks (лонг стори). Преди това имаше излизане и си поговорихме повече на темата; смятам да "стрелям", както винаги - тази седмица, през уикенда както сме се разбрали, а преди това - някоя др мини-среща през седмицата. Нямам търпение.

======
п.с. иначе в петъка от сега с една банда сме се организирали за вечерта. Ще има повече момичета от колкото момчета и бегло се познаваме (още по-добре) повечето и с някои имаме симпатийки от small-talka който съм могъл да направя; ще се пий кат почнем от един бар, и - диско след това. Та, уиш ми лък от сега.

п.с.2: дайте отговори на тия неща дет съм питал бре?

Сполай и приятна седмица пичове. и пи*ки ест.
Активен
WhatsMyName
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2018, 23:59:11 »

Чисто женско мнение:
Повече търпение, може да не е готова от първия път. От теб зависи дали ще си спомня с усмивка за този момент или това ще е най-кошмарното изживяване в живота й. Ти си пробвай да я натиснеш когато усетиш момента, но ако тя се дръпне няма да е защото ти се прави на интересна. Ако го смяташ да е само чукай-бегай по-добре не. Ще спестиш много проблеми и на нея и на себе си.
По-малко пози първите един два пъти, малко ще ти е скучно в началото  Grin
Що се отнася до взимането от училище - кофти идея, нема нужда.

Айде успех Wink
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 632

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2018, 20:00:03 »

Повече търпение. От теб зависи дали ще си спомня с усмивка за този момент или това ще е най-кошмарното изживяване в живота й.

Как ми е името, най-накрая нещо на място.

Имал съм едно девствено гадже, миналата година - от нея се научих на търпение. Първоначално се изплаши, когато я започнах, но ми имаше доверие и ми прошепна, че е девствена - не я натиснах, напротив. Предразположих я и макар, че с еналожи да чакам две седмици ми издаде най-дивите си фантазии и желания. Когато се почувства готова, аз й казах, че не е - направих го нарочно, исках да проверя колко убедена е.

"Станах, отидох; направих к'вот трябваше - тук сгрешил ли съм?... - много ме интересува да ми кажете. "  - много е важно как правиш нещо. Много пъти съм бил в подобна позиция - ако мадамата играе манипулативно, но пита възпитано, правя й услугата, без да мърморя, без д аискам нещо в замяна. Правя го защото съм решил, за мен не е проблем, нека си мисли каквото иска. Ако парадира й удрям игнора. По описаното от теб си действал без мърморене. Няма нищо лошо от време на време да ги глезим - въпроса е да не си сервилен.

"увлича се", или айде - дрънка некви неща свързани с... гей обществото" - това е нова мода. Действително, обаче няма нищо лошо човек да си харесва хора от същия пол - тяхна работа, тук обаче въпроса вече е политически. Сега, за да блеснеш, като еманципирана жена, не е достатъчно да си независима, но да проектираш влияние, за да спасиш подтисканите групи. В тази връзка, всяко твърдение, което не покрива едно към едно това, което им наливат, като догма, е нетолерантно, така ще бъдеш брандиран и ти. Така, че бъди изключително общ, не конкретен и позитивен...разтягай локуми. Бая жени, които са скрити Би-та са попадали около мен, не се притеснявай - повечето си говорят. Бъди дипломатичен и вярвай в каквото си искаш Wink

Мацката я загрей с много пред игра, не бързай. Реп от мен.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2018, 22:28:26 »

Благодаря за отговорите, най напред. И благодаря за реп-а. Вярвам, че ще си го заслужа. Не само на думи и разсъждения.
И второ: много благодаря на WhatsMyName за изчерпателните отговори които ми даде на ЛС до сега; ако имах реп, бих и дал; все пак, женското мнение си е женско мнение;

"Ако парадира й удрям игнора" - не , тук - нямаше подобно нещо. Не парадираше. Това за което ме помоли, бе напълно искрено - и по езика на тялото и, емоцията, гласът и тн; сякаш имаше едно доверие и "копнеж"; не беше като "да и сервирам". Просто ми се довери и тн., и реши аз да и взема нещо; а и тя ми даде пари да и взема; не е "просила" както се казва.

Да... човече -- > новата мода. както казваш: "което им наливат, като догма, е нетолерантно, така ще бъдеш брандиран и ти...Бъди дипломатичен и вярвай в каквото си искаш" - добре казано. Перфектно казано. Мъдрост, от извора както се казва. Усещам ги тия моменти с мацката. Наистина. Наистина, когато нещо е "против" това което вярва, съм доста кофти "толериран" и виждам, как "скача с едни гърди напред" и иска да ми шибне сякаш една. . . Усещам, че цаката е приемане, гъвкавина... промяна. Няма какво друго. Иначе оставам кат "кон с капаци", и дрънчат ли, дрънчат..

Търпение имам; не представлява проблем за мен; като казвам, че "ще я натисна" уикенда, изобщо не значи, че ще искам да "я наеба" и тн. и че нямам търпение за това; нямам търпение да се заиграя с нея и тн и тн, и изобщо каквото има да се случва, да се случва; за сега вървят нещата добре; утре ще се видим; решил съм в събота да я изведа отново, преди неделята; целта ми е повече сближаване и преживявания. Общо взето, ми харесва това цялото нещо и малко или много се отпуснах; Даже промених някои неща.

Като цяло, с помощта на хора от форума, + др. хора дето поразпитах, смея да заявя че лека по лека, настъпва промяна във възгледите ми в това отношение на това какво кой "харесва" (нали там, за темите с лесбийските истории, би-тата и тн); Бих казал, че до тоя момент гледах доста праволинейно.

Време е всички бариери да паднат.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2018, 23:52:24 »

Тази вечер мина окей; като цяло, дори излязохме и с някои нейни приятелки; майтапих ги на няколко пъти когато сметнех за удобно и тн и гледах да си дърпам мойта мацка по далечко от тях, щот се лиготеха; а и тя ме следваше ест.; видяха ми се шматки, особено едната; после самата тя ми сподели, че "не се разбирала "много-много" точно с тая". И се посмяхме, обсъдихме това онова; Черпих я един обяд, и като цяло доста "кофти" (уж де) го прие, че исках да я черпя; не било правилно, не знам си к'во, искала тя да си плати, ала бала.
Преминахме през един "сериозен разговор" относно това дето се случва; За първи път ми се наложи да обяснявам там едни неща; напрао се шашнах... т.е. наложи се, да и кажа, че Я ХАРЕСВАМ щото до сега, по никакъв начин не съм го бил КАЗАЛ (т.е. на думи) и не съм я бил валидирал един вид; това я карало, да се чувства несигурна и тн., дали всъщност наистина я харесвам; Мда, може би малко "прекалих" с това xD ... Един вид, не можела да ме "прочете". Абе изпаднах в шах когато трябваше да и обяснявам тия неща. Даже по 1 време, се дръпна, така както я докосвах. Като опарена........ Е хуу де, всичко това което правя все пак... Въпреки, че по 1 време сгафих, и коментирах че възрастовата ни разлика, за мене лично, е "странно", нали като "обстоятелство" (ест. не казах точно това), но казах "Странно" и после тя ми сподели по-късно че и било станало "гадно" като ме била чула да казвам това....
Както и да е. В края на краищата, се разбрахме. Изписа се щастие на лицето и; После направо не и се искаше да си ходи и ми повтори на няколко пъти, че искала да дойде в нас... лал. Между др., в 1 момент ми каза следното:
- Много си твърд, направо камък (визираше физиката ми, докато отново се гушкахме).
- /тук си замълчах/
- Не харесвам мускулести... твърд си, лелее..
- Ми, ставам целия твърд само като те видя.
- Ааа, какво значи това? / смее се палаво, и уж неразбиращо ме гледа /
- Някой ден ще разбереш като ти покажа  Grin !
- Аааа , ъхъм ъхъм - /и се засмя засрамено и пак ме прегърна./

===============

На връщане, след като я изпратих и се сбогувахме и ала бала... в метростанцията, се засякох с една ... ибаси путката чоек. Гледам я, и викам, брий к'ва готина мадама. Изведнъж ми вика "Оооо, /името ми/ - здравей!". Онемях, щото я познах в тоя момент. Една бивша колежка; не се бяхме виждали от 2014 г., и изобщо "последния ни чат" е от тогава (поне по месинджъра това ми показа тя по-късно); Разменихме си отново телефоните, и тука съм сигурен, че сгреших: пътувахме до Сердика, и от там тръгнах с нея през линиите (т.е. следвах я), като на няколко пъти каза: "ама защо идваш с мен. хаха?" (неразбиращо демек от нейна страна), като я игнорирах в началото, все едно не съм чул и на края и казах спокойно и с насмешка: "аа споко, и с други колежки (казах и кои) така съм се засичал, пък и не бързам, дай да си полафим малко" и тук и разказах една смешна история с такъв случай и така; и та, полафихме си яко за това кой къде работи, к'во прави в момента като цяло; като я докосвах колкото мога по-често; нямаше нищо против, като тя ме докосна също 1-2 пъти; започна да си играе с косата по 1 време, и ми се усмихваше много; изобщо супер позитивна бе; каза, че и изглеждам променен - като тук я изебавах с: " да бе, липсва ми един крайник!"; после коментира с кои колеги се виждала от време на време, и и ме офертира да се видим някой път; Казах окей, като реших да си тръгвам вече, щото и метрото и идваше; каза ми где живей, кимнах... и т'ва беше. Готина работа. Мацката е много сериозна между другото. К'вот се вика - готина, направо сигурно и готова за брак вече и деца, съдейки по това дето сме си говорили в миналото (просто ме избиха спомени); И така... После ми се случиха и интересни неща из моя квартал, видях един рапър брато на живо и го познах, поздравих.. Много се изкефих, щото е лудак този и на живо като го видях как е, и малко или много си казах: "е тоя ден по добре от т'ва няма на къде!".

Cheers !
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2018, 02:08:32 »

Май-май и третата девственица няма да бъде разпечатана от теб, а от някой друг. Защо не я каниш във вас и не се пробваш не мога да разбера. А и малко ме съмнява на 16 да е девствена. Това го свършват още на 13-14.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2018, 07:48:39 »

Shark,

Искаш/умееш повече да се 'правиш на готин', отколкото да е**ш. Това е често стрещан стикинг поинт сред по-неопитните.

През цялото време се квалифицираш и квалифицираш. Помпаш его, когато ти дадат валидейшън, и влизаш в стейт да запазваш това състояние -> от там не рискуваш и губиш (най-малкото време). Добре, че си с хубаво тяло (по твои думи) и вероятно уверено/мъжко излъчване, та мацките ти търпят неопитността, неумението да водиш и лигавщините ('сериозните разговори' ... де) Wink.
Активен

I'm a very special kind of monster
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2018, 11:55:28 »

Май май, ще бъде "разпечатена" (колко грозно звучи само... !).

Темата ще стане "доста пикантна по надолу".

Но първо - да коментирам написаното от Слеър (благодаря за забележките), защото е истина до огромна степен и после ще разкажа какво се случи вчера.

Но защо се случва, това Слеър? Ситуацията е деликатна, братле. Не, че се правя на интересен "пред мацката" - просто го давам по-леко и ще обясня на долу, защо; но че обичам, да се правя на интересен помежду другото пред хората, обичам; викам му: "клоунска работа" - но го овладявам  все повече и гледам да си мълча, освен ако не са ме питали. И дори като ме питат, не издавам всичко или изръзсвам някоя простотия за смях - т.е. измислям си нещо, или се самоиронизирам; примерено последните дни се справям все по-добре. Виждам как, това излишно напомпване, дразни някои от колегите/други ми завиждат/  а трети си мислят, че съм нещо "много" и ми се кефят. Лол. В кои случаи (Ако може да посочиш) точно говориш, че "помпам" его, щом ми дадът валидейшън? Че го правя, правя... и често се хващам, СЛЕД като е станало, ама... поне имам осъзнаване. Това с мацките е истина - заради тялото, излъчването, начина ми на обличане и тн и как вкарвам някои неща в разговора (особено като съм по-спокоен и говоря уверено) - ми търпят неопитността и тн. Прав си. Тук си го виждам сам това. Виждам, че нямам достатъчно смелост; И тук вече... подцених и ситуацията с това момиче; просто имам една бариера, относно "разликата в годините". На моменти се чувствам като педофил. . . Но естествено, гледам да не се концентрирам върху такива помисли.

Иначе- относно мацката; какво се случи вчера в неделята; Бяхме си уговорили среща още през тази седмица, да се видим в неделя и да прекараме няколко часа заедно; като в петъка, отново се видяхме за някои друг час.

Взех пица, пиене, направих коктейли и тн; Въведох я в нас; хапнахме, послушахме малко песни докато правехме това и гледах да я разчупя. Изпихме по някои друг коктейл, за отпускане. После отидохме в моята стая и там започнах лека по лека да действам; Оказва се, че момичето е напълно неопитно; Дори си призна, че не се е целувала с език до сега,  каза че "и било странно и гнусно" по натам, хаха. Лека по лека, разчупихме тези неща, и видя че не "е чак толкова зле". Това го правех леко, на моменти; като видех, че че дърпа телесно, спирах малко, отдръпвах се; няколко пъти отивах до WC, уж да пикая и тн;

На няколко пъти и приложих "сваляне на сутиена". т.е. уж и "падаше" и я майтапех: "че правя магия". По едно време ми каза: "я направи пак магията със сутиена" - този път директно и го свалих, и тя самата стигна до заключението че не и трябва изобщо. И че "следващия път,  направо от входа ще го свали". Остана само по потниче. Докосвах я, целувах я; по едно време и казах, че искам да и засмукам гърдите... Прие го засрамено. Дори тръгнах леко "натам", да и оголя гърдите; тя се засрами доста и се дръпна; опитах пак след 3-4 секунди - даде задна.  Леко се отдръпнах; усмихнах и се, и тогава и казах: "че няма да я пришпорвам за каквото и да е, ако не е готова ". И спряхме за около 5 мин. Поговорихме си, и пак започнахме; този път с лекота ми позволи и си поиграх със зърната и гърдите и; целувах я диво и страстно по корема, слязох на долу, после пак на горе;

Често пъти ме молеше да я целувам по вратът, и дори като "усетеше" че тръгвам на там - казваше: "давай..искам да настръхна" и оголваше врат в зависимост от това коя страна избирах. Беше приятно да я виждам как от кеф се разтапя и не издържа.

Лека по лека, я карах да качва крак върху мен, или аз върху нея; лека по лека я опипах по всяка една точка, и с леки придвижвания, отдръпвания в подходящия момент (според усещането ми) я придвижих и стигнахме до мисионерската поза. Това отне време. Повярвайте ми. В началото, дори се стискаше за това да пусне моят крак между нейните два.  При мисионерската поза имаше доста отъркване от моя страна и сякаш така, "я клатех", като в един момент ме попита дали съм възбуден; Отговорих утвърдително , хванах ръката й без да я питам и я поставих на ...сещате се къде. Започна да го опипва и тн. После коментирахме едни неща, поразсмяхме се и тн.

След това и казах, че мога да я лижа; Изчерви се изцяло и изгледа настрани с широко разтворени очи; После ми сподели как е възприела всичко това и дори използва някаква смешна фраза която забравих вечер; На няколко пъти я питах дали го иска; Каза, че иска, но че я е срам, че и е неловко и тн. Успокоих я. Започнах да я пипам "там" и ми се струваше че "усещах лека влага". Лека по лека започнах да откопчавам дънките и; След това, и казах да ми помогне да ги свали; направи го... лека по лека слязох на долу. И ... сещате се. Беше доста мокра; направо по дупето и се стичаше и тн. Тя забеляза това, и я хвана срам; успокоих я, че всичко е наред. Започна леко да стене, и ме галеше по главата, като на моменти доста ме "стискаше", беше ми приятно.
После се опитах да я целуна по устата след като свърших долу, и тя изпита "гнус". Тук я измайтапих с нейните "лесбийски истории" и я попитах, как ще се лиже утре с една жена, "ако толкова много я е гнус сега?". Почти не коментира; каза нещо, но не можа да се аргументира; Продължихме с натискане и тн. Имах кондом, но наближаваше часът в който тя трябва да тръгва. Оставаха ни към 15 мин.

Тя живее доста далеч от мен, и трябва да мине през доста линии и да се прекачва на автобуси и тн. Тогава забелязах, че се бе изчервила цялата.

Решихме да си поговорим; относно всичко което стана или ще стане. По едно време каза притеснително: "извинявай, че съм такъв дебил.. надявам се, да не ти омръзна и да си намериш някоя кака която да ти пуска". Успокоих я. Казах и че имам цялото търпение и внимание на света, и че не ми е само за това; После се помайтапихме относно някои неща; пак се сдуха, започна да се дисквалифицира, че била мудна, гнуслива и тн. Сменихме темата; започна да говори за връзки и тн., и пак изрази страх, че тя може да ми омръзне, че на моменти не знаела какво да прави и тн.; за пореден път и казах: "следвай ме? Това е всичко. Бъди по смела, знам че искаш да ме целуваш, докосваш и тн". Коментирахме темата и със секса; реших, че вече е подходящо; Каза, че го иска много, но че се притеснява; Аз и казах, през майтап, че ме притеснява факта с размера ми и че тя всъщност е "малка" (т.е. тялото и посочих в тоя момент). Тя коментира с: "един път ще се мре от болка и това е!". Хахахах. Тук се разсмяхме яко и двамата...

Казах и, да звънне на родителите си, и да им каже, че си тръгва; Направи го; Понеже, метрото беше прецакано вчера заради строежа с линиите а и трябва да се прекачва на две автобусни линии, закъсня доста; Обадиха се родителите и и се развикаха яко; казаха, че "тая седмица няма да излиза". За малко момичето щеше да се разплаче.. Даже някакви хора, я попитаха "какво и е". А нямаше още и 8 вечерта.... Представете си.

От всичко което ми казва до сега и "като цяло в отношенията":

- родителите и са супер нервни хора;

- контрол маниаци до степен на подлудяване.

- неопитност от нейна страна, и от там "срам"/ неловкост и тн. Смятам, че има много неща които я спират и са свързани с родителите и; на моменти казва: "леле само ако разберат, ще ме убият и няма да те видя повече!" - в такива моменти и казвам "спокойно" и че това няма да се случи и сменявам темата. Виждам дори някакви заучени "фрази" и "телесни" модели на поведение, които са вероятно от психологически травми причинени от родителите и.

- трябва търпение, внимание и много разбиране. Уверен съм , че нещата ще станат скоро,  + виждам, че  тя го иска.

- доста е притеснителна; уж се правеше на "печена" и тн. - но разбрах, че го е правила най-вече за "пред приятелките" ...

Като цяло:

- Смятам, че денят вчера бе много добър; имаше игра, пуш-пул, разбиране, и пълно отпускане от нейна страна; сигурен съм, че ако можеше да остане до към 11-12 вечерта в нас

вероятно щяхме да направим секса без никакви проблеми.

- Държах се готино, смело; Повече действия и малко думи;

- Това беше първият път,в който я поканих в нас.

Това което забелязах:

- LMR го има, дори и при неопитни мацки; т.е. като нея; ясно го видях на много моменти; Дори имаше един момент, в който ОТ РАНО се опитах да и "вляза" с мисионерска поза, и тя дръпна на страни, и каза: "лелеле чуй какво пеят на песента!" - хахаха, тук ми стана забавно, отдръпнах се от нея "и я оставих да диша". После пак...

- В началото бе с кофти стейт; вкарах я в моето настроение, но отне време, понеже е доста стеснителна; бях супер отпуснат и уверен; Дори за момент, не съм се разколебал в това което правя; По едно време улових мислите и че "е дебил, че не знае какво прави" - но с действия и показах как трябва да го прави;
Това е като цяло; Ако стане нещо с една "дърта кочина "- ще направя една нова тема, която ще я "озаглавя така". Нещо интересно стана тия дни на един семинар. Ама дали ще има продължение, ще да видим.

Cheers!

p.s. сори ако имам правописни грешки, пиша го бързо и от работата а тука само зяпачи

p.s.2: Всякакви съвети, насоки как да калибрирам нещо, ще са ми полезни; някак си още ми е на ума, възрастовата граница; тя казва, е не и пука изобщо; на мен ми.. т.е. "заради хората" разбираш ли... и се чувствам на моменти, неловко; Добре, че е височка, поне!  Cheesy ...
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2018, 12:28:50 »

Според мен може да стане работата. Трябва да се срещнеш с нея когато тя има повече време. Примерно през уикендите. Или защо не излъже техните, че ще спи у приятелка. Направи срещата някъде навън и после й кажи да идва у вас. И вече подготви я с думи, че е време да счупи оковите.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2018, 17:02:53 »

Много лиспа на опит. Изцяло си в нейния фрейм... Прочети в сайта 'АФЦ свалка ВС Пикап', ако не разбираш какво ти пиша...

Цитат

- Това не е твой проблем. Ч***л съм малки, женени, загаджени - винаги има някакъв тайм-фрейм, с който да се съобразяваш... но никога не трябва да се оставяш да те вкарат в 'техния' филм.

Цитат
- неопитност от нейна страна, и от там "срам"/ неловкост и тн. Смятам, че има много неща които я спират и са свързани с родителите и; на моменти казва: "леле само ако разберат, ще ме убият и няма да те видя повече!" - в такива моменти и казвам "спокойно" и че това няма да се случи и сменявам темата. Виждам дори някакви заучени "фрази" и "телесни" модели на поведение, които са вероятно от психологически травми причинени от родителите и.

- Неопитността е от твоята страна. Ти трябва да действаш водиш и да правиш нещата да се случват. Не да й говориш и успокояваш.

Цитат
- трябва търпение, внимание и много разбиране. Уверен съм , че нещата ще станат скоро,  + виждам, че  тя го иска.

- Това е само в твоята глава. От моя опит - нито едно от трите не е необходимо, за да я и****ш... Но разбира се - добре ти е влязла в глава, че е много специална 'работата' Smiley

Цитат
- доста е притеснителна; уж се правеше на "печена" и тн. - но разбрах, че го е правила най-вече за "пред приятелките" ...

- Естествено, че е притеснителна. Те не-девствените са притеснителни първия път, пък девствените ептен. От теб се очаква да водиш, и да правиш нещата да се случват, не да си в ролята на Миглена Ангелова или Опра.

Цитат
- Смятам, че денят вчера бе много добър; имаше игра, пуш-пул, разбиране, и пълно отпускане от нейна страна; сигурен съм, че ако можеше да остане до към 11-12 вечерта в нас

- Всъщност можеше да стане веднага... Събличаш, сигурно, уверено, мажеш с вазелина, щото може да не се е подмокрила яко... и го набиваш... разбира се няма лошо да й говориш някакви мръсотии, да я галиш и целуваш помежду другото Smiley

Цитат
вероятно щяхме да направим секса без никакви проблеми.

- Да, точно така, стига да щяхте Smiley

Цитат

- Хубаво е, че си се валидираш сам Smiley (а, като обяснявам на учениците, че самочувствието и увереността е въздухарщина и сам-да-си-вярваш, въпреки релаността, не ми вярват Smiley)... напрактика си се държал доста неопитно... А за повечето действия - wtf ?!?! - това ли са повече действия Smiley)))

Цитат

- Мдам, може да изчакаш още 5-6-10 пъти и тогава де... Споко тя ще изчака, много й се иска някой да я отвори, горката Smiley

Цитат
- LMR го има, дори и при неопитни мацки; т.е. като нея; ясно го видях на много моменти; Дори имаше един момент, в който ОТ РАНО се опитах да и "вляза" с мисионерска поза, и тя дръпна на страни, и каза: "лелеле чуй какво пеят на песента!" - хахаха, тук ми стана забавно, отдръпнах се от нея "и я оставих да диша". После пак...

- Ъъъ. ЛМР-а в случая е бил отражение на твоята неопитност, нищо повече. Мадамата наистина иска някой да 'я отвори'.

Цитат
- В началото бе с кофти стейт; вкарах я в моето настроение, но отне време, понеже е доста стеснителна; бях супер отпуснат и уверен; Дори за момент, не съм се разколебал в това което правя; По едно време улових мислите и че "е дебил, че не знае какво прави" - но с действия и показах как трябва да го прави;

- Huh???

Цитат
p.s.2: Всякакви съвети, насоки как да калибрирам нещо, ще са ми полезни; някак си още ми е на ума, възрастовата граница; тя казва, е не и пука изобщо; на мен ми.. т.е. "заради хората" разбираш ли... и се чувствам на моменти, неловко; Добре, че е височка, поне!  Cheesy ...

- Като цяло зверски се филмираш. Емоционално момче си. Много ги мислиш, много се оставяш да ти влияят. Връзваш се на всяка глупост - казват ти 'скачай', ти питаш "колко високо' Smiley... Нищо де, другия път ще я п*****ш, тя много го иска ... к'о да се прави, че на теб е попаднала  Wink... Имам чувството, че чета тема на 'двама девствени', които искат да направят сефтето Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2018, 18:09:52 »

По твоя начин за да ебеш трябва да си винаги някъде 2-3 ранга над мацката и да изпускаш яко мацки, които не биха влезнали в тази силна твоя реалност.

Ок ти имаш избор. Но пък ако няма голям избор, защо човек да не се държи малко по-афц и да ебе някоя по-готина мацка, отколкото да е непреклонен терминатор, който обаче няма покритие.

Или пък всички трябва да станем 10ки - умни, красиви, смели, богати, пичове... нали реалната реалност, а не колко си вярваш има значение.

Сега пък в друга тема ще кажем, че няма значение колко сме богати и красиви, а колко си вярваш.

Малко стана шизофренично. Не се заяждам, но първо :

- колко си вярваш ли е по-важно или колко си смел, красив, умен, богат, известен, преуспял, дързък... Щото има бая неадекватници дето са мега зле във всичко, или поне не са кой знае какво, но пък на самочувствие не можеш да ги барнеш. Даже май и ти казваше за някъв дебелак дето имал ебаси фрейма, по-силен от твоя, ама на ушенце ти казал, че за последно е ебал в детската градина.

- второ, защо пък момчето да не ебе с афц свалка, вместо нищо да не ебе. Ок, ти си имаш кодекс, че това е тъпанарско, ама той няма този кодекс.

Както и да е. Според мен прекалено го насоли.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2018, 22:26:59 »

Цитат
Много липса на опит. Изцяло си в нейния фрейм... Прочети в сайта 'АФЦ свалка ВС Пикап', ако не разбираш какво ти пиша...

Чел съм го. Не смятам, че съм на 100% в нейния фрейм, как пък го прецени точно 100%? От това което тя говори/казва - нея я е страх да ме загуби и тн; А аз я ебавам с това и тн; С нейни неща и прищевки не се съобразявам, eдинствено кога ще може да излезе с мен; + т'ва лека по лека чупя както казах "бариерите и" - и там се "съобразявам" да - с пуш-пул до колкото преценявам ситуацията. Спирам когато сметна за нужно и тн. Не виждам лошо в това, и да и обяснявам? Да, трябва да се действа повече... но все пак? Като виждам: "resistance"? + Всичко се разви до там, до където според мен трябваше; Естествено, ако бе останала малко повече..щеше да е различно. Да, използвал съм и думи, но и не малко действия; Липса на опит с такива момиченца - да. Тотална липса. Както казах мн.пъти - избиват ме комплекси/страхове от възрастовата бариера, от това че тя е девствена и тн. Всичко това ме филмира на макс. Връща ме към старите спомени когато бях избягал от тези авантюри и тн. Дори на много пъти , мислех да избягам! И та да... тук Слеъра е прав...

Цитат

Цитат
- Това не е твой проблем. Ч***л съм малки, женени, загаджени - винаги има някакъв тайм-фрейм, с който да се съобразяваш... но никога не трябва да се оставяш да те вкарат в 'техния' филм.

-- ми много ясно, че не е мой проблем; Не ме е вкрала в нейния филм ? Просто го отбелязвам. По никакъв начин, не коментирам това с нея; Просто и казвам, да се успокои  и че нищо няма да стане и просто да внимава да не разберат; т'ва е. Изобщо като тръгне да го говори това, гледам да сменявам темата, не да ми реве и тн.

Цитат

Цитат
- Неопитността е от твоята страна. Ти трябва да действаш водиш и да правиш нещата да се случват. Не да й говориш и успокояваш.

- Тук отново забелязвам някакви неща в нея; смятам, че като за първи път достатъчно съм водил; Плюс това нещо се разви в рамките на 2 часа и малко; Да, ся ше кажеш: "Тоя па за 2 часа щях да я наеба" - но в тия 2 часа,хапнахме, пийнахме и тн; И успях да свърша това. + по 1 време се прибра и съквартиранта ми и тя като го чу, направо изтръпна цялата, и спря " да и се иска да правим " каквото и да е. Ай сега как ще коментираш това? Направо затвори тялото си и стана и седна на кревата...

Цитат

Цитат
- Това е само в твоята глава. От моя опит - нито едно от трите не е необходимо, за да я и****ш... Но разбира се - добре ти е влязла в глава, че е много специална 'работата' Smiley

- Не знам...може и така да е. Нямам твоя опит Слеър. Да, възприемам че е "специална работата" - прав си. Тук няма да си кривя душата; Да, неопитен съм в това отношение; Въпреки, че действам смело (и много говоря както казваш) - ме е шубе. Отново бариерата, главната ми е годините.

Цитат

Цитат
- Естествено, че е притеснителна. Те не-девствените са притеснителни първия път, пък девствените ептен. От теб се очаква да водиш, и да правиш нещата да се случват, не да си в ролята на Миглена Ангелова или Опра

Хахаха, тука ме разсмя истински! Благодаря за съвета.

Цитат

Цитат
- Всъщност можеше да стане веднага... Събличаш, сигурно, уверено, мажеш с вазелина, щото може да не се е подмокрила яко... и го набиваш... разбира се няма лошо да й говориш някакви мръсотии, да я галиш и целуваш помежду другото Smiley

Ми смятам, че ще се случи през този уикенд туй нещо.

Цитат

Цитат
- Хубаво е, че си се валидираш сам Smiley (а, като обяснявам на учениците, че самочувствието и увереността е въздухарщина и сам-да-си-вярваш, въпреки релаността, не ми вярват Smiley)... напрактика си се държал доста неопитно... А за повечето действия - wtf ?!?! - това ли са повече действия Smiley)))

- Тука мисля, че схванах какво казваш; Но все пак - смятам, че съм се държал окей, считайки рамковия период от време и притеснителността и; На всичко реагирах с насмешка и тн. И вече на края, тя се отпусна много. И когато, усещах че и тя ме пипа по-силно, целува по-силно, налитах и аз; особено в края... Когато бяхме в мисионерска поза. Е те тогава си го искаше! Ама беше почти време за тръгване... пък и квартиранта скоро след това дойде.

Цитат

Цитат
- Мдам, може да изчакаш още 5-6-10 пъти и тогава де... Споко тя ще изчака, много й се иска някой да я отвори, горката Smiley

Ми, ела да ми покажеш как става? ... брато.. има много неща дето не знаеш. Да, на тебе ти е смешно и лесно, но не и на мене. Не съм бил с такава мома до сега. За сетен път ще се повторя, че и годините са ми пречка. Чувствам се малко педофилски на моменти. Дa..това идва от шибания ми ум, но какво да направя? Важното е, че се отпускам лека по лека. И виждам грешките си. Другият път - по смело и това е.

Цитат

Цитат
- Ъъъ. ЛМР-а в случая е бил отражение на твоята неопитност, нищо повече. Мадамата наистина иска някой да 'я отвори'.

--> не мисля така; + пак фактора време; на няколко пъти и звъннаха родителите; 2 пъти майка и, и 1 път баща и; искаше да излиза на балкона, за да "се чуе шум от коли и тн", щото я беше страх да не разберат "че е в стая" и тн. Ай ся...? Ко правим? ДА и кажа: "не им дигай в продължение на 2 часа?". Имаше и др неща. Не е само това. Не мога да споделя всичко дословно. НО, че не се държах така както наистина трябва - за пореден път си абсолютно прав. Поне си виждам грешките и ти благодаря за което.

Цитат

Цитат
- Huh??? -

тук коментирам това, че първите 25-30 мин, докато я целувах, пипах лека по лека, се спираше, леко се изправяше, гледаше в една точка като дебил, после я връщах, продължавах пак; после отново правех опити и тя коментираше: "Извинявай, че не знам какво да правя..." - понеже наистина, стоеше на 1 място, като замръзнала; налагаше са да и хващам ръцете, да ги поставям върху мен, и тн и тн. Тя беше като препарирана. А аз си действах. Особено пък като дойде момента с "Езика" и че и  било гнусно.  Не смятам, че това е МОЯТА НЕОПИТНОСТ за която толкова натякваш... но както и да е.

Цитат

Цитат
- Като цяло зверски се филмираш. Емоционално момче си. Много ги мислиш, много се оставяш да ти влияят. Връзваш се на всяка глупост - казват ти 'скачай', ти питаш "колко високо' Smiley... Нищо де, другия път ще я п*****ш, тя много го иска ... к'о да се прави, че на теб е попаднала  Wink... Имам чувството, че чета тема на 'двама девствени', които искат да направят сефтето Smiley

--> Да братле, филмирам се; ама чак па зверски... Внимателен съм; това е. Може би е смешно в твоите очи - в моите не е. Може би нямам опитът ти и за това мисля така. Споко, ше врътна някой курс при тебе. И за това съм помисли, ма по натам; Та - не се връзвам на всяка нейна глупост; Ако беше така, нямаше да стигнем до тук; да щото е малка - то е ясно и тн. Но мисля, че добре се получи в крайна сметка; Видял си доста слаби места и точки, за което ти благодаря, но мисля че не знаеш много подробности и ме насолваш прекалено здраво на моменти. И да - емоционален съм, и се опитвам да се отпускам. Т'ва са че гледаш на "двама девствени", които искат да направят сефтето - го възприемам като заяждане, но и нахъсване да продължа и давам по-смело.

Поздрави на всички, и благодаря на всички за коментарите.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 06, 2018, 00:02:19 »

А и няма лошо да приемеш някой за специален. Лошо е единствено ако те е много страх да не станеш нийди.
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: