Tyxo.bg counter Заиграх се. +Бонус.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:24:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заиграх се. +Бонус.  (Прочетена 2040 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 06, 2018, 05:06:55 »

Като цяло коментара на Слейър е много на място. Ако трябваше да дам обратна връзка, щях да посоча същоте грешки и да напиша същите неща.
Бях прочел репорта, но го подминах. Реших да не коментирам. Тъй като и двамата са неопитни. И автора в тази ситиация най-вероятно ще я е*е.

Обаче, ако мацката беше по-опитна и на 19+, това поведение щеше да му струва доста. И после трябваше да го коригира с игра. И допълнително да си усложни ситуацията. Което заради липсата на опит, нямаше да може да направи. И темата щеше да е - "Почти я клоузнах, а след това спря да ми отговаря. Кво сбърках". Вътре щеше да има стандартните коментари - ами ескалирал си бързо. Не е била готова и се е стреснала. Нямал си достатъчно рапорт. Угризенията на купувача. И до някъде щяха да са истина. Ама малко парченце от истината. Щото и преди съм казвал - рапорт се прави с близо и далеч. Рапорт се отчита, когато мацката инвестира в него. А не когато създаваме условия за него и си мислим, че правим рапорт. Реалния рапорт е изцяло на емоционално ниво и зависи от него. Той не е социален или нравствен стереотип, както в повечето случаи си го обясняват хората. Стереотипа е малка, част от него, а той работи на малко по-сложно ниво.

И Крабе. Смятам, че изобщо не осъзнаваш и не разбираш, нещата които е имал предвид Слейър. Просто по реакцията ти и начина по който си коментирал.
Изобщо не става дума за мъжки канонични кодекси, и колко звездички са мацките дето натягаш. А за динамика и вътрешна призма, разбирания, и вътрешни бариери. Самия факт, че съпоставяш ранга на мацките с вътрешните си разбирания за "правилния подход", е показател, че фокуса ти е грешен. А от там и схващането, че ще ебеш по-готини мацки, ако настроиш подхода си, и разбиранията си, конкретно към тях. На практика, това единствено ще ти вкара филми, които ги няма, и ще си създадеш сам грешки.
Напротив. Колкото е по-висок ранга на мацката, толкова по-прецизен трябва да е подхода ти. По-уверен и силен от към ефективност и действие.

Никъде, никой не твърди, че ще ги разбиваш с два лафа и ще ги разтапяш с поглед. Никой не твърди, че няма да срещаш откат отсреща, трудности и чужда реалност. Това е нормално. Обаче всичко опира до действия, и начина по който управляваш и въздействаш над ситуациите. И познай. Твпите действия винаги ще са отражение на твоите мисли , вътрешни бариери, разбирания - цялата ти прозма и фокуса ти. И докато имаш навика да си добавяш паразитни такива от гореизброените, още преди да съществуват, те винаги ще спъват и определят действията ти. И винаги средата ще ти ги налага.

Конкретно към ситуацията на автора. И аз смятам, че излишно си е усложнил ситуацията с мацката (в сличая това едва ли ще му попречи да я клоузне). И го е направил, като е бил податлив на външни фактори, и ги е допускал и доразвивал като филми.
Естествено, чрез действията си ги предава на момичето. Което и без това е спечено. Но един спечен е достатъчен в ситуацията.
Защото не е било важно, това какви родители има. В колко точно е трябвало да се прибере. Дали са имали 2часа или час и половина. Не е било важно това, че е девствена. Нито дори това, че е спечена и сдухана. Нито пък това, че е малка.
Единственото важно в ситуацията тогава е било - задника ти, нейния, в една стая, искате се и точка. Нищо повече. Тогава и клоуза щеше да е налице.
Тогава действията щяха да са дриги - и ако тогава вече имаше съпротива или неуспех, можем да говорим за необходимост от време.

Както и да е. В случея това не е драма. Другия път ще я клоузнеш.
Но имай предвид, че в повечето ситуации, подобно поведение и начин на мислене, ще те спъва.
Успехи
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 06, 2018, 08:16:14 »

Благодаря за коментара ти btw.

Да, точно това казвам за коментара на Слеър - че е на място; виждам си грешките; Още преди да пиша това, и още преди да пише Слеъра осъзнах рязко че играта ми с това момиче е била слаба и дори се бях сдухал леко по едно време; Защо? Заради тъпите ми филми, "че е малка", че "не трябва да я натискам толкова" и тн и тн. Но наистина в крайна сметка - момичето е супер неопитно. Дори в целувките. Тя се спече, още там; трябваше ми доста време докато поне "се отпусне в това". От там вече я налетях с докосвания и тн. Не знаете как реагира, когато тръгнах да я прегръщам през кръста и тн и как се надигна кат уплашена сърничка; + ставанията и да говори по телефона, които я разстройваха; Факторите бяха доста.

НО ---- > да. Още от началото си признавам ,че играта с нея ми куца главно заради филмите ми.
Като забележка мога да отбелжа това, което и самата тя ми беше казала: че ако не съм и бил хванал ръката в "еди какъв си момент и не съм и бил казал еди какво си" - вероятно е щяла да ме "прати в приятелската зона". На практика, още в началото съм БИЛ НА КОСЪМ. Тя си е мислела: "Защо просто не ме хване за ръката?" - представяте ли си? От тук си дадох сметка, че играта ми е куцала яко и то заради какво ?? Заради страхове, че ще "я изплаша понеже е малка".

От там --> Нема такъв филм ... тя е жена. Макар и малка, на тия години, макар и възрастовата граница и тн; тя е жена и си го иска. А аз стоях кат балък през цялото това време и не смеех да ескалирам физически... По принцип изобщо не правя така; Ако ви разкажа какво стана на семинара в събота с една милфка дето я лейбълнъх с "дъртата кочина", ще кажете, че съм бил коренно различен човек.

Смели действия и т'ва е. Иначе не ми е пречело да клоузна човече. Чукал съм и на първа среща... просто тук наистина се уплаших заради филмите си.

Благодаря за коментарите отново.

-----

п.с. Коконът Краб не напразно НЕ коментирам това което е писал, защото смятам, че не е прав; Защо да се държиш АФЦ с една мацка, още по малкото такава неопитна и тн? Какъв пример, ще и дам?! Или на себе си? Тука не идва въпрос за канонични кодекси както казва btw -  а за това, че нямам опит и че ако бях алфа мъж на място, и и покажех как се държа обикновено с жените и давах смело то нещата да бяха станали отдавна.. + в огромна част от времето ми действаше и страхът; имам предвид, в действията си се отпусках, НО ТОВА КОЕТО КАЗАХ преди това на мацката, и което сме си говорили - ми сподели ТЯ самата , че я е карало да се чувства НЕЛОВКО. . .

И да, секс ще има. Видяхме се, утре пак ще се видим, и и казах да се готви уикенда за "земетресение" и че тоя път, ще "и го подам". Тя каза, че "не искала" - но и направих някои бъзици и ме гепи за хуя като предишния път. Абе само се правят. От както прочетох и анализирах това което каза Слеър това което направих вчера, и си говорихме - наистина и повлия и разбра, че "искам своето". Дори и казах: "като ми казваш, че не искаш и те е гнус, чувам точно обратното" - тя се усмихна и ме гепи за чатала отново... Та, айде бе. Особено като и говоря за възбуда и тн., и я пипам - да видиш к'во прави. Само да дойде уикенда. Тоя път няма да се церемоня.

И така, поздрави на всички и хубав ден.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2018, 12:21:18 »

Аз само не разбрах - ти защо не изкара пишката, ами свенливо й слагаше ръката през дънките си? Страх те беше да не избяга като види анакондата ли? Споко бе, тя е виждала, ако не на живо поне на картинка.
Поне една чекия щеше да ти удари, ако за свирка я е гнус.
Мене първата ми работа като се натискаме с мацка и сме насаме, е да си разкопчая гащите. Досега ни една не се е уплашила, ма може па да ми е малък, де да знам.
Реакцията на почти всички е като твоята реакция ако жена си заголи циците и ги навре в лицето ти. Не се ли възбуждаш от това? Ми и те така. Разбира се, моментът трябва да е назрял, но при вас мисля достатъчно е бил назрял.
Слабо е било и да я лижеш без поне тя да ти духа или да те изпразни с ръка. Е, щом ти е било кеф... И на мен ми е кеф някое младо свежо сочно маце като го гледам и да си викам "ей, ще ти изям пичето!" ама не бързам да го правя преди и тя да покаже нещо, просто е слаб фрейм и те поставя в подчинена ситуация, някак си готов да я задоволиш преди тя теб да те е. Алфа-мъжът не си го представям в поза клекнал пред жената и тегли шпакли отгоре надолу и отляво надясно. По-скоро в поза върху нея или зад нея, а тя надупена и хваната за парното или тя клекнала пред него. На чисто подсъзнателно ниво не е секси обратното. Ако ближа пичка гледам да е в поза 69, аз легнал, а тя върху мен с гъза си над лицето ми. Но дойде ли се дотам, това вече са подробности, и със сигурност вече съм я ебал дотогава.
Айде успех другия път, и гледай да го вкараш!
А за да го вкараш, трябва да го извадиш преди това, не ми е известно как става иначе.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2018, 15:27:02 »

Аз не мога да схвана защо трябва вербално да изразяваш желанията си, вместо да действаш? Виждаш, че е свенлива и се засрамва като я питаш да й свалиш сутиена и се отдръпва от теб. Просто я натисни и си върши каквото искаш и по-малко приказки.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 22, 2018, 17:36:22 »

Здравейте,

не съм забравил да пиша.

Правих секс с мацката почти моментално след като видях на всички коментарите тук, осъзнах къде греша и тн.
Нека разкажа на кратко какво се случи:

Беше през неделните дни. Поканих я в нас; преди това поръчах нещо за хапване; бях подготвил почвата с коктейл; Първо бяхме в кухнята, където хапвахме и правех коктейла; Накарах я да ми помага докато го правим, дори я карах да измие после някои от съдовете и тн; през това време си играех с нея, опипвах я, хапех я леко по вратлето и тн; Както се вика: the usual stuff. Първоначално се настанихме в хола; по 1 време казах: "Нещо този алкохол ми се вижда малко, искаш ли още?". И без дори да каже каквото и да е, станах, взех бутилката и долях още в нейната и моята чаша; Питах и дали и харесва, усмихваше се и казваше позитивни неща; Тъй като бяхме хапнали, започнах да налитам лека по лека;
Хванах я през кръста по 1 време и директно я изместих така, че да застана над нея; тя направо си вдигна краката; започнах да я пипам; хванах и ръката и я сложих на чатала ми; Целувах я страстно и я хапех леко; направо и казах да си свали сутиена, като и помогнах с едно-две докосвания и той падна; След малко каза, че иска до тоалетна.
Когато се върна, се бях излегнал на дивана добре, и и казах да дойде и да легне върху мен; Послуша ме и се хвърли от горе ми; В този момент, направо бръкнах в дънките и и опипах дупето на голо. Цялата потрепери от това. Стистнах и малкото дупе здраво, и я целунах по вратът издишайки. Полигавихме се още малко, когато се надигнах и казах, че отиваме в спалнята. Само кимна и се усмихна.
Тук както ми каза и Stone, си извадих х*я без изобщо да я питам, като мигове по-късно съблякох и моите гащета, като започнах да разкопчавам след това моментално и нейните дънки; Тук казах някаква простотия под влияние вече на алкохола. Исках да я разсмея... все тая. Бе леко влажничка когато я пипнах от долу; израдвах се; Съблякох и блузата си; беше я срам да си свали потника но и помогнах да го до-свали - леко се дръпна, като заключи лакти, но след още 1 път стискане, се отпусна, със срамежлива физиономия; вдигнах и брадичката целунах я и и казах: "Хей, не се срамувай няма от какво".
След това директно я хванах под мишниците и я придърпах към мен; исках да усети члена и тялото ми; Както стоеше по този начин, и казах че ще си духаме взаимно; Каза: "ама не знам как!" и пак започна да се притеснява; Казах и, че ще се научи как, казах и да върти с езичето около главичката; Не искаше да е над мен, - опитах се да я придвижа, но се дърпаше и започна се притеснява; легнах до нея и застанах с члена ми пред лицето и, като аз започнах да я лижа; след малко усетих езичето и; притесни се, надигнах се, хванах и главата и пак; Вършихме к'во вършихме и след това я попитах: "Искаш ли го?" - каза ми само едно: "Да". Сигурно "Да". Застанах моментално над нея в мисионерска, взех кондома, взех бебешкото олио на Бочко (мда, доста си е добро, и според мен е по-добро от тия лубриканти понеже знам, че от тях може да се получат обриви и тн), и лека по лека... започнах да прониквам.
Пичове.. все едно х*я ми беше в менгеме през цялото време. Започна и да ме боли. Имах чувството, че по едно време главата ми се разполовява - на две!  Cheesy ... И стискането. Баси стените, баси чудото.
Но.. нея определено я болеше повече. Постоянно заключваше с краката, и се дигаше на горе; няма да изброявам колко пъти ми се наложи да я свличам на долу към мен отново; Искаше да се откаже по 1 време, когато каза: "Искам да се разрева!".  Shocked .. Но понеже и алкохола ни държеше и тн., не забелязвах това; Просто си действах; На 2-3 пъти почивахме малко, защото споделяше, че много я боли; По 1 време забелязах и кръв върху главата ми; имаше и малко върху чаршафа; Но бяха капчици. Забелязах и др неща, но сега няма да коментирам и тях; Каза, че я боли много някъде в началото на вагин*та. Може би точно където е химена? Мда... Сигурно.
На края вече дори увеличих скоростта, когато в един момент влезе целия. Беше бая трудничко...
После, дни на ред ми споделяше, че я боли и че когато пишкала я боляло също, споделяше и за още кръв; През седмицата, може би заради хормоналните промени ли, не знам заради какво - ми споделяше че често плачела.
На всичко това кимах и казвах, "Окей, ще мине".
Всичко бе съгласувано с това, "боли ли те?" и тн. На края дори ясно си спомням, когато оставаше още малко да влезе целия, как ме беше обвила с краката си около кръстта ми, как ме "притисна" сякаш - да влезе. Искаше си го... хаха. И като го усетих, точно тогава реших леееко да забързам.

Общо взето това е. Ест.има още подробности, но няма как и няма смисъл; Въпроса е, че си взех забележка и видях как страхът щеше да ме прецака. А винаги в главата ми е била мисълтта, че жените от всичко най много мразят: нерешителни и страхливи мъже. Винаги съм действал под тоя наслов и когато съм заговарял жена, която съм виждал, че ме харесва .... съм действал така. Тук основния фактор беше: Годините, възрастовата разлика. Е, вече и това падна като бариера. Жената иска ли си го? Иска си го. Т'ва е. Няма пи*ченце което да не го иска. Въпроса е да го дадеш и да не се плашиш без значение на колко години е щото си го иска.

============

Как е сега? Без проблеми. Разработихме нещата. Roll Eyes ... Виждаме се по 2, понякога 3 пъти за да си правим секса и да прекараме малко време заедно. Карам я да си хваща транспорта и да идва до нас, или няма секс и няма виждане. Т'ва е. Понякога ме моли да я изпращам; естествено не всеки път мога.

Доста се съобразява с мен; често ми говори, че я е страх, че ще я оставя и че щяла да ми стане скучна; Не я квалифицирам все още; Понякога ми звъни да ме чуе за кратко, за колкото аз мога; Винаги ме пита: "може ли?" - и като цяло за повечето неща е така.
Понеже се интересува там от едни неща, директно и казах, да ми направи и на мен; и единия ден ми сподели, че се занимавала с това да ми го направи перфектно целия ден.

============

Какво ново?
Случайно се запознах с една колежка; оказа се, че е от родния град; това бе доста интересно за мене; другото което е още по интересно - живее буквално на 500 метра от мен. Сама е. Обаче, се чудя как точно да се случат нещата . . . Щото 1 ден ме видя да казвам, чао на момичето пред входа ми и после ме попита коя е/дали не ми е приятелката и тн, защото видяла че съм я целунал; А като цяло, с тази колежка, направих доста силно кино след като се запознахме; Запознанството стана по път към работата в един от автобусите; там ескалирах доста; на края дори като си казахме "Хайде приятен работен ден" (щото е в различен отдел) и казах уж "гепи" обаче и хванах ръката между пръстите и я дръпнах леко към мене и и се усмихнах, като тя много се зарадва на това. В същото време и приложих една техника, където видях от едни клипове, защото тя сбърка когато каза вместо "се", каза "св" и почнах да я майтапя за името и: Да не си Света ******?  И тя помнеше дни наред това нещо, и винаги коментираше с: "лелее, никой не ме е наричал до сега Света ******" и се забавляваше доста от този факт.
Някакви съвети?

Поздрави пичове.
Гейм он.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: