Tyxo.bg counter Заиграх се. +Бонус.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 13, 2018, 23:10:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заиграх се. +Бонус.  (Прочетена 1520 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 06, 2018, 05:06:55 »

Като цяло коментара на Слейър е много на място. Ако трябваше да дам обратна връзка, щях да посоча същоте грешки и да напиша същите неща.
Бях прочел репорта, но го подминах. Реших да не коментирам. Тъй като и двамата са неопитни. И автора в тази ситиация най-вероятно ще я е*е.

Обаче, ако мацката беше по-опитна и на 19+, това поведение щеше да му струва доста. И после трябваше да го коригира с игра. И допълнително да си усложни ситуацията. Което заради липсата на опит, нямаше да може да направи. И темата щеше да е - "Почти я клоузнах, а след това спря да ми отговаря. Кво сбърках". Вътре щеше да има стандартните коментари - ами ескалирал си бързо. Не е била готова и се е стреснала. Нямал си достатъчно рапорт. Угризенията на купувача. И до някъде щяха да са истина. Ама малко парченце от истината. Щото и преди съм казвал - рапорт се прави с близо и далеч. Рапорт се отчита, когато мацката инвестира в него. А не когато създаваме условия за него и си мислим, че правим рапорт. Реалния рапорт е изцяло на емоционално ниво и зависи от него. Той не е социален или нравствен стереотип, както в повечето случаи си го обясняват хората. Стереотипа е малка, част от него, а той работи на малко по-сложно ниво.

И Крабе. Смятам, че изобщо не осъзнаваш и не разбираш, нещата които е имал предвид Слейър. Просто по реакцията ти и начина по който си коментирал.
Изобщо не става дума за мъжки канонични кодекси, и колко звездички са мацките дето натягаш. А за динамика и вътрешна призма, разбирания, и вътрешни бариери. Самия факт, че съпоставяш ранга на мацките с вътрешните си разбирания за "правилния подход", е показател, че фокуса ти е грешен. А от там и схващането, че ще ебеш по-готини мацки, ако настроиш подхода си, и разбиранията си, конкретно към тях. На практика, това единствено ще ти вкара филми, които ги няма, и ще си създадеш сам грешки.
Напротив. Колкото е по-висок ранга на мацката, толкова по-прецизен трябва да е подхода ти. По-уверен и силен от към ефективност и действие.

Никъде, никой не твърди, че ще ги разбиваш с два лафа и ще ги разтапяш с поглед. Никой не твърди, че няма да срещаш откат отсреща, трудности и чужда реалност. Това е нормално. Обаче всичко опира до действия, и начина по който управляваш и въздействаш над ситуациите. И познай. Твпите действия винаги ще са отражение на твоите мисли , вътрешни бариери, разбирания - цялата ти прозма и фокуса ти. И докато имаш навика да си добавяш паразитни такива от гореизброените, още преди да съществуват, те винаги ще спъват и определят действията ти. И винаги средата ще ти ги налага.

Конкретно към ситуацията на автора. И аз смятам, че излишно си е усложнил ситуацията с мацката (в сличая това едва ли ще му попречи да я клоузне). И го е направил, като е бил податлив на външни фактори, и ги е допускал и доразвивал като филми.
Естествено, чрез действията си ги предава на момичето. Което и без това е спечено. Но един спечен е достатъчен в ситуацията.
Защото не е било важно, това какви родители има. В колко точно е трябвало да се прибере. Дали са имали 2часа или час и половина. Не е било важно това, че е девствена. Нито дори това, че е спечена и сдухана. Нито пък това, че е малка.
Единственото важно в ситуацията тогава е било - задника ти, нейния, в една стая, искате се и точка. Нищо повече. Тогава и клоуза щеше да е налице.
Тогава действията щяха да са дриги - и ако тогава вече имаше съпротива или неуспех, можем да говорим за необходимост от време.

Както и да е. В случея това не е драма. Другия път ще я клоузнеш.
Но имай предвид, че в повечето ситуации, подобно поведение и начин на мислене, ще те спъва.
Успехи
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 06, 2018, 08:16:14 »

Благодаря за коментара ти btw.

Да, точно това казвам за коментара на Слеър - че е на място; виждам си грешките; Още преди да пиша това, и още преди да пише Слеъра осъзнах рязко че играта ми с това момиче е била слаба и дори се бях сдухал леко по едно време; Защо? Заради тъпите ми филми, "че е малка", че "не трябва да я натискам толкова" и тн и тн. Но наистина в крайна сметка - момичето е супер неопитно. Дори в целувките. Тя се спече, още там; трябваше ми доста време докато поне "се отпусне в това". От там вече я налетях с докосвания и тн. Не знаете как реагира, когато тръгнах да я прегръщам през кръста и тн и как се надигна кат уплашена сърничка; + ставанията и да говори по телефона, които я разстройваха; Факторите бяха доста.

НО ---- > да. Още от началото си признавам ,че играта с нея ми куца главно заради филмите ми.
Като забележка мога да отбелжа това, което и самата тя ми беше казала: че ако не съм и бил хванал ръката в "еди какъв си момент и не съм и бил казал еди какво си" - вероятно е щяла да ме "прати в приятелската зона". На практика, още в началото съм БИЛ НА КОСЪМ. Тя си е мислела: "Защо просто не ме хване за ръката?" - представяте ли си? От тук си дадох сметка, че играта ми е куцала яко и то заради какво ?? Заради страхове, че ще "я изплаша понеже е малка".

От там --> Нема такъв филм ... тя е жена. Макар и малка, на тия години, макар и възрастовата граница и тн; тя е жена и си го иска. А аз стоях кат балък през цялото това време и не смеех да ескалирам физически... По принцип изобщо не правя така; Ако ви разкажа какво стана на семинара в събота с една милфка дето я лейбълнъх с "дъртата кочина", ще кажете, че съм бил коренно различен човек.

Смели действия и т'ва е. Иначе не ми е пречело да клоузна човече. Чукал съм и на първа среща... просто тук наистина се уплаших заради филмите си.

Благодаря за коментарите отново.

-----

п.с. Коконът Краб не напразно НЕ коментирам това което е писал, защото смятам, че не е прав; Защо да се държиш АФЦ с една мацка, още по малкото такава неопитна и тн? Какъв пример, ще и дам?! Или на себе си? Тука не идва въпрос за канонични кодекси както казва btw -  а за това, че нямам опит и че ако бях алфа мъж на място, и и покажех как се държа обикновено с жените и давах смело то нещата да бяха станали отдавна.. + в огромна част от времето ми действаше и страхът; имам предвид, в действията си се отпусках, НО ТОВА КОЕТО КАЗАХ преди това на мацката, и което сме си говорили - ми сподели ТЯ самата , че я е карало да се чувства НЕЛОВКО. . .

И да, секс ще има. Видяхме се, утре пак ще се видим, и и казах да се готви уикенда за "земетресение" и че тоя път, ще "и го подам". Тя каза, че "не искала" - но и направих някои бъзици и ме гепи за хуя като предишния път. Абе само се правят. От както прочетох и анализирах това което каза Слеър това което направих вчера, и си говорихме - наистина и повлия и разбра, че "искам своето". Дори и казах: "като ми казваш, че не искаш и те е гнус, чувам точно обратното" - тя се усмихна и ме гепи за чатала отново... Та, айде бе. Особено като и говоря за възбуда и тн., и я пипам - да видиш к'во прави. Само да дойде уикенда. Тоя път няма да се церемоня.

И така, поздрави на всички и хубав ден.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3614

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2018, 12:21:18 »

Аз само не разбрах - ти защо не изкара пишката, ами свенливо й слагаше ръката през дънките си? Страх те беше да не избяга като види анакондата ли? Споко бе, тя е виждала, ако не на живо поне на картинка.
Поне една чекия щеше да ти удари, ако за свирка я е гнус.
Мене първата ми работа като се натискаме с мацка и сме насаме, е да си разкопчая гащите. Досега ни една не се е уплашила, ма може па да ми е малък, де да знам.
Реакцията на почти всички е като твоята реакция ако жена си заголи циците и ги навре в лицето ти. Не се ли възбуждаш от това? Ми и те така. Разбира се, моментът трябва да е назрял, но при вас мисля достатъчно е бил назрял.
Слабо е било и да я лижеш без поне тя да ти духа или да те изпразни с ръка. Е, щом ти е било кеф... И на мен ми е кеф някое младо свежо сочно маце като го гледам и да си викам "ей, ще ти изям пичето!" ама не бързам да го правя преди и тя да покаже нещо, просто е слаб фрейм и те поставя в подчинена ситуация, някак си готов да я задоволиш преди тя теб да те е. Алфа-мъжът не си го представям в поза клекнал пред жената и тегли шпакли отгоре надолу и отляво надясно. По-скоро в поза върху нея или зад нея, а тя надупена и хваната за парното или тя клекнала пред него. На чисто подсъзнателно ниво не е секси обратното. Ако ближа пичка гледам да е в поза 69, аз легнал, а тя върху мен с гъза си над лицето ми. Но дойде ли се дотам, това вече са подробности, и със сигурност вече съм я ебал дотогава.
Айде успех другия път, и гледай да го вкараш!
А за да го вкараш, трябва да го извадиш преди това, не ми е известно как става иначе.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2018, 15:27:02 »

Аз не мога да схвана защо трябва вербално да изразяваш желанията си, вместо да действаш? Виждаш, че е свенлива и се засрамва като я питаш да й свалиш сутиена и се отдръпва от теб. Просто я натисни и си върши каквото искаш и по-малко приказки.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: