Tyxo.bg counter Вечер с пияно момиче
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:56:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вечер с пияно момиче  (Прочетена 803 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Ноември 02, 2018, 00:26:06 »

Здравейте, историята е следната :
Ходих на почивка до Ивайловград от училище (11 клас съм). Аз и едно аверче бяхме в една стая,а неговата приятелка и друго момиче бяха в съседната. Наговорихме се да се сменим по ясни причини. Всичко точно, настанихме се. Когато се запознах с момичето, не се познавахме лично бях с висока енергия, пусках бъзици, всичко точно.

Събрахме се вечерта да пием, пийваме си, настроението е на ниво,забелязвам, че когато стана да танцувам стават всички, седна ли сядат и те. Стана време вече за сън, опъвам се на леглото идва таргета, прегръщам я, не се съпротивлява, след 10-15 мин ми казва: "Стана ми лошо". Тя да се напука до козирката. Отивам да търся леген и я псувам зверски на ум.
Слагам я да спи, поиска да я съблека по бельо, гледам и не вярвам на очите си, тялото 9ка.Събличам я и ляга в мен.

То хубаво да я възбудя, ама тя като труп, нито картина, нито звук. Масажирах я леко, тук-там пусках някоя ръка,ама нищо.
Викам си бах му майката тая вечер няма да стане. Заспах и нарочно оставих ръката си до нея. Усещах как я стиска, ама се направих на луд.
На сутринта като станах още спеше, събудих я сутринта, лафихме си разни неща.Нищо интересно.

На следващата вечер и ограничих алкохола на макс  Grin , викам си тая вечер няя стане така.
Ще си лягаме вече, тя е трезва, аз съм в си в форма. Сядам до нейното легло и започвам да я разтривам, пуснахе си музичка,слизам към кръста и изведнъж някъкви глупаци влизат в стаята. Шматката да забрави да заключи. Бях потресен, те нямат гонене. Както тя си беше по гащички, облече се под завивките,направо бях бесен. Те глупаците да не могат да си влязат по стаите. Викам си тва да им е проблема. Звъннах на момчетата от другата стая, намери им се място за спане, единия отиде,другия продължи да се прави на интересен.
Ядосах се, взех си водката и излязах на терасата да пуша, след това им теглих по една майна и легнах да спа.

На следващия ден трябваше да се връщаме, бях спал 1 час, турбо вкиснат, направо мамата си ебало.
Сядам си в автобуса, тя се изтупа до мене, викам си хуу ай да седи. Заспивам на седалката и по едно време нещо ми е некомфортно, събуждам се гледам я наща, сложила си горницата на х*я ми и легнала да спи отгоре. Половината автобус ни гледа, аз си се прая на пич, никъква емоция, нищо. Легнах си пак, по едно време усещам нещо на ръката ми, бутам го, то да е уса,как ме ухапааа, направо мамата си ебало, избеснях турбо много. Гледам я тая събудила се лафи с авера и приятелката му. Гъделичкам я леко, дърпа ми се.
Теглих и и на нея една майна, взех тонколона и надух музиката. Почнаха всички да ми се кефят, аз си се разбивам.

След това ми казаха, че си имала приятел от 1 година. Въпроса ми е какво да првавя сега. Имам снимки от почивката, да отворя ли чат с тях, или да и пиша директно?

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2018, 01:14:52 »

Ми щом имаш снимки от екскурзията значи всичко е уредено. Намери където е и мацката и си набий една здрава ножка.
Детски истории. Какво очакваш да ти се даде като съвет. Тя ти е била гола в легло две вечери, а ти си бил зает да покажеш на всички колко голям пич си. И да видят как ти е яко.
В крайна сметка, кво като не си я ебал. Нали всички вече са наясно , че ти си Човека-парти. Целта е постигната. Другото майната му.
Лошо и било едната вечер. Другата ония лоши нахални приятели, ех, само да се махнат и щеше да я скъсаш. А ако имаше трета, щеше да гониш един нахален комар цяла нощ, дето жужи на двутактово, и като светнеш лампата, гада ще се крие. Така, че да не те е яд, че е нямало трета вечер. Спестил си си.

И се радвай, че момчетат са те спасили втората вечер, от лошото страшно момиче. Иначе не знам кво щеше да мислиш, кво щеше да я правиш.

Пич, сори ама от всякъде си лъхаш на шубе и оправдания. Всеки е бил така на твоята възраст, ама докато не видиш кво реално те спъва, ще продължи да те спъва.

Стига глупости. Да не можеш да станеш и да изгониш двама сополанковци на вън през вратата с думита "айде, айде, ся сме заети. Заминавайте." И да удариш ключа след тях.
Или като била пияна и не реагирала на докосванията ти. Ти какво очакваш да стане като я пипнеш отдолу. Да скочи и да се разкрещи "МАЙКОО, свършвааааам. Край! Вземи ме, не могаааа!"
Нито те е спряла, нито е казала нещо. Просто на тебе ти е стигнал куража до там.

След години ще се смееш и ще разбереш, че те е спряло есинстено шубето ти. Здраве да е. Другия път.
Обмисли си грешките, стегни се, и напред.
Успехи
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2018, 01:21:54 »

Кой ебал, ебал, ексурзията свърши и вече момичето е примерно гадже. sleepy Grin
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2018, 02:35:13 »

Лашешки работи. Не че не ги разбирам де. То и аз 11 клас като ебах за първи път тръгнах с подхода дай да я закарам у нас, да налея по един джин/тоник, после масаж, да я разсъблека и да го измисля останалото в движение.
Реално първият опит, мина така - налях твърде много джин в чашите, и вместо тоник налях течна тор (дето майка ми слагаше в цветята), която беше в шише от швепс (да бе, не беше газирано, ама си викам, той сигурно някакъв стар и се е отгазирал). Напих се, понеже не пиех, пък тя имаше поне малко опит и не ебах.
Вторият опит, пак нещо подобно, ама този път калибрирах джина и тоника по-правилно, стигнах до масажа на дивана, накарах я да си смъкне блузата, после и сутиента, и после се преместихме в моята стая...което разбираш ли, представяваше, държене на дрехи в ръце и суркане на чехли между стаите. Ама все пак ебах. Това че от притеснение 2-3 часа ту го вдигна, ту ми падне, е друг въпрос. Гъбичките след няколко дена, също. Embarrassed

Та тъй де. Проба грешка, с времето и опита ще стане. Няма де да отиде. Вместо да се хабиш с масажи на гърба първата вечер, е трябвало да продължиш с масажи на други места, ама от къде да се сетиш, като нямаш опит?
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2018, 20:39:16 »

Днес се видях с авера и приятелката му, оказа се, че момичето искала да се видим . Явно нещата не се чак толкова зле
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2018, 20:51:17 »

Гледай да имаш терен. И да я баунснеш.
Късмет
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3641

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2018, 17:36:29 »

Абе пияна, заспала, аз бих я ебал първата вечер. Като не мърда много, голяма работа. Достатъчно ми е едно топло тяло (или поне не напълно изстинало).
Втората вечер, сега на този акъл бих ги изгонил разбира се, но в 11 клас не съм сигурен. Имаше 2-3 пича, алфите на даскалото, дето никой не смееше да им каже нищо. Та тогава сигурно бих казал с тънко гласче аре бе копелета, аре моля ви се бе... И едва ли бих посмял да ги избутам, ако бяха точно тия двамата. Ако бяха някви други, да. Не знам сега как е по училищата, едно време се ядеше бой ако се отваряш на който не трябва, така че не бързайте да съдите момчето.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 153

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2018, 17:59:32 »

Абе пияна, заспала, аз бих я ебал първата вечер. Като не мърда много, голяма работа. Достатъчно ми е едно топло тяло (или поне не напълно изстинало).
Втората вечер, сега на този акъл бих ги изгонил разбира се, но в 11 клас не съм сигурен. Имаше 2-3 пича, алфите на даскалото, дето никой не смееше да им каже нищо. Та тогава сигурно бих казал с тънко гласче аре бе копелета, аре моля ви се бе... И едва ли бих посмял да ги избутам, ако бяха точно тия двамата. Ако бяха някви други, да. Не знам сега как е по училищата, едно време се ядеше бой ако се отваряш на който не трябва, така че не бързайте да съдите момчето.

Може да отиграе ситуацията не да им се лигави на тея  Wink или пък да се мазни
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2018, 22:27:30 »

Стоун. Щом са влезли в стаята му, като у тях си, 99% са от компанията му.
Това което съм писал, съдя от динамиката и информацията, която е дал. Всичко се подразбира. И отношения и всичко.
Ако бяха нормални пичове, или онези двамата дето даде за пример, вероятно щяха да се изнесат, като видят, че пича ще ебе.
По написаното се разбира, че са други двама девственици, които не знаят кво се прави с голо момиче. И съм сигурен, че дори са намирали поведението си за супер забавно.
Така, че конфликтите ги изключвам като вариант.
Активен
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2018, 22:45:29 »

Стоун. Щом са влезли в стаята му, като у тях си, 99% са от компанията му.
Това което съм писал, съдя от динамиката и информацията, която е дал. Всичко се подразбира. И отношения и всичко.
Ако бяха нормални пичове, или онези двамата дето даде за пример, вероятно щяха да се изнесат, като видят, че пича ще ебе.
По написаното се разбира, че са други двама девственици, които не знаят кво се прави с голо момиче. И съм сигурен, че дори са намирали поведението си за супер забавно.
Така, че конфликтите ги изключвам като вариант.

Не бяха от компанията, единия се беше пробвал с нея, ама без успех, а другия и аз не го знам.

С момичето днес си писахме и забелязвам, че има някакъв интерес. Ще видим какво ще стане.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: