Tyxo.bg counter как да си направим "фъкбъди"?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:56:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: как да си направим "фъкбъди"?  (Прочетена 732 пъти)
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Октомври 29, 2018, 21:36:10 »

ок..... ситуацията е следната... от извесно време излизам с една мацка и сме се разбрали, че ще сме си приятели ама каквото стане - стане (само не и връзка  Smiley ). Тя е ок с цялата ситуация, само че ..... не мога да я прасна - излизахме няколко пъти сред които имаше тежки млясканки, целувки,  кино, но тя ми обяснява някакви глупости от сорта "харесвам те, но не те обичам" и аз го чувствам едва ли не като някакво оправдание да не правим секс. Не успях да ескалирам до секс, въпреки че бяхме на мой терен за няколко часа.......

Та дайте ми съвет моля, че не искам да оплескам нещата  Grin Grin Grin Grin

Поздрави !!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2018, 00:34:52 »

Слабо привличане. Трябвало е да реагираш със силно далеч. Невербално. Просто да изкъртиш целия вайб. Силен игнор и смяна на отношението.
Не, че ще клоузнеш с това. Но на следваща среща ще имаш огромни шансове за клоуз.
Тоест или прекратяваш срещата на момента, или ставаш и отиваш нещо друго да си вършиш. А нея се правиш, че не е там.

Другия важен момент е - как се пробва за клоуз? С натискане и приказки или се съблече гол. Ако е първото, не можеш да очакваш много от подобен подход.
Ако действаш по-решително за клоуз, и се събличаш целия, или поне си го вадиш, ще си спестяваш много подобни излишни сцени. И нещата ще се случват от самосебе си. Не се напъвай да събличаш тях. Първо махай твоите дрехи, тогава техните (ако не са се съблекли през това време)

И другото важно което е изиграло роля - е приказките за отношения преди секса. Ако искаш да си спестяваш подобни филми, не коментирай такива теми. Не говори нито за връзки, нито за отношения приятели с привилегии. Просто не коментирай отношенията. А ако те питат, не отговаряй, не коментирай темата, върни нещо неутрално, което да не дава никаква информация какво мислиш и я смени.
Имай предвид, че в повечето случаи ще се стига до такива моменти, когато си показваш отношението по такива теми. И когато коментираш, че искаш "приятели с привилегии" отношения, в 80% от случаите, момичетата ще се съгласяват с тебе, но после ще чуваш "не бива, прибързваме, аз те харесвам ама не те обичам". Защитна реакция, какво очакваш.
Ако им казваш, че търсиш връзка - тогава пък си прекалено достъпен.
Правилното - не знам, тези неща се разбират с времето. Няма как да знаем. И сменяш темата.

Успехи с мацката
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3641

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2018, 01:34:57 »

БТВ добре ти го е написал, +реп от мене.
Само бих добавил това - след като сте излизали вече няколко пъти, ако пак те търси да излизате намекни ѝ, че я намираш за много задръстена, оставям на теб да прецениш дали с тези точно думи или с някакви по-меки например "виждаш ми се сексуално фрустрирана" или "май имаш някакви старомодни задръжки спрямо секса" ако искаш направо я питай "откога не си правила секс?".
Трябвало е още на втория-третия път да кажеш "нещо май няма да си допаднем с теб, аз обичам секса, а ти май не? Обикновено не излизам с жени, с която не правя секс".
Пък тя нека си преценява. Другото е да не си сваляш картите, а да излизаш пак с нея и да се надяваш да я напиеш да я възбудиш и да я праснеш - ама това май вече си го пробвал и не беше успешно, а?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2018, 20:04:42 »

харесвам те, но не те обичам !
Окей Харесваш ме ? Значи ти допадам ? Щом ти допадам ? Секса е удоволствие .Щом сме си казали че всичко е забавление между нас.Нищо не пречи и секс да правим . Без обвързване и правила само ти и аз голи на леглото и се наслаждаваме на мига . ( може и по добре )

ПП: Задаваш и въпроси да се обърка но последователно и на който тя да се съгласява. Но бързо след това което ти каже . С една хубава голяма усмивка . Подействало е при мен няколко пъти .  Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: