Tyxo.bg counter Малък съвет ако може.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:57:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малък съвет ако може.  (Прочетена 388 пъти)
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« -: Ноември 05, 2018, 22:00:58 »

Здравейте, нуждая се от съвет. Поканих приятелката  в нас с нещо изтъркано да хапнем и да гледаме филм.   И ми отказа. Не искам да бързам ама и не искам да бавя нещата, защото знам от опит, че в един момент ще ми декларират "чуствам те като приятел само". Съвети за  напреднали няма да  свършат работа като неща от рода на  възбуди я  в  кафето и после към вас, също и ела в нас да ти покажа рибката си . Просто ще е fail. Има ли някаква друга врътка или да трупам опит с тези по горните
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2018, 10:35:11 »

Дай малко повече информация пич.В смисъл , поканих приятелката и тя ми отказа ? да фък , кажи нещо повече за вашата свалка ( ако е свалка ).А какви съвети ще свършат работа ? Да ти се каже точно какво да и кажеш и в колко часа да го кажеш ?
Дай ся малко повече инфо за флирта м/у вас ддвамата
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: