Tyxo.bg counter Малък съвет ако може.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 13, 2018, 23:10:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малък съвет ако може.  (Прочетена 249 пъти)
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« -: Ноември 05, 2018, 22:00:58 »

Здравейте, нуждая се от съвет. Поканих приятелката  в нас с нещо изтъркано да хапнем и да гледаме филм.   И ми отказа. Не искам да бързам ама и не искам да бавя нещата, защото знам от опит, че в един момент ще ми декларират "чуствам те като приятел само". Съвети за  напреднали няма да  свършат работа като неща от рода на  възбуди я  в  кафето и после към вас, също и ела в нас да ти покажа рибката си . Просто ще е fail. Има ли някаква друга врътка или да трупам опит с тези по горните
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2018, 10:35:11 »

Дай малко повече информация пич.В смисъл , поканих приятелката и тя ми отказа ? да фък , кажи нещо повече за вашата свалка ( ако е свалка ).А какви съвети ще свършат работа ? Да ти се каже точно какво да и кажеш и в колко часа да го кажеш ?
Дай ся малко повече инфо за флирта м/у вас ддвамата
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: