Tyxo.bg counter Алфа , бета , фрейм ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:24:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Алфа , бета , фрейм ?  (Прочетена 822 пъти)
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1179

Профил
« -: Ноември 07, 2018, 14:47:29 »

Здравейте ,

Не харесвам и почти не гледам предавания като "Биг брадър" , но започналият сезон снощи "Most wanted" ме заинтригува с чешитите при мъжете и определено явните 10 - ки при жените. Една от "звездните" двойки Благой Димитров и Златка Димитрова , са пример за супер успешен мъж и твърда 10 - ка. Приемам на 100 % че Б.Д. е супер успешен мъж във финансово и социално положение , а З.Д. е 10 - ка.

З.Д. и Емануела ако не са 10 - ки ..... поне за България.

Но...

Още при първата игра Благой се пада с друга твърда 10 - ка... Емануела и ..... З.Д. в спалнята преди лягане не вдигна мега селският скандал но почти без думи го направи на парцал ,  Благой клекна като малко пале ( това никога не съм очаквал да го видя ) да и мънка нещо , да се обяснява и т.н. при което тя директно си водеше парада на 101 %.

По принцип тук много се дискутира "алфа поведението" , което ме наведе на следният размисъл :

По принцип Благой алфа мъжкар ли е , Златка алфа жена ли е ?

Принципният въпрос е "Ако и двамата са алфи , коя алфа доминира ?"  Въобще възможна ли в връзка между две алфа личности или в един момент единият трябва да отстъпи и да стане бета ? Бета ли е всъщност ?

Това за алфите.

Сега за фрейма : Най големият чешит с непоклатим фрейм колкото и глупав да се стори на някой беше беше музиканта Я - Я.

Пример за немъжко държане , беше педалското поведение на едно фризъорче....аве всички фризъори ли са педали или само тия дето участват в реалити формати ?
Активен

Никога не се отказвай .
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2018, 18:27:52 »

Благо е 10ка на външен вид, но само толкова. Нито кариерата му като футболист е 10/10, нито фреймът му е супер-мъжкарски. То само като видиш колко е суетен и колко се грижи за външния си вид ти става ясно за егото му. Не казвам, че не е топ мъж за България и че си няма силните страни, но ако говорим за мъжкар и алфа фрейм по-скоро не.

Това си пролича и от начина, по който Златка му се качи и го подчини(абе що ги гледаме тия глупости ?!). Изобщо не успя да си наложи гледната точка и се съобрази изцяло с нейните мрънканици.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 397

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2018, 19:02:38 »

Като ги видя пък тия натруфени, ботоксови и силиконови боклуци, чак повръщам. Златка що годе и природно си е готина, ама много естстетвено брутални грозотии, които са се скъсали от тунинг, го играят готини. Е, не се примиряват и действат по въпроса, но аз лично съм фен на естествената красота. Кефят ме мацки като Ванеса Хъджинс, Хилъри Дъф /преди и тя да се тунингова, нищо да бе по-пухкава/, Мила Кунис и т.н.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2018, 19:06:06 »

Това щях да напиша, но Джъста ме изпревари...Слагай 10- ки, но казвай "според мен", защото за мен тези хора, които даваш в примера си,  са смешни и комични...пък не дай си Боже и да ми бъдат пример за нещо, или идеал за жена.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2018, 00:58:20 »

Златка и Емануела са ти тотални 10ки. Също са и алфа жени, особено Златка. Иска ми се да гледам как някой АФЦ я сваля. Луд ще го направи. Grin
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1363

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2018, 01:36:35 »

Златка и Емануела са ти тотални 10ки.
Хаха....защото не си виждал Енамуела на ЗУУМ. Аз съм я снимал, не веднъж, и съм я гледал в близо, също така и съм пил на една маса с нея, и да ти кажа......ми зле е. Бръчки, торбички, квото се сетиш (те тея неща се виждат и на брадъра де, така че защо трябва да ги споменавам изобщо?). Това не е 10ка в моята глава. Не си налагам мнението, но за мен, не е.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2018, 09:48:41 »

Всичко е субективно, момчета. В много от случаите например, може да кажеш за някоя, че е по-красива обективно от друга, но въобще да не те привлича, сравнено с по-некрасива. Да кажем аз ама въобще не си падам по жени с по-остри черти-дори не изпитвам даже грам сексуално желание. Въобще не ми харесва световния модел и 10-ка примерно Жизел Бюндхен,  която повечето мъже сигурно я възприемат, че е с божествена красота. В моите очи, например жена като съпругата на Александър Кадиев, я смазва......която също е много красива де, но друг тип жена. И тези горните, които изброих, също в моите очи са много по-красиви, секси, готини, абе супер. Толкова по, че въобще няма да се сетя коя е Жизел Бюндхен.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1179

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2018, 10:50:32 »

Въобще не ми харесва световния модел и 10-ка примерно Жизел Бюндхен,

Айде , айде посмали малко. Все ми е на акъла че ако имаш възможност ще я върнеш. Това не е играта "Оцени момичето". И толкова съм скаран с родните "випове" , че чак и фамилиите им съм объркал ...хахах.

Слагай 10- ки, но казвай "според мен", защото за мен тези хора, които даваш в примера си,  са смешни и комични...пък не дай си Боже и да ми бъдат пример за нещо, или идеал за жена.

Да според мен и за мен тия двете на външен вид са тотал 10.
Активен

Никога не се отказвай .
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2018, 11:23:12 »

Не, че ще я върна, Конквистадор. То и с грознички можеш да се възбудиш и да искаш да кецкаш.....и да ти е бая яко. Искам да кажа, че сексуалното привличане, което изпитвам към тази жена и такива с подобна визия, които минават за 10-ки е нищожно спрямо жени от друг тип, които повечето мъже ще ги оценят сигурно на 6-7, т.е. дори да не са толкова красиви. А също така и не харесвам кльощави жени - ама имала дълги крака, ама така, ама иначе. Нали ти казвам, че е субективно. В никакъв случай не оспорвам ранга на мадамата. Просто не е моят тип и не ми харесва.
Ето примерна визия на жените, които са мой тип, когато говорим за по-високорангова мадама /не 6-7, но просто като пример и тип красота/ -упоменатата по-горе Ванеса Хъджинс

Или въпросната мацка на Сашо Кадиев:
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2018, 12:06:52 »

Аз не гледам риалитита и не знам какво е ставало, но по един от въпросите: не могат да мелят брашно два остри камъка. Единият трябва да е остър, другият вдлъбнат.
Голям алфа никога няма да издържи с някоя устата жена дето все знае повече от него. Такива доминатнти жени се вземат с някой дето да го сложат лесно под чехъла.
За жени не мисля със същите категории като за мъже - алфа, бета, мета... Техните категории са: доминант, събмисив, и индепендънт. Преведете си ги на български и си опичайте акъла като си вземате жена, че инак лошо ви се пише.
И категорията на характера няма много връзка с външния вид, по който се определя ранга. Може да е ранг 10 (демек само като я видиш и целия ставаш на пишка), но да е тотал бич и да занеш, че с нея не би могъл да живееш. Затова често може да видите големите алфи женени за някоя 6-7-8. Не че не са ебали 10ки, но не щат да са им в къщи.
Обратното също може, златна душа и сърце, ама на външен вид зле... Ми жалко за женицата тогава, тъй като това не може да компенсира.
Най-гадното е дебела кучка. Хем грозна, хем доминатна и устата. Познавам такива, тежко и горко на мъжете им (често нямат де, то много луди няма).
А най-якото за мен е красива индепендънт, но те не се намират много, а и конкуренцията е голяма за тях.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2018, 12:29:41 »

Аз, Стоун, като заговори за властни кучки и да внимават пичовете какво ще си изберат, имах една навремето, хем готина и сексапилна, хем независима-имам предвид нея си можеше да издържа за един приличен живот, обаче яко сопната и налагане на нейното.......и адски и без повод ревнива. Правеше ми муцуни, как например ще целувам колежка по бузите, нищо, че е рожденничка. Даже и за бракове ми говореше, много държала на мен, страхотен мъж съм бил и т.н. брътвежи. Накрая съм бил според нея безперспективен за мъж, с който да се обвърже, като ме заеба и се омъжи за някакъв уж с бая повечко пари, но и доста по-възрастен. Две години след това ми звънеше по телефона, но не се бяхме виждали. Като скоро, вече след 15 г. от както ме отсвири се засекохме, ала бала кой как е, израдва ми се много де. Питам я как е, беше ли щастлива. Отговори ми, че освен детето, което е щастието ѝ, като цяло си е пропиляла живота, отишли са и ей така най-хубавите години от младостта й, понеже е взела супер грешни решения. Не ми каза, че е защото ме е заебала и се е омъжила за конкретния-то нашата връзка бе и около 6 месеца, но много бурна. Не съм я и питал. Но съм се замислял, какво щях да правя с подобна жена. Ако не ме бе разкарала, като нищо щях да я зЕма  - викам си готина, умна, секса е баси якия, какво като има чепат характер и се налага Cool Акъл на АФЦ не, ами.....
Сори, че се отплеснах, ама понеже се започна за типовете характери, та ако единия е такъв, а другия онакъв, ко се случва.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 594

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2018, 21:24:55 »

Голям алфа никога няма да издържи с някоя устата жена дето все знае повече от него. Такива доминатнти жени се вземат с някой дето да го сложат лесно под чехъла.

Така, така. Първо ще го сложи под чехъла, сетне и рога ще му сложи. То в един момент е неизбежно, ако говориш за "вземане", семейства и т.н. Излиза, че въпросната категория жени, в дългосрочен план, ще са винаги на губещата страна.
А само аз ли си мисля, че ако бях готина жена, с добра физика, акъл, самочувствие и т.н, никога нямаше да се навия да си развалям тесната пичка и да раждам деца от  някой такъв тип мъж, който ти описа, който - с повече или по-малко съпротива - няма нищо против да бъде "очехлен"?

Не знам, пичове, но за мен жена, която се е развила в доминант, очевидно е минала през никак нелеки неща и периоди назад по трасето и съвкупност от обстоятелства са я превърнали в този краен продукт. Не смятам, че на биологично, генетично и всякакво ниво, жена може съзнателно да избере да бъде краен и властен алфа-доминант. Тя изначално не би била програмирана по този начин на първо място. Същото би важало и за мъжа-чехльо, дето е безгласна буква и прост придадък на жена си. Значение имат конкретният бекграунд, среда, как си израсъл и т.н.

Относно тези оценки за физиката, които се подхвърлят и за които е ясно, че са повече от субективни, защото всеки има различни предпочитания, ще кажа само, че според мен жена много трудно може да бъде оценена адекватно като външен вид (да речем по чисто естетически и максимално обективни принципи) от някой, който не се е събудил до нея в едно легло и не я е видял без макиаж, фон дьо тен и всякакви други enhancement- и. За лицето става дума най-вече, защото тяло се прави и поддържа на ниво.

Извинявайте, ама в днешно време, с целия този напредък на козметики и всякакви помощни средства, всяка среднячка е способна да качи буквално три единици, като се бутне качествено (или я бутне специалист) у суратЯ. Практически, има възможността да прикрие всеки един дефицит, който има.

А мъжа кучета го яли. Ние, освен да се заиграем с брада и коса, други алтернативи нямаме. Т.е, ако си се събудил с торбички под очите, значи си ги носиш, докато се махнат. Ако имаш кофти кожа, следи от акне и т.н, ами и тях си ги носиш. Ако имаш кофти нос - пак си го носиш. Тънки устни - same shit. E, да де, сега някой ще каже примерно, че ако не си харесваш човката, могат да ти я коригират, ама нали после ще ти се смеят до гроб как си набил нам-си-колко бона да ти оправят носа. Embarrassed

P.S Само за протокола, Емануелчето точно днес прави 37 лазарника. На тази възраст е повече от нормално жена да почне да повяхва малко по малко, особено такава, която грам не се щади откъм цигари, бело, алкохол, плюс начина й на живот - да бачкаш цяла нощ и да си лягаш на зазоряване години наред. Въпреки всичко, на мене тя конкретно ми е много симпатична като съчетание от визия (макар и определено enhance-ната), поведение (има нещо готино в нея и не е класическата безмозъчна фолк певачица) излъчване и леката дрезгавина в гласа ѝ. Освен това, на фона на останалата сволоч от т.нар публчино пространство, я намирам за доста земна, без някакво огромно его и грандомания в себе си.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2018, 12:08:42 »

Баце, тази е била типична доминантна, не индепендънт.
Независимата не иска да се налага и да ти дава акъл, но не иска и ти на нея да даваш. Такива са много малко, може би 10% от жените? От останалите 2/3 са доминантни, 1/3 събмисив. Как са станали такива не знам, сигурно комбинация от ген и влияние, сега така ги учат.
Но с доминантна трудно се живее. Макар че някои мъже това си търсят. Питаш го нещо, той чакай да питам жена ми.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2018, 12:48:03 »

Бе тя не, че и жена ми не е серт, ама.....
Не ме кефят някакви, дето са навели глава и каквото каже мъжа. Друго си е да ти се сопне, когато не си прав и си решил да направиш тъпотия, пък леко да се поскарате, да вриш във връзката  Cool
Но пък плюсовете са, че не мисля и не се товаря за много неща в битието си, например когато правиш ремонт или трябва да купуваш нещо за дома. Мен ми е все тая, жената изцяло се впуска да избира и си прави нещата по нейн вкус. Уж иска мнение от мен, пък накрая е това, което си е харесала. И аз изразявам мнение, да покажа заинтересованост  Embarrassed Но мен това супер ме устройва, да не говорим, че има страхотен вкус. И постоянно повтаря на децата: На баща ви ич не му дреме, той си е добре  Cool Което си е така.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: