Tyxo.bg counter Изключително странно развитие на много успешна Pick up ситуация. Моля за съвет!!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:57:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Изключително странно развитие на много успешна Pick up ситуация. Моля за съвет!!  (Прочетена 1017 пъти)
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Ноември 08, 2018, 21:55:18 »

Здравейте, група!
Моля за вашата помощ, тъй като съм в изключително тежко състояние след случилото се. Предварително благодаря за съветите.

Датата е 23.10.2018, намирам се на територията на университетската библиотека. Четейки залисано, покрай мен минава супер готина мацка, нахакана, облечена с риза панталон, токчета и въоръжена с убийствена походка. След няколко минути колебания, отидох при нея, прекъснах я докато чете и пред 10-15 души публика се запознах с нея. След кратък разговор я свалих долу за цигара.
В двора на университета говорихме обичайни опознават елени неща, успях да и взема фейсбук.
В чата нещата не бяха блестящи, но понякога имаше попадения. Следващият понеделник и писах след двудневен пауза с уговорката за среща на следващия ден. Мацката прие поканата, но до последно ме разиграваше като не потвърждаваше, а аз не бях настоятелно в чата. В крайна сметка я чаках на същото място в градинката (смятам, че дойде умишлено там). На живо успях да я уговори за довечера и й взех номера.
Същата вечер по сетихме столичен ресторант. Срещата мина перфектно. Смея да кажа, че разбрахме доста неща един за друг. Направи ми впечатление, че се възмути на една моя реплика, с която казах че съм излизал с омъжена жена.
След това я изпратих до тях, като нямаше никакви интимности, но останах с впечатлението, че тя ме харесва, също мога да кажа и за себе си.
Следващият ден и звъннах веднъж, като нямаше нищо специално в разговора. В четвъртък й писах, че на следващия ден ще се прибирам в провинцията и няма как да не я поканя на коктейл. Тя прие безусловно и вечерта излезнахме. Срещата мина повече от перфектно този път - доста смях, шеги, закачки и още повече опознах момичето. По-същественото е, че от 4 години не си е имала приятел и някак си усетих страх в нея, че не иска да бъде наранена. Ппц имам имидж на пикап играч и това не й обегна, въпреки че се стремят да изглеждам максимално надежден. Аз уча право и съм последна година, тя учи глупости и работи в няква американска фирма. Беше доста респектирана от специалността ми и от нещата, които и говорих, разказах и доста интересни истории от студентството си.
Също три пъти ме попита, кой ми е подарил една гривна, която носии, а същевременно сам си я бях купил, като изтъкна че на нея скоро нищо не са й подарявали. Станахме от кафето и по пътя до тях се опитвах да съм по-близък с нея и да я целуна, но нямаше удобна възможност. На изпращане успях да осъществят контакт, като я държах известно време за ръката, като тя също ме докосване за крака. Тя каза, че се качва и каза че иска да ме гушне. Супер силно и продължително ме стиска по време на прегръдката, а аз я целуна няколко пъти по врата и бузата, а тя не се отдръпна.
На следващия ден и звъннах от провинцията и това бе най-успешния разговор до момента.
След разговора за пръв път тя ми писа първа в месинджър, но не се получи успешен чат, като ми сийнва накрая.
На следващия ден не съм я търсил изобщо, защото беше нейни ред да направи ход, а и аз не бях в София тогава. Не бях влизал в фб цял ден. В 23 ч. говорих с един приятел и тя взе, че ми кликна баш тогава. Веднага му затворих и се обадих, но тя ми затвори. Звъннах още веднъж, но нямаше отговор. На следващия ден отново и звъннах два пъти, но отново без отговор.прибрах се в София в понеделник и случайно я срещнах в университета. Спряхме се и усетих, че е много по студена от обичайното. Питах я дали не е сърдита или нещо подобно, тя каза, че не и че била някъде на гости. Предложих да излезем в същата вечер, но тя ми отказа. На следващия ден отново и. Звъннах, но не ми вдигна. След това просто ми призля и реших да и напиша, че за тези две срещи ме е докоснал и затова съм бил по-настоятелно и се надявам да ми разкрие защо се от дръпна така.
Моля помагайте??
Какво според вас е продиктувано това нейно поведение и има ли шанс за мен, какво да предприема, тъй като мацката ме кефи адски много (ппц не съм влюбчив).

Активен
xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2018, 22:32:05 »

Много галантно го раздаваш, а ситуацията хич не е успешна. Тая мома, така ти е вързала синджира, че може да разпознаем, че си мъжки йоркширски териер само по синята панделка, която ти е вързана на бретона.

Бий сериозен игнор за известно време и настъпи по-смело след това. Шансът за развръзка в твоя полза е минимален, но... успех все пак  Wink
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2018, 00:14:15 »

Като цяло си  бил ок само до номера.(ако си имал възможност за по-дълъг сет,щеше да си спестиш опитите да я ‘разцъкаш’в чат) .Бил си смел и в ‘don’t give a fuck’ фрейма за 15-20 минутки,но после идват много неща които го  оголват.Като за начало,трябва да внимаваш с контрола на това да си помпаш егото,че си клоузнал нещо добро.Прекалено си обмислящ затова кое като кажеш,как тя го приема и логично влизаш в страх от целувки,секс или дори да я пипнеш по ръката или да я гушнеш.Искаш да я клатиш,но решаваш да се правиш на джентълмен(ресторанти,изпращане,опознаване и т.к.)Ако анализираш начина по-който си я накарал да се чувства(и това те зарежда с приятни емоции,развивайки  страх да не изчезнат и нужда да ги събудиш пак у нея,поведението ти става твърде напасващо се ,лъхаш на неестественост(оригиналничиш,опитваш да се харесаш)Тя губи интерес логично и така губиш контрол над свалката и започваш да правиш слепи инвестиции в огромни размери(действаш изцяло реагиращ на нейното поведение).Интереса и пада до 0(Не си пича с топките,а слабо момче.Това те отчайва и решаваш  да търсиш помощ.Почти непозната мацка,без гадже за 4  години(90%шанс да има огромни бъгове),която дори несъзнателно не си пипнал около задника поне,ти виждаш като принцеса за която трябва да се бориш!Nice bro!Точно обратното на това ги подмокря и ги форсира да инвестират.Момента в който си звънял 100 пъти след като ти е затворила,че чак и заеба приятелския си разговор ти е много слаб!Вместо да и кажеш’Виж кво,от 3 дни не си вдигаш телефона,не е толкова страшно да ми кажеш ако има нещо,да не се занимавам с теб.Много несериозна работа!Всичко хубаво!’’,ти реагираш на поведението и.
 Дори и да не си ебал от бол време и да не си виждал голо момиче от половин година,задъжително се придържаш към хобита и време с приятели,без да жертваш дори и 10%от планираното си време за тези неща,докато  момичето не ти е покаже,че си струва(1.Секс,2.Характер)Ти не си търсиш приятелче за споделяне,а готина мацка която да те чука яко,но се филмираш,че тя иска  романтично момченце.Фрейма е’Ако нищо не стане,ще има и други,всичко е точно’’.Но е тегаво когато пишката те сърби за секс,алармирайки ти,че нищо такова или като цяло не ти изпадало скоро...Реалната всеобща картинка не ти помага.а  е прекалено ‘естествено’ да я приемеш,а по-важното е какво ти носи тя?
В сегашната ситуация  нещата са заминали.Изхода е игнор навсякъде и коренно различно поведение ако се видите.Трупай опит,хвани си нещо друго и тогава и пиши,така ще смекчиш с една идея сегашните си грешки.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2018, 01:47:57 »

Както колегите са ти писали - цялата ти нагласа и игра е била зле. И стандартно слаба, като на неопитен.
Личното ми мнение е, че мацката те е харесала и е имала интерес. Може би заради дългия си сух период. И като цяло, че не и е вървяло с мъжете. Но все пак е захапала.
И всичко е било супер, до неизбежното - нейното близо далеч.
На което ти си клъвнал моментално. И не просто си клъвнал, ами си показал изцяло колко те превъзхожда в ситуацията. Колко си безсилен. И че не си това което тя очаква. В тоя момент, логично и е духнал целия интерес. И тя си е дала сметка, че няма никакъв смисъл да губи време с теб и да си усложнява живота.

Повратния момент. Тя ти презвънява (не звъни, а презвънява). Вижда, че говориш по другата линия. И в рамките на една минута ти и звъниш. Демек, прекъсваш си разговора, щото пиклата ти е презвънява.
От тоя момент те почва. Решава да бие силен заден и да види кво следва.
И кво следва - звъниш и постоянно, и и се обясняваш любовно. Колко си се бил привързал в две срещи, и ала бала. И тя си дава сметка, че е много по-вървежна от колкото ти би могъл някога да забиеш. Край на мача.

Първо е трябвало да върнеш обаждането поне 20 мин по-късно, и задължително след като си довършиш разговора.
А най-добре е било изобщо да не го въщаш, щом ти е презвъняла само. От къв хуй ще се занимаваш с шантавите и женски тъпотии от типа на "да му се обадя, или да не му се обадя", "ще му се обадя", "не, не, няма, майната му, той да ми се обади". И то като си на сумати километри. Да го духа. Ще и се обадиш когато тя ти трябва, когато имаш възможност да я наебеш.
Всичко извън това си е нейна грижа. Ако иска да ти звънне, ако иска да чака ти да я потърсиш. Теб не те интересуват подобни глопости. Ако звънне вдигаш, ако не - все същата.

След това, звъннал си - ок. Не вдига. Виждаш, че се прави на извънредно готина. Ми биеш и един игнор за седмица, две поне. И ако не те потърси, влизаш тогава.
Ама по-вероятното, щом е почнала с бизо далеч, е да те потърси. С ясната идея да се отдръпне пак.
Отговаряш и, но си значително по хладен. Отговаряш кратко и си отдъпнат. Не се влияеш на нейното близо.
И в същото време, провокираш всички най-силни и негативни емоции в нея. Ревност, яд, бяс. По всякакъв индиректен начин който се сетиш.
Игнори, бавене на тайминга, поводи за ревност, вметване че излизаш с други момичета, и че я пренебрегваш заради тях, или друг начин да си го помисли, без да го заявяваш.
И просто и махаш тиквата, в нейната игра, дето си мисли, че е неин съюзник. Ама Х*Й!
И като я размажеш няколко пъти там, и осетиш, че вече омеква или си говори сама, рязко и безкомпромистно ВОДИШ! Демек - каниш я на среща, без вариант за отказ, молби, и излишни думи. И по същия решителен и безцеремонен начин и взимаш сливата, дето ти пренадлежи!

Вместо това. Ти си се занимавал с глупости. Задрасквай я тая. Взимай си поуките. Вземи си и топките обратно. И следващата. Като не допускаш повече, подобни балъшки грешки.
Успех
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1179

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2018, 09:34:51 »

Ще коментирам само някой моменти които на мен ми правят впечатление , няма нищо да те съветвам , ти сам си ги осмисли :

1. Да почнем от първото и последното изречение :

Моля за вашата помощ, тъй като съм в изключително тежко състояние след случилото се.  
..........................
Какво според вас е продиктувано това нейно поведение и има ли шанс за мен, какво да предприема, тъй като мацката ме кефи адски много (ппц не съм влюбчив).

2. Първа среща на ресторант Huh? Кой плати Huh?

Същата вечер по сетихме столичен ресторант. Срещата мина перфектно. Смея да кажа, че разбрахме доста неща един за друг.

3. Това нямам идея защо си го казал на първа среща или на която и да е среща.

Направи ми впечатление, че се възмути на една моя реплика, с която казах че съм излизал с омъжена жена.

4. Това е първото нещо което най силно ме боде в очите не знам защо.

Също три пъти ме попита, кой ми е подарил една гривна, която носии, а същевременно сам си я бях купил, като изтъкна че на нея скоро нищо не са й подарявали.

5.Това как го разбра ? И тука е май една голяма рибарска мрежа. Това че уж "от 4г си няма приятел" ако е истина и не е вързанка , а на 50+ % е вързанка , не означава че не вършее наред.

По-същественото е, че от 4 години не си е имала приятел и някак си усетих страх в нея, че не иска да бъде наранена.

Това от мен , другите пичове доста по подробно са анализирали ситуацията.
Активен

Никога не се отказвай .
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 420

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2018, 10:45:56 »

Добре бе, Кристиянчо. Ще говоря конкретно за една от срещите, не за последващите твои действия и развръзки по повод поведението ти, коментирани от момчетата тук. Изпращаш я, искала силно да те гушне.....и то тя го е искала, награбила те и продължително те е прегръщала, а ти си почнал някакви лигни по бузата и врата, при което тя не се е дърпала. Ок, жените обичат да ги целуват по врата и навсякъде, ама то по-добра ситуация от тая да ѝ вкараш един език, награбвайки я и да ти зашарят ръцете по тялото ѝ-дупе, гръбче, не е имало. Аз не знам какво повече е трябвало да направи момичето. Дори и нищо да не стане по-натам и да не се стигне до секс, длъжен си бил да продължиш/опиташ както си трябва. Няма значение, тя какво си е мислила или целяла с тази прегръдка-ти е трябвало да си се пробваш до дупка.
Имал си бил имидж на пикап играч и това не ѝ било убегнало  Cool
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 632

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2018, 11:18:35 »

Много ниска топка да споменаваш бивши или с какви се занимаваш - значи че по принцип говориш много. Не го прави.

Глупостите за наранените им сърца - идеята е да се заблудиш, че си е разкрила сърцето пред теб, че ти има доверие, съответно да отговориш реципрочно.

Споменаваш, че ти се носи пикъп слава - отново кофти. Противно на глупостите, които чета тук, славата на ебач е голяма слабост - веднага може да се намери информация за теб от там се губи емоцията да открие характера ти постепенно. Винаги съм се стремял да не се чува за похожденията ми - усещането, да си скрита лимонка, да изглеждаш интровертен, предсказуем и скромен е много яко, в момента, в който свалиш картите на масата... Видя ли някой да разкрива, че е изчукал, еди коя си от групата, работа или тук от форума, автоматично знам, че отсреща е плямпало, и ще разправя насам натам не само за мадами, но за бизнес планове и всякаква конфиденциална информация. Така, че не бъди порта, бъди пич.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2018, 11:24:17 »

Споменаваш, че ти се носи пикъп слава - отново кофти.
Той не ѝ го е бил казал, а тя го е усетила, че е такъв, макар да се е стремял да изглежда надежден. По какво го е усетила, не се знае!
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 09, 2018, 12:43:13 »

Като цяло , се е хвърлил на мацка над неговото ниво ...да не кажа доста.  Има жени които си играят ей така само защото им е скучно а и са доста добри играчи без даже да имат форум. Може да я е уцелил в такъв момент.

В чата нещата не бяха блестящи, но понякога имаше попадения.

Мацката прие поканата, но до последно ме разиграваше като не потвърждаваше

нямаше никакви интимности, но останах с впечатлението, че тя ме харесва

Следващият ден и звъннах веднъж, като нямаше нищо специално в разговора.

Активен

Никога не се отказвай .
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2018, 13:11:17 »

Абе и това с нивата е малко неточно понякога. Един мъж, ако не може да общува с жени, не прави конкретни по-високорангови от него, макар да не са го харесали и да са го резнали. Може да е по-красив, по-умен, по-богат, по не знам си какъв, но просто играе не както трябва и не ги пали. А и в случая ние нито познаваме момчето, нито момичето. Също така ми се струва, че масово придавате много голям интелект и опит на жените. Да, инстинтктивни, интуитивни и селективни са, някои наистина сигурно играят, ама болшинството не са чак толкова обиграни. Та близо, та далеч, та пробвала го така, пък иначе го въртяла. То явно на някои така им идва отвътре и отстрани погледнато, когато някой разказва история тук изглежда все едно го играе, ама тя няма толкова акъл, бре, за да ги прилага тез сложни практики планирано и целенасочено. Да, истината е, че масово са доста по-тъпи от колкото ги изкарвате. А за тези игри от тяхна страна си трябва мисъл, която болшинството средностатистически момичета /а и не само/ нямат. Само с инстинкт не става. Просто някой като не я кефи и го отсвирва, ама пък чак такива игри. И то от някакви по-млади момичета, без кой знае какъв опит.  Та те мъжете тук с години се усъвършенстват, когато иде реч за свалка чрез пикап, та някакви вчерашни пикли ще прилагат техники и врътни, за да го пробвали. Не, не подценявам жените, ама повечето от тях не ги владеят тез работи. По-прости са нещата.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2018, 13:27:14 »

А за тези игри от тяхна страна си трябва мисъл, която болшинството средностатистически момичета /а и не само/ нямат.

Ти четеш ли темите ? Средностатистически момичета значи 5 , макс 6.....да де ама всички иска 9 - 10 ки. От своя страна пък вече и средностатистически момичета се имат за 10 - ки. По всички реалити формати , най вървежните и красиви жени го играят или наистина са си кучки. Прави се един копи пейст на поведението и .....

То това важи и за мъжете. Не може да си 50 кг и като си обръснеш глават и гледаш лошо да станеш Кобрата. Огледай се по улиците , баровете ....където искаш.

Другата крайност ,  средностатистически момичета толкова свити и плахи че от страх , незнание или не знам още 1 млн тъпотии , не знаят как да реагират и най лесното е да те отрежат. Ама само защото това знаят.

Доп : По описанието на автора , тази си е баш над средното ниво. Какво визирам : облекло , походка , работа. Все повече се убеждавам че не го е накълцала още в началото защото и е било скучно и да кажем лек интерес от началният подход. После че се е осрала работата е ясно.
Активен

Никога не се отказвай .
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 09, 2018, 13:39:57 »

Чета ги, как да не ги чета. Не говоря нито за най-оборотните, нито за по-грозните. Под средностатистическо момиче нямам предвид само да се гледа красотата - 5, 6 или 7 и т.н.. Има и момичета, които са красиви, но не са бръмчалки, т.е. нямат такъв опит, за да са стигнали нивото, при което да си играят с мъжете и да ги пробват по начина, който се описва тук. Какъв опит има например едно 19-22 г. момиче, което е сменило само 1, 2 или 3 гаджета. Може и тук таме да я е чукнал и някой друг, но не е била в стихията на такива отношения, постоянно да има оферти с развитие след това, при което на съответните етапи да придобива опит с времето. Тук въобще не упоменавам кой каква иска да ебе, 10-ка или 5-ца. Обикновено таргетите на играчите тук са по-обикновени момичета. Може някои да са готинки, секси, но пак са си средностатистически жени. А тези които пък ти имаш предвид, просто са много ниска топка. Дали ще е 3 или 5, все тая, не е от най-желаните.
Не искам да разводнявам, нямам предвид и най-оборотните както казах. Аз мисля, че малко се надценява способността им, да играят.
ПС, не искам да кажа, че не притежават способността да изmробват мъжа, да го манипулират и т.н., но не чак cъс способите и до нивото, което се коментира тук. Т.е. начините на игра, както е например в пикапа, само че от женска гледна точка. Има доста такива жени, да, но повечето не са. Това искам да кажа.
Активен
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 09, 2018, 14:16:25 »

Първо благодаря на всички за отделеното внимание! Със сигурност ще се поуча от грешките си.
  Ще се опитам да ви представя моята версия за провала. По време на срещите тя често ме разпитваше за работа, бъдещи планове  и т.н. Със сигурност мога да кажа, че имаше голям интерес към мен. Просто се усещаше, от държанието , езика на тялото , правеше ми и комплименти , стоеше на срещите до 00:00 часа , въпреки че ставаше в 05:00 за работа, личеше ,че се чувстваше приятно.  На втората среща ми спомена , че  Ще ходи на екскурзия в Русия с приятелка и ме покани.( според мен това е знак за интерес от нейна страна)
  Това, което не ми хареса беше усещането в мен, че е доста комерсиална .В чата ми изпрати колаж,който гласеше : "Всяка жена би избрала 6 коли , вместо 6 коремни плочки. Така че излизай от фитнеса и отивай да работиш".  В момента аз не работя, защото лятото си изкарах достатъчно пари, а и това ми е най-важната година в университета.  Към края на последната ни среща стана въпрос за стажа, който ми предстои да започна. Казах и , че освен него е възможно да потърся някаква работа до лятната сесия. Тук забележителното беше отговора и , че при тях има свободни места, Аз отвърнах, че търся друг тип работа по моята специалност, дори и да не е с  толкова висока заплата. Поканата за екскурзията, индиректната покана за работа в нейната фирма  ми изглеждат като сериозни намерения от нейна страна. В допълнение на намеренията от нейна страна мога да допълня- силната прегръдка , целувката по врата, на следващия ден по телефона я попитах с какво е облечена , подробни ми отговори , мина добре, и по-късно  за пръв път  ми писа първа . Друго, което забравих да кажа е отбелязването от нейна страна , че е много влюбчива .
   Смятам,че всичко се обърка много нелепо. Според мен това , че в събота не писах, не звъннах и вечерта не бях онлайн  я е накарало да сметне , че не съм надежден, сериозен, може би си е помислила как съм я излъгал и не съм в провинцията , а на някоя друга среща.  Така тълкувам аз това цъкване: " Ти не се обади цял ден, не писа , не се интересуваш , сега ще ти цъкна и повече няма да ти вдигна." Може да си е помислила как говоря с друга мацка. Вече и аз не знам . Затова и така настъпателно звънях на следващия ден . След това цъкване изгубих контрол. Не знам какво да мисля. От държание, което вдъхва голяма надежда( поне така го тълкувам аз) до пълен, пълен игнор за минута.
  Може би съм бил противоречив в нейните очи, хем изглеждах надежден ( с добра специалност, бъдещи планове , джентълменско държание) , хем пък не толкова ( обичащ нощния живот , тагове от барове , морета , снимки с мацки ) . Мисля си как просто с това не обръщане на внимание в събота си е казала - " този не е моят човек , сигурно е с друга мацка в момента".
  НЕ знам дали има логика и резон в моето предположение.  
   По принцип, въпреки че не играя от скоро опита ми е предимно с по-елементарни ситуации, за вечер - две и край.Мацката много ми хареса и затова съм толкова разочарован, с това цъкване и игнор просто ме постави в положение мат, мат и мат. Просто съм сигурен, че имаше сериозен интерес  и просто всичко прецаках по някакъв начин.
  Според вас добре ли е да я срещам в университета, как да се държа, има ли шанс да се върна в играта, защото мацката е топ поне на външен вид и  женственост.
  Благодаря ви предварително !
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 09, 2018, 14:32:45 »

От написаното е ясно, че в твоята глава за никаква идея за прекарване и чукане не иде реч и после или фък бъди или шута. Иначе нямаше да говориш и да се чувстваш така. Може да ти се смеят тук, но много харесваш момичето и вече си се виждал как ставате гаджета - "влюбен" си, ПРИЗНАЙ СИ, макар да те квалифицират като брутално АФЦ  Wink И най-гадното ти е, че едва ли не си я изпуснал заради някаква глупост или недоразумение. Ей това те гложди и не ти дава мира.
Бе много те е емнала тая след никакво време от познанството ви - та с нея на екскурзия, та да работиш там при нея ............... за да може да те контролира и да не рутиш чуждо  police А може и да ти е подмятала разни шитни и "покани", като междувременнно те преценява, ще има ли хляб в теб или няма да има. Другият вариант е, в началото да те е проучвала, какъв си що си, щото от една библиотека няма как да знае. И после аре бегай.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 09, 2018, 15:03:25 »

Реално погледаното : Играта ти не е била на ниво . Много си се обяснявал и мислил и чакал . Трябваше да е натиснеш повече на една от срещите да те усети и да и стане ясно . На всяко едно нещо което направи реагираш и се притесняваш . Искал си я за нещо по сериозно . Но нещата са се объркали от там че си бил мекушав и твърде голяма лепка . Звънял си и два пъти единия ден после другия ден а тя не ти е дигала  . И тя е разбрала че си се превързал бързо към нея а тя не е видяла още нищо от теб или се е стреснала или си и напомпал егото и си и омръзнал . Та характера и ми гласи че е от мацките дето се правят че знаят какво искат и играят близо и далече  и си помпат егото така . А дефакто са слаби и се колебаят постоянно . Мислят си някакви принципи който ти трябва да минеш за да са спокойни с теб . Затова като си мислел много и си се чудил и маел си изглеждал слаб и не си и минал там нормите и си се прецакал . Затова и бии шута и си гледай кефа потърси е след месец два може и да стане нещо .

ПП: Какво значи слава братле  ? Всеки си има личен живот и трябва да го живее както си иска . Ако дрънкаш много спирай и почни да говориш обратното . Трябва да си по директен с женските а не да заобикаляш и да мислиш . Не говори и не споделяй за бивши ще ти се върне всичко като бумеранг . Мисли ти какво искаш и си гледай интересите не си се оженил ! И като за последно бивша и настояща ----->>> Настоящата прави сравнение на характера ти и как си се държал с бившата и какъв човек си и така си изгражда мнение . Затова не говори ! (питал ли си се защо като стане въпрос за бивши те слушат и дори не дишат )
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: