Tyxo.bg counter Изключително странно развитие на много успешна Pick up ситуация. Моля за съвет!!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:56:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Изключително странно развитие на много успешна Pick up ситуация. Моля за съвет!!  (Прочетена 1014 пъти)
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1179

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2018, 15:28:27 »

Баце това да се влюбиш от пръв поглед е наистина най лошият вариант за мъжа , това с холивудските бози е пълна промивка на мозъци. Интересно че никоя от форумните дами не коментира.

Да лапнал е , но на кой не се е случвало ? И гурутата в пикапа са имали такива случаи. Не си признава никой но със сигурност има такива случаи.

Няма човешко същество което да не търси взаимност и топлина  в отношенията. Това че те се изродиха е друга тема.
Активен

Никога не се отказвай .
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1179

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 09, 2018, 15:50:43 »

Кристияне , продължаваш да я оправдаваш и да търсиш в теб проблема. Ако те харесва ще ти даде шанс. Ако не ....не те харсва достатъчно. Нямаш опции тука , разминавай я все едно не си я срещал. Ще боли но ще мине.
Активен

Никога не се отказвай .
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 09, 2018, 16:43:54 »

На втората среща ми спомена , че  Ще ходи на екскурзия в Русия с приятелка и ме покани.( според мен това е знак за интерес от нейна страна)

Това, което не ми хареса беше усещането в мен, че е доста комерсиална .В чата ми изпрати колаж,който гласеше : "Всяка жена би избрала 6 коли , вместо 6 коремни плочки. Така че излизай от фитнеса и отивай да работиш".

Поканата за екскурзията, индиректната покана за работа в нейната фирма  ми изглеждат като сериозни намерения от нейна страна. В допълнение на намеренията от нейна страна мога да допълня- силната прегръдка , целувката по врата, на следващия ден по телефона я попитах с какво е облечена , подробни ми отговори , мина добре, и по-късно  за пръв път  ми писа първа .

Друго, което забравих да кажа е отбелязването от нейна страна , че е много влюбчива .

Смятам,че всичко се обърка много нелепо. Според мен това , че в събота не писах, не звъннах и вечерта не бях онлайн  я е накарало да сметне , че не съм надежден, сериозен, може би си е помислила как съм я излъгал и не съм в провинцията , а на някоя друга среща.  

По принцип, въпреки че не играя от скоро опита ми е предимно с по-елементарни ситуации, за вечер - две и край.Мацката много ми хареса и затова съм толкова разочарован, с това цъкване и игнор просто ме постави в положение мат, мат и мат.
Аз бих отговорил "Не съм готов да се обвържа с подобен ангажимент на този етап". Естествено, идеята не е този конкретен случай, а генералното ти отношение. Че тя трябва да те спечели. От къв зор, уж излизате на романтични срещи, даже не сте се целували, секс не сте правили също, а по екскурзии, че се разкарвам с нея. Е виж я тя как ти подмята разни намеци "ходи имай 6 коли". Ми и ти имай критерии бе. Твоите какви са? Че изглежда адекватно на външен вид, че има вагина (която даже не виждам да имаш особено желание да ползваш по предназначение), и че ти обръща внимание?

Няма да гадая дали е целяла нещо конкретно с това за 6те коли, понеже и един авер, който даже е минавал уъркшопа тук, наскоро ми го прати на майтап. Ама ти много се взираш в нещата. И вместо да я да контрираш нещо, си седнал да се вързваш на тъпотии и да я мислиш, аджеба кво е имала предвид. Кво значение има? Ти ако имаш планове да имаш само 2 коли, специално за нея ще си купиш още 4, че да ти пусне евентуално ли? Айде замисли се малко, колко жалко изглежда подобна готовност да клекнеш пред някаква, която си видял 2 пъти, и ще се сетиш защо не те търси.

И айде сега, признай си, удари гъза в тавана, като тя ти писа първа, ЗА ПЪРВИ ПЪТ, нали? Smiley Ти какво, искаш да изпадаш в екстаз, когато нещо такова се случи или искаш да е част от ежедневието ти? Сериозно те питам. Защото не става въпрос за това, какво тя иска, а за това какво ТИ искаш. И не от нея, ами от живота си по принцип.
Отново, замисли се, колко сериозна да е, като ти прави някакви ала бала неясни предложения, А ДАЖЕ ОЩЕ НЕ СТЕ ПРАВИЛИ СЕКС?! Значи, по твоята логика, ако беше тръгнала да ти говори за женитба и деца на първата среща още, направо щеше да я класифицираш като супер-дупер-хипер сериозна, така ли?!
Целувка по врата ли е "сериозно намерение" за теб? Стига бе, да не си на 5? Да ти беше врътнала един rimjob в тоалетната на ресторанта, тогава да кажеш "брех, бая сериозна е, явно!"

Относно това, че ти била казала, че била доста влюбчива. Знаеш ли кое е много типично за най-големите лъжци? Че всяко второ изречение, което им излиза от устата е "Аз много държа на честността! Аз мразя лъжата! Аз винаги съм честен! Аз искам винаги да имам честни отношения с хората!" - АБСОЛЮТНО ВИНАГИ. Сам се сещай, защо.
Това, в случай че е излъгала. Ако пък е била искрена, пак лошо. Че тя днеска влюбена в теб, уж много сериозна, утре ще реши да е много сериозна с някой друг, и на него да му прави оферти за Русия, за работа, за плочки, за коли, и да му обяснява как била много влюбчива. То не е далеч от ума да се сетиш. Те хората дето са лесно влюбчиви, не се влюбват веднъж и край, до живот. За тях това е всяка седмица.
Така че няма значение дали е излъгала или не, и в двата случая лошо.

Да. Съгласен съм. Ситуацията се е объркала НЕЛЕПО. И? Ти би ли искал да си с някоя, която взема такива крайни решения, като да отсвири някого, към когото уж била сериозна, и била лесно влюбчива, и искала да ходят на почивка? И то не да го хване в някакво реално прегрешение, а просто да си набие сама някакъв филм и да те изкара теб виновен, и ей та на, налапал си въдицата яко. Айде представи си, не дай боже, 10 години да сте заедно, за толкова време какво ще те направи. Те такива нерезонни да не мислиш, че са нерезонни в единични случаи? Направо се приготви за ежедневие пълно с абсурдизми. Ако питаш ме, отървал си се доооооста леко. Ако не вярваш, питай себе си, ти би ли ghost-нал така някого, към когото имаш силен интерес, без даже да си си направил труда да разбереш за какво иде реч, и без да си комуникирал чувствата си, та да видиш тяхната реакция, че чак тогава да вземаш решение?
То това, твоето нелепото, се случва и след 2-3+ години връзка. Ти си цъкаш, всичко е точно, и изведнъж путката ти се обажда и ти казва "дай да късаме, че искам да съм сама, не ми се занимава с връзката ни". Без нищо да се е случило. НЕЛЕПО. Точно това е думата. Ама даваш нататък. Ти тук се жалваш за някакаква, дето сте били на 2 срещи и не сте се целували даже.
Истината е, че ако ти се случват подобни нелепи ситуации, шансовете са, че просто си попаднал на нелеп човек, който не си струва.

За игра не може да става и дума. Ти нямаш игра. Просто си присъствал там, и си си споделял твоите неща. За да е игра, трябва да има някаква цел. При теб цел липсва. Съответно, липсва и целеустременост в посока целта, защото целта липсва. Как разбра, че ти е харесала? Ами ако е някаква фригидна, дето ако сте заедно, би ти пускала по милост 1 път на 2-3 месеца? И тогава ли ще я харесваш?

Мда, мат, мат и мат си. И сега си толкова отчаян, че си готов на всичко. Тази се надявай да не вземе да те пробва пак, че вече така те е оплела, че и къщата си ще продадеш, само и само да й дадеш, каквото там иска.

Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 09, 2018, 17:08:25 »

Мале, бахти мазалото тука.
Авторе. Едиствения проблем да ти се прецакат нещата е точно, че нямаш никакъв опит с жените. И не просто щото си станал нийди или нещо подобно. Просто ти не ги познаваш. Не разбираш нито как разсъждават. Нито как се влюбват. Нито какво изпитват.
Гледаш всичко разионално. И само и единствено от твоята камбанария. Твоята гледна точка. И се опитваш да си го обясниш от там. А то няма нищо общо. Като кон с капаци си.
Преди доста години съм имал срещи (още не знаех за форума, нито имах и елементарен опит), и съм се опитвал да си обясня някои супер странни неща. Спомням си абослютно същите разсъждения как минаваха през главата ми.
Авторе. Има пре достатъчно информация във форума (не е ценна, златна е), която ще ти помогне да отлепиш от нулевото ниво, и да имаш поне някакво начало, да се научиш. Седни и прочети малко, в момента нямаш дори начално ниво, няма как да стане. Иначе те очакват само такива греди за на пред. И безкрайно търсене на несъществуващи грешки.

За форума. Може да прочетете двата поста на автора. Златни са. Да видите фрейма и настройката. И динамиката. Доста ясно се забелязва разликата да се  стремиш да се напаснеш по някой, и да се напаснат по теб. Вижда се и инвестициите, от къде идват. Както емоционалните, така и проявата им в действие и нагласа. И се вижда как и кави действия ги направляват.
Той търси грешката в себе си, и с кое действие я е отблъснал. Какво си е помислила тя. Какво може да промени за да я умилостиви. А тя само поставя летвата и вика скачай. С минимални, дребни усилия и действия. И висичко това го постига от равен ранг в динамиката, с едно безобидно презвъняване и игнор. Пробва - и то проработва. Тя вижда, че стойността му почва да се пропуква и продължава докато не я разбие цялата.
И докато той се чуди как да се напасне, и да горигира малки грешки, тя си мисли "уф, тоя излезе поредната лепка. Беше готин уж в началото, пък като всички неудачници, не спира да ми звъни и да ме занимава. Добре, че се отървах рано. Кой знае как щеше да се държи, като станат още по сериозни нещата. Аман от откачалки. Няма мъже. Всички дето стават са заети."
А нашия си мисли, дали не е наранил чувствата и от две срещи.

Баце. По принцип си прав. Да. Повечето шматки, нямат капацитета да анализират квото и да е. Главите са им пълни с неща, в които ако надникнеш, ще се напикаеш от смях. Тези които могат да рационализират поне част от поведението си и това на останалите са под 1%.
Но това изобщо не означава, че нямат игра. Напротив.
Тези неща, всичко което съм писал. Близо далеч (най-вече). Опити за налагане на ценност и реалност. Шитки и квото се сетиш. Не се случват както ги пишем и разглеждаме тук във форума.
Всичко се случва (както и цялостното поведенке), изцяло на подсъзнателно ниво. Чисто емоционално се управлява. И паралелно с това се аргументира на логическо, не с тактики, а с глупости (а понякога и с целенасочени тактики, все пак не са расли в съксия. И те са виждали х*й, и тях са ги сваляли и преди).

За да не ме разбираш погрешно, ще се опитам да ти го разпиша върху горната ситуация с презвъняването.
Пример 1: Атвора не пише цял ден. Тя последно го е сийннала. С очакванията, че той ще я потърси (опит да я гони). Оправдано с "аз съм дамата". Това не се случва. Тя почва да нервничи и да трупа напрежение с противоречиви чувства. "Оф, тоя няма ли да се сети да ми се обади. Тъпак, ако ще, няма да го търся. Аз съм готина. Има и други". "Добре де. Обаче аз я оплесках. Само го сийннах. Кво очаквам. Не ми е длъжен. Уф, много съм тъпа. Трябва да му се включа. Да му пиша ли?". "Не, не, ще ме помисли за луда. Първо го чета. На другия ден му пиша. Ще реши, че се правя на интересна. Той е мъжа, да се сети. Ще чакам". "Не, кво ще го чакам. Мъжете са тъпаци, не се сещат за нищо. Мога да му се обадя. Хем ще го видя, какви ги върши, и дали не ме лъже. Не го познавам достатъчно добре".
Звъни, вижда, че говори и затваря. "Уф говори. Да е вдигнал. Няма да му звъня повече. Кой знае с коя говори.". Автора звъни веднага. "Аха. Сети се. Ми няма да му вдигна. Ще излезна с Мимето, пък утре ще му се обадя, ако не звънне. А и да го видя кво ще прави"
Автора пак звъни. "Уф, пак тоя. Много е настоятелен. Няма да му вдигам."
И отново. "Оф, тоя излезе голяма лепка. Къде се набутах и аз. Няма да му вдигам и дано се усети сам, че бяма да ги бъдат нещата"

И това е.
Пример 2 - правилният начин: Всичко същото, до презвъняването.
Обаждане не се връща. "Оф, тоя що не ми се обади. Видял е, че му звъня. На интересен ли се прави, на къв. Аре да го духа. Няма да го потърся повече". "Добре де, ама вчера го сийнах. Да не се е обидил. И аз не бях права. Трябва да го пробвам". "Ама щом е толкова докачлив, за какво ми е, майната му. Няма да го търся". "А може и боклука да си има приятелка. Само на боклуци попадам. Ами да. Той се занимава с обвързани. Ясен ми е". "Ама аз няма как да знам дали е така. Ами ако изтрва правилния човек. Човека за мен. Само защото съм нерешителна. И заради тъпите филми които винаги си набивам". "Освен това се държах зле. Сийнвам го. Излизали се само два пъти. Не е длъжен да ми връща обаждане. Не съм права. Трябва аз да предпиема нещо, понеже аз уплесках нещата". "Не знам как да процедирам. Ами ако не ми вдигне. Не ми върна обаждането. Може да не иска да ме вижда повече". "Най-добре да се видя с Мимето. Ще и разкажа и тв има решение за всичко". "Всичко е под контрол, ще го измислим".

През това време, автора пие уиски в родния си град със старите приятели. Смеят се забавляват се. Забравил е презвъняването. Не си пълни главата с глупости. Още тогава е решил, че ще и звънне, когато се прибере и ще се видят. Пък ако тя го потърси, когато може да говори, ще се чуят. Не е драма.

В същото време, в едно столично кафе, две тактически обиграни патки, Мимето и таргета, бистрят политиката за мъжете в детаили. Но няма да ти казвам какво си говорвт, щото сам можеш да се сетиш, че л*йната от горе, просто стават Х2.
Активен
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 09, 2018, 22:49:54 »

Прочетох всички коментари много внимателно и ще си взема поука занапред.
  Наистина съм наплескал много глупости в тази ситуация. Оставих се на емоцията и не мислих трезво, бях нетърпелив и прекалено амбициран, специално към нея. От нахакан и смел в началото, накрая изглеждах като седмокласник , но вдигам главата и продължавам !
  Благодаря на всички още веднъж
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 632

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2018, 10:41:54 »

Джентълменството било слабост - блабла. Не бъркайте сервилност с умения да награждаваш възпитанието на отсрещната страна.

Авторе не си взимай поуки от никой от нас - нито те познават, нито целите едни и същи мадами.
Запомни обаче, че жените обожават,  хем да имат достоен противник, който се шегува и играе на тяхната честота, хем знае кога да бъде твърд или нежен.

Призовавам те да грешиш, да си чупиш главата, както сега. Проваляй се сега, за да не го правиш нататък.

Относно описаната мацка - не смятам, че е играч - нашия герой е изпуснал прозорците си, тя го наказва.

Смятам за вредно и максимата - не търси вината в себе си - не се заяждам лъвчета, но си четете изказванията два пъти. Реактивни  са, нали? Търсете си грешките, с допълнение - да не забравяме, че и мадамите грешат, поне колкото нас.

П. П. Авторе мислиш твърде много над ситуацията. Далеч повече от таргета ти... Нещо, което преди години ми беше казал Стоун.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: