Tyxo.bg counter Трансформация на служебни отношения до явен флирт. Време за атака, помагайте.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:58:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Трансформация на служебни отношения до явен флирт. Време за атака, помагайте.  (Прочетена 525 пъти)
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Ноември 10, 2018, 17:01:34 »

Здравейте, група!
( от този профил пишем няколко момчета)
Пиша ви с доста сложен по мое мнение казус.

Уча престижна специалност и съм послена година в университета. Миналата година участвах на една олимпиада в отбор с още 7 човека, една от които тогавашната ми приятелка, а другата момичето за което ще стане дума в настоящия казус. Преди да започна историята е редно да спомена малко за имиджа си в университетската среда, казано  с една дума - СКАНДАЛЕН. Инвестирам  доста от себе си и със сигурност мога да кажа, че съм от най-добрите в сферите, в които проявявам интерес. В университета това се знае, същевременно в пълно противоречие с високата отговорност към учебния процес, постоянно се забърквам в скандали, различни разпри и т.н. Изградил съм си имидж и на човек със силно развит афинитет към нощния живот, а и към жените. Казвам всичко това не защото не е вярно, а защото въпросното момиче има два пъти по-засилени представи за тези неща отколкото всъщност на практика.
По време на самата олимпиада въпреки познанството на въпросното момиче, което условно ще нарека "Валерия", с тогавашната ми приятелка многократно усетих интерес от нейна страна към мен. Включително веднъж бе направила умишлено интрига, като ме уличи в едни мои pick up изпълнения, за които беше разбрала и по този начин нарани приятелката ми. На самата олимпиада, никога не съм я възприемал като сексуален субект, а напротив дори много ме дразнеше и съм се карал с нея многократно, но тя винаги е имала голям респект от мен.
Година по-късно разбрах, че се е разделила с приятеля си (пълен лольо - предполагам с пари). Тя ми писа наскоро, аз я  поканих уж да обсъдим любовните си драми (тъй като и аз се разделих с последните си приятелки). Трябва да отбележа, че това се случва в най-важния момент с оглед на професионалната и реализация, тъй като се подготвя за конкурсен изпит през идната седмица.
Както и да е, Валерия дойде у нас. Аз пих водка, тя трябяваше уж да учи след това и изпи само една Корона. Поначало тя е доста цапната в устата и ми говори супер много за секс. След това обсъдихме предишните си връзки, като избягвах да водя скучни и драматични разговори. След всичките простотии, загасих лампата пуснах Енрике и я поканих на салса. Танцувахме доста време салса и други горещи танци, като цяло имах възможността да я опитам по приятелските и част от по-интимните зони, но нищо по-съществено. Умишлено не я натиснах, тъй като първо, че и за двамата е странно от служебна среда изведнъж такива отношения, второ смятам, че въпреки че говори много за секс, не е готова толкова бързо. На следващия ден тя ми писа първа, направих кратък чат и не съм се занимавал. След още един ден и звъннах и я поканих на вечеря  у нас за следващата вечер, Валерия въртя-сука, но накрая на разговора прие. На следващия ден след трескава подготовка от моя страна (доста ме изкефи мацката) ми написа, че и се налага да отмени срещата (извинението беше правдоподобно). Изчаках два дни, след това и звъннах без конкретно предлооение само да я видя как е. На следващия ден тя ми се обади първа, бля-бля, след това разбрах, че е болна и вечерта и занесох два чая на вратата уж загрижен за здравето и взех да влизам повече в интимното и пространство, чрез галене, прегръдки скубане, закачки и т.н. Този мил жест сякаш я разчупи и на следващата сутрин ме покани на обяд. Отидохме на обяд, говорихме си интелигентни неща и отново доста за секс. След това отидохме у тях, тя заключи врата, но нямаше представа кога ще се приберат съквартирантките й. По едно време седна да учи и ме помоли докато чете да и масажирам врата. Мачках я около 30 мин, но отново не я атакувах за секс или поне целувки, тъй като прецених, че ситуацията не е удачна и подходяща (знам, че много от вас ще ме крикуват затова, но повярвайте ми през деня в стая, в която всеки момент може да си дойдат съквартирантките и с човек, който знам по служебна линия, не е толкова просто, въпреки това я масажирах по-интимно). Същата вечер отидох и занесох топъл шоколад на вратата и пак се видяхме за малко. И така стига до последния ден, сутринта (вчера) и пращам видео запис как пия кафе и пожелавам успешно учене, като я каня вечерта на ресторант. Тя  ме отряза с предлога, че до изпита няма как повече да се виждаме. След като ме отряза след 20 минути ми звънна да ме пита някакви глупости уж по материала. На обяд ми писа, че отивала да взима джънк и може да хапнем пред блока й. Отидох веднага мина много добре, разговор, смях, бъзици, прегръдка и т.н. След като си тръгнах реших, че противно на очакванията й тази вечер няма да предприемам нищо. Без да и търся - пиша или звъня, отидох на бар с приятели, направих си готини - социални сторита, от парти и т.н (без да има жени около мен). Тя ги видя веднага след като ги качих. Тази сутрин се събудих в 8 (купонясвах до 4) и ходих да купя гевреци  и кафета, стигам пред блока й - звъня.
 - Добро утро!
-Добро! (звучи студено)

К'во става, Валерия?

- Нищо!, при теб? (става все по-студено)

- Взел съм закуска и кафе ти ли ще слезеш или аз да се кача?

- Не, няма как трябва да уча дрън, дрън. След известно колебание от нейна страна къде съм, взел ли съм всичко обмисляне и разсъждаване на глас ме отряза със същия предлог. Не настоявах повече.

Пратих снимка, на закуската с кафето и казах "виж какво изпускаш" сийна го след два часа и нищо не написа.

Изпитът е много важен и е в понеделник.

Въпроси към групата:

1. Според вас какво съм оплескал или просто се е само навила нещо (за изпита или нещи др.)

2. Какъв да бъде следващият ми ход, ако тя не предприеме нищо в тази ситуация би било редно май да й пожела успех утре (по тел или по месинджър).

3. След изпита какъв да ми бъде хода? също ще се радвам и на цялостен анализ на ситуацията, благодаря ви предвартително!!!

4. Също пропуснах да отбележа, че много ме захпва за pick-up имиджа, и ме беше питала  след мен при другата смяна ли отиваш? Кво мислите по въпроса?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3641

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2018, 17:40:13 »

Е не се ли сети защо не си я свалил? Изпуснал си нещо ключово. На ресторант си я водил, гевреци и кафета си носил, душеприказчик си станал, чай си носил като е болна, ама си забравил най-важното: цветя не си й купил. Да вземеш и един букет другия път, ама от по-скъпите, така да я впечатлиш повече. Тогава вече няма как да не ти пусне.
Активен
WhatsMyName
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2018, 18:22:16 »

Просто не можах да се стърпя Grin  Grin  Grin
Аз само да питам, то щот нали съм жена и сигурно затова не разбирам, та:
 - Тя е направила интрига, за да те прецака с гаджето и ти въпреки това си ок след време да се закачате???  И като ти е такъв проблема, че сте колеги за какво изобщо се занимаваш?

1. Според вас какво съм оплескал или просто се е само навила нещо (за изпита или нещи др.)
Чакай сега да видим:
1.Говорили сте си за бивши любови и тя сигурно доста е споделила и ти също доста си споделил...човече... friendzone
2.То не са кафета, шоколади, чайчета не знам си какво - friendzone
3.Въпреки всичко, успяваш някак си да запазиш интереса. Стигате до тях. Тя заключва вратата и иска масаж... и? Колко точно колежки влязоха през тоя половин-един час докато ти я мачкаш, а тя си умря от тъпня? Сериозно, като ти е такъв проблема, че сте колеги за какво изобщо се занимаваш?
3.После, ти й предлагаш пак среща, тя те реже понеже има изпит, но отива за джънк и ти скачаш веднага...
4.После отиваш на парти, купонясваш цяла нощ, тя ти вижда постовете, а на сутринта тичаш да й носиш гевреци.  Grin  Тя ти казва, че не иска да те вижда, ти й пращаш снимки и продължаваш да й пишеш?Huh?

Не знам, според теб какво НЕ си оплескал?

2. Какъв да бъде следващият ми ход, ако тя не предприеме нищо в тази ситуация би било редно май да й пожела успех утре (по тел или по месинджър).
Би било редно да спреш да се занимаваш. Остави момичето да си научи на спокойствие и спри да се натягаш, досадно е. Ако толкова много ти се кефи, след изпита сама ще те потърси.
П.С. Никоя жена няма да предпочете изпита/работата/приятелките/не знам си какво там, ако наистина си пада по теб.

3. След изпита какъв да ми бъде хода?
никакъв Huh?
4. Също пропуснах да отбележа, че много ме захпва за pick-up имиджа, и ме беше питала  след мен при другата смяна ли отиваш? Кво мислите по въпроса?
Че яко се ебава с тебе.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2018, 20:25:41 »

Луда работа .Станал си и приятелка и келнер да и запълваш времето . Престани да и се натягаш това ти е убило играта  . Че си чакал също да е боцнеш натягала се доста пъти .Масажи танци за едно бързо все ще се намери време да се отпусне но ти си пикало . Не се натягай повече ако иска . Пробвай след две три седмици  но тоя път си промени играта . За да и чупиш филма и при удобен момент действай . Не всичко е бизнес дела вечеринки и привилегии . Отпусни се малко ... А защо се е държала гадно е ми защото си се забавлявал и тя не и се е подразнила от факта че учи . Не виждам да ти се кефи толкова . Ако не си промениш играта за напред падаш !  Успех !  Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: