Tyxo.bg counter Секс съвети
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:58:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс съвети  (Прочетена 591 пъти)
good_boy1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Декември 01, 2018, 10:46:04 »

Здравейте ! Аз съм момче на 20 години . Следа форума ви, от около два месеца и той ми помогна много . Хванах си приятелка, която е на 18 години и сме заедно от два месеца . Започнахме да говорим за секс при ,което мен това ме претесни ,защото и тя и аз не сме го правили . Искам да попитам вас как, вие се пазите и как стават нещата да са без инциденти като притеснение , бременост , подържане на ерекция и всичко друго каквото трябва да знам .Не вярвам на статии и разпънати локуми. Искам съвета да е от практическа гледна точка . Тези неща не ми дават да се успокоя и да се отпусна . Благодаря и без хейт...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #1 -: Декември 01, 2018, 16:11:34 »

Ми с практика. Няма как, без да пробвате. Това е. Дори да има проблем, и да не мине гладко, това е нормално, щото сте неопитни. Просто се иска опити. Не трябва да спичаш от подобни неща, а да се постараеш да се научите. И да се радвате един на друг.
Ползвай капути, докато натрупаш някакъв опит и есичко ще е точно. Ако има някакви проблеми, питай. Това е
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2018, 20:35:22 »

Брао бе! Пичът докато намери форума и веднага си хванал мацка.
Няма да се притесняваш само. Ерекция би трябвало да знаеш как се поддържа, с търкане. Първите два пъти, на мен лично, не ми беше проблем бързото свършване, а по-скоро неуспяване да го вдигна и задържа, поради притеснение. Презервативи....при положение, че не сте правили секс, няма от какво да се притеснявате (като болести). Остава само да можеш да се контролираш, да се усетиш кога ще свършваш и да го вадиш на време. Не се забременява толкова лесно, където някои казват, едва ли не, докато го вкараш, и тя вече в 9тия месец. Ако не си го правил, пробвай да си сложиш презерватив сам, и си бий една с него, просто да видиш кое, как, що.
btw, защо ви е да почвате направо със секс? Съблечете се, побарайте се малко, поближете се, полапайте си каквото там имате да лапате, и така няколко пъти. Да почнете да се чувствате комфортно да сте голи в присъствието на другия. За какво ви е да бързате? То в един момент естествено ще си стане, като сте възбудени и тя ще го иска, и ти.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
good_boy1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #3 -: Декември 03, 2018, 11:23:50 »

Благодаря ! Установих че имам проблем с ерекцията ! Пробвахме 6-7 пъти резултата е преди да проникна ми омеква. А преди това си е добре има леки засечки но от стимулация се оправя но като тръгна да прониквам и ми спада . Кажете някой съвет да се справя с това . Че се и изпокарахме ... Медикаменти някакви като за един два пъти поне и да се успокоя нещо . Почна да ми говори че съм нямал и интерес към нея и така нататака . Помагайте хора !!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #4 -: Декември 03, 2018, 15:38:18 »

Недей да бързаш дето ти писа Рекошет. Няма да избяга мацката. Само излишно се напрягаш в ситуацията.
Пробвай вместо да проникваш, да почнете в някаква друга поза. 69 например. И се кефи. Като се отпуснеш, всичко ще си дойде на мястото. Но не се притискай. Може и само на 69 да си изкарате готино, първите 1-2 пъти.
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 147

Профил
« Отговор #5 -: Декември 03, 2018, 15:42:34 »

Много на сериозно го взимаш тоя секс. Ти ако си биеш чекии и се дървиш нямаш проблем с ерекцията. Като от стимулация се оправя дай й да го побара и да ти удари една чекия, покажи и как се прави. Кажи й, че го прави добре и ти харесва. Може някакъв алкохол да си вземете преди това малко да се отпуснете. Не разглеждай секса като някъв перформанс дето трябва да навъртите Х огразими, а просто като забавление.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #6 -: Декември 11, 2018, 10:14:40 »

Щом ти спада, помисли дали не си обезводнен. Пиенето на достатъчно вода помага много за ерекцията!
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: