Tyxo.bg counter Сам в дискотека
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:59:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сам в дискотека  (Прочетена 577 пъти)
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« -: Декември 02, 2018, 17:53:03 »

Здравейте! Ще споделя две ситуации от последната седмица, свързани с найт-гейм, за да обсъдим евентуалните изходи от подобен развой на нещата Smiley (предполагам и други играчи са попадали в тях)
Преди седмица отивам с мацка в столична чалготека, където имаше участие на популярна певица. Ситуацията с момичето не се разви особено добре, но това е друга тема, която няма общо тук и от която съм си извадил изводите. Закарах я до тях и прибирайки се (беше към 2:00) си припомних огромната концентрация на таргети в заведението. Реших да се върна и започнах да отварям наред. Вече бях в стейт когато видях троен сет на една маса, заедно с четири мъже почти плътно до тях на съседна маса. Забелязах че мъжете пиеха и гледаха жадно мацките, коментирайки нещо, но само дотам - явно събираха кураж. Казах си супер и директно влязох на момичетата. Запознах се със всичките и се закачих на тази с най-високата енергия. Каза че са излязли по женски и не познават момчетата. По едно време единия започна да минава постоянно покрай нас, блъскайки ме всеки път нарочно, след което да ме гледа. Бях решил да го игнорирам, но той продължаваше, не виждах смисъл да говоря с него, нямаше смисъл и от директна конфронтация, тъй като бях сам. Излязох от сета, а той вървеше добре.
Тази седмица бях в друг град на нещо като тимбилдинг, но купонът ни свърши сравнително рядко и реших да посетя най-оборотното заведение в града и да поотварям (сам). Фиксирах добър двоен сет на бара, с някакви чичковци до тях, запознах се с момичетата, казаха че са сами. Бях застанал до едната и с гръб към единия чичко, който ме блъсна нарочно с рамо, аз му отвърнах се същото и се наместих по-комфортно между тях. По едно време другия извика някакви други двама, който застанаха срещу мен и ме гледаха не особено дружелюбно Smiley Тъй като отново бях сам, а и в друг град, реших отново да напусна сета.
Ясно е че сетове има много и тези пропиляни случаи не ми влияят особено, но все пак не искам да губя и такива шансове, още повече когато разговорът върви добре. Някой изпадал ли е в такива случаи и кой според вас е най-удачният вариант за действие?
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2018, 18:18:33 »

Е слейъра преди време беше обяснявал как свалял жената на някакъв мутра, бармана го предупредил, ама нашия си знае своето. После идвали с някакви джипове да искат да го бият, ама мацките го отървали. Така че...де да знам, прави като него и се надявай на късмет.
Според мен има решение, ама отнема много време и/или добър ген. Това да си висок, едър, нацепен, обикновено върши работа да потушава подобни опити още преди да са се случили. Просто като искат да се ебават с някого, ще таргетнат някой по-дребен/слаб, понеже е по-лесен. Ти ако си видимо корав, те дори и 5ма да са, все ще си кажат на ум "абе, точно ся с тоя да се ебаваме....ще вземе да ми вкара един случайно, ще ми строши зъбите, заеби, дай някой по-лесен".
Иначе като цяло, не смятам че си струва да се вкарваш в такива конфликти, само за да излезеш много алфа пред някакви непознати пички, дето хич не ги ебе за теб.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 244

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2018, 18:28:06 »

Използвай сета за да се отървеш от подобни типове. Казваш на мацката да го разкара, защото иначе би могло да се стигне до бой или нещо такова и ако сетът върви, би трябвало да се получи.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 420

Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2018, 19:40:43 »

Джони, е как да разкара някой, който не е с тях и няма приказка с тях. Просто си седят до мадамите и гледат мръсно момчето, бият му рамена, бутат се в него и това е. Всъщност това е и нормална реакция, макар да викат тук, нямало такъв филм като заплюта. И вие да сте компания, да си набележите мацки, които да са до вас и някакъв сингъл мунчо /нямам предвид автора непременно/ идва и ги почва. Ако се прецени, че е някой, който може да доведе да неприятности- ок, а ако не, издебва се момента да му се каже да се маха и ако не ще, на удобно място следват шамари, ритници и това е. Няма начин, понякога е необходимо.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2018, 20:30:27 »

Варианта който се сещам - игнорираш ги. И си играеш играта с мацките. Гледаш да напредва.
В повечето случаи това ще ги издуха. Понеже не са с мацките. А виждат, че ти се кефят. И ще преценят, че няма файда. Битката изгубена. И ще спрат или ще се махнат.

Другия вариант е да търсят конфликт. И ще те провокират все по-настоятелно. За това, че ги игнорираш - ще се подразнят и нахъсат. Понеже не отвръщаш.
Докато не прекалят. И охраната вероятно ще ги изхвърли.

И другата опция е да ги засечеш още в началото. Като те бутнат. Директно да се обърнеш и да го питаш "кво искаш".
Някои ще дада заден, и ще се издухат. Но може да се стигне и до грозни разправии и бой.
Други варианти няма. Последния е ако си спечелил вече сета да пробваш да ги баунснеш
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 02, 2018, 20:46:06 »

Колегите са ти дали добри отговори и доста ценни съвети . Ако ти върви сета ти го разчупи уговорете си среща в срещата . Примерно отваряш сета върви мацките се кефът . Казваш им ей тука ми е вече скучно и мисля да си ходя утре съм на работа . И взимаш контакт и тръгваш и после и звъниш . Другия вариант е и казваш имам работа до еди къде си и съм свободен след 1 час ако искате да се чакаме ме някъде и да вкараш оферта за нещо за правене . И така и да те бутат и да не те бутат си в играта и си запазваш сета за по късно ако станат нещата . Иначе такива случай са нещо обичайно от горили с осемнадесет думи в речника . А да се биеш за непознати  не е хубаво ...  :DУспех Smiley 
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2018, 22:47:50 »

И аз не мисля че си струва да се вкарвам в конфликти заради някакви жени, нито съм тръгнал да се бия (камо ли 1 vs 4). На охраните работата е да ни изкарат отвън, там вече всеки да се спасява. По някои заведения познавам охраните от залите където тренираме, но тогава ако изгонят само другите, пак има шанс да те причакат по-късно отвън (един приятел имаше подобен случай в студентски).
Тъй като това не е класически АМОГ, а по-скоро разправия с пияни хора, нещата са една идея по-сложни. По принцип в другите ви идеи има резон, просто в конкретните ситуации се налага бързо да се вземе някакво решение..в края на краищата и там явно всичко е до калибрация и опит.
Bace, е какво значи заплюли? Те седят и ги гледат жадно, бързо прецених че не са заедно, а и това беше едно от първите неща които питах мацките..все пак тук е важен принципа че който превари той завари нали Smiley
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #7 -: Декември 02, 2018, 23:33:35 »

Трябва още в началото да докоснеш мацката силно(Онова кикотене където не знае къде се намира.).Вкарваш небрежна оферта,да излезете на въздух,намеквайки през смях,че тези Батмани сдухват.Може да направите една обиколка на дискотеката забърквайки я с хората,помпиш емоции.Хвани и ръката и я води през дискотеката.Хубаво е да имаш идеи за места за ядене наооколо или пък нон-стопчета.Хапва ти се  вафла и искаш с нея да споделиш този специален миг!Пращаш я да си вземе чантичката и да им каже,че тръгва и така
 Друг вариант е,да си налагаш максимално,да не ти въздействат на контрола над свалката такива неща.Така ще излъчваш стабилност.Те реално те тестват за такава.Много хора ще намалят оборотите ако усетят,че хич не ти  дреме и оставаш спокоен.Просто опитвай в такива ситуации да си движиш нещата с таргета,до  момента в който нещата ще почнат да се получават и ще клозиш.Така ще се убедиш,че да реагираш не е правилната опция и ще спре да ти пука затова.

Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #8 -: Декември 03, 2018, 00:23:34 »

Хм.., замисли ме.

Следващия път когато излезеш сам и попаднеш в подобна ситуация обърни внимание на следното:
Преди да отвориш сета, отново прецени дали близко стоящите момчета не са с тях.
Прецени колко са пияни (после ще има значение) и колко са. Прецени и колко агресивно са настроени. Има някои, които са там да избиват комплекси, като последните са причина и да не заговарят момичетата.
Прецени колко са готини.
Преди да влезнеш в сета с момичетата отиди и заговори този от момчетата, който ти изглежда лидера им. Не говори с другите, но се сприятели с алфата.
Трябва да обърнеш внимание и по-скоро да успееш да прецениш дали въпросния алфа, сам по себе си, е достатъчно привлекателен за момичетата.
Поговори с алфата 2-5 минути. Хубаво ще е да направиш така, че момичетата от съседната маса да видят, че ти първоначално не си бил с тези хора. Тоест когато заговориш мацките те трябва да знаят, че ти не излизаш от коч-компания, а си отделно от тях, просто сте разменили няколко приказки.

Докато говориш с лидера им можеш да прецениш колко е отворен към игра. Можеш директно да му вкараш оферта да дойде (само той и само ако е готин достатъчно) при момичетата и да ги заговорите двамата.
Ако видиш, че само умее да гледа лошо, но не е добър с нежния пол (те повечето са супер зле  Smiley) можеш да го провокираш към някякво действие на което той да се сдуха и да му падне енергията. Идеята е в неговите очи за няколко минути да излезеш като готин пич, на който му стиска и да ти се изкефи.
След малко се раздели от компанията на кочовете. В момента на напускане на коч-сета е важно лидера им да е на твоя страна и да се разделите като пичове. Кажи му наздраве, ако пиеш или разкажи виц.
Така когато отвориш дамския сет той, а вероятно и неговите приятели няма да ти пречат, а дори и да пречат малко (поради желание и те да играят, но просто да не ги бива) поне няма да искат да те бият, защото вече са видели, че си готин.

Ако случайно занапред отново се срещнеш с тези момчета ги използвай за покачване на ранг и за да си вдигнеш енергията. Разменете някой бъзик, дръж комуникацията лека. Не се задържай обаче дълго там (освен ако не са супер готини) за да не влезнеш в комфортната зона, а и за да не изглежда, че излизаш от коч-компания когато заговориш момичетата в заведението.

Това е най-оптималния вариант за който се сещам.
При всеки друг вариант се стига до конфронтация в която не си печеливш. Те са повече, възможно е и да са по-силни. А един път настроени лошо към теб не си представям (поне в момента) как можеш да обърнеш нещата.

Цитат
Друг вариант е,да си налагаш максимално,да не ти въздействат на контрола над свалката такива неща.Така ще излъчваш стабилност
-или страх. Някой те бута и те провокира, а ти се сгъваш. Не е сигурно как ще го тълкува през затворения си мироглед пияния кретен отсреща.
С предходния абзац от горния коментар иначе съм съгласен, до колкото ще можеш да го приложиш.

Не печели най-силния, най-умния и най-бързия, а този който най-добре се приспособява.
- Приспособи се към ситуацията. Прочети я предварително и я предвиди. И вземи мерки преди да се е случила. Изманипулирай обстановката и я използвай в твоя полза.  Wink
Активен
Lavender
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #9 -: Декември 03, 2018, 03:54:56 »

Общо взето имаш два варианта..

Като за начало трябва да прецениш дали пичовете са сдухани, забили, батки дето ще ти налеят на бой или купонджии. Аз лично с един поглед мога да преценя някоя компания кочове от кой тип са. И според това процедираш. Имаш общо взето два варианта

Вариант 1 :Ако компанията са някви сдуханяци и само зяпат жадно мацките,може да започнеш да им сваляш ранга пред момичетата.Например "Абе тези момчета да не са ви охрани трябва да си намерите по-добри хихи(ако са забили мацката веднага се кефи и почва да се киска).Пробвал съм го няколко пъти и винаги действа за разчупване на леда.

Вариант 2:Както каза колегата пробвай да се сприятелиш с компанията.Ако пичовете са на ниво готини,купонджии (което в бг дискоетки е рядко срещано) опитай някъв вид спирятеляване особено ако са на една маса.Ако ти се занимава може да ги почерпиш по един шот например,но аз лично избягвам.

Аз преди няколко месеца бях с 2 приятелки на чалготека. По мое мнение 7-8чкки.Еми нямаше такова мазнене спрямо мен от кочове.Идват да ме черпят,предлагат ми някви работи,брат много хубави прятлки имаш.,единия чак тръгна да ми предлага работа във фирмата му хахха .Чак се почувствах като путка Cheesy

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: