Tyxo.bg counter Драми, със млади Дами.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:59:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Драми, със млади Дами.  (Прочетена 335 пъти)
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« -: Декември 03, 2018, 13:19:34 »

Как сте бе симпатяги! Отдавна не съм писал, наскоро приключих дълга връзка и преди това бях извън играта, бая време.Тези дни имам свободно време и ще ви надраскам малко от летните ми истории. Каши и драми със нежния пол, явно след връзка човек иска да изпитва силни емоции, абе шоу голямо. Почвам...

Попринцип на работно си място не съм си позволявал явно да свалям колежки само съм пускал леки "кукички" дето се вика и съм градил атракшън отдалече без да ставам явен, че искам нещо или т.н.Абе за спорта.Причината беше че бях "вързано куче", усещам респекта и симпатията че ми се кефят, но по-нататък не бях стигал. След като се " развързах" започнах да стопявам ледовете с тях и да ги оставя малко да ме опознаят. Още на първото ни запиване останахме до сутринта аз и едната колежка, (Бях и навит отдавна,но нищо не съм правил), Защото е омъжена.Само помня че я придърпах към себе си и тя си легна на рамото ми, после и хванах главата и я целунах. Никаква реакция, казах и че трябва да тръгвам към другата ми работа. /лятото бях на две места/.Станах и заминах по пътя докато шофирах някак си се опитвах да анализирам ситуацията, защото хем чувствам огромно сексуално привличане, хем не беше правилно, защото е омъжена. Както и да е минаха няколко дена пак се видяхме, пак след работа алкохол пак сами, говорихме си , тя обесняваше как не трябва да се чувствам виновен и т.н имала проблеми с мъжа си, не правили секс, като съквартиранти били ала бала, както в повечето семейства в наше време.Не издържах, правихме секс, още същата вечер... Осъзнавам че тук почти нямаше пикъп с нея, защото реално аз във работната си среда съм си свършил работа предварително, всички момчета първо мен питат, дали ще пием или излизаме, голямо уважение към мен.Така че атракшъна беше създаден още преди дори да съм тръгнал да играя, просто нея вечер имаше рапорт и алкохол и беше неизбежно. Сега ще питате това ли е драмата? Нее , тепърва започва всичко...За да не бъркаме момичетата в историята тази ще я наречем Н.

Бях на другата си работа, на която съм работил няколко лета, общо взето познавам всички в района, често пия кафе в едно заведение до нас, собственика ми е близък познат и често прекарваме сутрините си заедно на кафе и лафче.На мястото което работих, обаче работи и бившата ми приятелка, (Скъсахме точно когато сезона започна и нямаше как да се махнем защото сме там няколко години и дадохме обещание на шефа че няма да развалим работния процес, заради лични отношения, така или иначе така си направих смените че да не мога да я виждам) Карах си смяна с другата ми колежка, която ще я наречем К.

К. я познавах от няколко години, никога не сме били близки, скоро обаче и тя приключи връзка и някак си се сближихме, явно защото споделяхме обща болка и на двамата ни трябваше отдушник и станахме приятели, споделях и всичко (тя е приятелка и с бившата).Беше си на моя страна. Излизахме заедно по дискотеии и заведения, нямах нищо против да имам приятел от женски пол, беше приятно, макар че не вярвам в приятелството между половете точно заради пикъп-а.Винаги единия изпитва секусални емоции, по-често това е мъжът.
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Декември 03, 2018, 13:28:47 »

Имаше леки симпатии от нейна страна, а аз просто исках да чукам всичко живо което мърда, просто да си докажа че още съм в играта.Казах си че няма да прекрачвам никакви граници с нея и ще си бъдем приятели.Нея я харесват много момчета без проблем и давам 7 да не кажа 8.Не искам да преувличавам защото просто колкото продължавам да разказвам толкова историята става просто нереална...Та..

Един ден собственика на заведението идва да ме търси, да закарам братовчедка му до близкия град защото често пътувам вечерта защото на другия ден съм на работа в другия град. /Общо взето двете ми работни места са в два различни града/.Аз се шегувах въртях суках, да го разпитвам каква е брачедка му, той ми вика че 40 годишна какичка с две деца...Викам е какво ся, ще я закарам, пък може и по пътя да и направя трето дете Cheesy.

Идва вечерта разбираме се откъде да я взема.Тръгвам към уреченото място, спирам и няква симпатяга издокарана.На пръв поглед около 20 и години... Засукана 8-чка
-Здравей, ти ли си братовчедката на *********
-Да!
-Заповядай.
Влезе в колата направо шах, тя кукла, признавам си че спекох защото бях изненадан.
-Трябва да минем през нас да си взема багажа.Ми казва тя.
-Окей няма проблем.Отговарям.
По пътя мълчах и нищо не казах, тя се опита да подхване тема, но си прецених по-добре да не бързам от врата да я мятам а, да пасувам и да я оставя тя да говори и да се отпусне, имахме време, все пак 1 час докато стигнем до другия град.Предостатъчно...

Стигнахме до тях, слезе да си взима багажа, аз като лалугер я гледам от колата и си мисля.
-Бахти бонуса е господи, каква добрина съм извършил чак толкова за такава награда.

Влиза и нареждащо ми казва:
-Ще минем по тоя път!
-Оо, не позна, преди да тръгнем на това пътешествие да се разберем, музиката и пътя ги избирам аз, а ти имаш право да дърдориш като байнува булка...
-Тя ме гледа изпитателно и си намества чантата.
Спираме на бензиностанцията и си взехме цигари, пушим едни и същи, споглеждаме се ама нищо не си казваме, качихме се тя ме пита какво работя, отговорих и тя вика и аз. Пак не реагирам умишлено. Бъзикам я че трябва да се прибирам и да пускам пералня и че имам чувството че скоро ще ми изникне вагина заради тея домакински задължения които се налага да върша.Тя се смее.Разговора протичаше много леко, аз слушах и се обаждах само за някой бъзик, тя водеше инициативата.Имахме много общи интереси. Даваше ми  валидейшън, аз бях спокоен и просто нещата от само себе си вървяха. Помня само че преди завоя до тях, вече ревеше от смях и буквално се беше излегнала. Кефеше се много. Спряхме и и казах:
-Хайде чао!
-Само това ли беше?!
-Хайде, по бързо напускай колата, пералнята ме чака, тази вагина няма да поникне сама!!!
Излезе от колата и замина.
 Обеснявам. Не взех телефон или фейсбук просто защото братовчед и ми е приятел и ще го намеря от него.Знаех че си изиграх картите перфектно, исках да създам още атракшън, по-късно същата вечер я намерих във фейса, тя много се зарадва и ми каза че е знаела и че ще я намеря. Писахме си до сутринта...Било едно от най-хубавите и пътувания в животът и.Насрочихме си среща след 2 дена. Ще я наречем М.

След 2 дена, направихме събиране вкъщи, поканих колегите, знаех че просто там съм в мой води и че по този начин рангът ми ще къса. Планът беше да я изведа на среща и после да я поканя в нас при другите.Излязох на среща с нея, подърдорихме си, имаше някъв мухльо дето щях да го бия защото я преследвал, ама той се насра, реших че достатъчно го пречупих с думи и нямаше смисъл да си разваляме вечерта с ръкопашни схватки. Всичко отново вървеше прекрасно, казах и че приятелите ми са в нас, да отидем да я запозная, съгласи се, в таксито, беше фън, надъхваме бакшиша да се пуска на гонка, с някъв друг бакшиш, другия бакшиш явно не знаеше за гонката и ние победихме. /Тея малките игрички, градят адския рапорт и чувство за близост.Сменянето на няколко локации за една вечер също много чупят рапорта/. Отидохме в нас, запознах я с нмоите приятели.Те стоят я гледат като мотика, мене ме гледат като полу-бог, кво ли си викат,това момиче какво прави при нас.Усещам динамиката и не се държа нито надуто , нито пък да и вися на вратът. Почнаха тъпи теми и аз и тя си измислехме игра, телефона ми беше до мен и тя го взе и отвори "Бележки" и взехме да си пишем като на чат. Тя пише. "Ще дойдеш ли в нас" аз взех телефона и написах "Няма да правим секс тая вечер, колкото и да ме молиш!". Тя:" Не , просто искам да се изкъпя и да си легна" тук имах два избора,да продължа да се правя на интересен със нещо от сорта на "Тогава аз защо съм ти". Или просто да я следвам и да бера плодовете от играта си. Естествено че спрях да се правя на интересен. Отидохме в тях излегнахме си един в друг и си говорихме до сутринта и го направихме, нямаше ЛМР, просто има случаи когато имаш добър рапорт, няма да има ЛМР или ще бъде минимален, ако я бях хванал от врата за краката, щеше да има ЛМР, но пък ние сменихме 3 локации, накрая дори и разказах, малко за себе си и за животът си и т.н, както и тя.

Следващите няколко вечери прекарах в тях, обяснаваше за бившия си приятел как я търси, как още я обича, тя също не беше безразлична, уморена беше от него, но го обичаше, отново почуствах тази вина както със Н. Макар и да станахме доста близки бяхме различни като хора, нямаше смисъл аз си взех каквото исках и тя си взе каквото искаше. Чиста работа, само че аз започвах да  хлътвам а, бившия и все повече и звънеше и си казах че е лято и че няма смисъл след дълга връзка да влизам веднага във следваща, а по-добре да отделя време за себе си. Прекратих по детински начин контакт с М. Дори я блокирах във фейса...Следващите дни мислих за нея, но все пак наскоро бях предаден, защо да дълбая дупка с човек който не е за мен, реално секса отминава, но тези момичета, красивите, разглезените, дето получават всичко ей така, не ми трябват в животът, трябвя ми момиче което да се бори, дори и да бъде малко наивно и добро, не искам човек свикнал да получава и да бъде глезен, имам нужда от партньор файтър дето да се бори заедно с мен ..

Следващите 15'дни прекарахме със К. В излизане по дискотеки и домашни напиванки, там не прекрачих никва граница макар че почти се държахме като гаджета в някои ситуации, с бившата се засичахме в заведението до нас от време на време, там интересното е че тя знае за пикъпа и знае как някой път манипулирам ситуациите, /Ако четеш бившо бебче, искам да ти кажа че направо ги спуках, трябва да се гордееш с мен Wink) / и се отдръпна от К. , както и да е общо взето бившата ми, К. и М. се познават от заедението до нас, а интересното е че аз не познавах М. Преди тази вечер, странно нещо е животът. Както и да е.

К. Изманипулира нещата да се видя с М. Поканила я е на дискотека, макар че знаеше че сме прекратили отношения. Общо взето сконфузни ситуации на тая дискотека нищо интересно напих се като Донски казак, нищо не направих навръщане в колата М. Се жалваше на един приятел пред мен че дошла заради мен а аз нищо не съм направил, хаха, аз се правя на ударен и си мълча. М слезе от колата и ни пита мен и К. Искате ли да се съебрем някъде да си направим афтърпарти, аз само с последни сили, казах "пас" и тя тръшна вратата на колата и ми наби среден пръст отвън през стъклото.

К. Към мен:
 -Голям си тъпак нали знаеш.
-Да.. Щом си толкова навита за афтър парти, отивай.
Остави ме пред нас, едва се дотътрих до леглото след  малко получих съобщение в месинджър от К. Дори не го отворих просто заспах в алкохолните си изпарения.

На сутринта гледам в месинджър съобщението на К. Беше снимка на две дупета с прашки... Осъзнах че всичко е скалъпено за да направим тройка, а аз глупака се напих, можех да имам К и М в едно легло, а всичко което имах тая сутрин беше сърдитият ми пенис..
-Леле, как започва шибания ми ден... Поглеждам към пениса си и му казвам -Сега не ми се сърди че съм такъв тъпак и изпуснах тройката, алкохола ме прецака, бъди ми другарче отново....

Отивам да пия кафе в барчето и познайте, Бившата , К и М пият кафе заедно на една маса...Драмааа, драааамааа , драаамаа

Отивам при тях, поздравявам ги и питам:
-Охо, толкова много жени на едно място които ме мразят, сигурно основавате някъв клуб в момента, няма да ви преча.Те се хилят истерично.Изнизах се като пръдня в гащи
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 03, 2018, 15:00:57 »

На следващия ден останах насаме с К. и я разпитах за игричките и с М. за снимките и дали са имали лиз-близ със М без мен, тя потвърди.
Да ви кажа честно бях обиден на К. и в същото време, се бях ядосал и на себе си, защото правя тъпотии, ходовете бяха елемнтарни, ако не се бях напил, щях да направя работа, майната му, запазихме приятеските отношения с К. а пък М. продължаваше да стои блокирана.Не изпитвах нужда да се доказвам че мога да правя тройка, просто защото когато излизахме с К. по дискотеки и т.н имах достъп и до други мацки, къде сполучлив къде правих смешни грешки и се дъних, абе майната му, усещах изобилието и си повярвах още повече. На другата работа с Н. си правих редовен секс, като фак бъди, тя не искаше нищо повече от мен и аз бях окей с това.

Една вечер обаче се появи една бивша колежка, останахме аз и Н. Бившата колежка не подозира за мен и Н. Лафихме говорихме цяла вечер Н. И омръзна и се прибра, замъкнах бившата колежка до магазина за още пиене.
Тя към мен:
-Имаш нещо общо с Н. нали?
-Да, колеги сме.
-Не ми се прей , има нещо...
/Тук вече се замислих, защото явно усещаше, жените усещат сексуалното напрежение, казах си че няма смисъл какво да я лъжа, така или иначе няма какво да извлека от тази ситуация/
-Защо се вълнуваш пък ти, аз какво имам с Н.?
-Личи си просто, любопитствам...
-Знаеш че и тебе харесвам?
-Нарече ме по име ти не беше такова момче..
-Да попринцип съм гей и спя с мъже, ама последно време съм объркан.
Тя се смее, аз се спрях приближх се и и вкарах секси език мадаа фаакъъъ...
Прибрахме се от магазина пак със две спирки за няколко мляскания и допихме си и кой откъде.
Реших че трябва да ги събера на едно място. Поканих ги в нас и им обясних че ще сме само 3-мата ще се накълвем и каквото сабя покаже. (Реших да играя директно, Н. е супер разбрана и не и пука, а бившата колежка не бях сигурен дали ще се навие..

Пак пиене закачки смях стари песни танци. Супер съм смотльо, не мога да танцувам, ама пък на приказки го докарвам

Както се казва в покера ALL IN ! Целунах Н. пред бившата колежка...После обратното после 3-мата и после знаете какво следва...Ще горя в ада заради тея глупости. Амаааа, се надавам бившата колежка и Н. Да са там да ми правят компания.

ПС: Извинявам се за дългия пост, пиша от телефон. Хайде живи и здрави до след няколко години Smiley)
Активен

?    Unknown
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #3 -: Декември 03, 2018, 23:59:18 »

Рапорта кърти. Евала за клоузовете и играта
Активен
Страници: [1]