Tyxo.bg counter Първи стъпки.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:58:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи стъпки.  (Прочетена 279 пъти)
dalbok_underground
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Декември 03, 2018, 15:10:56 »

Лятото прекарах в учене за изпит, взех изпита, отървах се, но толкова забих, че по едно време почнах да си говоря с лаптопа. Викам си "не е добре работата, трябва да се разчупя малко". Случайно попаднах на форума, прочетох някои от важните теми, по едно време усетих, че забивам, казах си "нали щеше да се разчупваш, а ти пак заби в учене, марш навън, марш".
И се стига до миналия понеделник. Реших, че ще заговоря мацки, за кеф, без никакви очаквания и цели, без телефонни номера, а фейсбук нямам, чудя се дали да не си направя инстаграм или туитър, ама всеки път като си пусна лаптопа забравям, както и да е, излязох ей така, да си потренирам езика, да изляза от темерутския филм в който ме вкара ученето. Не учете хора, по-добре прост и щастлив, отколкото умен и нещастен.
Излизам навън, облечен не особено добре, на разходка отивам, не на бал. Взех една голяма торба с боклук (основно бутилки от вино, събрани от петък, събота и неделя вечер). Точно преди коша виждам една мацка, руса, с анцуг, виждаха се оформени бедра и фръкнало спортно дупе. Гледаше в стил "много съм хубава, падайте ми на колене". Абе чиста кифла си беше, но страшно секси. Без да осъзная рекох:
- Баси яката, хич не си тъпа.
- Моля?
- Не се моли, а с мен повърви (в същия момент хвърлям торбата в контейнера и се чува шума на паднали стъклени бутилки).
- Ти май си алкохолик?
- Бяхме аз и още една, всичко изпи тая алкохолич-ка.
- На интересен ли се правиш? (Обаче физиономията й се промени на леко притеснена, в същия момент телефона й звънна, спря, извади го и се заговори, аз си продължих напред).
Вървя, вървя, минавам покрай една гимназия и гледам някаква мацка крачи забързано, с клинче, готини бедра.
- Закъсняла си за час.
- Да.
- Не влизай.
- Няма.
- Баси, преди 2 секунди ме видя и вече се съгласяваш на всичко.
- Хахахах, отивам да ям.
- Кво ще ядеш?
- Дюнер.
Мацката беше обута с кецове Супра.
- Слушаш ме, носиш Супри и обичаш дюнери, имам още едно условие, ако и него изпълниш те взимам за жена.
- Хаха, какво е то?
- Тайна, ако ти кажа, нарочно ще го изпълниш.
- Хаха, и влезе в дюнерджийницата до гимназията, аз казах айде яж, ти си слаба, може да си позволиш, и си продължих по пътя.
Не след дълго видях една с много красиво лице, а дънките бяха напращяли от бедрата и задника й, личеше си ясно, въпреки, че беше седнала на пейка, забила поглед в телефона. Обаче беше с токчета и нямаше чорапи.
- Измръзнали са ти краката, ще кажа на баба да ти оплете едни терлици.
- Хаха, не няма нужда.
- Да не си рускиня от ония дето копаят дупка в леда и се хвърлят в гьола?
- Не, и продължи да си гледа телефона.
- Много си негативна, само "не, не", оставям те.
И си тръгнах.
Вървях още малко, гледам две пред мен вървят супер бавно, харесаха ми как изглеждат отзад, като ги настигнах им викам:
- Айде по-бързо, че закъсняхте за даскало.
- Студентки сме, не ни се ходи на лекции.
- Прелъстявате даскала сигурно, за да ви извинява отсъствията.
- Не, взимаме си бележки.
- Аматьорки, това го правех в 3 клас. Не ми се влачи като охлюв, айде вдигнете малко темпото да ви разкажа някои трикове.
- Не искаме.
Викам си, ми ако щете, и си продължих, аз по принцип вървя доста бързо, не знам защо, всеки ми вика "абе човек, намали малко".
Огладнях по едно време, отидох да ям пица, касиерката беше готина, плащам и тя ми вика:
- Нямаш ли дребни?
- Немам, ограбиха ме и ми взеха дребните, оставиха едрите.
Разсмя се, обаче имаше бая народ и опашка, няма да се правя на невидял жена и да преча докато работи. Седнах аз, хапнах, излязох.
От тук нататък нищо интересно. Видях една с яко дупе, до нея вървеше друга жена, тая се обърна към нея да й каже нещо, малиии, толкова беше намазана с гримове, страшна работа, хелуински вампир, аз на такива им викам носни кърпи, щото като я забършеш леко и става друг човек. Не харесвам, и я подминах.

Еми тва е засега, дами, господа и джендъри.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1 -: Декември 03, 2018, 18:20:09 »

Днес като минавах по центъра, нямаше много хора, но гледам някаква мацка пред мен, върви и постоянно се обръща към витрините на магазините. Настигнах я:
- Като гледам как ме зяпаш, айде от мен да мине, ще се запознаем, аз съм ...
- Хаха, не гледам теб, аз съм ...
- Накъде така?
- Отивам в ... (името на едно заведение).
- Като се видиш в ... с приятеля ти, не му казвай, че те заговарят непознати мъже.
- Нямам приятел.
- Сама ли ще пиеш кафе?
- С една приятелка.
- И аз нямам приятел, ще се топлим заедно в студените дни значи.
- Не си познал.
- Сега сигурно ще кажеш, че не си от тези момичета.
- От кои?
- Дето се топлят с непознати.
- Ми не, не съм.
- Сигурно мечтаеш за сериозен мъж.
- Да.
- Който ще ти падне на колене с пръстен.
- Да, как позна.
- Дано имаш други мечти, защото тази няма как да я изпълня, хаха.
- Хаха, поне си честен.
- Приятно ми беше да повървим, ама ще те оставям, дай си номера и някой път може да ти звънна.
- Ако искаш може да ти дам фейсбук.
- Нямам.
- Е как така нямаш (и ме изгледа учудено).
- Дай си номера, ще ти пиша на вайбъра.
- Оф, айде.

Записах я, ще й пиша, но нямам големи очаквания.

Сега малко повече за мен. Мисля, че ако съм по-активен и настоятелен, ще имам успех. Досега опита ми е:
Една продавачка в магазин, излязохме няколко пъти, имаше си гадже, ако бях натиснал сигурно щеше да ми пусне, но не ме кефеше и бързо се отказах. Запознах се и с една която сериозно хлътна, когато й звънна беше готова, идваше по-рано на срещите ни, но не ме кефеше и се отказах. Ако се върна още назад, една ми беше дошла на крака вкъщи, хубава си беше, и аз тъпака не я наебах. Идиот. Тя, разбираемо, не искаше повече да се видим, и тя си имаше приятел. Един авер ме запозна веднъж с една, ходихме в тях, тя също ме хареса, аз пак не я натиснах и нищо не стана. И на нея й писна по едно време и спря да ми отговаря. Веднъж си харесах една, но разговорът беше доста кратък и не си даде номера, само фейсбук, ама аз вече нямах, бях на работа тогава и нямаше как да остана повече. Една си беше дала номера, ама като й писах във вайбъра се оказа, че си има приятел, даже ми прати снимки. Две други мацки, без проблем ги изкарах на среща, но не намерихме общ език и нищо не стана. Преди да си изтрия ФБ, една ми беше писала първа и ме добави, била ме видяла в града и ме харесала, аз тъпака я отрязах, а момичето изглеждаше добре. Зарибявах и една друга, бяхме се виждали, беше си готова, като ме гледаше й се четеше по очите, аз не знам защо пак нищо не направих. По едно време й писна и не искаше да ме вижда повече. Като се замисля, имало е доста ситуации в които мацки са показвали интерес, ама аз не съм бил активен. Те няма да се наебат сами все пак, не знам какво съм си мислел. Веднъж с един авер се видях, той беше излязал с някаква и седят на пейка, аз прав пред тях, и тая ме зяпа и си изпъчва циците, само дето не ги изкара, а бяха дооста големи. Пак нищо не направих, тоя път щото видиш ли, авера излязал с нея. Може и други случки да има, но сега не се сещам. Ето го значи най-големия проблем който трябва да реша като за начало. Приемам всякакви съвети, ако се зарибя ще играя, да видим какво ще се получи.
Активен
ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #2 -: Декември 03, 2018, 22:17:33 »

Цитат
...по-добре прост и щастлив, отколкото умен и нещастен...
Мислих си го тия дни и аз
Като седнеш да четеш за изпит и като се филмираш ставаш дървен философ, логичен, спек и темерут

Разбивката

Първия сет до кофата: Много се смях!   Grin
Отстрани нещата изглеждат зле - от чисто логистична гледна точка.
Макар всички да твърдят, че няма значение къде се намираш и какво има около теб, да отвориш кифле пред кофата за боклук докато ти изхвърляш отпадъците не е яко. Просто не е. Не можа ли да изчакаш няколко секунди, поне да отмине на някъде и ти да разкараш сметта от ръцете си и тогава да я отвориш. Поне да не ви мирише от контейнерите и да не ви се въртят мухи пред очите.
И в този момент избухваш с култовия си опенер - перфектно прилягащ на околната обстановка. "Баси яката, хич не си тъпа." - смях се със сълзи  Embarrassed Embarrassed Това звучи супер яко и мега нелепо едновременно. Всъщност го гласувам за най-брутален опенер на последния месец.
И тя момичето се стряска, очаквано. Още не може да повярва и разбере какво и казваш, а ти вече вкарваш оферта да ходи с теб в някаква посока.
Ти ако си на нейно място ще тръгнеш ли, 'щото аз не...
И тя супер адекватно в контекста на ситуацията вече си мисли как да се спаси от теб и направо си е изплашена.
Мислълта ми е, че при малко по-добра калибровка на подхода и уводната реплика шанса ти щеше да е значително по-висок.
Плюса ти е, предвид че си учил до сега, си разчупен, не си сдухан или поне не ти личи.

Втория сет до гимназията:
Отваряш добре. Говориш малко, но супер достатъчно. Няма десет реда увод, няма обяснения, много важното - няма мазнене. Тук си 6. Още с влизането на мацкта вече я бъзикаш. Грешката ти е, че не си влязъл с нея в закусвалнята, където можеше да продължиш. Била е свободна, нямало е да ходи в час т.е. не бърза, можеше да те слуша още доста време. Можеше да излезе нещо.
Плюса ти е, че държиш комуникацията лека.

Третия сет:
Влизаш добре. Кефи, че ползваш ситуационни опенери. Не караш по шаблон.
Момичето обаче нещо е забило. Не виждам какво още можеше да направиш.
Беше опция да ѝ разкажеш смешна история с цел да вдигне поглед от дисплея, но така описана ситуацията не е била в твоя полза. Тя не е била в настоение за свалка - виж какви реплики ѝ подаваш, а тя как грам не се заиграва.

Четвъртия сет, двойния:
Влизаш ок, но без да си създал никакви емоции или интерес искаш сета да ти се подчини и да те следва - нц, няма да стане. Виж като ги бъзикаш, че се помпят с даскала как не ти се хилят. Ти хубаво им продължаваш с шегата, но те все още нямат интерес към теб, а ти вече искаш да се съобразят и да ускорят крачка. Тук по-правилно беше да останеш в сета без да пробваш подчинение, просто защото още е рано и нямаш сигнали.
И аз вървя доста бързо, постоянно ми казват да забавя крачка. Когато съм навън с приятел или момиче, обикновено се съобразяват с мен и аз опредлям темпа на ходене (просто защото иначе изостават), но с непознат/а няма как да стане.
Всъщност съм склонен да тълкувам забързване на крачката от страна на сета за да е в моя ритъм като ИОИ. Периодично на движещ се сет, с когото вървите един до друг, можеш да пробваш да налагаш темпо и да видиш кога се водят по теб и кога още не са готови.
Все пак, не се филмирай твърде много в последното, ползвай го като несигурен индикатор.

Пети сет от днес:
За отварянето вече казахме, че е ок  Smiley
Нахален си, но в смисъл cocky&funny, а не лепка. Не се мазниш, държиш комуникацията лека, с повече шеги. Добре.
Слабия момент тук е в искането на контакт - не защото не е минал номера, а защото може и къде по-добре. Трябваше да поговориш още малко с нея, защото така прочетено сякаш си си говорил с нея около минута, което е малко и увеличава шанса за флейк. Вземи и номера под някакъв предлог, нещо което ти е подала като информация през време на разговора ви. Може и директно както си направил ти, но с малко повече рапорт преди това. Просто така #клоуза ще е по-солиден.
И все пак през компютъра нещата са доста по-лесни отколкото наживо, акъл се дава на кило.

От личното инфо:
Допускам, че си в итервала 19-26г. , с добър външен вид, който ти помага и в сетовете и в соц. кръг, и по партита/барове, но не ти е достатъчен. Креативен си и не си кон с капаци. Не караш по шаблон. В сетовете си оставяш нещо от теб, има емоция, не ги караш на конвейр.

Очаквай ЛС
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: