Tyxo.bg counter Игра в офиса
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 21, 2019, 19:10:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Ако имаш ентусиазъм, можеш да направиш всичко, което искаш. Ентусиазмът е в основата на всеки прогрес." Хенри Форд

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през април 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра в офиса  (Прочетена 4052 пъти)
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #30 -: Декември 30, 2018, 11:12:17 »

На мен лично играта в офиса ми е изключително трудна.
Сега имам една колежка наближаваща 40-те, но много добре изглеждаща - хубави черти на лицето, стегнато тяло, гърди и дупе. Освен това е интелигентна и забавна. С две думи - добра партия.
С нея намерихме общ език още от самото начало - имаме много общи теми и интереси. С течение на времето изградихме и стабилен рапорт. Имаме разни собствени бъзици, на които само ние си знаем какво им е смешното и само ние им се смеем. Има и погледи и "случайни" докосвания от време на време. Има и разни подмятания от нейна страна от типа (тя е с няколко години по-голяма от мен): "Ела кака да те научи" или "Ще слушаш кака си и ще успееш". Иначе се "грижи" за мен - като излизаме на обяд, често се случва да ми даде половината си ядене, понеже на нея й е много, а на мен моето ми е малко.  Smiley Или пък ми помага по служебни или лични проблеми. Това, което ме притеснява е, че отношенията ни вървят към приятелски, а не това е моята цел. Определено искам да я видя гола и да се случи прекрасното между нас. Просто не знам обаче как да ескалирам и да извадя отношенията извън този кръг. А е доста деликатно, понеже се виждаме всеки ден и ако натегна повече, а няма резултат, ще е доста неловко после.   
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 769

Профил
« Отговор #31 -: Декември 30, 2018, 17:11:01 »

"Ела кака да те научи" или "Ще слушаш кака си и ще успееш". Иначе се "грижи" за мен - като излизаме на обяд, често се случва да ми даде половината си ядене, понеже на нея й е много, а на мен моето ми е малко.  Smiley Или пък ми помага по служебни или лични проблеми. Това, което ме притеснява е, че отношенията ни вървят към приятелски, а не това е моята цел.  
Това е много голяма грешка , която супер много хора допускат. Аз го наричам "доминация чрез валидация". Тя ти показва колко си "специален" за нея и в замяна очаква да и играеш по свирката. Така тя те доминира. И както виждаш отивате към френд зоната. Когато една жена подхожда така начина е само един - режеш брутално валидацията и я рефреймваш.

Преди време така имах подобен случай в офиса. Една колежка , с която се закачаме ми вика : аз съм ти кака. Слушай кака си.Аз я гледам иронично и и викам : Ти ли си ми кака бе дребсък ? Тя : да аз съм по-голяма. Аз: обаче си по-незряла и физически аз съм по-голям, така че в нашите отношения аз ще съм баткото , а ти ще слушаш Wink И после почвам да я бъзикам като се видим: къде си дребосък, искаш ли батко ти да ти покаже . И тя почва да кляка яко. Като се опитва да ми даде валидация режа: Например казва: ей какъв си ми готин. Аз режа: знам, казвали са ми го вече. Така не и оставям друго пространство за игра освен да следва и да я доминирам, тъй като тя не може да ми влияе по никакъв начин. А играта печели този който влияе по-силно на другия.

Никога не давай на жена , която искаш да ебеш да ти помага, особено пък по лични проблеми. Ти трябва да презентираш: аз съм по-силен от теб във всяко отношение. А помощта и отново си е вид доминация над малкото неопитно момченце.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #32 -: Декември 30, 2018, 19:17:04 »

"Ела кака да те научи" или "Ще слушаш кака си и ще успееш". Иначе се "грижи" за мен - като излизаме на обяд, често се случва да ми даде половината си ядене, понеже на нея й е много, а на мен моето ми е малко.  Smiley Или пък ми помага по служебни или лични проблеми. Това, което ме притеснява е, че отношенията ни вървят към приятелски, а не това е моята цел.  
... Когато една жена подхожда така начина е само един - режеш брутално валидацията и я рефреймваш.
... Ти трябва да презентираш: аз съм по-силен от теб във всяко отношение. А помощта и отново си е вид доминация над малкото неопитно момченце.

Евала Берсерк! Много добре го обясни! Това съм го правил, без да искам понякога;
Винаги, когато са ми казвали "аз съм ти кака", или "ще те науча аз тебе", ми е било адски тъпо като съм го чувал, и съм се опитвал да казвам, че съм специален и че аз ше я уча нея а не тя мене; чувал съм и: "абе още не ги разбираш нещата" въпреки, че супер много се затормозява да ми отговори, понеже и връщам мазно;
винаги подхождам така и съм забелязал: ако са повече жени, примерно 2-3 жени и един мъж, едната казва: "Абе що толкова се правиш на интересен, внимавай в картинката, не и говори така, пусни и" ! Винаги съм бил в шах как се защитават кучките;
В момента дори, тука една скочи тези дни , тя по-малка с близо 10г. от мен и каза на един приятел: "Кака ти ше те научи", аз викам: "Ква кака ма хахах, я се погледни каква си?" и от там моя приятел я надигра много добре, като той умее да се изрязва често чрез някакви лафове-фрази.
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #33 -: Януари 10, 2019, 15:22:53 »

Малко ъпдейт за мойта колежка от предната страница на темата. От известно време ми играе топло-студено (топло ако говорим само двама към студено/неутрално или игнор като сме с повече колеги). Съответно аз в духа на форума отговарям с подобно отношение или се занимавам пред нея с по-млади от нея колежки или я бъзикам пред другите колеги (все пак гледам да не е много грубо) . Такива женски игрички хем ме дразнят адски много, хем ме надъхват повече да и го сложа. И все пак - някакви други идеи?
Активен
V8_Turbo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2019, 11:19:29 »

Здравейте, прочетох темата с голям интерес понеже и аз имам заигравка с по-голяма от мен колежка. Колегата BERSERK беше писал, че ще пише малко по-подробно за офис играта. Любопитен съм да прочета какво има да каже по темата, защото явно е от опитните пичове във форума.
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: