Tyxo.bg counter Колежка - Как да я накарам да гони
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:32:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка - Как да я накарам да гони  (Прочетена 1633 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« -: Декември 20, 2018, 12:33:19 »

Здравейте братлета. Уелл с въпросната колежка бачкаме заедно около година, но започнах да я играя преди малко повече от месец, първо по чата малко че не се засичахме особено на работа. Но когато я набарам на работа играя предимно емо+малко рапорт. Вкарах я в ролята че ще сме женени и тя играе, даже когато си говорих с една друга колежка, докато минаваше покрай нас ми вика "пак ли ми изневеряваш", което само отразих с поглед и отговрих на колежката "винаги е такава, ревнива". Амозите също добре ги приема, връща обратно, без да се засяга, явно е саркастична като мен и ни е весело когато сме заедно.

Проблема е, има интерес има и привличане но не знам на какво ниво защото го играе трудна и не инвестира грам. Дава ми да си я пипам да я прегръщам, киното отворено, когато я заговоря проявява интерес и отвръща, говорим си 5-10-20-30 минути, но сама не поема инициатива за нищо. В чата същата работа ако не и пиша аз, тя не пише. Един ден по време на чат ми вика „между нас нищо няма да се получи“ на което отговорих „много ясно, твърде сме еднакви“. След 3 дена я изолирах на работа, лафихме си 20 мин и си уредихме среща на по-по другия ден.
Точно 14 часа преди събитието и писах да дойде да ме вземе от вкъщи за да не ходим с 2 коли. А тя „Къде живееш - кога е това - какво се случва?“. Пратих и координатите и казах да мине след работа, ще съм готов. На което отговори че имала да учи след работа и не искала да изостава с материала искала да бъде сериозна. Казах и че ме възбужда когато е сериозна но ученето е важно така че срещата я оставяме за друг път.  

После пак никъква инициатива от нейна страна. Писах и след 3 дена супер малко. Пишем си по на 3-4 изречения на ден, пък ако не иска да инвестира понякога и бавя отговора с по 1-2 дена. Когато комуникирам с нея съм откровен максимално със двама ни - с цел доверие.
Не съм сигурен дали ми липсва играта далеч, и имам някъкво чувството че ако продължа да я гоня ще поддаде скоро, но не искам да хлътна по нея, затова се оттеглям. Поне за сега.
От вчера вече съм само на здрасти с нея. Днес ще се засечем последно на работа за тая година. Това ще ми най-големия пуш за сега, ако събудя няква реакция или инвестиции, ще възобновя постепенно интереса си към нея в зависимост от това колко инвестира.

Благодаря ви.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #1 -: Декември 20, 2018, 13:31:14 »

Здрасти! Ако те притеснява че ще хлътнеш по нея, играй и други колежки - хем ще й жегнеш повече вниманието. На мен по-скоро ми прилича на attention seeker-ka, т.е. показва някакъв интерес, за да я гониш повече, но когато пуснеш директна оферта, дава задна. Аз съм успявал да сваля такава, и беше точно чрез игра и на други, така че тя го забеляза и някак си станах по-интересен в нейните очи. (то по принцип трябва да се играят и други де, но тук говорим за този случай.) Все пак не си дал важна информация, която според мен има значение - на колко години е мацката, обвързана ли е, или омъжена, и ако да, от колко време? Поздрави!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #2 -: Декември 20, 2018, 13:41:06 »

От написаното поне, оставам с впечатление, че се опитва да те играе. Тоест, няма реално привличане. А интереса и е към валидациите ти. Чувства се добре, да и обръщаш внимание. И се опитва да е напълно безплатно - без да се изисква нищо от нея.
Ако е така, супер. Много пъти съм играл и тръгвал от подобна ситуация.
Проблема и това което пропускат мацките в случая е, че е невъзможно, тая дето си я мислят. Щото, факта, че се занимават/флиртуват с тебе си е инвестиция. И въпреки, че е минимална, в стремежа си да си получат валидацията, тя се получава системна. И когато знайш кво правиш, това се обръща с/у тях.

В тези ситуации, аз което съм забелязал, че действа и играе силна роля е -
1во да не им се връзваш. Да не ги пренатягаш. Да не хлътваш и да хукваш да ги гониш. Щото тогава си получават всичката валидация и за тях флирта е приключил. Това е просто за да те задържи в играта.
2ро силни (по възможност индиректни) поводи за ревност. Тоест директно почваш да флиртуваш с друга колежка, пред тях. В случай, че имаш подходяща за целта. Ако нямаш, можеш да измислиш друг начин с момиче извън средата. Така че да го забележи. И игнор към тази. Наблюдавай как реагира. Често се включват в този момент, и почват те да гонят. В мига в който им обърнеш внимание, веднага пак дават заден, и те игнорират.
Това, ако щеш ми вярвай, но се е случвало да го повтарям 5-6 пъти последователно едно след друго. На едно и също момиче. Тогава схващаш, колко са прозрачни в поведението си. И колко лесно манипулируеми.

И все пак, наблюдавай поведението и. Как и действа това. Включва ли се веднага/прави се на луда и се включва след два дни/ или няма ефект.

За такова отношение на мацката към теб, това е единствения убодрителен шамар, който съм открил да върши работа. Нито игнори, нито нищо.
Всичко друго впди към отсвирване, и да не си губиш времето с нея.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #3 -: Декември 20, 2018, 13:48:09 »

Здрасти! Ако те притеснява че ще хлътнеш по нея, играй и други колежки - хем ще й жегнеш повече вниманието. На мен по-скоро ми прилича на attention seeker-ka, т.е. показва някакъв интерес, за да я гониш повече, но когато пуснеш директна оферта, дава задна. Аз съм успявал да сваля такава, и беше точно чрез игра и на други, така че тя го забеляза и някак си станах по-интересен в нейните очи. (то по принцип трябва да се играят и други де, но тук говорим за този случай.) Все пак не си дал важна информация, която според мен има значение - на колко години е мацката, обвързана ли е, или омъжена, и ако да, от колко време? Поздрави!

Вярно, прав си, играем и други но като цяло тая най-много ми допада, на 23 е, необвъзна от май 5-6 месеца. Не мисля че е това което каза, не гони внимание даже е непукистка, като цяло ходи на работа да си взема заплатата и толкоз, ако я заприказват говори инак си е или на телефона или в главата. Не е интроверт, а има бая самочувствие без да е надута, има си собствено мнение и няма да възрази да ти каже откровено каквото има в очите.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #4 -: Декември 20, 2018, 13:52:25 »

Типичен атеншън хоринг. Според мен не се занимавай. btw ти е дал добър съвет какво да правиш. Проблемът обаче е, че рано или късно ти ще трябва да започнеш да водиш - да я каниш, да излизате и т.н. за да  стигнеш до клоуз. А при такъв тип мацки моментът, в който натиснеш и й обърнеш повече внимание те дават на задна. Тоест дори да я играеш далеч, да я караш да ревнува и т.н. пак в момента, в който започнеш да я гониш тя ще бяга. Почти нямаш полезен ход.

Освен това не забравяй златното правило - съди за интереса на мацката по действията, а не по думите й. В тази ситуация си мислиш, че има интерес просто защото се закачате и флиртувате. Ама тя това може да го прави, с който поиска, защото не й коства нищо. Просто няколко изречения, малко флирт и си получава валидацията за деня. В рамите на 5 минутки или по-малко.

Но виждаш как, когато я накараш да инвестира с действия - да дойде да те вземе или да отидете някъде, бие отбой. Неслучайно. Просто едното изисква да мобилизира повече време и действия, а другото не й коства нищо.

П.С. Мацката има поне някакъв интерес или муха в главата, но се съмнявам да е това, за което ти си мислиш. Ще има много да се занимаваш докато я свалиш тая. И още нещо - това, че не пише първа не е кой знае какво. Много мацки, преобладаващо даже са пасивни и много рядко/никога не търсят първи. Най-силният индикатор е доколкото те следва - с действия, а не думи. В този смисъл докато не се съгласи и не излезете само двамата, в извънработна среда, не може да считаш, че има достатъчно интерес.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #5 -: Декември 20, 2018, 14:12:48 »

Вярно, прав си, играем и други но като цяло тая най-много ми допада, на 23 е, необвъзна от май 5-6 месеца. Не мисля че е това което каза, не гони внимание даже е непукистка, като цяло ходи на работа да си взема заплатата и толкоз, ако я заприказват говори инак си е или на телефона или в главата. Не е интроверт, а има бая самочувствие без да е надута, има си собствено мнение и няма да възрази да ти каже откровено каквото има в очите.

Присъединявам се към съветите на btw и  Just A Boy. Само това е начина, съди по действията, а не по-думите. 
Ще обърна внимание на този пост. Струва ми се, че вече си лапнал въдицата. "Не мислиш" или по-скоро "Не искаш" да признаеш, че е атеншън сийкърка? Виж как я описваш само...
Възможно ли е ти точно в този момент да грешиш в оценката си? Никой от нас няма интерес към тази жена, приеми че нашите оценки са по-обективни от твоята, при тебе вече има направени инвестиции, време и прочее, ти вече си предубеден. И тук идва магията... ако ти сега се опиташ да напишеш следното мнение на тема: защо аз (разбирай ти Battle Mage) греша в преценката си, ще погледнеш нещата под различен ъгъл. Опитай, гарантирам за резултата.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #6 -: Декември 20, 2018, 19:17:03 »

Колегите са ти дали отговор, на това което си написал, но все пак, ще изхабя букви, да ти отговоря конкретно.
Първо. Има два типа мацки (както при нас). Умни и не толкова умни. И се различават само по това. По нищо друго. Въпреки стремежа ти да я управдаеш по това което ти е показано. И и предаваш качества, не каквито няма. А каквито са ситуационни. Качествата като цяло дето демонстрираме са ситуационни. И там опираме до двойния стандарт.
Тоест - за теб, просто тя е неебатрлна, над нещата и очукана. Едно кораво копеле в женско тяло. И си прав. Окей. Но за онзи дето почне да я чука, да я прави крива, и тя да го гони, и да се побърва по него - няма да е същото женско кораво копеле. Ще бъде нийди шматка, женствена, истерична, наивна, нестабилна, като повечето жени.
Така, че въпреки, че си прав - аз ще ти кажа, грешиш.

На второ място, не знаеш кво и е в главата. Някои хора демонстрират ранг на ниво. Други не. Обикновено емоцията е определяща, дали ще се справиш. Прочети горния абзац отново, ако не ме разбираш. Когато сме емоционални, в стремежа си да получим валидация, го правим некадърно и нескопосано. И обратното. Като не сме емоционали - е по-лесно да си демонстрираме ранга.
Така, че пак опира до валидацията, която ще получи. По-лошо. Изводът до който достигаме е, че тя дори не я оценява. А ти и преписваш стойност, че ще се изплюе отгоре и.

И сега. Относно това което е написал Джъст а бой. Да. Обикновено не си заслужава занимавката. И все пак - прав е до едно положение. Относно безкрайното колело с отдръпването при натиск. Не е толкова безкрайно. Ако я играеш брутално и безкомпромисно (говоря точно за тоя тип момичета само), тя ще става все по-емоционална. В следствие, ще можеш да я играеш още по-брутално и безкомпромисно. В един момент, тя може да стане много силно зависима от теб. И ще промени изцяло играта си. Просто емоциите в нея ще са други. И тя няма да е вече - атеншън нещо си. Тоест, да я пречупиш, и биеш в нейната игра.
И ако се възползваш прецизно от пролуките, ще я клоузнеш, и можеш да я престрастиш много силно към себе си. Каквито и да са, жените като терминология, те все са жени.
Да, играта с такива е дразнеща и тегава. Да, изисква желязна игра и усет, и титаниеви нерви + карбонова кожа, и никаква милост и колебание.
Да - често не си заслужава. На всичкото отгоре, в повечето случаи, тези жени са средна хубост, до максимум 7, с много комплекси, страх и неувереност, дълбоко прикрит вътре в тях. Точно за това го правят, и са си развили играта. Това им вдига стойността подсъзнателно. И така се чувстват по-привлекателни. Понеже в козметичния салон са им казали "Толкова можем. Това е."
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #7 -: Декември 20, 2018, 20:37:52 »

Отиди при нея и й кажи "Ти гониш" Huh?
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #8 -: Декември 25, 2018, 18:36:11 »

Забавлявай се. Не се опитвай да я накараш да те гони. Когато цялото ти внимание е насочено в това, няма как да ти се получи, като се напъваш. Така че просто се отпусни, забавлявай се с нея. Тъкмо така и на нея ще й е забавно с теб (като усеща твоя вайб) . Всичко е много просто- без напрежение и нещата ако трябва, ще си станат . Единственото, към което трябва да се стремиш е да не се усираш и да ставаш нийди . От там нататък просто си играй без да очакваш каквото и да било и без да ти пука.. в някой момент вече, когато усетиш , че е настъпил, може и вече да атакуваш директно - притискаш до стената и целуваш .. а преди това можеш и да й пускаш примерно закачливи бележки в ръката . Ти си преценявай, зависи как ги усещаш нещата. И пак повтарям - just have fun. Всичко останало ще доведе до крах, ако взимаш и себе си и нея насериозно (поне на този етап) . Успех !
Активен
zeold
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #9 -: Юли 23, 2019, 15:18:12 »

Здравейте,

Одавна следя форума, сега обаче се реших да се регистрирам  Grin.
Ситуацията при мене е почти същата, работя в мол хванах колежка, давах и внимание 2-3 дни писна ми да ме реже за телефон и срещи и атакувах много директно искаш или не ! Вкрайна сметка се стигна до среща , вихем и се иска хем не иска да станат нещата както аз искам ( да си направим паралелен свят - тя има гадже Grin Grin ). Срещата мина с доста споделяне на информация, закачки и в това да ми обяснява че съм манипулатор и докато не стане мойто не мирясвам, но до там.
Атакувах я за по интимни работи да седне в мен да се натискаме, но уви не подава магарето бе ... седяхме до 3.30 и до там. Та си викам нов ден ново начало днес и писах Р...........  Добър Ден нито сийн нито нищо.  Angry Grin .
Идейте са ми две първата че на 31.7 възира на море като се прибере нова атака или още преди това да я атакувам.
Не се ограничавам само с нея не се безпокойте Smiley))

Поздрави !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: