Tyxo.bg counter интересна ситуация..
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 16, 2019, 05:51:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: интересна ситуация..  (Прочетена 1661 пъти)
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Декември 28, 2018, 23:41:26 »

Здравейте и Весела Коледа! Пожелавам на всички здраве, късмет и много енергия.
   Та, по принцип никак не съм фен на играта в чата , но в моят случай засега тя се води единствено там . Преди доста време бях пратил покана на една готина мацка от университета , която не познавам, но имаме общ познат, който ми даде фейса й. Не ме прие. Сигурно минаха няколко месеца , отдавна бях забравил за нея, докато една сутрин не забелязах приемането на поканата ми. Няколко дни преди това имаше събиране на колегите от нашата специалност, което ме навява на мисълта, че тя е била там ,  видяла ме е и това е продиктувало приемането. Момичето изучава моята специалност и е година по-малка от мен, аз съм на 23.
   Започнах с нещо от сорта на - " След толкова дълго приемане на покана сигурно ще ми отговориш след няколко години Grin".
 Първите 2-3 дни чата вървеше много яко- много шеги, отделно сме една специалност, което допринесе за готиният чат . На третият ден я поканих на едно кафенце в университета, като ми отказа с претекст  " на работа съм, няма да идвам в университета".  След още три., четири  дни, през които отново си писахме, като мога да добавя, че чата още повече потръгна - два пъти и сийнах, тя пише първа, пуска базици, пращаме си снимки от ежедневието и т.н.  Та поканих я направо да хапнем някъде след работа, направих го готино под формата на закачка. Сега следва интересното …. Каза ми как при нея нещата са по-сложни и сега няма как да излезе с мен  и  ми се извини . Аз и отвърнах , че въобще няма защо да ми се извинява. Престанах да пиша, но тя инициира чат на няколко пъти след това . От моя познат  разбрах, че мацката си има приятел, но май нещата между тях не са много окей. Продължихме чата , аз отговарям, когато мога , понякога само сийвам, караме на шеги, закачки и като цяло си става готино чатче без напрежение. Даже не съм и вярвал, че ще си пиша толкова с мацка , с която дори не съм излизал.
  В момента и двамата не сме в София , а в родните си места по празниците. Учудващо за мен мацката продължава да пише. Вече си пишем над 20 дни,не всеки ден но редовно. Аз без много напрягане също пиша, но съм този, който пише по рядко от нея, доста често бавя отговорите доста по-дълго.
  Не съм я разпитвал нищо за това какво е по-сложно при нея, дали си има приятел и т.н. , карам го доста лежерно ( не знам това дали е грешка в конкретната ситуация).

След няколко дни и двамата се прибираме в София. Моята идея  е вече да  настъпя по сериозно за среща, но се надявам на помощ от вас какъв е най - правилният ход в тази ситуация, ако изобщо има смисъл да се занимавам. От профила и снимките мога да кажа, че мацката изглежда доста добре,  но нищо повече не мога да добавя, защото не съм я виждал.
 Не смятам да си пиша вечно с нея и ще съм ви благодарен да споделите според вас кой е най- удачният ход  да се опитам  се видя с нея, ако ли не да спирам да се занимавам.

Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 107

Профил
« Отговор #1 -: Декември 29, 2018, 00:02:44 »

Здравей! Бих ти казал, че смисъл да продължиш има, тъй като така или иначе вече си инвестирал доста време (над 20 дни чат с човек, който даже не си виждал - това по принцип не е ок, показва че си малко нийди). Все пак, ако ти откаже отново покана вече трябва да поставиш ясно нещата, че няма да търпиш подобно протакване, даже може да спреш да й отговаряш изобщо. Явно има някакъв интерес, щом повечето пъти пише първа, но на евентуалната среща очаквай доста шитки от типа на имам си приятел, не съм такава и т.н... (приемаме че ще я натегнеш, а няма да си говорите приятелски разговори и за предметите от специалността ви). Игнорирай ги и продължавай към целта ти. Жените след връзка или по време на връзка, когато нещата не вървят, са особено уязвиви, вече въпроса е какво ти искаш от нея. Успех и пиши развръзката!
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #2 -: Декември 29, 2018, 13:04:22 »

Здравей Крис,

не бих казал, че ситуацията е "интересена", може би за теб... тв'а са неща, тривиални, дето всеки ден се случват.

Та, смятам, че се справяш много добре до сега; тя те гони, ти нея не; тя инициира разговорите и чатчета - точно така и трябва. Остави я, тя да те гони; това е типично, за жените; естесвено, не значи Изобщо да не и пишеш - напротив, прави го - но от вр. на време, и се опитай да я изненадаш с нещо; просто да покажеш, че си с нещо по-различен от другите, които и пишат, приятелят и с който не върви и тн.

Относно връзката и и "защо са сложни нещата при нея" - според личното ми мнение, правилно постъпваш; недей да се вреш там; това не те интересува,  това не е твоят фрейм, това не те засяга като играч, който и показва, че е такъв а не нейна приятелка, която да я изслушва за личните и проблеми; сиг. съм, че има доста такива. Ако ти заговори обаче нещо, просто покажи, че не те инересува и сменяй темата, не да "тъжи" там и тн.

Смятам, че MPUA ти е дал съвета вече - абсолютно трябва да и заявиш нещо в стил на: "Виж миличка, пишем си вече почти месец, отказваш ми няколко срещи, сега отново (ако отново ти откаже) - аз не гледам на теб просто като на приятел или човек с който искам да си пиша вечно (или нещо такова с последното, ти избери), а искам да излезем на среща и няма да търпя повече откази." и край; виж как ще реагира; ако напише тъпотия, сийн. И си дръж там, на деня в който си я питал дали е свободна, да излезете; ако не го направи - е** и майката. Цялата история е такава, че трябва да си готов да загубиш една жена, да рискуваш, - всичко или нищо, а не да те мотае. И т'ва е общо взето. Просто и покажи, че си сериозен.

И рязко намали писането, ако направи поредния отказ; просто..рязко.  Нека тя гони.

Вчера излязох с една, дето човек още по телефона я навих, да отреже някъв друг с който щяла да излезе; казваше ми: "Еее, аз.. сега е рано още да излезем, после пък искам с един другг..." и аз и казах: "рано ли ? Сергия рано се отваря, **име**, тук ти идва цял ****** , ти с някъв дришльо искаш да излизаш там?".  Поговорихме още малко и след 15 мин. ми каза, че го отрязала, и да съм идвал след малко да я взема. И така...
Активен
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 29, 2018, 18:48:13 »

Благодаря ви за съветите! Следващата седмица ще пробвам да осъществя една среща с нея. Ще драсна да споделя как са се развили нещата.  Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #4 -: Декември 29, 2018, 20:12:14 »

От прочетеното изглежда, че е захапала. Вече от теб зависи как ще я извадиш на сушата.

За да я баунснеш на среща се сещам за няколко варианта. Ти ще си прецениш с кой да процедираш, според обстоятелствата и динамиката ви. Като разбира се, ако един не подейства, ще пробваш с друг след определено време. И ще комбинираш.

Единият е да я издебнеш и да действаш директно. Смятам, че вайба който е в момента, и инвестициите от нейна страна го позволяват. Плюсовете са, че водиш, не оставяш избор в нея. Недостатъците са, че инвестираш (в случая капитализираш вайба и изграденото), и независещи от теб, по логистиката обстоятелства, които могат да те преебът.
По същество - както играеш далеч, а тя гони, в един момент, я изненадваш. Директно отиваш на работата и, малко преди да приключи смяната си и я баунсваш от там, директно на среща. Същото можеш да го приложиш в университета. Според зависи, как ти е застанала, така ще я плеснеш.

Другия метод е да и въздействаш, и караш да те гони във виртуалната игра. Докато сама не се пречупи и навие за среща. Предопреждавам - това струва нерви.
Принципа е индиректно с оттегляне на инвестициите и вниманието. Както си действал. Там с първата оферта. Тя отказва - ти даваш заден. Тя гони. С разликата, че трябва да стигнеш доста по далеч. И да си безкомпромисен.
Тук използваш здраво дисквалификации и далеч, докато не и падне кръвното. Говорим само за индиректни (за другите по-надолу).
Така. Писано е из форума но все пак. Оставяш я само тя да инвестира/да те търси. Като го направи - ту и обръщаш някакво внимание, ту я режеш - "сега не мога да пиша. Ще ти пиша по късно". Не пишеш по-късно. Оставяш я пак тя да те потърси. Ако не го направи пишеш и след няколко дни. Нещо кратко и неангажиращо. Друго - поводи за ревност. Качваш снимка или таг с друго момиче дето си се срещнал (ако имаш възможност разбира се). Друг начин - изчакваш удобен момент, като ти се включи и те пита "какво правиш", връщаш "ще излизам", като те пита къде, "имам среща", и заебаваш чата след това. Не се обясняваш, дори не и отговаряш, или я режеш на момента с "трябва да ставам. Чао"

И последния начин е директния натиск. Трошил рапорта. Пак става, понеже имаш изграден.
Стига да го правиш качествено. Тук идеята е да наложиш граници. Принципа е, като ти откаже среща, без значение по какъв предтекст, ако ще някой да умира. Не се впечатляваш, а реагираш брутално и я негваш.
Примерно. "Не мога, ще съм заета", "не мога, сложно е положението в което съм".
Отговаряш нещо от сорта на "Аре да е ясно. Аз не съм мухльовците с които си свикнала да се влачиш, и да ти играят по свирката. Аз не допускам кво да е отношение спрямо мене. И другите не ме интересуват. Ако си около мене, се съобразяваш с това."
Или кратко "Усещам, че ти е време да си ходиш"
Тя ще ти отговори бурно със сигурност. Най-важното е да не реагираш след това. Не и отговарвш повече. Само сийн/игнор, каквото и да ти напише.
След това и влизаш след няколко дни, все едно нищо не се е случило. Отбран си и кратък. Бавно отговаряш. Пускаш и нова оферта. Ако е клекнала и си е променила поведението.

За последните два похвата, най-често се използва комбинация от двата. И се калибрират според обстоятелствата.

ПП: Това за приятеля и, че не го е споменавала е добре. Демек вижда те като опция. Споменава ли го, е кофти. Сменяш темите и режеш ако е системно. Писано е из форума.
Успех с мацката. Пиши кво е станало.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 514

Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 30, 2018, 02:08:46 »

Весели Празници колеги !  :)Мацката е захапала яката но пустия навик от приятелят и да не му изневери и да не се разделят тн.. .Ти играе много лоша роля . Затова като хитра лисица разпитай е кога е сама у тях . Земи едни китки и прати по куриер с някакво мраснишко послание вътре но да е много мръсно .После като ти се похвали кажи и харесаха ли ти ? Измисли някакво готино оправдание да се видите . Че имаш път към тях и да се видите за малко примерно .Или както каза колегата по горе . Който е прав за пореден път и има + Реп от мен . И Така и заиграй малко филма .Казва се да хвърлиш емоция и тя да е захапе . Да си свежарката в нейния мрачен свят но когато е усетиш да е на върха и вземи емоцията да иска и да те гони яката . Да си каже аз кав мухлио имам а какво мога да имам с теб  Cool  Smiley
Активен
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 30, 2018, 20:31:44 »

Мерси за готините предложения! Мисля да използвам третият метод , който ми предложи btw. Ще драсна да споделя какво е станало Smiley
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2019, 01:54:19 »

Мерси за готините предложения! Мисля да използвам третият метод , който ми предложи btw. Ще драсна да споделя какво е станало Smiley
Обещал си. Smiley
Активен
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 09, 2019, 23:04:56 »

На 02.01 й писах за среща в чата като и написах : „ призовавам те да пием по едно кафенце. Извинение не се приема, освен ако не предоставиш медицинска бележка с печат Cheesy :". Тя ми отвърна, че може да ми предостави бележка от университета и работата където ходи " . Написах, че не се приема, тя ми  прати 7-8 смеещи имотикона.  Последното, което написах беше „ С теб няма да ги бъдат нещата" . Отново получих стандартния отговор как при нея положението било по особено, без да уточнява нищо конкретно . Само й сийнах . . Вече за трети път отказва. От тогава не е писала, ако това има някакво значение , харесва всичко, което поствам.
  Мисля за загубено време да се занимавам повече. Не съм я виждал, отказва да се видим , има си приятел. Смятам за единствен вариант, в който мога да предприема нещо, ако тя излезе с някоя оферта за среща. Предостатъчно чатих като глупак .  Smiley

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #9 -: Януари 10, 2019, 16:55:04 »

Здрасти. Остави я на тоя етап и се пренасочи към други. За да можеш да си изчистиш фокуса. Пък нататък квото стане.
По принцип си имал добри позиции, но не си ги използвал добре. Причината да ти отговарям е, за да забележиш грешките си, и да подобриш подхода си за в бъдеще.
Прочети пак горния ми пост. Проблема в случая е калибрацията. И че не действаш спрямо динамиката.
Първия слаб момент е последната ти оферта. В подобни ситуации като тази, слабата оферта ще те издъни (в други може и да не те издъни).
Първо - дълга. Използвай кратки. Втора - шеговита. Като се опитваш да ги баунсваш, не "украсявай" офертите със забавност - отчита се единстено като слабост, и възможност да я отклонят в "спящ режим". Бъди максимално сериозен. Трето - тайминга - бавиш отговорите си с 30мин++ според зависи как отговаря.
И четвърто - паразитното "освен ако..." - никога подобни. Абсолютна вратичка да откаже игриво, и да запази вайба. Никога подобни.

Сега нататък.

Цитат
„ С теб няма да ги бъдат нещата"
Искал си да действаш по метод 3. Ти си го написал.
Но си го направил прекалено слабо. Идеята на метода е, да генерираш бурна емоция в нея и да я отебеш след това. Тоест да усети, че те губи. Не просто да го заявиш. Това става като срутиш целия вайб и рапорт до тука. Това което на нея не би и стискало да направи, на тоя етап. Да удариш емоционално. Идеята е да е много силно, иначе по-добре, не го използвай. Използвай метод 2. Както беше казал Берсерк - "халф-гангстер" (много добър лаф). В случая е на място.
В подобен подход е необходимо да си малко по-груб и циничен. Прочети примера който аз ти дадох. Ще забележиш разликата. Ако беше пуснал правилно офертата, и после правилно я беше скастрил, тя със сигурност щеше да реагира емоционално.
И пак напомням, след това не реагираш. Само игнор. Не влизаш в спорове и в обсъждане. Игнор.

Другия момент е, че това трябва да се случи в точния момент. Когато усещаш, че интереса и е силен. Ако не е - го засилваш с метод 2. И едва след това ползваш 3.
За това ти казах, че е доста добър вариант 1, в случая. Защото можеш да си спестиш доста играчка и нерви. Виртуалната игра е тегава.
Активен
lud2
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #10 -: Януари 11, 2019, 12:40:57 »

Здравейте и от мен!

Момичето е имало интерес, но не си успял да го капитализираш добре и то подозирам през цялото време.
Още влизането е било грешно според мен:
Цитат
"След толкова дълго приемане на покана сигурно ще ми отговориш след няколко години Grin".
Вече влизаш в изчакващ фрейм, съгласяващ се с чакането. Ако след това си я избъзикал нещо, че е като тромава като български влак - окей, но подозирам, че не си наложил по-сериозен водещ фрейм през цялото време в чата. Така че дори момичето да е имало интерес някакъв, той не е бил много сериозен и е бил макс да си добра партия за гадженце или по-скоро прекарва си забавно с теб.

Според мен е добре да си прегледаш чата и да видиш дали я следваш повече ти, в кои моменти и т.н., тоест да си направиш много кратък анализ, за да знаеш какво да подобриш за в бъдеще.

Успех!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: