Tyxo.bg counter Дали ме харесва? Моля за помощ
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 24, 2019, 14:00:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Излезте от историята, която ви дърпа назад. Стъпете в новата история, която искате да създадете." Опра Уинфри

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през март 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали ме харесва? Моля за помощ  (Прочетена 1092 пъти)
EnriqueRamazzotti
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Януари 08, 2019, 13:32:19 »

Здравейте на всички във форума Smiley Моят казус е следният: от скоро време съм залитнал по една съученичка с която се познаваме отдавна. Честно казано още в гимназията я харесвах, но тогава си имаше приятел после пътищата ни се разминаха и нищо не се случи. После докато и двамата бяхме в университета в един и същи град тя си имаше друг доста сериозен приятел с когото обаче не са заедно от предполагам поне 3 години. Работата ми е такава, че понякога се налага да идва при мен и завързваме някакъв разговор, но нищо повече. Преди нова година и бях направил услуга за която тя много ми благодари тъй като нейн роднина трябваше да дойде на въпросното ми работно място а нямаше възможност. Сега съм почти на 100% сигурен, че си няма приятел. Беше споделила, че работата и в началото много и харесва а сега нещо я товари. Казах и, че ще свикне и тя отговори, че или ще свикне или ще напусне, защото живее сама, сама се прибира всеки ден, излиза с едни определени приятелки от време на време и това е. От тона и и начина по който ми го каза усетих, че нещо и липсва. От последната ми връзка минаха около 3 години някъде имал съм някакви еднодневки, но сега търся нещо по-сериозно. Тази въпросна съученичка е момичето с най-голямо сърце което познавам мога да го заявя категорично това! Пишем си някакви общи неща примерно за Коледа и Нова година, но явно това не е достатъчно. Направо на въпроса - според вас удачно ли е да я поканя на среща по телефона или трябва да се случи очи в очи и как точно да го направя? Малко преди Коледа с нейна помощ успях да си направя страхотен подарък няма да изпадам в подробности, но според вас удачно ли ще е да и предложа вечеря в знак на благодарност? Много мои приятели ме съветват да и пиша постоянно за да и държа интереса, но работата е там, че понякога чата завършва с това тя да ми хареса съобщението и до там. Със сигурност това е момиче с което искам нещо повече, но не съм сигурен как точно да подходя и винаги имам едно на ум ако тя не отвърне със същото да не си развалим и приятелството, което е сега. Казах си, че няма да се вкарвам във филм като с други момичета и донякъде е така с тази разлика, че предните не си струваха толкова докато тук съм сигурен, че е една на 1000 дето се вика. Ще съм благодарен за всякакви съвети Smiley
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1856

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 08, 2019, 14:29:18 »

Такива ситуации са обречени на 99 %. Има хиляди такива теми, и винаги едно и също става накрая. В тоя форум такива теми са нещо като жълтата преса - идва някъв пич с твоите проблеми и всички му обясняват, че не става, ама той си мисли - абе да бе да, моят случай е различен и накрая пак хуй.

Трябва да направят нещо като една единствена такава тема и всички да я четат и да виждат за кво иде реч.

Не няма шанс.

Тва е като да отидеш във форум за лов, дето се подготвят на точна стрелба, финес, тайминг, алабала и да питаш - абе пичове как да отстрелям точно ей оня папагал, който лети на 2 км над земята от пет години и аз все го гледам, и той все ме гледа, а и нямам пушка.

Единствено решение - хвърляш се на много  мацки и се подобряваш във всички насоки и забравяш за тая.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2019, 14:45:25 »

И защо ситуацията е обречена? Тя не го е отрязала досега, кво му пречи да я покани на да се видят насаме?

Към автора на темата: не си измисляй някакъв специален повод да я каниш. Достатъчно вече е голям шанса да си във френдзоната и няма какво да губиш толкова. Просто й отправи конкретна оферта с конкретен час. Ако не се съгласи - отдръпваш се и я оставяш тя да гони (като разбира се не разчиташ на това). Много е важно тя да усети, че това вече е между мъж и жена, затова не си измисляй причини за срещата, с които да замажеш. Пускала ти е разни намеци, което ме навежда на мисълта, че може и да имаш шанс...

Досега показвал ли си й по някакъв начин, че я възприемаш за нещо повече от приятелче?

п.с. махни тоя болднат шрифт, че направо избожда очите...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 510

Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2019, 16:42:43 »

Младеж, абе щом упоменаваш, че много твои приятели ти давали разни съвети, то ти си разказал на ляво и дясно, че си "влюбен" в тая мацка  Smiley И седят и ти гледат сеира. Трай си, не коментирай.
И като излезете /дано стане/, да не вземеш с някаква сериозна физиономия да издрънкаш, че много я харесваш, че от години си влюбен в нея и т.н. Просто действаш по начин, както тук дават съвети-ескалираш, кино, мино, забавно, сигурно, смело, мъжката. Скъсяваш дистанцията-прегръдки, пускане на ръка по бедрото. То ще се усети накъде вървят нещата и дали подава.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1161

Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2019, 17:24:13 »

Лесна работа. Стига да знайш кво прайш. 1во, както те посъветва колегата, не си измисля причини, за да я поканиш. Това показва колко си не уверен само, и колко те е шубе да не те резне. 2ро като цяло не се обяснявай. Ама грам. Не и казвай, че я харесваш. Не и обяснявай, що я каниш. Не и доказва нищо в отношенията ви. Нито кви са, нито нищо. Докато не излезе с теб. Трябва сама да се сеща и просто да те следва. А ти да водиш към такива отношения с действия. Тя или ще те контрира или ще те следва. При всички положения, ще и е ясно кво става.

И 1000 пъти е писано във форума, но - като те следва, водиш и буташ на пред. Като не те следва, отдръпва се, дисквалифицираш я, негваш я и така. Еби и златното сърце и скъпоценното приятелство. Булшит. Кво ме ебе мене, коя е дева Мария, коя е самарианка, коя кво сърце имала, ако отношението и към мен персонално, не го изразява. Има едно нещо което те засяга - как се държи към теб. И в това се изразява единствено - следва ли те или те контри и реже. Ако те следва - супер, златна е. Ако не - да го духа. Това е.
Това ти е цялата вътрешна игра и нагласа. Ако я генерираш в тебе - имаш добри шансове, ако не - както каза краба, няма да я бъде.
Сега към практическата ескалация.
Ако се засичат често. Поне веднъж седмично, изчакаш да се видите, и я офертираш за следващата вечер да се видите. "утре вечер да излезем. В еди колко си еди къде си". Ако се навие, ескалираш до целувка на първата среща. С докосвания от начало, и към средата на срещата я целуваш. На 2ра среща директно я чукаш, уговаря я у тях/у вас. И после системнист в срещите. Поне веднъж седмично. Ако се навие, нещата стават от самосебе си. Ако тръгне да ги контри/бави, пак наказваш. Писано е много във форума, как да и скъсаш нервите в тоя етап на отношенията. Прочети.

Ако откаже среща, игнорира я. И се отдръпваш. Ако ти пише, заприказва и тн. Я отбягваш, отговаряш кратко и след време, режеш я че си зает и подобни. Така известно време, след някоя друга седмица, можеш да я пробваш пак. Като само и се включиш, и я провокирал да я издразниш (писано е във форума как).

Другия вариант за оферта - ако не се виждате често. Пиши и - месинджър или вайбър, където имате общ контакт. Бъди кратък. Хей - хей - да се видим утре вечер - защо, станало ни е нещо - в 9 еди къде си. Като в същото време бави тайминга задължително. Отговаряй през 20-30 мин.
Това е, ще се справиш

ПП: И си промени малоумното заглавие на темата. Теб не те интересува дали те харесва или не. Като не те харесва, ще започне! Интересува те единствено, дали те следва, дали се държи точно и уважително към тебе, дали е отдадена, дали си отваря краката като поискаш, или се прави на извънредно хитра.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 619

Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2019, 21:55:34 »

Теб не те интересува дали те харесва или не. Като не те харесва, ще започне! Интересува те единствено, дали те следва, дали се държи точно и уважително към тебе, дали е отдадена, дали си отваря краката като поискаш, или се прави на извънредно хитра.

Абе, то и куче да имаш, ще те следва, ама защото знае, че е зависимо от теб да му сипеш да яде и да спи на топло, а не непременно, че си супер стопанин.

Извън контекста на въпросния тийн казус - как точно ще я накараш някоя да е отдадена, да те следва и да си вдига краката, ако вече е успяла поне веднъж да се "прави на извънредно хитра" и не те е следвала. 'начи от събота до вторник ми хитрее и се държи неуважително, после някой ми обяснява и просвещава как работела динамиката в отношенията и аз  в срядата ще я рефрейнма рЕзко.

Желязото се кове докато е горещо. В смисъл...аз поне така гледам на нещата: ако съм изтървал първия влак, по-добре да чакам следващия, отколкото да го гоня с каруцата. Wink
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2019, 22:15:09 »

Теб не те интересува дали те харесва или не. Като не те харесва, ще започне! Интересува те единствено, дали те следва, дали се държи точно и уважително към тебе, дали е отдадена, дали си отваря краката като поискаш, или се прави на извънредно хитра.

Абе, то и куче да имаш, ще те следва, ама защото знае, че е зависимо от теб да му сипеш да яде и да спи на топло, а не непременно, че си супер стопанин.

Извън контекста на въпросния тийн казус - как точно ще я накараш някоя да е отдадена, да те следва и да си вдига краката, ако вече е успяла поне веднъж да се "прави на извънредно хитра" и не те е следвала. 'начи от събота до вторник ми хитрее и се държи неуважително, после някой ми обяснява и просвещава как работела динамиката в отношенията и аз  в срядата ще я рефрейнма рЕзко.

Желязото се кове докато е горещо. В смисъл...аз поне така гледам на нещата: ако съм изтървал първия влак, по-добре да чакам следващия, отколкото да го гоня с каруцата. Wink
Къде съм го съветвал да го гони. Къде съм казал, че ще стане със сигурност? Нали за това съм писал и двата сценария. Ако следва - супер. Като не следва - пръсти, и следващата дето ще следва
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 619

Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2019, 22:28:35 »

Как да разбираме "като не те харесва, ще започне"?

1)   Не ме следва, защото не ме харесва;
2)   Следва ме, защото ме е харесала първоначално и от мен зависи да надградя нататък, за да не се върне обратно към 1).

Демек, от 2) лесно можем да идем на 1), но обратното е трудно и повечето пъти не си заслужава. Това ми беше идеята.

Аз поне така го разбирам и изобщо не си тормозя мозъка с всички други възможни подварианти, нюанси и евентуални променливи, демек нищо, което изисква ненужно протакане във времето и напразни инвестиции. Подчертавам, че не визирам соц.кръгове и тем подобни, които позволяват в по-голяма степен да се обръща първоначалната нагласа и по стечение на обстоятелствата, така и така имаш бол време, не е нужно да бързаш толкова.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2019, 22:40:14 »

Как да разбираме "като не те харесва, ще започне"?

1)   Не ме следва, защото не ме харесва;
2)   Следва ме, защото ме е харесала първоначално и от мен зависи да надградя нататък, за да не се върне обратно към 1).

Демек, от 2) лесно можем да идем на 1), но обратното е трудно и повечето пъти не си заслужава. Това ми беше идеята.

Аз поне така го разбирам и изобщо не си тормозя мозъка с всички други възможни подварианти, нюанси и евентуални променливи, демек нищо, което изисква ненужно протакане във времето и напразни инвестиции. Подчертавам, че не визирам соц.кръгове и тем подобни, които позволяват в по-голяма степен да се обръща първоначалната нагласа и по стечение на обстоятелствата, така и така имаш бол време, не е нужно да бързаш толкова.
Да. Съгласен съм. Ама живота е труден. Нещата не винаги стават лесно, и от воле. Напротив. Преценяш си кое си струва, и кое не. И пробваш да ги постигнеш. До като има реален шанс. Като свърши и нищо не излезе, се пренасочваш. А ако действаш паралелно на няколко места дето си струва - най-добре
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2019, 02:29:40 »

Като не следва - пръсти, и следващата дето ще следва
Чакай бе, как така? А защо не му дадеш съвет как да си наложи домнантвния алфа фрейм, с който да я подчини? Примерно чрез пронизващ душата доминантен поглед, с който да създаде "атракшън" от нищото?
То ако ще е "или ще следва или некст", общо взето излиза, че или като отидеш и ще те хареса на фаца, или не, а фреймовете и играта, нямат значение....пък не е така....нали?? НАЛИ? Smiley

Успокой се рекошет. Не си ме хванал наведен. Съвет няма как да му дам. Щото нищо не е предприел. На кое да му дам съвет, като ситуация няма.
Или какво? Да отида да я играя вместо него. Аре малко по-сериозно. Ти що не ми дадеш съвет, как да правя професионални снимки. Ама яки, и да ме търсят от всички списания да снимам за тях. Или апарата ако хареса пейзажа ще стане. Ако не, значи проблема е в него, аз кво да направя.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 743

Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2019, 03:21:25 »

Здравей,

Първо, шансове винаги има. Проблемът е, когато започнеш да се колебаеш. Оттам тръгват повечето грешки, които са напълно нормални в предвид на недостатъчния ти опит с жените. Поне аз го усещам така. За да имаш шансове обаче е нужно да поработиш по въпроса, а не да се колебаеш и чудиш. Просто действаш на момента. Примерно искаш да я поканиш някъде - звъниш и я каниш.

Страхът от провал може да го намалиш, когато не мислиш за него. Направи точно обратното - помисли колко приятно можеш да си изкараш, работи за това да увеличиш удовлетворението от себе си, как да усетиш, че си готин, припомни си за това, което умееш да правиш много добре. Прави го това всеки ден. Ще видиш, че постепенно ще изградиш малко по-голяма сигурност и увереност вътре в себе си. Това е едно от нещата, които са ти нужни за да имаш успех не само с тази мадама, но и с хората по принцип.

Друго важно нещо е, когато вече си я поканил, да не оставаш само на вълна - приятелство. Нужно е да покажеш и сексуалност. Това зависи и доколко умееш да флиртуваш, да дадеш по-сексуален характер на комуникацията. Тук може би ще ти е по-трудно, защото тя няма да се даде "без бой", но ключовата дума е - търпение. Да запазваш самообладание и да не взимаш прекалено лично всяко препятствие, което ще ти се наложи да преминеш.

Един друг момент е този с инвестирането. Не прекалявай с плащания, изисквай взаимност. Освен това не оприличавай другият с прекалено положителни качества. Засега ТЯ е на кота 0. Не й давай аванси. Важното е да запазиш съзнанието си чисто, все едно че сега сте се запознали. Всъщност тя не е нищо по-различно от останалите жени.

Натоварването с излишни мечти и желания още преди нещо реално да се е осъществило е "спирачката, която ще те спира, още преди да си подкарал колата си", така че не оставяй с излишните илюзии. Това, че искаш сериозна връзка е добре, но нека в началото целта ти да бъде как да подобриш комуникацията и флирта си с жените, как да бъдеш по-сексуален с тях и как да стигнеш докрай в свалката. Оттам нататък ще можеш да преценяваш и избираш жена за нещо по-сериозно.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 490

Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 09, 2019, 21:05:06 »

Приела те в зоната ... Щом няма големи инвестиции. Първо се замисли пребирала се е сама дълго време ограничен кръг хора . Ниско самочуствие и мисля че може да има нещо в характера докато се чудиш разпитай за нея общи познати . Тук трябва да е поканиш на вечеря да хапнете. И да опиташ да сексаш работа или поне да говорите за това .За да излезнеш от зоната. Че ще избяга накрая . А това за разтоянието то се нагажда . Просто бъди малко по импулсивен и дързак с нея .
Активен
EnriqueRamazzotti
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #12 -: Януари 09, 2019, 23:34:27 »

Благодаря на всички, които се включиха с отговори по казуса ми ще продължавам да следя форума и ще се опитам да взема максималното от всеки един коментирал!
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2019, 10:36:58 »

Също така пиши какво се е случило с мацката.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: