Tyxo.bg counter Заговаряне на момиче + приятелка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2019, 21:38:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заговаряне на момиче + приятелка  (Прочетена 371 пъти)
Alves
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« -: Януари 09, 2019, 23:03:04 »

Здравейте,
имам следният въпрос,понеже до сега не ми се е случвало да имам успех с това.Две момичета се разхождат-как да отделя таргета от приятелката и да и взема телефона?Никога не съм имал успех.

П.С. Рових се във форума,но не успях да намеря подобна тема или не съм търсил добре.
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2019, 17:09:31 »

Здрасти . Виждам че никой не ти е отговорил и за това ще ти споделя моят скромен опит . Едната възможност е да кажеш на едното момиче че харесваш нейната приятелка и че няма да можеш да и обърнеш много внимание на нея , след което да вземеш координатите ако успееш на момичето което харесваш . Другата възможност е да ги заговориш и двете на някаква тема която измислиш и в процеса на разговор да вземеш отново координатите на момичето което харесваш . А да ги разделиш може да успееш в някой клуб евентуално според мен ,  но и там не е лесно по мой впечатления когато са няколко момичета на едно място не се отделят лесно една от друга . Дано съм успял да ти помогна успех ти пожелавам . Лек ден от мен  .   Smiley
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 473

Elektro is fine

Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2019, 17:33:41 »

Няма нужда да я отделяш от приятелката й, както и да й взимаш телефона. Просто вземи инстаграма и на двете.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 430

Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 12, 2019, 10:31:31 »

Как  отиваш пускаш олпънъра . Хей здравейте аз съм ...след което . Директно и казваш на таргета че си е харесал и и си решил да се се запознаете . Или индирекно с овъртания Примерно сте на ендека и спирате ги и питате пристанището каде  ? (Бях го чел някаде но не помна къде ) И после почвате разгова към вашата цел. Да е отделиш директна покана за кафе и на двете  да е изпратиш след което . Да вземете номер поща фб инстаграм и тн. Успех Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: