Tyxo.bg counter Споделена любов, кофти обстоятелства и страх.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2019, 13:51:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделена любов, кофти обстоятелства и страх.  (Прочетена 932 пъти)
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

He, who attacks first, always win!

Профил
« -: Януари 10, 2019, 16:50:06 »

Здравейте. Не съм сигурен дали това е правилното място за темата, ако не, моля да бъде преместена. Не искам съвети, мнения или критики, само да споделя един прекрасен момент от живота си, който ще запомня за цял живот, въпреки че се изплаших и не го изживях достатъчно пълноценно. Темата ще бъде дълга, но ще се опитам да съкратя всичко, ще се радвам ако някой я прочете до самият край.

Така, от къде да започна. Беше краят на лятото, градът замираше, работата в ресторанта също. Бях замразил университетът и се чудех, какво мамка му да направя тази зима. Само искам да спомена, че от 2 години съм самостоятелен и се издържам сам. Та, бях спестил някой лев и буквално, както стоях и си пиех кафето, прищрака ми, отивам в Англия. Не отидох, за да печеля, отидох за да видя как е навън, чувал съм всякакви мнения по темата и ми беше интересно. Всичко се случи за секунди, никой не можеше да ме разубеди. Купих си билет, стегнах си багажа и излетях. Готино беше чувството, смесено с леко притеснение, за пръв път летя и излизам извън България. Както и да е, всичко мина, устройх се и намерих квартира с още четири момчета, готини хора, но вече с години в Англия, промити от скучното ежидневие, роботи, но все едно, не са фактор. Понеже знам езикът перфектно, веднага отидох в агенциите и още на третият ден бях на работа. Скучна работа, фабрика за месо, ама евала, толкова развалено месо не съм си и помислял, че ще изхвърля някога, обонянието ми стана страшно, хаха. Дните минаваха, скучно ежедневие, чудех се какво да правя и се сетих, бях играл една игричка на телефона преди години(Mobile Legends), готина беше, изтеглих я. Вследствие на еднообразният живот, яко се зарибих, ама яко. За два месеца, станах един от най-добрите в света, името ми се разчу и започнаха да ме водят за най-добрият Българин. Един ден си ровех във Фейсбук и реших да се присъединя към групата на тази игра, тук започна всичко. Човекът, който управляваше групата, беше тя. Външен вид, чиста 9-ка. Пукаше ми де, аз съм в Англия, тя в София, а и има връзка от 3 години. Изминаха две седмици, през които помагах на новодошлите играчи и яко нареждах тези, които се опитваха да им скапят самочувствието, бах защитникът на слабите, хаха. Една сутрин си погледнах телефона, покана за приятелство от нея. Била впечатлена от начинът ми на мислене и изказване и искала да пойграем някой път. Играхме, минаха още седмици, започнахме да си пишем всякакви неща. Не изпитвах нищо, обстоятелствата не клоняха към това, да има нещо повече, но един път си казах: "Защо пък не, кацам в София, задържа ли и интересът, може да ми е Welcome back sex pack". Започнах да и пиша така, за да се влюби, всичко което знам за свалките, чист флирт. Нещата в живота ми не бяха много наред, бях се разделил с момичето, с което ми беше първата сериозна връзка, заради изневеря, с един от най-добрите ми познати, кофти тръпка. Вследствие имах катастрофа, 3 месеца в болница, 2% шанс за оцеляване, край на волейбола, обичах го. Споделих и всичко, имах нужда, а и като не познаваш човекът отсреща, отпускащо е. Стигна се до темата, в която тя ми каза: "Знам какво правиш, играеш играта, с която аз съм въртяла момчета, харесва ми". Бях в шок, колко директна беше, но и изпитах вълнение, беше първата ми такава свалка, бях свикнал на тотална доминация и докато се осъзнаят, бяха голи и наебани. Продължихме комуникацията и всичко стана от самосебе си, стигна се до момент, в който тя е ставала в 3 сутринта, за да ми звънне и пожелае лека работа, sexting, изпращане на клипове(какви злобарки съм удрял на тях, хаха). Имахми еднакъв вкус за музика, филми, еднакви интереси, теми за разговор, започнах да изпитвам чувства, който не съм изпитвал никога. Смеех се сам, бях любезен към всички, заговарях непознати на улицата, снимал съм се с тях, влюбих се. Разбира се, не го показвах, не исках да я отблъсна. Една вечер, докато слушаме музика, просто мълчахме, нищо не си писахме, докато тя не написа:

Тя:.....
Как да го кажа, не искам да те отблъсна.
Аз: Хмм?
Тя:Обичам те!

Бях в шок, изтръпнах, тя изпитваше същото, не знаех какво да кажа. Не и споделих моите чувства, впоследствие на което, усетих че се отдръпва и го направих, казах и. Всичко тръгна идеално, дойде и моментът, в който ми се обади плачейки и ми каза, че се е разделила с приятелят и. От този момент, реших, искам я, нищо не ме задържа тук, прибирам се. Купих си билет, стегнах си багажа и започнах да чакам денят, в който ще се видим. Събудих се, теглих една майна на цялата им държава и вече бях на летището. Вълнение, лека доза страх и голяма усмивка. До толкова бях щастлив, че не асимилирах външни фактори и чаках 1 час на опашката за Истанбул, за да си оставя багажа, ох, като се сетя.. Както и да е, в София съм, посрещна ме познат и щях да остана при него за през нощта. Тя беше на работа до 4, гледам си телефона, 12 е. Обиколих, измръзнах, сбих се, пуших като съдран, адреналинът на макс. Седнах в едно кафе и тя трябваше да дойде с колата, за да ме посрещне. Е, дойде. Видях я, времето буквално спря. Побягнах към нея, прегърнах я, не знаех къде се намирам, и двамата бяхме така. И дойде, първата ни целувка, никога няма да я забравя. Беше от онези дълги и нежни, от романтичните филми, нямаше никого, бяхме само ние двамата. Уникално! Отплеснах се, но пиша за този момент, с една голяма и глупава усмивка. Отидохме до мола, разходихме се, вече бяхме като двойка, заразяваща всички с позитивни емоции. Апартаментът, в който щях да остана, беше празен и потеглихме на там. Случи се и прекрасното, но този път наистина беше прекрасно. На сутринта се разделихме и отидох към Габрово. Останах там за празниците, беше хубаво, отдавна не бях празнувал със семейството си. Правихме планове, да се преместя в София и другата година, да си вземем квартира заедно, но това беше и краят. Голям град, не съм свикнал. Не можех да шофирам, още имам стрес от катастрофата, която споменах, не знаех, дали ще мога да се установя, имах останали някакви си 8000, които се чудех как ще ми стигнат, не познавах много хора там, но сега като се замисля, всичко беше едно оправдание, беше ме страх. Впоследствие се отчуждихме и обсъдихме това, че избързахме, всичко свърши. Разделихме се с приятелски отношения, всеки останал с една незабравима емоция. Това е като цяло, изпускам важни моменти, но се надявам да съм описал картинката достатъчно, за да може някой да се постави на мое място и да усети малка част от това, което усетих аз. Дали страхът не ме спря да изживея едни страхотти моменти или съм постъпил правилно, не знам, времето ще покаже. Цялата случка си остава един скъп и незабравим спомен за мен. Благодаря на всеки, който си направи трудът да прочете това докрай, написах го с едно огромно удоволствие.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1111

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2019, 17:37:12 »

Ми супер история, ама да. Знаел си кво искаш - просто водиш. И си взимаш. Шубето те е спряло. Отишъл си в чужда държава, без да го мислиш, в друг град да не можеш. Такива неща се правят на момента. Изживяват се на момента. До самия им край. Не правиш планове за тях, не ги изживяваш във фантазиите си. Жените правят планове, те ги изживяват във фантазиите си. За това ги наричаме наивни. Но ти не си жена. За това природата ни допълва. За да направим необходимото, там където на тях, нещо не им достига.
Ако не ти е харесвало в София да живееш, можеше да я вземеш в твоя град. Стига да си смятал, че има какво да правите там. Ако не ти харесва твоя град, и нямате перспектива там, щеше да свикнеш и да се адаптираш към новата среда. Това е въпрос на изцяло лична преценка. От теб се е искало просто да водиш.
Здраве да е. Ще имаш и други такива мигове. Успехи
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2019, 17:42:16 »

По принцип да се събереш да живееш с някой е сериозна стъпка и може да убие романтиката и тръпката във всяка връзка. Защото дори 9-ките и 10-ките акат Grin А и сутрин като ги видиш без грим може да не ти е много деветко-десетково. Хубаво е, че си изпитал тръпката поне. А защо не заминахте заедно за Англия например?
Активен
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2019, 18:00:05 »

Хвана ме шубето, за да заживея в София, така е. Свикнал съм целият ми град да е, колкото разстоянието от Ring до Paradise mall. Няма как да я взема с мен, та тя е на 20, учи и живее с родителите си, а аз на 21. Не бях готов за толкова сериозна стъпка. Англия? Никога повече, освен ако не е някой голям град и с близък човек. Ситуацията в по-малките градове ми дойде меко казано депресираща. Не можах да измисля компромисен вариант и нещата лека полека отшумяха, знаейки че сме в една държава и пак не можем да се видим. Не знам, за пръв път имах такива емоции и чувства, не ги овладях, за да помисля трезво над нещата. Както каза, ще се случи отново, все някога, но поне ще имам опит.
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 942

Профил
« Отговор #4 -: Януари 10, 2019, 20:39:30 »

Корава история. Хареса ми. Няма да я коментирам. Всичко се е развило точно както пише в дебелите книги.

bai_peshoo - По-хубаво от това жена ти да дриска по 2 пъти на ден и да пърди като кон, Няма. Това говори, че е здрава.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2019, 20:46:48 »

Корава история. Хареса ми. Няма да я коментирам. Всичко се е развило точно както пише в дебелите книги.

bai_peshoo - По-хубаво от това жена ти да дриска по 2 пъти на ден и да пърди като кон, Няма. Това говори, че е здрава.

Хаха, не мога. Знаеш ли, специално към теб, огромно уважение. Бях утайката на класът като малък и най-добрият ми авер пробваше да ми покаже този сайт. Виках си не, няма смисъл, тъпотии някакви, но започна да ми разказва за историите ти и точно те ме "зарибиха" преди години. От тогава, винаги съм искал да те черпя няколко бутилки.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3697

Профил
« Отговор #6 -: Януари 12, 2019, 00:52:20 »

Историята и на мен ми хареса, но я приемам като художествена литература.
Инак не знам как да си обясня, в училище си бил утайката на класа, странял си от пикап и си играел на някакви игрички, и после на крехка 21-годишна възраст вече:
бях свикнал на тотална доминация и докато се осъзнаят, бяха голи и наебани.
Освен това 9-ки, дето играят на игрички и те... Може да има, но като ги видя тогава ще повярвам. Сега пичове, да не земете да идете във фейсбук-групата на тази игра, да видите админката дали наистина е 9-ка? Защото който ще иска да се пробва, ще трябва първо 3 месеца да си чати. Но то на 20 години човек има такива нерви и такова търпение. Аз лично не мога да си представя дори не месеци, а седмици да си губя в чатове, които не се знае докъде ще доведат.
Прагматична натура съм.
Иначе описаните емоции не са ми чужди, изпитвал съм ги и преди, дори и сега ми се случва отвреме-навреме да ги изпитам. Но при общуване на живо.
Поздрави пичагата, имам от Габрово няколко приятели и са стабилни момчета.
Активен
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 12, 2019, 02:47:55 »

Какво да правя в Англия, след като пакет бекон е за предпочитане пред жените им? Игра, сходен интерес, нямам какво да правя, вместо да си пишем по цял ден. Pick-up? Не, не мога да го опиша, като част играта ми, а по-скоро като основа за личностно израстване. Ебал съм мацки, но малък град, всичко е един социален кръг. Не практикувам заговарянето по улицата или друго, а се развивам като личност, това е. 9-ката съм я определил вследствие на всички сходни интереси, които имаме, а не само външен вид. Изказах се грешно в главният си post.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1512

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2019, 14:54:48 »

Интересна история. Малко странно, но наистина има хора, които по-скоро биха отишли в чужбина, отколкото да се преместят в по-голям град.

Това че целта ти е била да се видите и да сте заедно като двойка те е движило. И като си го постигнал си изгубил мотивация.

8000 лв. не са малко пари за 21-годишен. По-скоро ми е интересно какво все още правиш в Габрово?
Активен

Бъди Слънце!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: