Tyxo.bg counter Анален секс
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2019, 21:44:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Анален секс  (Прочетена 454 пъти)
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Януари 10, 2019, 19:14:16 »

Харесвате ли да оправяте жените в дупетата? Какви са вашите наблюдения - каква част от тях го харесват и практикуват?

Аз лично го харесвам доста - естествено при стриктна хигиена от жените и винаги, ама ВИНАГИ с капут. Жена ми обаче категорично не го харесва и това малко ми липсва, но в край на сметка секса трябва да е удоволствие и за двете страни. Имах една бивша, която пускаше отзад за кеф на мъжа (тогава аз) и търпеше, но не и беше особено кеф. Имах една друга, която искрено се кефеше като я помпя отзад, пъшкаше,викаше, свършваше си и т.н. Но тази по принцип беше като пружинка и за 9те месеца, в които бяхме заедно, нито един път не чух "не" за каквото и да съм искал в леглото. Но както и да е, по темата - все пак повечето жени май май не пускат много отзад. Мисля, че голяма роля в това има първия път като пробват анален. Ако мъжа ги е отпорил като хайван, без смазка и без подготовка - естествено, че няма да искат повече. И все пак - малко неща могат да се сравнят с това да се изпразниш в на някоя руса мастия дупето, докато си го върти под тебе...  Cheesy
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1080

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2019, 19:51:33 »

Харесват. Зависи основно от това колко си ги възбудил и колко ги доминираш. И персонално - колко са сексуални (ама това се брои към първото).
Важното е да нацелиш момента, и да знаеш как да си вземеш.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 924

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2019, 20:45:37 »

Цитат
Мисля, че голяма роля в това има първия път като пробват анален. Ако мъжа ги е отпорил като хайван, без смазка и без подготовка - естествено, че няма да искат повече.

Не си прав. Аз например първите 50-60 пъти се пребивах като куче докато се науча да карам колела. 12 пъти съм се давил докато се науча да плувам.

Зависи от мъжкия елемент(не говоря за въжето). Аз например откакто навърших 20 години не съм имал отказ.
Активен

Fortuna incepto signatur!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3669

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2019, 01:05:40 »

Еми... аз пък съм имал, даже повечето са ми отказвали, а по-малкото са давали. Не при всички, с които съм спал съм се пробвал, на някои съм нямал особено желание.
Бих казал, ако питаш "може ли", то доста вероятно е да каже "не". Ако почнеш да нареждаш лубриканти, кондоми, да се подготвяш и т.н. - също. Обикновено като са ми давали отзад е било в разгара на секса, като е възбудена, направо почваш, първо с пръсти, плюнчиш, мажеш с пича мас, и ръгаш. Врътнат се малко, пък го поемат и земе та им хареса даже.
Другото е, ако ще го казваш, нека да е по доминантен начин - например ми се е случвало докато правим секс и тя ми пъшка ѝ прошепвам в ухото "ей сега ще те наеба в гъза!" - тя вика ох недей... но го направих.

Това е моят опит, иначе дали обичам какво да ви кажа... обичам по-скоро идеята. Самото ръгане в гъза, някои мъже казват уж, че било по-тясно, но според мен тесен е само сфинктера. Тоест главичката като прониква минава през тясното за малко, и после влиза на широкото. То не напразно се казва "дебело черво". След това тясното ти хваща средата или основата на хуя (зависи колко надълбоко влезне) пък главичката е като в попски ръкав и не е кой знае какво усещане.
Абе не е лошо като цяло. Само да има гъзове за ебане, готов съм.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1080

Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2019, 02:18:45 »

Обикновено като са ми давали отзад е било в разгара на секса, като е възбудена, направо почваш, първо с пръсти, плюнчиш, мажеш с пича мас, и ръгаш. Врътнат се малко, пък го поемат и земе та им хареса даже.
+реп, изчерпа темата
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: