Tyxo.bg counter ще се гаджосваме, но първо да се видим
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 24, 2019, 14:04:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Излезте от историята, която ви дърпа назад. Стъпете в новата история, която искате да създадете." Опра Уинфри

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през март 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ще се гаджосваме, но първо да се видим  (Прочетена 1115 пъти)
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Януари 14, 2019, 12:18:06 »

Здравейте маниаци!

преди да започна по темата искам да отворя една скоба, за тема, която писах преди няколко месеца - едва ли някой помни, но ставаше на въпрос за момиче, с което искам да бъда fuckbuddy, а тя не ми пуска. Благодарение на супер добрите съвети, които ми дадохте, мацката като ме види и си знае, че трябва да се съблече. Търси ме на лягане и ставане - по-скоро аз бягам от нея в момента.... Просто исках да се похваля и да ви благодаря - може би нямаше да стане, ако не бяха вашите съвети!!

Сега по темата - харесал съм си една мацка, която живее недалеко от моя град (40 мин.). Много ми допада, а последният път като се видяхме даже ми се съблече, но срещата ни се провали поради факта, че баба и постъпи в болница по спешност, точно когато таман щяхме да се почнем и тя трябваше да си отиде, защото общо взето тя се грижи за баба си ...... с други думи - голямо дърво....

След тази среща вече месец не можем да се видим, понеже тя ми излиза с различни оправдания - първо беше болна, после майка и се върнала от чужбина и трябвало да я види и сега била много заета.... Тя ме уверява, че не се занимава с други, че иска нещата между нас да се получат, но все пак винаги ми излиза с оправдания - какво ли не правих - ходих до нейният град, на крака да я изненадам (имала неотложен ангажимент и не можела да дойде), карахме се с нея, че не може повече по тоя начин отношенията ни да продължават само онлайн, че връзката ни ще  пропадне ако продължаваме само с тоя чат.... предлагах я да я взема с кола, да се разходим някъде - неще, та , неще - нашата си е наумила сега, че е много заета и това е - няма време за мен, а иначе ходи да се лигави с приятелки по цял ден и си търси постичка за снимане.

Все пак имам доверие на момичето и знам, че не ме лъже - но просто е инат и сега си е наумила, че няма време, иначе си пишем по няколко часа в фейса...... Отдавна бих спрял да се занимавам, но точно тази ми е влязла под кожата, а и е страхотна комбинация за мен между тяло и характер и много добре се разбираме, дори, когато се караме направо искам да си я гаджосам, но ......първо да се видим, а тя стои в "снежната си кула" и си мисли, че няма как да намери дори няколко часа, за момчето, на което се обяснява в любов... Та посъветвайте ме нещо, че вече изпушвам и въображението ми се изчерпа - постоянно и намеквам за излизане и знам, че вече ставам нийди и се опитвам да избягам от този фрейм, но вече не мога да издържа на това безумие.

Благодаря ви за отделеното време ! Не знам, какво ще правя без вас, маниаци!
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Активен Активен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2019, 14:09:18 »

Краткия отговор - пиши я Бегала. Некст.

За какви гаджета говориш бе човек? Ти не си я наебал още, гаджета ще ставате...
Ходиш до нейния град, цветя поне взе ли? Караш се с нея за връзка (каквато реално нямате), предлагаш да се разхождате, да я вземеш с кола, вземи поне годежен пръстен предложи! Обяснения в любов, колко романтично.
Влюбен бил. В кое - сините очи ли?
Нямаш шанс с нея, всичко си прецакал, като по учебник. Зарязвай всякакви контакти с нея. Ако те потърси, тя да идва при теб в твоя град, ако не здраве.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1161

Профил
« Отговор #2 -: Януари 14, 2019, 14:57:32 »

Хм. Ми ти сам твърдиш - значи си се усетил. Че те парзаля и троли. Показала ти е малко "слива", наложило и се е да тръгва, и после е решила, че това е напълно достатъчно да я чакаш покорно.
Според мене си се омазал. Но не пречи да се пробваш да обърнеш нещата. Всички тея стремежи да се видите - караници, да отидеш при нея и да не успеете, да и пускаш оферти - на нея и е ясно. Тоест - дори в скандала си "Не може така!! Само да пишем", "Добре, прав си", "Трябва да се виждаме", "Просто сега съм заета" - ти удряш на логическо ниво и разясняване на ситуацията. Момента който ти бяга е - че тя е наясно. Тези думи, това всичкото пояснение е излишно. Защото тя го разбира, без да го казваш. Но не се съобразява, понеже е в позиция и го вижда. Дори да се скарате, лесно може да ти пусне малко валидация, обещание и да се извини, и да те задържи да те парзаля. Никога не оправяй нещата на логическо ниво. След като всички знаци ти показват, че ти липсва емоционалното.
Ако ще правиш скандали, удряй на емоционално. Това е. (говоря по принцип, не за сега. За сега - по нататък)
Конкретно към мацката. Вече си изцяло във фрейма и да я гониш и да се съобразяваш. И тя го знае. Така, че може и да не ти се получи - да го преобърнеш.
Добрата новина е, че имаш все още силен вайб. Който е и неин. И можеш да го заложиш, шанс има някакъв.
Това което пиша, какво да направиш - е трябвало да го направиш просто по-рано.
Изтегляш инвестициите си (в знак на нейното далеч и налагане на темпо). Спираш да я търсиш. Спираш да и пишеш. Когато тя ти пише (ако изобщо го прави), и подхвърляй неволно, че си зает, имаш среща (без да се хвалиш, остави я да те подпита)
Ето примери:
Тя: Хей, как си
Ти: Супер. Не мога да пиша сега, с момиче съм.
Или ако знаеш, че е по приказлива и любопитна:
Тя: Хей, как си
Ти: Добре, но ще излизам
Тя: Къде
Ти: Имам среща
Не и се обясняваш. Дори да пита. Приключваш въпроса и само със сиин
Тя: С кого
Ти: С едно момиче
Тя: А ми добре
Ти: сийн
Тя: Как ти мина срещата
Ти: сийн
А след това, когато не я караш да ревнува, я режеш. Или с "не мога да пиша сега" и без обяснения. Или и пускаш няколко реда - 3-4 и точно като се разлафвате вече и като тя си мисли, че ще си пишета - "Аз трябва да тръгвам, че закъснявам. Хайде"

Ако спре да ти пише за над седмица, можеш да и драснеш един ред - колкото да и зададеш, да гони пак. И пак продължаваш, да я пържиш. Заебаваш всички дълбоки и обяснителни разговори с нея.
Новия ти стил е "с едно изречение"
Ако започне настойчиво да те гони, и да те търси постоянно, въпреки игнорите от твоя страна - значи може и да ти се получат нещата, но не бързай. Карай я да инвестира. Примерно я накарай с едно изречение да дойде при теб. Ако откаже, пак само сийн.
Ако не захапе, пък. Продължаваш с близо/далеч и я оставяш за дълечното бъдеще, и се насочваш към ново момиче. Това е.

Пуснах една тема вчера. Там написах, точно за тоя твоя момент как да се калибрира. Ако искаш я прочети
Активен
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 14, 2019, 15:59:23 »

btw, изцяло ще се съобразя с това, което ми каза, понеже миналият път те послушах и всичко стана, точно както го описа и беше перфектно. Имам само един въпрос - понеже тя ми се обяснява, че ми е вярна и т.н., ако и пиша, че съм на среща с други, това няма ли да обърне много нещата и тя просто да се почувства изцяло разочарована и предадена?
Понеже преди няколко дена я питах, дали се зарибява с други, при което това супер много я обиди и почна да ми се обяснява, че ми е вярна и че съм и че съм и нямал доверие. Напиша ли и че излизам и чукам други, това съвсем може да обърне вайба и тя да каже "тоя не си струва".

Просто явно момичето е страшно егоцентрично и иска винаги да е в контрол, да се борят за нея и т.н. (качества, които самата тя потвърди), но в крайна сметка искам да спечеля момичето, не да я изгубя, нали така

А пък с коя съм спал и излизал....... това си е моя работа  Wink Wink Wink
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 14, 2019, 16:11:58 »

btw, изцяло ще се съобразя с това, което ми каза, понеже миналият път те послушах и всичко стана, точно както го описа и беше перфектно. Имам само един въпрос - понеже тя ми се обяснява, че ми е вярна и т.н., ако и пиша, че съм на среща с други, това няма ли да обърне много нещата и тя просто да се почувства изцяло разочарована и предадена?
Понеже преди няколко дена я питах, дали се зарибява с други, при което това супер много я обиди и почна да ми се обяснява, че ми е вярна и че съм и че съм и нямал доверие. Напиша ли и че излизам и чукам други, това съвсем може да обърне вайба и тя да каже "тоя не си струва".

Просто явно момичето е страшно егоцентрично и иска винаги да е в контрол, да се борят за нея и т.н. (качества, които самата тя потвърди), но в крайна сметка искам да спечеля момичето, не да я изгубя, нали така

А пък с коя съм спал и излизал....... това си е моя работа  Wink Wink Wink
Не мога да ти отговоря на въпроса, понеже зависи.
А, ти изпитваш ли вина, да севиждаш с други? Смяташ ли, че в ситуацията имаш това право?
Окей, вярна. В какво точно ти е вярна? В чатовете? Ами добре. Да допуснем, че продължава така. Идилия. Но в един момент, жената си е жена. Има нужда от реален контакт. Както и ти. От секс и тн. И съвсем случайно го срещне. Как ще подходи според тебе? От теб не получава, това което и предлагат в момента. Ще яхне колелото, и като захапе, на теб просто ще спре да ти пише. И от какво да и пука, като човека към който трябва да е длъжна вече не си ти. Ще ти каже - така съм решила, не ме занимавай.

Да. Можеш да я изгубиш така. Ама как ще я вземеш, без да заложиш всичко.
Въпроса който е определящ в случая е - ти до къде смяташ, че ти стигат правата. Ако смяташ, че си в правото си - не е проблем, тя ще се усети, че сама се е преебала.
Ако смяташ, че не си в правото си - ще те обвини, щото си слаб.
Активен
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 14, 2019, 16:26:33 »

ами изпитвах, да - даже се съблече една пред мен и отказах, но при поведението на въпросното момиче, вече спира да ми пука особено, защото виждам как губя стейта си и отново се превръщам в нийди тъпака, а това знам, че води само до .... самота. Но има няколко, които ми спукват фейса с предложения за срещи/секс и мисля, че вече дойде момента да се възползвам.

Иначе засега съм убеден, че ми е вярна и самият факт, че ми върти такива номера, вместо да се пусне и да се отдадем един на друг е не само обиждащ, но и озадачаващ - как се стигна до там?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 14, 2019, 16:43:57 »

Въпроса е да вврваш в правото си. Щото тя ще те пръсне от манипулации, преди да се пречупи с 10 различни подхода. И истерии и игнори и безразличие и опити да ти го върне - ако изобщо и пука. Които ще трябва да запазих хладнокръвие и да не омекваш. И да подходиш с безразличие към нейните настроения. Това е. Но в случая гореописаните вече ще са реакции предизвикани от теб. Вече ще водиш. А тя ще реагира. Ти правиш - тя реагира. Сега е обратното. И със сигурност няма да стане

ПП: казах ти, прочети и другата тема дето пуснах. Ако я схванеш, ще ти трябва
Активен
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 21, 2019, 13:59:11 »

има продължение:
Момичето ми е сърдито , но си отговаря активно! Бях я игнорирал за седмица и сега ми върти някакви фасони, но е активна .... има интерес от нейна страна. Привличането е още много силно и това си личи. Засега съм малко по-активен с нея, но гледам да държа контрол над разговора - все пак сега тя ми обяснява, че отношението ми било гадно и такива работи...

давам пример за съобщение: При мен обидата и разочарованието води до безразличие ,не до рев както ти смяташ
но всъщност тя прави точно обратното ..... просто е с фасона, маската на безразлична, а според мен се бори за старата си позиция, когато тя е в контрол на динамиката

Как да постъпя ?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2019, 17:02:27 »

Цитат
все пак сега тя ми обяснява, че отношението ми било гадно и такива работи...
Има два варианта. Единия е тоя. Може да я наебеш, може и да се прецакат нещата. Другия е ти да и се обясняваш, че и е гадно отношението, и не те устройва. В него, няма да я ебеш.

Цитат
но всъщност тя прави точно обратното ..... просто е с фасона, маската на безразлична, а според мен се бори за старата си позиция, когато тя е в контрол на динамиката
След като разбираш какво и е в главата, какви са и целите, динамиката, защо се чудиш как да постъпиш.
Картината я осъзнаваш. Това което не и отърва. Това което я привлича към тебе. Противоречията и всичко в главата и. Защо си несигурен в себе си? И основателно ли е?
Тя е жертва на собствената си игра и амбиции. Ти нямаш отговорност в/у чуждите действия.

Цитат
Как да постъпя ?
Запази рамката си. И убежденията си. Не допускай манипулациите да влиаят върху него. Виж предния ми пост.
Не се връзвай. Остани безразличен към опитите да манипулира убежденията ти и нагласата ти. Не се ядосвай излишно на тъпотията и. Нали искаше контрола. Ето в тебе е. Задръж го, това е.
Ако успее да се впише в убежденията ти, ще се получат нещата. Ако не успее, ще е жертва на собствената си емоционалност, и няма да се получи нищо. Ще си намериш друго момиче и това е. Но не се продавай - няма да бъдеш оценен.

ПП: Концентрирай се върху изискванията си към нея. Като отношение и тн. Какво наистина искаш и би търпял. В дългосрочен план. Произхождай от тази настройка. Дай си сметка кое цениш, и кое би избягвал.
Активен
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 21, 2019, 17:27:28 »

в момента тя ме провокира...... пише ми дълги постове, в които се опитва да обясни, колко зле съм постъпил.... опитва се да ме игнорира с кратки съобщения, когато съм малко по-обияснителен, но все пак ми отговаря винаги и търси реакцията ми ..... съжалявам ако съм спамер или не мога точно да вдяна, каква трябва да е моята реакция, но гледам просто леко да се надсмивам над цялата ситуация, защото ми е откровено забавно -
идеята ми е , не е ли това момента, в който трябва да покажа халднокръвие, за да мога после , в близкото бъдеще да издебна моментът на много силното привличане, когато да я отрежа и съвсем да поставя нещата в моя нов фрейм? Защото ако съм супер изнориращ и я оставя да чака, може съвсем да лудне и евентуално да прецакам работата.....

П.с. В момента тя си мисли , че се заяждам с нея и чака старата реакция, дебне момент да ми сложи каишката или да полудея и да се скараме, но в същото време гледа да ми се доказва и дори, когато се лигавя с нея се забавлява откорвено на глупостите ми ..... с други думи е много объркана и наистина искъм пълноцено да се възползвам от този момент, но не ми е много ясно как.....
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 21, 2019, 18:26:15 »

Добре. Ти не четеш ли какво ти пиша.
Първо разгледай емоционалността и, в момента. Сега когато е лабилна. Като станеш по-обяснктелен, реагира като рефлекс. Като не си, генерира емоции и реагира. Е, кое да ти обяснявам? В кой вариант в коя реалност сте? Твоята или нейната. Кое бута контрола при другия?
А даваш ли си сметка, колко си изплашен? Прочети само какво пишеш. Попитах те също, имаш ли основание за страх, ако контрола е в тебе? Даваш ли си сметка, че цялата несугурност идва от недоверието, че имаш контрол? Или тоя факт те плаши?

Какво целиш като краен резултат? Да я пречупиш и да те следва и желае, или да получиш удобрението и. Избери си само едното и действай. Няма средно положение.

Кое не ти е ясно, как да реагираш. Най-писаното нещо във форума. Тя трябва да реагира на теб. Ти да не се влияеш. Това е. Не искаш удобрението и. Не го търсиш. Не и се обясняваш. Не искаш тегави помиести разговори, в които се опитва да те вкара. Ако не ги искаш, не участваш. Как се чувствала. Да го духат чувствата и. Света няма да се промени според чувствата и.
Единствено оценяваш действията и. Дейстивя! Не приказки. Държи се топло към тебе, опитва се да ти угоди, стреми се да се чувстваш добре, и удобно в компанията и - награждаваш. Драми, тъпотии, стремежи да угоди на амбициите си, на егото си, да те използва зарешение на емоционалните си проблеми и несигурност - пренебрегваш и отхвърляш. Да го духа и това е.
Ти трябва да си окей, при всички положения. Нали си генерирал привличане и тя зависи от тебе. В цялата ти нагласа липсва само един елемент - ти. Критерия. Какво ти харесва и какво не. Просто почни да оценяваш, според желанието си. Нейните действия! Не думи. И ги оцени, чрез твоите действия! Думите - не им се връзвай. Гледай и сеира и това е. Ако тя калибрира и намери път към тебе, ще се получат нещата. Ако не успее - кривата пътека и да се спасява.
Щом е станала реактивна - твоята задача си я изпълнил. Като мъж. Нейната - трвбва да я изпълни тя. Ти не можеш вместо нея. Всеки опит ще те превърне от мъж в безгръбначно.
Така, че вместо да се страхуваш да не я изгубиш, приеми контрола и ролята си. Точно до там до където стига.
И не се страхувай да оценяваш и да се изразяваш, чрез действията си. Наказвай брутално емоциите и. И ги награждавай. Когато тя отговаря на изискванията ти
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: