Tyxo.bg counter Как да действам
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2019, 15:10:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Ако имаш ентусиазъм, можеш да направиш всичко, което искаш. Ентусиазмът е в основата на всеки прогрес." Хенри Форд

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през април 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да действам  (Прочетена 1664 пъти)
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« -: Януари 24, 2019, 02:53:13 »

Здравейте, искам да направя win win ситуация, в която да излезнем с едно момиче. Ама не знам как да довърша започнатото. На кратко преди време и писах правеше ми се на интересна  и я отсвирих. Отговарях през ден два по изречение. Преди няколко дни почна да ме кани на бъзик уж у тях не се усетих и пропилях възможността (лигавех се ). И така я  сийнах до днес.  Гледам пише ми:
Тя-Какво правиш не искаш да си пишем вече ли
Аз- вярно е искам да излезнем
Тя- хаха да ти вярвам ли чудя се
Аз-както прецениш,  събота в 8 на центъра?
Тя- тогава ще съм в (на работа иска да ми каже)
Аз- добре  (оставих чата така да се сети че тя трябва да търси път към мен)
Тя- ако искаш мини през (работата и) (тва след час чудене)
Аз- ще видим
Тя- (праща ми молещо се стикерче)
 Оставих чата така
Въпроса ми е как да действам ?
Очевидно на работата и да ида няма смисъл
Да коригирам ли офертата и  да питам кога е свободна?
Да оставя нещата така да минат и да чакам да ми пише(ако пише) и тогава да дам нова дата / да я питам кога е свободна

Офтопик "btw" ако четеш това искрено  благодаря за безценните съвети , които даваш на теория и чисто практически. От известно време ти чета стари и нови коментари и прихванах някоя и друга капка от тоновете информация които си давал . Не мога да повярвам как като на магия се случва точно това което пишеш че ще стане. Направят ми се на интересни забавям тайминга отговарям през 20 мин с 2 думи  пречупва се и почва да ми пише нормално пак, съответно награждавам и аз пиша нормално. Когато се получи първия път  изперках от кеф че съм вдянал нещо от близко и далеч  Cheesy

Забравих да допълня, че пиша ли и повече от ред ми отговаря и тя след 2 дена.  И не съм сигурен дали просто не ме проверява ей така през ден два дали съм навит още (все едно съм и 2ри вариант). Сега ми дойде и друга идея ако ми пише в последствие дали ще дойда да и напиша зает съм имам среща с приятелка
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1183

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2019, 04:33:55 »

Нищо не я питай (за кога е свободна). Не се опитвай да променяш офертата.
Имаш два варианта. И според зависи обстоятелствата, можеш да приложиш по-подходящия.
1. Да отидеш. Разбира се, не както иска, а както е полезно за теб. (възрастта на момичето е от значение, но не е решаваща, ако е под 22-23, това ти е по-подходящия вариант)
Тук логистиката. Няма вариант в който да отидеш и да се видите на работата и. За теб не съществува такъв (не и го казвай). Варианта е само, да я забереш след работа и да я баунснеш на среща. Предполагам е сервитьорка. Нощна смяна, понеже си пуснал оферта за вечерта и тя ти връща, че ще е на работа. В колко свършва - трябва да знаеш, без да я питаш (всъщност ако те пита дали ще идваш, можеш да я питаш. Тя ще си помисли, че питаш, за да знаеш до колко да дойдеш). Ако не свършва прекалено късно, чак сутринта, където и двамата ще сте изморени, можеш да действаш. Постарай се да не очаква появата ти. Ако ти пише по време на смяна - дали ще идваш, това е добър знак, имаш благоприятна среда да се възползваш. Ако ти пише, и казваш, че не знаеш дали ще можеш. Отговаряш и през 30тина мин. 2-3 пъти и я игнорираш. Накарай я да повярва, че няма да се появиш.

На срещата не играй за клоуз. Сменяй местата. Смени поне 2-3 обстановки (заведения, паркове или квото там). Ескалирай нормално физически (първо няколко докосвания по ръката, малко очен контакт и атмосфера, и кис клоуз). Така че до към средата на срещата да я целунеш. След това се отдръпни. Не я целувай повече. Намали докосванията до 0. На края си уговори нова среща за следващия ден (най-добре), гледай да е скоро. На 2ра играй за ф-клоуз.

Към 2ри вариант: Не я баунсваш от работата. Свършва късно/или преценяш, че не е готова.
Игнорираш офертата и. Все едно никога не те е канила. Ако те пита дали ще идваш, може да я сийннеш, или и върни след 30тина мин, краткото "Няма как". И я игнорираш изцяло. Не отговаряш повече, не я четеш.
След 3 дни и пишеш "Хей", и 20-30мин след като ти отговори "Еди къде си в еди колко си". Нищо друго. Може да замениш мястото с друго. Да не е пак на центъра. Срещата, вече ти описах как да мине.
Успех. Пиши кво е станало
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 507

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 25, 2019, 11:38:17 »

Мацката е нещо не сигурна и иска да играе на сигурно . Да не си и направил лошо впечатление . Нещо да не е с ниско самочувствие ? Ако е така не е пришпорвай толкова директно че от паника ще избяга и няма да вземе хубаво решение . Ако не е действай по усърдно дори е резни според мен като изместиш дата на срещата ви с 1-2  дена по-късно . Да разбере че си айляк и че имаш опции и че ще е на твоето или ничие  !   Smiley
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2019, 13:50:56 »

Не аз не и обръщам внимание ако тя се сети ме търси . Ще направя каквото btw каза и ще видя какво ще стане
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 20, 2019, 01:06:20 »

Добре бе пичове пак същия филм. Колкото по често започвам да излизам толкова все повече се повтарят същите сценарий . Излизаме на среща аз водя, аз избирам къде да седнем. Сядаме пак аз говоря и водя почти изцяло разговора . Защо аз трябва да разправям за себе си , а  когато  оставя инициативата и  млъкна си пием сокчето и гледаме надоло. Разговора никога не влиза в някаква по дийп тема, а само общи неща забавляваме се смеем се. Идва човека с розите  пращам го да си тръгва. Продължаваме разговора си в сферата на дружките . Искам да забавя темпото на нещо по лично няма мълчим , естествено запазена марка седим срещу мен винаги . Става време да ставаме, защото ми е писнало плащам сметката излизаме . Питат ме какво ще правим. Този път обаче съм 1 идея по добър няма разходка отиваме в геим залата правим игра с аис хокей скучно е минаваме на друга игра става забавно шанс за малко кино правим го усещам се че прекалявам намалям. кино само от мен винаги... тръгваме си прегръдки и айде чао. Може би не ме харесва? ми не , пиша след час два яко беше тва онва излизаме ли пак? съгласни сме ... всичко се върти в някаква тъпа последователност. На 2ра среща нещо подобно 3та кис най сетне след 100 години ...
Как се забавя това темпо  как да приложа хватката която още миналата година ми казахте да тупна по диванчето и да кажа "ела тук" като никога атмосферата не е  подходяща все е нещо около майтапа и все аз го правя  отсреща ми седят смеят се и се радват... искам на първа среща да се развият повече нещата ама никога не става, чета рапорти на други те на първа  си бъркат по дупките вече...
Пробвам рутината с гледането на ръка малко кино и обратно на забава ... кво е тва нещо ква магия им правите само при мен не се получава ...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1183

Профил
« Отговор #5 -: Март 20, 2019, 02:32:23 »

Много се бъркаш, приятелю. Ама много. Никва магия не им правим. Просто правим на първата среща, абсолютно същото като тебе на третата. Ти каква магия им правиш на нея?

Няма такова нещо като "Атмосферата е такава", щото не усещаш, ама атмосферата я правиш ти. И само ти. А отсреща ти седят. Роли, кво да правиш.
И атмосферата е тая, квато решиш да бъде.

Никъде не спомена, че не можеш да ескалираш на първа среща. Щото не си пробвал. Щото смяташ, че "атмосферата е еди ква си".
А е такава, щото така ти идва. Щото те е шубе. Криеш се зад тая атмосфера, която задаваш. За това е и "шеги и закачки" (не че има нещо лошо да е, но не и с тая цел - като щит).

И кво ще стане ако мълчите? Кое е по-различното от това да говорите? Освен шумът? По-комфортно се чувстваш?

А тя какво точно трябва да прави? Да ти отвръща? Защо? За да е сигурно, че няма да ти откаже ескалацията?
Чакаш сигнали. Чакаш на момичето. Търсиш удобрението и. Чакаш да действаш на сигурно, щото те е шубе да ескалираш. И за това го чувстваш неестествено. Реактивен си. Напрягаш се и се настройваш срещу момичето, като не ти даде удобрение.

И целия цирк за нещо дето просто мойш си го вземеш. Ескалирам за кис клоуз, обикновено на средата на 1ва среща. Правил съм го и на 5та. Едно и също е на 1ва, ина 5та. И последните 5 години, нямам спомен дори да са ми се дръпнали.
А неуспешен като цяло не помня.
Това е целувка, нищо повече. И то с момиче с което се е навило да излезе с тебе.

Бих казал, че магия и сложност има, много повече в твоя подход. Това за което ти говоря, е нещо крайно простовато. Магията му се свежда само в това - да го направиш.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 507

Профил WWW
« Отговор #6 -: Март 20, 2019, 08:40:20 »

BTW - братле как си прав винаги ще ти предложа брак още малко Grin   реп от мен Smiley

До другото Брато ти не зарибяваш и не играеш ти просто излизаш с тях по-приятелски ! Примерно мен преди 5 години беше май не помня точно излизам на кафе с една мацка 6-тица . Почнахме да се лигавим и шегуваме ! Представи си един диван голям аз на единия край тя на другия и сме лице в лице ! Докарах е до мен с ей какъв е тоя паяк до теб и една широка усмивка :Д После почна да ми говори че имала фобии от паяци ... Питам е представяш ли си как ходи по - теб  и пускам ръка по рамото към гърдата . Дръпна се и промени темата но това не ме спря казахме си два три лафа после и викам че мирише зле и да дойде до мен да ми филтрира въздуха с парфюма . Но всичко на бъзик широка усмивка тя се хили и аз се хиля седна пак до мен . Седи почна да ме пита за бившите резнах е с :  Ти от тях ли искаш да си ? Най-якото дето ме пита беше : Кой е казал че ще сме в връзка  . А аз и викам : Ами секс абе ти нормален ли си и се хили . И лека полека наклоних темата за секса . Накрая се спекохме и двамата и се чудя и викам хайде да гледаме бельо . Вада телефона облегна се на мен и почнах да и показвам прашки сутиени и да коментирам сексуални фантазии какво било ако тя беше облечена така какво ще и правя какво ще ми прави . Барнах е за крака седи хайванчето викам ей ся вече ми падна . И е прегърнах и пак мухабет за прашки и сутиени и стана да пие от кафето си и тогава е придърпах към мен и целунах изядох един лек шамар . След което и казах  да се разходим качих е в колата и малко натискане и е прибрах и на четвъртата среща стана тя каквато стана .

Забавлявай се докато си с мадама . Аз обичам да ги карам да спорят на някаква тема и да почнат да ми убеждават че е така аз си пия кафето с цигарата .  Grin Едно съм научил че тря се забавляваш  тогава и на тях им е готино . Говориш всичко без граница . Не да мислиш какво трябва да правиш слагаш се в шаблон и тя го усеща като не си ти и стой те наблюдава само   ...
Активен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 389

Профил
« Отговор #7 -: Март 20, 2019, 13:39:28 »

Не се опитвай толкова да си в контрол, така разговора става дървен и неестествен, играта е да отпускаш по малко за да има интерес да продължава.
Може да е жена но няма да иска да е с някой който иска само да взема но не дава нищо.
Казва ти, че е заета с работа, на фона на това, че тя те търси най-вероятно е искренна, няма какво да се притесняваш, че ще изглеждаш нийди, ако продължиш да натискаш, просто питай за друг ден.
Като не питаш се получава неловко, едвали не искаш тя да стане още по-отчаяна от това което вече е, пък момичето все пак си има някакви граници.

Малко повече усещай динамиката и не се фокусирай над идеята за алфа  като константа понеже отиваш в крайностите.
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Март 20, 2019, 13:46:04 »

Добре на 100% сте прави. Mind blowing момента беше, когато прочетох, че използвам хумора като щит. Замислих се аз с момичета, които не харесвам  въртя разговора  сексуално, а на среща шикалкавя с някакви глупости. Правя някакви рутини, които знам от сайта смесено с хумор всичко  ми е някакво неестествено и отсреща  със сигурност също се усеща така. На 3та среща разликата ми е че отивам с мисия "ако не стане сега няма кога" съответно съм и изнервен, но се получава те даже го очакват. Сигурно е супер очевидно... Значи какво казвате да опитам просто. Ще е много дърварско изпълнение почти съм сигурен  Grin  няма преход просто сменяш темата към сексуална не знам как ще го направя като се панирам но ще опитвам ще се науча

Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Март 20, 2019, 13:50:02 »

С онова момиче преебах работата наистина така стана изглежда се нятягах много и се прецака
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 24, 2019, 01:12:30 »

Еваларка пичове както казахте така направих и всичко стана точно
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай