Tyxo.bg counter Създаване на нов подраздел "Дългосрочни връзки"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 17, 2019, 01:35:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Създаване на нов подраздел "Дългосрочни връзки"  (Прочетена 2197 пъти)
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2019, 11:18:21 »

Че то кой ще пише в този раздел освен аз и бацето?
Чак сега виждам темата, за което съжалявам, че съм се забавил да изкажа мнение от първа ръка Wink
Аз лично често съм си мислел, че има някъде връзки с пълна хармония-може и да има. Обаче в моята, както и на всеки един приятел, познат и т.н. и т.н., с каквато и да е уж готина, добра и разбрана жена, винаги има компромиси-винаги, дори за дребни неща. Ако съответната съпруга на един мъж му бе все още гадже и нямаха деца, за нещата които възникват между тях като "проблеми" в качеството им на съпрузи и се търпят, то ако са само гаджета да са се разделили отдавна. И не, не говоря за някакви изневери, побоища, а дори чисто битови ситуации, които да ме ядосат. Ако такива ситуации се случваха с гадже, да съм ѝ бил шута или хайде, тя моя отдавна. Просто искам денят ми да е спокоен, да съм щастлив, да се наслаждавам на женско присъствие, да не се тормозя за нищо, да хапвам, пийвам и чукам. А не да мисля за това, за онова, да се слуша мрънкане и недоволство за глупости ежедневно и т.н. И се оказва, че сигурно едно 80 % от брачните двойки са в това положение. Изводът е, продължаваш напред без да ти дреме, щото в крайна сметка това са наистина дребни неща /макар да те ядосват често, ако пък си и по-буйна натура както се казва/, но по-голямата ценност е децата ти да израстнат с двамата си родители. Е, не говоря за случаи, при които нещата са нетърпими. Говоря за дребни битовизми, които обаче те карат да ти спадне хуя. Ами как да чукаш с кеф жена, която преди малко ти е повишила тон и се е направила на важна. Но има и жени и жени де. Не визирам и конкретно моята. Плюс това, много хора не дават никакъв заден и изходът е развод. Обаче за мен това е егоизъм, защото поставяш собствения си комфорт, пред този на децата ти.
Другото което е, една жена не можеш да я разбереш изцяло, докато сте гаджета. Поставена вече в качеството на семейна жена, с деца, отговорности и повече трудности, характерът ѝ се променя или просто се показва изцяло-неща, които не си мислел, че са ѝ присъщи преди. Просто безгрижното ви ежедневие, с преобладаваща наслада един на друг няма нищо общо с нещата после. Особено ако сте по-обикновени средностатистически хора. Ето ще ви дам един пример, не знам, дали преди го бях коментирал, но за него се сещам, относно реакциите на жените, които са неочаквани и няма как да ги знаеш преди това, просто защото не са попадали в такива филми. Та един приятел, младо семейство живеят в едно по-малко апартаментче. Чакат дете и момчето казало на жена си, че майка ѝ е самотна жена, живееща обаче в супер голям апартамент в центъра. Та поради това, да вземе жената да продаде големия апартамент, а с парите те да купят малко по-малък не баш в центъра, но достатъчно по-голям от сегашния им. Даже пича предложил, апартамента новия да си е изцяло на името на майка й-което си е нормалното, в който те да живеят, а този който е негов собствен, майката на момичето да отиде там. Така даже на жената и пари ще останат и всички ще са доволни. И има жени, които ще тръгнат да предприемат действия в таз насока, обаче конкретната: " Тии, как не те е срам да си помислиш такова нещо, майка ми толкова се е мъчила, това й е наследство, от къде ти дойде на акъла подобна простотия.....крещи, вика". И ей такива подобни ежедневности, накрая обръщат колата. Оня вече ни му се иска да я ебе, нито да я гледа. И нещата в много такива случай приключват в брачна колегия на съответния съд.
В заключение-в доста повече случаи не ви очаква по-добър и комфортен живот, когато се ожените. Щастливите моменти са, че ще имате деца Дай Боже, ще се радвате на неща, на които преди не сте, но в дългосрочен план ядовете, битовизмите и простотиите ще са несравнимо и кратно дори повече, от колкото когато сте били сингъли или с гаджета.
И не, не е само до това как ще го играеш. И алфа да си, кел файда, че си си наложил фрейма, като накрая се разделите и децата останат с единия родител - ако мацката и тя не е от търпеливите на мачкане. А ако пък е, единият в двойката пак не е щастлив. Мъжът пък ако е путьото, при него щастие също няма, защото го правят на маймуна ежедневно. А пък и на много "алфи" съм се нагледал, които уж вземат кротки жени, пък после онези като родят ела гледай как се държат и "алфите" на какво са заприличали. Не знам, може да не са били истински алфи.
Това е от мен.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: