Tyxo.bg counter Колежка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:19:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка  (Прочетена 974 пъти)
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« -: Февруари 07, 2019, 19:36:29 »

Става въпрос за колежка, омъжена... (Да, знам какво ще каже, че толкова ли няма други и т.н., затова няма смисъл да го споменавате) . Таа, с нея постоянно закачки, това онова, чупене на рапорт, близко-далече.. по едно време даже забелязах в погледа и поведението  как хлътна (но много бързо, само за 3-4 дни се окопити, а не действах навреме да натисна, позамотах се). Сега отмина това , нещата не вървят на добре, абсолютно липсва сексуално напрежение, забелязвам че не я и телги към мен, както преди.  Някой може ли да даде някой оригинален съвет как да я предизвикам, да възвърна привличането, да се появи и сексуално желание у нея?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 532

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2019, 20:32:11 »

Отдръпни се и остави така нещата за сега виж как ще реагира . Ако ти даде знак че има още нещо . Тогава почвай да ескалираш по силно и почни с бъзиците за секс . Ако иска да е с теб то тя ще ти даде знаци . Ако не просто ще те одреже тънко все пак сте колеги . А другия вариант е че си пропуснал шанса и е омръзнало .
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2019, 21:10:29 »

Отдръпни се и остави така нещата за сега виж как ще реагира . Ако ти даде знак че има още нещо . Тогава почвай да ескалираш по силно и почни с бъзиците за секс . Ако иска да е с теб то тя ще ти даде знаци . Ако не просто ще те одреже тънко все пак сте колеги . А другия вариант е че си пропуснал шанса и е омръзнало .

Аз не бих се занимавал но. Защо ще сексуализираш с омъжена жена ? Това за действа моралния щит у нея, "Аз съм омъжена жена не мога да правя такива неща". Освен ако не е някоя мръсница, която чак навик и е станало да изневерява, единствения вариант е да я игаеш индиректно, да създадеш привличане, без да искате и двамата нещата 'просто да се случат'

Става въпрос за колежка, омъжена... (Да, знам какво ще каже, че толкова ли няма други и т.н., затова няма смисъл да го споменавате) . Таа, с нея постоянно закачки, това онова, чупене на рапорт, близко-далече.. по едно време даже забелязах в погледа и поведението  как хлътна (но много бързо, само за 3-4 дни се окопити, а не действах навреме да натисна, позамотах се). Сега отмина това , нещата не вървят на добре, абсолютно липсва сексуално напрежение, забелязвам че не я и телги към мен, както преди.  Някой може ли да даде някой оригинален съвет как да я предизвикам, да възвърна привличането, да се появи и сексуално желание у нея?

Защо не си действал. Имаш ли други жени покрай теб. Поприницп това работи най-добре. Когато са угаснали по теб но знаят че имаш интерес, видят ли те с друга веднага се подпалват на ново, според мене причините са едно че излизаш пре-селектед а друго оти мислят че ще те изгубят. Има един закон казва се "Лос Авертион", не го знам на български, ама тоя закон гласи че загубата на 5 лева, боли х2.5 пъти повече отколкото удоволствието от намирането на 5 лева.
Разбира се всичко това за да работи, трябва поне да пуши огиня.
Ако си е намерила някой друг които да и пали огиня, и си е добре с него, шансовете ти падат яко, инак няма причина защо да изчезне привличането.

Но не мога да кажа повече, първо защото не му разбирам, и второ защото си спестил много подробности от отношенията и динамиката, дали мацето те следва, дали инвестира. От къде знаеш че желанието и отмина, пита ли я дали иска да пие чай с теб, за да обсъдите бъдещето на компанията понеже изглежда е интелигентна жена с потенциал. А може да не е била в настроение, може да те е усетила че се мъчиш много, може да е омъжена, опа сори. Намери си други жени покрай теб, ако те иска толкова много ще ти скочи пак. Игрей я индиректно само, и не забравяй да се съпротивляваш малко поне, набии и ЛМР в леглото за да може съвеста да ти е чиста. И не се влюбвай в нея. Успех.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2019, 21:22:00 »

Цитат
Активен

Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2019, 21:25:05 »

Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 532

Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2019, 21:35:12 »

Аз не бих се занимавал но. Защо ще сексуализираш с омъжена жена ? Това за действа моралния щит у нея, "Аз съм омъжена жена не мога да правя такива неща". Освен ако не е някоя мръсница, която чак навик и е станало да изневерява, единствения вариант е да я игаеш индиректно, да създадеш привличане, без да искате и двамата нещата 'просто да се случат'

Става въпрос за колежка, омъжена... (Да, знам какво ще каже, че толкова ли няма други и т.н., затова няма смисъл да го споменавате) . Таа, с нея постоянно закачки, това онова, чупене на рапорт, близко-далече.. по едно време даже забелязах в погледа и поведението  как хлътна (но много бързо, само за 3-4 дни се окопити, а не действах навреме да натисна, позамотах се). Сега отмина това , нещата не вървят на добре, абсолютно липсва сексуално напрежение, забелязвам че не я и телги към мен, както преди.  Някой може ли да даде някой оригинален съвет как да я предизвикам, да възвърна привличането, да се появи и сексуално желание у нея?

Защо не си действал. Имаш ли други жени покрай теб. Поприницп това работи най-добре. Когато са угаснали по теб но знаят че имаш интерес, видят ли те с друга веднага се подпалват на ново, според мене причините са едно че излизаш пре-селектед а друго оти мислят че ще те изгубят. Има един закон казва се "Лос Авертион", не го знам на български, ама тоя закон гласи че загубата на 5 лева, боли х2.5 пъти повече отколкото удоволствието от намирането на 5 лева.
Разбира се всичко това за да работи, трябва поне да пуши огиня.
Ако си е намерила някой друг които да и пали огиня, и си е добре с него, шансовете ти падат яко, инак няма причина защо да изчезне привличането.

Но не мога да кажа повече, първо защото не му разбирам, и второ защото си спестил много подробности от отношенията и динамиката, дали мацето те следва, дали инвестира. От къде знаеш че желанието и отмина, пита ли я дали иска да пие чай с теб, за да обсъдите бъдещето на компанията понеже изглежда е интелигентна жена с потенциал. А може да не е била в настроение, може да те е усетила че се мъчиш много, може да е омъжена, опа сори. Намери си други жени покрай теб, ако те иска толкова много ще ти скочи пак. Игрей я индиректно само, и не забравяй да се съпротивляваш малко поне, набии и ЛМР в леглото за да може съвеста да ти е чиста. И не се влюбвай в нея. Успех.

Привет братле ! Защо индиректно . Мацката му се е кефила имало е искри сам казва . Значи е била на ясно за какво става дума . А защо при това положение се дръпнала ? Защото не е видяла развитие между тях . Следователно това е накарало да си каже ъъ аз му давам знаци той не искам . Кво да се занимавам и така се е настроила просто френд.  А сега когато е тя си мисли че го е разбрала . Той ще се дръпне и ще ескалира с секс напрежение . Не буквално да е хвани да е оправи . А да и подмята нещо да се шегува и покрай бъзика да вмята по нещо да е докосва и тн . За да е обърка и на нея да и стане интересно какво става .  И да почне да го следва от интерес какво ще направи .
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2019, 21:54:10 »

Ами да, следва ме, инвестира. даже много . Отделно от това тя си е такава отворена към всички, закача се, лигави се едва ли не. Душата на компанията е по принцип. Та затова закачките ни може и да не означават нищо но тогава в очите и видях захласа, даже и разбрах как една друга прозорлива колежка го е усетила. Но за 3-4 дни отмина... Та сега не знам дали ще е добре да я притисна и да действам ва банк или да се дръпна малко.. между другото доколкото знам не е изневерявала досега. 99,9% съм сигурен
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2019, 22:47:55 »

Знаеш ти... аз мойта жена не знам изневерявала ли ми е, та чуждите ще знам.
По принцип омъжените много им се плющи с някой секси алфа, защото мъжът им им е омръзнал. Освен ако не са в първите 2-3 години с него, тогава хвърчат в облаците. След това много им се ще чуждо, така са устроени - човещина. Но дали ще действа по този импулс е вече друго нещо, повечето се въздържат. Трябва да ги предразположиш и да направиш нещата да се случат. Освен бъзиците и свалките, трябва да имаш желязна логистика - да можеш да останеш насаме с нея, за предпочитане вечер и когато сте пили алкохол. Ако има деца, бърза да ги взема от градина след работа, да си ходи у тях да пуска пералня и т.н. - това може да е доста трудно. Не може ей така просто да я поканиш да излезете някоя вечер, както можеш да поканиш свободна жена. Също трябва ясно да покажеш, че ще си много дискретен. Ако те е чувала да се хвалиш пред колегите какви си праскал, забрави да я праскаш и нея.
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 08, 2019, 08:59:57 »

Да, stone. Съгласен съм с теб, личи й че е яко й се шиба(изглежда незадоволена), но също й личи че се въздържа да се поддаде на изкушението. Относно дискретността съм натрупал точки досега именно защото прасках една друга колежка и макар че другите подозираха, думичка не съм обелил по въпроса. А за излизанията вечер - случва се понякога да се съберем колектива да излезем на механа и т.н.
П.с. има и нещо, което пропуснах да отбележа - голяма клюкарка е , и най-малкото нещо го разказва на всички , та ако се разкрия нищо чудно да ме разправя.  Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: