Tyxo.bg counter Съвет за мацка след кис клоуз
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2019, 13:56:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет за мацка след кис клоуз  (Прочетена 886 пъти)
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Февруари 11, 2019, 00:02:17 »

Хей група,
този път съм решил да не оплесквам нещата, живот и здраве, така че ви пиша за съвет.  angel

В най-общи линии запознахме се с мацката онлайн (8-ца), писах и лежерно с доста големи интервали, тя хареса недостъпният ми прототип на поведение и чисто стилистичната ми визия. И то доста.
След сравнително малко я изкарах на среща. Седнахме на кафе. Имахме няколко пресечни и любими теми, които пресъздаваха нюанс и емоция на срещата. Като цяло имаше някаква енергия още от началото - бях адски уверен, гледах я постоянно в очите, разчупвах, прекъсвах, по-скоро водих, мъжкарско поведение - може би ще ви се стори като изключение, но интерес не градях - той беше там, беше голям, просто тя го затвърждаваше.
Бяхме седнали един срещу друг, на 10-тата минута се премести на стола до мен като изцяло си подпря краката на моите и стояхме така, докосващи се; киноестетика, докосвания от моя страна; бъзици; рапорт; неиминуемо много вдигах социалния си статут с приказки, снимки, истории - реално ако рангът ни когато седнахме беше равен, малко по-късно стана 10 към 1 за мен. Не мислих да я целувам в кафето, но я. То си беше естествена и даже очаквана развръзка. След целувката станах и отидох до тоалетната. Резачка. Това наистина беше добро. Върнах се все едно нищо не е станало. Станахме, поизпратих я в нейната посока и да си хвана такси - по пътя - смях, бъзици, това което ми направи голямо впечетление - хващаше ме за ръката (рядко ми се е случвало след първа целувка, една красива жена много рядко демонстрира на публично място че е с мъж) ; сладки целувки, прегръдки - раздяла. След 20 минути същата вечер ми пише.
Междувременно - друго важно - снимахме се и си публикува снимката с мен във всички социални профили. Пак шах. Ебати готенягата съм.
Та.. продължавам със същият прототип на поведение отпреди срещата в чата. Бавя отговорите, когато ме пита нещо конкретно игнорирам, задавам някой лаф, не натягам, не пиша любовни глезотии да не ми се дръпне; Тя инвестира - праща ми разни неща и коментира разни теми, които съм й казал че харесвам. Търси малко валидация, но фокусът се измести върху конкретноста - пише ми неща от ежедневието си, интересите си, споделя разни неща без бариери и прочие. Има ми доверие. Аз естествено съм обран - по някое време изчезвам и й пиша на следващият ден - когато и каквото реша.
Искам да я хвана за гадже.
Момичето не е обичайното "'момическо клише". Добричка е, постоянно е ангажирана около университета и работата си, целеустремена, живее сама - не може да играе и не е опитна в играта, не мисля че има други опции или по-добри от мен и цаката е да не оплескам нещо и да загуби интерес.

Много хора ще си кажат, ами тоя за какъв уй пише, тя е готова - ами да, ама не. Много пъти ми се е случвало точно след такава ситуация, момиче с ооогромен интерес към мен да го загуби - заради нийди поведение впоследствие.

Чухме се тази вечер по телефона - пак беше много разговорлива - разбрахме се утре вечерта да пием вино в заведение. Казах й че утре ще и потвърдя със сигурност, гледам малко да я държа на тръни и че съм много ангажиран.
Та.. как трябва да постъпя - трябва ли да я разпаля още същата вечер за секс и ще загуби ли интерес към мен ако след такова привличане на втора среща не си легнем?

И другото.. прототипът ми на поведение/маска пред нея е на топ-алфа играч - Търсен, разполагащ с изобилие от момичета, характер, визия, стил, самодостатъчност, статус, харесван и т.н. .. трябва ли да държа здраво тази ниша (не ми е проблем) и ще загуби ли интерес ако почна малко да се пооткривам (предполагам да) и изляза от повърхноста на този модел?

Благодаря ви.  Smiley
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 230

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2019, 00:37:00 »

Ами ти сам си отговаряш приятелю в последните ти изречения. "Прототипа" ти на поведение е един балон, или както каза "маска", и когато се спука си само въздух под налягане. Правиш се на такъв, какъвто не си и ест след като се спука мацките те надушват, и директно те игнорират. Това дори е по- смешно..от това да бъдеш обикновено
нуждаещо се бета- афц, с цветя и бонбони. Няма как днес да си един, а утре съвсем друг и това да кефи жените...Като клоун. Иначе така както описваш ситуацията до момента, добре се получава, но е смешен въпроса:- Трябва ли да я разпалвам за секс? Да, трябва...Ти защо я сваляш, за да си говорите само и да се държите за ръка ли? Само след здрав секс и яка игра, жените лудват по теб, и започват да мислят сериозно за "гадже" и т.н., до тогава си един от многото, с които се свалят. А и само да питам:- Какво ще й покажеш, "извън повърхността на този модел"?
П.С. Направих си труда да ти прочета предишни коментари. Едно и също нещо....Правиш се на играч, а не си. Излизаш с жена, но преди да сте се видяли, вече мислиш за връзки (булшит) и накрая все същото...бият ти шута. Това не е театър човек, и ти не си актьор. Или работиш и ставаш алфа, или се правиш на клоун и те игнорират, една след друга.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 449

Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2019, 01:23:55 »

Защо за бога се мъчиш да поддържаш такова нещо пред мацката . Добре ся ще тръгнете с течение времето като те разбере ? Какво ще правиш ? Не се мъчи дръж само ранга който да е ти си пич и че тя следва . Сега ще ти кажа как да обърнеш динамиката в своя полза . Преди срещата и звъниш и казваш не мога днеска имам неотложна работа . Хайде друг ден да се видим . Без подробности само това . След което пиеш една ракия у вас  гледаш някакъв филм . И звъниш и казваш освободих се хайде да се видим в нас чакам те. Тя ще се шокира ако иска да е оправиш ще се по дърпа по телефона леко но ще дойде . Ако е плахлива ще те отреже и ще ти каже утре .Казваш и че утре може да имаш пак ангажимент и не е сигурно дали ще можеш . Така си оставяш вратичка да се видите ако те отреже . След което ако те отреже се държиш дистанцирано и резервирано . Ако те пита защо така това онова и обясни че ти си пич и че си е поканил да се видите а тя те отрязала и все така ли ще прави и че ти е писнало от кафета и дрън дрън и искаш и у вас да пиете вино и да гледате нещо  и дрън дрън . Ако ти отговори нещо негативно е негваш с нещо . И променяш темата и ти се отдръпваш и за три четири дена вече ще ти е навита малко или много ще е оправиш  . Какво значи да те разбере и какво значи какво ще стане . Братле ти си ти фрейма не трябва да е нещо което да се стараеш да поддържаш напротив трябва да ти се леее от теб . Тоест ти мъжкото и ти трябва да водиш ако не иска негваш ако всичко е окей действаш . Но ако вкарваш нещо фалшиво в играта ти и с течение на време се задържат отношенията ви тогава трябва да държиш точно това твое държание което не е твое а имитация и това ще те измъчи .Затова работи и гради върху това да станеш по-добро копие на теб . И всичко е окей . Бъди търпелив с нещата и не си позволявай да се напрягаш това ще ти бутне играта. От това всичко което прочетох според мен това ти куца . Куража да си ти и си нерешителен в това което правиш. А от там те го забелязват и затова губят интерес . 
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3697

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2019, 11:39:36 »

"не мисля че има други опции или по-добри от мен"

Така си мислиш ти, ама утре ще я срещне слейъра или берсерка докато се разхожда пред ндк, и айдееее...
Опции винаги има, а ако е 8ца те са много повече, отколкото си мислиш.
Затова не отлагай и не се прави на интересен.
Нещо ми се струва, че много валю и придаваш, и то още преди да си я чукал.
И аз съм бил виновен в това, даже и сега си мисля за една мацка, каква е фина, хубава жена, какво би било ако съм с нея, наршчно някой път минавам извън пътя си за да я срещна, мечтая си разни работи... Ама поне осъзнавам какво правя, а и точно в такива моменти на слабост имаме нужда някой приятел да ни бие един шамар, образно казано, ако не се усетим сами какво правим и накъде отиваме. Към онеитиса, имам предвид, а ти май си на крачка от него, приятелю, или поне така звучиш.
Затова вземай се в ръце и я чукай като животно, а ако не дава бъди готов да я загубиш като рискуваш. Но то какво губиш - това, което никога не си имал, така че фактически нищо не губиш.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 468

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2019, 12:09:51 »

Така си мислиш ти, ама утре ще я срещне слейъра или берсерка докато се разхожда пред ндк, и айдееее...
Е то пича я иска за гадже. И да не се мота, като я удари бързо, ако пред НДК стане това което коментираш, пак същата история с гаджалъка  Wink
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1111

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2019, 17:39:59 »

Пич, писано е не веднъж във форума как се прави прехода. Просто го правиш. Налагаш някакъв темп на по-дълбоки отношения. Докато висиш във фаза на разиграване - да, няма да срещнеш отпор, ама и ще си стоиш там. Без да направиш стъпката, нищо няма да стане.
Първо я клоузиш. След това се уговаряш за следващия път. "Да се видим в еди кой си ден. Ще дойда/ела в 8 (примерно)". Като за начало веднъж седмично е добре. И просто го налагаш като темп. И двамата си знаете, че на еди кво си време се виждате, и връзката се получава естествено.
Но в случая ти първо трябва да я клоузиш. Връзка без секс, не е връзка - а просто флирт. Няма как да имаш очаквания, щото се снимала с тебе, щото интереса и бил мадафака - интереса е моментна емоция, правиш го от нищото, и от същото нищо - пуф - го няма.
Спри да търсиш валидация от нея, а търси единствено и само да те следва към това което искаш. Нищо друго не трябва да те интересува, щото е илюзия.

Цитат
Много хора ще си кажат, ами тоя за какъв уй пише, тя е готова - ами да, ама не. Много пъти ми се е случвало точно след такава ситуация, момиче с ооогромен интерес към мен да го загуби - заради нийди поведение впоследствие.
Путките постоянно ще те пробват, за нийди поведение. Ама постоянно, до края, и след края пак. Неизбежно. Ако разчиташ на маска да минеш под някакъв радар - ще минеш. Но от другата страна, няма да си в безопасност, а ще те хванат.
За това ти казвам. Не маска ти трябва, а реално да не си нийди. Реално да не търсиш валидацията и. Да не се впечатляваш. И да осъзнаеш, че интереса е временен, и изкуствено отражение, на това което искаш. Защо според теб си се дънил, след като си имал интерес? Значи просто не доказва нищо тоя интерес. Не ти дава стойност, не те определя. Нищо. Е? За какво ти е? Преди доста години, тепърва бях чул за форума, излязох с една брутална точилка. Оборотна. Гледаше ме с влажен поглед, кога щяла да ме види пак, чудо. Мислех си, че това е показателя. Дни по-късно - греда. Нулев интерес.
Две неща са фактор. Да водиш към отношения, и да те следват. Нищо друго.
Само за тях следиш, от другото не трябва да се влияеш, щото или ще си сабаряш гарда, или ше действаш не на място. Няма да ти дават реална картина за отношенията ви. Това е да имаш инстинкт.
Преди си губил интереса, точно заради това. Не си бил гъвкав. Не трябва да те е страх да ескалираш. Напротив. За да го правиш като хората, трябва да ескалираш бързо, рязко, безкомпромисно и решително. Като гръм от бели пухкави облачета. Така ще клоузнеш.
И когато не те следват - не трябва да се връзваш на интереса и на валидацията. А трябва да наказваш по същия начин. Като гръм, не от слънчево, ами от снимка на небе.
И след това, трябва да умееш да показваш същата тая твърдост и независимост, която демонстрираш сега - но в напрегнатите ситуации на отношенията. Когато са под въпрос.
Тогава няма да губят интереса си от нищото. Напротив, ще видиш как тоя фалшив интерес се превръща в истинско привличане. Ще видиш лицето на истинските емоции в тях. Ще видиш как им омекват крачетата и едва ги държат.

За сегашната ти ситуация - трябва да я клоузнеш. Това е стъпката. Не знам дали да ескалираш. В заведение - не. Понеже вътре няма как да я клоузнеш. Ако я баунснеш - да.
Аз не разбирам, защо си се разбрал в заведение, ами не у вас/у тях. Нали сте на втора среща, и на първата сте се харесали. Това би следвало да се очаква. Опитвате се да си доказвате нещо един на друг ли?
След половин час я вади от заведението - "ще сменим мястото, тук е тъпо". И директно към вас/към тях. Вино можеш да вземеш от магазина.
А дори можеш и директно да пропуснеш заведението. Срещате се отпред, и и казваш, че ще ходите другаде. И я водиш към някой магазин. Да си вземете вино. Като те пита къде ще ходите и казваш "В нас ще пием вино, 100 пъти по-добре, от колкото да се завираме в гадни заведения, пълни с нещастници"
Варианти много имаш, да я баунснеш.
Успех, пиши развръзка
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2019, 20:42:33 »

Само за тях следиш, от другото не трябва да се влияеш, щото или ще си сабаряш гарда, или ше действаш не на място. Няма да ти дават реална картина за отношенията ви. Това е да имаш инстинкт.

И когато не те следват - не трябва да се връзваш на интереса и на валидацията. А трябва да наказваш по същия начин. Като гръм, не от слънчево, ами от снимка на небе.

Въпрос: Това с гарда понеже при мен идва много егоистично, голям бич шиелд. Когато не следват и ги накажа губят интерес (дори и с мацка която сме излезли вечерта), излизам като груб, с високо его съм бил, и след това са срещу мен докато не си възтановя рапорта. Никоя не поддава на домиация, на инвестиции на следване. Ако не се правиш че се интересуваш от тях, и да се мъчиш да градиш рапор първо че и да инвестираш, са много отдръпнати и пасивни. 
Не малък процент от женките на работа са срещу мен, даже и се обединяват. Не пропускат възможност да ме шитнат, нег, обиждат се лесно, сърдят се абе пакета е пълен. 
Аз ги наказвам и връщам негове, държа шиелда ъп, а сега въпроса е с всичките тия минуси как се клоузи ? Дисквалификации ще помогнат ли, щот за дълбок рапор няма време. Объркан съм.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 619

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2019, 21:35:51 »

Въпрос: Това с гарда понеже при мен идва много егоистично, голям бич шиелд. Когато не следват и ги накажа губят интерес (дори и с мацка която сме излезли вечерта), излизам като груб, с високо его съм бил, и след това са срещу мен докато не си възтановя рапорта. Никоя не поддава на домиация, на инвестиции на следване. Ако не се правиш че се интересуваш от тях, и да се мъчиш да градиш рапор първо че и да инвестираш, са много отдръпнати и пасивни. 

Тук сега btw предпогам, че ще ти каже нещо от сорта на това, че след като не желаят да те следват, значи не си изградил привличане (поне не все още). Всъщност, аз се убеждавам все повече, че изключително малък % мъже са способни, по естествен път, да накарат мацката да иска да ги следва и да инвестира (поне наравно с тях) в отношенията. Трябва наистина да те вижда, чувства и усеща поне два ранга над нейния, а смятай, ако тя самата е наистина готина, тва значи, че трябва да си поне 9-ка и половина и да флиртуваш с 10-ката като мъж, че да ти се получи, демек да нямаш практически никакви слаби места като външност, соц.статус/пари, логистика, характер, поведение и пр. (особено последните две)

Съвременният свят последното десетилетие стана  (без извинение) изключително путкоцентричен и дори и среднячките са свикнали, по дефолт и ежедневно, да обират тонове валидация и внимание от десетки нърдове, а какво остава за тези около и малко над средното ниво като външност. За най-яките пък дума да не отваряме...

И изведнъж се появяваш ти, дето знаеш и си подкован как бачкат неща като динамика, привличане, пуш-пул и тем подобни и се чудиш къде и какво изпускаш, което те дъни. Е, спокойно, далеч не си сам!

Ами да, повечето нямат никаква нужда да поддават на доминация и следване. ТИ, ако си яка пичка, на всеки с три лафа в репертоара ли би поддала? За какво да го правиш, след като си в ролята на оценяваща?! Защо да се пънеш, след като след някой като тебе, дето се пробва да налага доминация и да кара да го следват, ще се появят следващите петима, дето ще са готови и челна стойка да правят за вниманието й. Ние даже не разбираме как сами се прецакваме неволно, като се замисли човек.

Ей го, аз последната седмица закачих 4 онлайн. 1)  Едната е на 38г. разведена с ремарке, 2) другата е на 30 и нещо,, сингъл и е мед.сестра, която "търси любовта" (тя даже ме заговори първа), а другите две са дърти каракуди на 40+, сами и без деца.

На 1) тия дни съм й обещал да се уговорим за обяд да я чекна. Изглежда свежа за възрастта си и върви лафчето с нея. 2) която е мед.сестрата и сега е 10 дни извън София при семейството си и  която първа ме апроучна, го дава по-консервативна и резервирана. Аз с нея наистина искам да се видя, ама нея още седмица ще я няма, а докато се прибере - я камилата, я камиларя. (Таймингът е много важен фактор онлайн, мамичката му)

С 3) и 4) не мисля и не искам да правя нищо. Просто си чеша езика и общо-взето ги ползвам за training ground, а даже едната си призна, че една година не си е имала приятел и не е правила секс. Shocked

Знаеш ли кое е общото м/у всичките тях? Това, че може да не им драскам 3-4 дни поред и съответно и те няма да ми пишат първи. Ей така просто, нещо рутинно като "как си, как минава раб.ден". Закво да се натягат? Ние тук нали се учим, че е хубаво да се уреждаме да имаме поне 2 под ръка за контакт, а не да циклим в/у една-единствена?! Е, що си мислите, че жените са по-глупави от  нас и ще седи някоя да чака да се сетя за нея, било то и някой 10 години по-малък от нея, дето, едва ли не, трябва само от вниманието му да се подмокря? Те нима не могат да си контактуват с няколко мъже и да си осигурят повече опции за избор? И докато 1) и 2) си хващат окото, то 3) и 4) със сигурност не изглеждат такива, които през вечер са по срещи. Smiley

А ти си седнал да се кахъриш за младите си колежки, които са в разцвета на силите си що не поддавали на доминации.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 866

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2019, 21:59:00 »

MrWrong, мацката има сериозен интерес към теб и очевидно те иска за гадже. Ти нея - също. Честито. В твоята ситуация може да ти се даде най-елементарният от всички възможни съвети - просто продължавай да правиш това, което си правил досега. Нещата работят. В момента всичко върви в ясна посока, така че от теб се иска просто да не правиш глупави грешки.

Продължавай си в същия дух - води динамиката и се дръж по начина, който си се държал досега. Оставяй я да инвестира, бъде небрежен, не си създавай очаквания. Важното е да си без напрежение и нещата ще се случат. Относно прототипът/маската ти, ако играеш и не си напълно автентичен недей - подчертавам го, да се разкриваш отведнъж. Може постепенно да започнеш да го правиш едва след като сте си легнали. Така или иначе опознаването е естествен процес, който изисква време.

Другият ти въпрос - дали е време за клоуз, трябва ти да си отговориш. Усети ги нещата. Кога е готова и предразположена. По принцип има основата още на следващата среща да си легнете. Но няма да е грешка да стане и на 3та или дори 4та среща. Ти най-добре можеш да усетиш нещата, но аз все пак ти препоръчвам като оптимален вариант да изчакаш 3та среща(все пак те иска за гадже), да не би да ти се дръпне нещо следващия път. Но пак ти казвам - трябва да усетиш кога е готова.

И да си си подготвил логистиката. Дали живееш сам, ако не в кола/хотел - къде ? Да си избрал място близо до локацията за клоуз и т.н. А относно заблудата ти, че няма опции - stone правилно ти е казал. Ако е наистина 8ца и не преувеличаваш има поне 10-15 опции за среща още утре. Ама не си го вкарвай това в главата. Ти трябва да се възприемаш като център на динамиката. Иначе фреймът се скапва. Успех.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 680

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2019, 22:14:04 »

Не малък процент от женките на работа са срещу мен, даже и се обединяват. Не пропускат възможност да ме шитнат, нег, обиждат се лесно, сърдят се абе пакета е пълен. 
Аз ги наказвам и връщам негове, държа шиелда ъп, а сега въпроса е с всичките тия минуси как се клоузи ? Дисквалификации ще помогнат ли, щот за дълбок рапор няма време. Объркан съм.

Трудно е да се каже, без да се види цялостната динамика.
Както Cancun каза, един от вариантите е да няма изградено привличане.
Аз щях да го кажа от обратната посока.
Защо си играеш да "наказваш" колежки. Какво толкова им наказваш.
Те какви са ти на теб? Никакви? Е, как наказваш никакви хора?

Ми не те следват. То не казано, че нещата работят в 10 от 10 случая.
Още повече, че ако не си стабилен трудно се играят група момичета, които си споделят. Там трябва да си безспорен. Защото има и силен соц прешър от самите жени, групата към всяка. То е достатъчно една единствена приятелка да ти развали свалката. Шушу мушу къща разваля.

Наказването е малко висш пилотаж. Първо оправи другото, повече решителност и дързост, безцеремонност. Пък ако искат да те следват, ако не искат не. В крайна сметка тия работи са доброволни.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 230

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2019, 22:34:26 »

Реп + от мен за Cancun. Добро мнение и аз го виждам това. Но да знаеш, много жени не са подготвени за поведение като нашето, и в началото са дръпнати и т.н., но след като се отърсят започват да мислят, и да им цъка мозъчето на емоционално ниво. Наскоро една ми каза, която дълго време преди години се опитвах да сваля, но не можах и я зарязах, че чак сега осъзнава, че не е срещала мъж като мен и съм различен от другите. Сега тя ме търси, но на мен вече не ми е инт, и това още повече я влудява. За мен е била незряла тогава, за това не е приемала поведението ми, но с времето е осъзнала кое е ценно, и кое боклук за да стигне до това заключение. Така, че не в теб е проблема, а в тях. А и не забравяй сегашния майндсет на повечето готини жени, и поведението на 89 % от мъжете- едните мислят, че те са наградата и трябва едва ли не да лазиш пред тях, другите пък нямат мъжкото в тях и правят глупости описвани в 70% от темите във форума. И както казваш, Света става изключително путкоцентричен. Прекалено много енергия се отдава на жените, която не заслужават. Наскоро случайно попаднах на разговор между колежки, които се оплакваха, че те били мъжете във връзките им, и едва ли не те  правели всичко, което естествено е смешно. Издържах точно 3 мин да ги слушам и ги почнах, след това мълчаха и кимаха 10 минути. Не знам дали разбраха нещата, които им казах, но ми беше жалко да го чуя това, и то от няколко жени. Разбирай колко зле е положението.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1111

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2019, 01:04:56 »

Цитат
Тук сега btw предпогам, че ще ти каже нещо от сорта на това, че след като не желаят да те следват, значи не си изградил привличане (поне не все още)

Да. Но и не само. То не може на всякъде да имаш привличане по дефулт.
Не калибрираш правилно наказанията. Наказание - не го приемай буквално. Задължително да я убидиш. Разбирай - да я накараш да изпита негативни емоции. Можеш да го направиш както директно, така и индиректно.
Най-изтъркания ми пример - отказава ти да се видите, казва, че е заета с еди кво си. А ти връщаш "няма проблем, разбрах се вече с друга позната". - няма как да и стане яко, но няма и как да те съди. Игнори, бавене на тайминг. Все същата работа са. Индиректни дисквалификации.
Директните са когато я скастряш, или заявяваш пряко някаква дисквалификация.
И двете имат приложения по различни места. Когато интереса ти е нисък, или си в началото, и нямаш добри емоционални нива, гледай да използваш по-индиректни.
Когато имаш емоционални нива и привличане, можеш по-силно да удариш с директните. А индиректните да ти дойдат прекалено плахи. То се усеща, кога кое ще даде ефект.

Другия момент е - Казваш "губя сета, когато нямам никаква основа". И? Ако се съобразяваш и започнеш да и играеш играта - тя ти бяга, ти гониш, тя пак бяга, ти пак пгониш, и пак, и пак. "Хайде да се видим" - "сега не мога", "Днес да се видим" - "Днес не мога", "Ами утре" - "не знам, ще видим", "Кво стана, да се видим" - "Не мога"
Е? Къде води? И какъв друг вариант имаш? Дали ще загубиш сета като и играеш по свирката, или в опит да наложиш темп, какво значение има? Първия е 100% неуспех, аз поне не съм чел някой до сега да е влязъл във форума и да се е похвалил "Питах я 100 пъти и на 101вия ми прие". С втория имаш реални шансове. Зависи от много неща. Най-вече до колко умееш да калибрираш. И емоционалните нива на мацката.

ПП: Също може да се дъниш в субкомуникацията. Да искаш да покажеш, че си тежиш на мястото, но действията ти да субкомуникират, че я намираш за прекалено ценна. Това ако го усети, познай дали няма да те разбие
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1553

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #12 -: Февруари 12, 2019, 17:32:26 »

Cancun, много лош начин на мислене и убеждения! (за съжаление масово сред мъжете)

Понеже съм минал през този път:
1. Не ти носи никакви облаги... Това е, като убеждения тип 'всички пари/бизнеси са вече преразпределени, каквото и да правя те са по-напред от мен и ще ме смачкат'... Забележи, че дори да е истина - такъв тип мислене те 'загробва', преди още да си започнал - никога няма да имаш необходимата мотивация, да преминаваш предизвикателствата (а такива ще има... много Smiley)
2. Това и Берсерк го беше писал на няколко места - жените масово си мечтаят за 'истински мъже'. Защото мъжете в днешно време са рядкост (от части и заради убеждения като горните). Това, че 5ма ще и правят челна стойка и ще и пишат още 63 - е все тая. Знам, че е трудно като мъж да си го представиш - аналогията е: представи си всеки ден на теб да ти пишат некви 2ки (ама наистина 2ки - дебели, пъпчиви и грозни, миришещи) и други 2ки да ти се натягат и да ти се мазнят... На мен, ми се е случвало и тотално съм игнор (даже ме е погнусявало) - да не мислиш, че съм си казал "ееее баси кефа, къв съм як пич - виж как ми пишат (ми се слагат) мадамите Smiley". Та, като убеждение - това много ще ти прецаква играта. Разбира се не става само с убеждения - 'be-do-have' важи с пълна сила... Освен убежденията, трябва и да си пич излъчващ иобилие и мъжественост, да ч***ш пи*ки редовно, да имаш център, да си непоклатим и да си дЗвер - отвътре и отвън Smiley... иначе к*р - никоя няма да иска да инвестира - и за какво да го прави, като още в началото е преценила (и ти си приел/демонстрирал), че си под нея!

... И преди тролчетата Smiley да скочите - ДА, няма как всички (повечето) да имат такова излъчване, фрейм, успехи и т.н... НО всеки има шанс да пробва и ако е достатъчно упорит, интелигентен и го иска на макс - да успее!

п.с. btw много добре го е обяснил (реп)... и за дисквалификациите и за субкомуникациите, които ти дънят играта...
Активен

I'm a very special kind of monster
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 13, 2019, 01:17:54 »

убежденията, трябва и да си пич излъчващ иобилие и мъжественост, да ч***ш пи*ки редовно, да имаш център, да си непоклатим и да си дЗвер - отвътре и отвън Smiley... иначе к*р - никоя няма да иска да инвестира - и за какво да го прави, като още в началото е преценила (и ти си показал), че си под нея!
Точно това е всичко. Аз не съм такъв все още, което значи че нямам как да спечеля с твоята игра а ще играя в играта на Cancun. Ще говоря в цифри:

Ти си - 9ка/10ка
Ние/Аз - 5ци/6ци  

Таргета е 7-8

Няма как да я накраш да инвестрира, няма да я привлечеш с доминантност, няма да ти позволи да се наложиш. Определено поне в началото подхода трябва да е по-френдли.

Цитат
представи си всеки ден на теб да ти пишат некви 2ки (ама наистина 2ки - дебели, пъпчиви и грозни, миришещи)
Много заземи ранговете. Предполагам Cancun говори за рангове горе-долу еднакви. Мацката е 7ца-8ца пишат и я свалят 10 байовци в диапазона с ранк 5-8. Те двойките от къде смелост за такива изпълнения. Ако не си нещо повече от 8ца по-трудно ще се получи.  

Цитат
НО всеки има шанс да пробва и ако е достатъчно упорит, интелигентен и го иска на макс - да успее!
Дам, така е. Тук говориш за личностно ръзвитие и самоосъвършенстване което отнема години. Това е най-голямото предизвикателство в живота. Да се развиеш на макс бизнес, тяло, знания, социални умения, емоционални умения, приятели, връзки и прочие. И нека не забравяме че каквото не го ползваш - го губиш. Всичко това иска време и инвестиции да се подържа, ако искаш да го имаш.

Цитат
Понеже съм минал през този път:
1. Не ти носи никакви облаги... Това е, като убеждения тип 'всички пари/бизнеси са вече преразпределени, каквото и да правя те са по-напред от мен и ще ме смачкат'... Забележи, че дори да е истина - такъв тип мислене те 'загробва', преди още да си започнал - никога няма да имаш необходимата мотивация, да преминаваш предизвикателствата (а такива ще има... много Smiley)
Аболютно убежденията са супер важни. Но когато си 5ца и се държиш като 9ка его-то те превзема и висчко се обръща срещу теб. Когато направиш реалити чек, както в моя случай, се получава неконгруентност. Когато ти липсват знания, опит, телесна физика и други опции с жени в момента, подсъзнателно няма как да се държиш така както би се държал когато ги имаш.
Ако никога не съм изнасял семинари върху личностно развитие, а си кажа че мога, без да имам знанията, излизам пред 1000 души и се усирам. (ранк 4-5)
Ако никога не съм изнасял семинари върху личностно развитие, а си кажа че мога, сега обаче имам знанията, учил съм 5 години, говорил съм с хора, пикапил съм, сега излизам пред 1000 души и се справям къде по-добре. (ранк 8-9)  

За максимална ефективност всичко е до калибровка:
Какъв си ти - какъв е таргета
Какво правиш - какъв фиидбак получаваш от таргета
Какво правиш с фиидбака който получаваш от таргета
Нагаждаш ли се с таргета или си играеш своята игра
и това продължава до клоуза.

За последно, ако си 9ка няма да ти трябва да не нагаждаш толкова колкото ако си 5ца.
Много по-лесно ще се навиеш да си купиш 3 годишен айфон за 500 лева, отколкото хуявей.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3697

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2019, 07:41:03 »

От мен реп за батъл мейджа, харесва ми такъв реалистичен поглед към нещата.
А на някои пичове тук мога това да кажа: като се знаете, че сте 5ци, къде се натискате да ебете мацки 9ки бре? Ми то ясно, че ще ви размотават и няма да ви пуснат, най-много да почерпите. На мен ако ми се ебва 8ца/9ка няма да тръгна в мегами да дръпна някоя само да ям резачки (или бой) ами ще седна днеска до обед да изкарам някой лев, а следобед ще посетя заведението, където се предлагат такива на час. Ама аз съм по-стар от вас и може би поумнял заради това.
Иначе ако ще ходя да дърпам се ориентирам към 5-7, другите ги подминавам. Може да ми се спре окото на тях да се порадва малко, но дотам. Все едно в магазина за коли ако ида, хич няма да спра пред най-скъпия мерцедес - знам, че той не е за мен, ще гледам и ще пробвам някоя тойота (или пак мерцедес ама на старо, ако ме разбирате какво искам да кажа).
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: