Tyxo.bg counter Съвет за по-големи от мен момичета
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2019, 03:54:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет за по-големи от мен момичета  (Прочетена 2904 пъти)
alexcupp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Февруари 13, 2019, 18:06:34 »

От известно време се занимавам с по-големи от мен, но все удрям на греда. Пишем си, всичко е ок, но като разберат, че съм на 19 изведнъж всичко секва. Например си пиша с една, която е на 25 и всичко си вървеше ок. Мислеше ме за 21-22 годишен, но като разбра, че съм на 19 даде задна и ми пише - малък си. Та въпросът ми е какво да правя в такъв случай?
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2019, 18:17:27 »

Когато не ти искат лична карта им казвай че си на 30, обаче пиеш много зелен чай затова изглеждаш на 18.
----------------------------------------------------------
Намери си мацки на твоите години или по-малки.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
alexcupp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2019, 18:22:06 »

В момента с по-малки или на моите години не ми се занимава. Е като и кажа, че съм по-голям и после като се видим, тя ще разбере, че я лъжа и после какво? Пък и предпочитам да съм честен.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2019, 18:43:25 »

Ами нямаш много опции. Трябва да се научиш да калибрираш и възраста си и други работи, играта напред ще става още по-трудна, ще има още шитки, вероятноста да клоузиш ще бъде ниска.
Ти си искрен, просто се шегуваш с нея.
- На 30 съм обаче пия много зелен чай затова изглеждам на 18.
- ХаХа дабе не изглеждаш въобще на 30... Кажи на колко си?
- На 30 съм, този чай е специален сорт от северенен китай ми го праща една приятелка китайка. Може и на теб да дам, ама ще видим че е скъп.  
И така сменяш темата, трябва да си уверен и ще ти повярва.
Държиш си на своето поне докато не спиш с нея.
А когато кажеш че си на 19 ако имат проблем им кажваш че възраста няма значение. И ако пак имат проблем им казваш че имаш един комшия на 65 много вървежен, и ще ги запознзеш щом си пада по дядовци.

П.С. Повечето мацки искат по-големи от тях мъже. Но ако търсиш ще намериш и такива които си падат и по по-малки. Когато бях на 20 и работех в кауфланд, първата ми една милфка на 27, тя даже сама си ме свали големи драми бяга после по нея. След тази, с една друга какичка на 25 няколко пъти и така... Питай и ще ти бъде казано, почукай и ще ти бъде отворено.
Активен

Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2019, 18:58:00 »

Защо просто не лъжеш, че си на 23 примерно? Ако и на килограми го докарваш, всичко е ок. На 30 пак не става, защото си личи, че се бъзика и мацката няма да го остави, докато не разбере. Има неща на логично ниво, които са важни за жените и не могат да се претупат на майтап. Аз лично често лъжа в сет, като отварям 18-19-годишни, никога не казвам повече от 25-6.
Активен

Every man dies, not every man really lives.
alexcupp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2019, 19:03:43 »

80 килограма съм, занимавам се с фитнес и повечето хора ме мислят за 21 годишен. Ама после като я излъжа за възрастта, ще трябва да я лъжа и за това с какво се занимавам и така ще стане пълна каша с лъжи и накрая като разбере, няма да е много хубаво.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2019, 19:07:42 »

Защото не ти трябва да лъжеш. Лош навик е. Ако не иска да мине с тайна или с базик, нека да си ходи и следващата. Ако има качествата няма да ги бърка възрастта толкова много че да се инатят и да го режат. Ако нямаш опит това се субкумуникира на мацката в чата, а после когато си кажеш възръста се закопаваш ептен и губиш сета.

Щом си 80кг никав проблем да казваш че си на 30 и пиеш много протеин шейкове.
Активен

alexcupp
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2019, 19:17:50 »

Добре де, разбрах Grin. Мерси все пак 
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 527

Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2019, 20:17:09 »

Много го заблуждавате на момчето значи  Grin  Grin Пич за да искаш по големи каки тря си калибрираш нагласата и външния вид . Първо направи от себе си най-доброто . Да разбирам че имаш тяло пусни брада прическа гардероб започни работа някъде където има мацки тренирай . Ако трябва вземи леки добавки . После започни да помпаш самочувствие прави си снимки за социалните мрежи  събери някой лев и купи и количка може и да не е кой знае какво но ще ти дигне ранга . Започни да комуникираш с по големи от теб не само жени а и мъже да излизаш сред тях нагоре надолу учи се от тях и наблягай на общуването с мацки който са по големи после ще ти е по лесно за твой набори и с опита и до няколко месеца успеха ти е вързан започни да ходиш и по различни места походи,екскурзии,музей,паркове с две думи на обществени мероприятия и ще видиш как трупаш опит и може да забършеш нещо  .  И аз бях решил да се пробвам с по големи от мен на твоята възраст .Направих почти същите неща и дадоха ефект . Дори една колежка на 35 дойде и ме сваляше беше запазена но нещо тогава не бях на кеф и отрязах . Та промени нагласата комуникация и действие и външен вид и малко по мислене като за голям . А й излизах с по големи хора от теб по възможност да знаеш как да се държиш .
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2019, 00:10:32 »

Всеки с проблемите си... сега по-стари искаш, като станеш като мене пък ще искаш по-млади. Не разбирам на 17-19-годишните какво им е, че не ги щеш?
Иначе ако се включи водопроводчика, може да каже нещо полезно вероятно. Той като беше ученик ходеше по студентски град по чалготеките да дърпа студентки. Но онлайн не знам какво да ги лъжеш...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1220

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2019, 00:32:06 »

От известно време се занимавам с по-големи от мен, но все удрям на греда. Пишем си, всичко е ок, но като разберат, че съм на 19 изведнъж всичко секва. Например си пиша с една, която е на 25 и всичко си вървеше ок. Мислеше ме за 21-22 годишен, но като разбра, че съм на 19 даде задна и ми пише - малък си. Та въпросът ми е какво да правя в такъв случай?

Имаше подобна тема. Варианти бол.
1. Лъжеш - казваш една година над тяхната.
2. Не отговаряш. Поне до етапа в който ще те прецака. Игнорираш въпроса. На тоя етап, не си и длъжен да си пееш всичко, а след това няма значение (след като хлътнат), ако ще да кажеш и 14.

Не ти трябват бъзици и да бягаш от темата. Просто игнорираш и сменяш темата. Тука се иска обиграност, за да можеш да ги мяташ през темите и да забравят, че са те питали нещо.

3. Нещо кратко, но без да даваш точен отговор - "Достатъчно", "Пълнолетен съм", "На колкото трябва"

А колкото до каките ти - че има социална рамка има. Ама имай впредвид, че влияе на около 50% от тия дето те питат. И горе-долу половината ги смущава реално. Останалите просто го използват срещу тебе. Ако им кажеш повече, ще ти върнат, че си много голям, ако им кажеш точно колкото искат, ще намерят друго. Дисквалифицират те просто. Не се връзвай. На мен не са ми проблем годините, та често използвам горните, просто за да не отговарям. За да не се квалифицирам в старта. Реално не се интересуват, а просто търсят с какво да те дисквалифицират, за да започнеш да гониш и да се обясняваш
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2019, 01:36:38 »

Тези лъженки и тем подобни напасвания според това какво може тя да иска,търси или кое как било по-добре да се направи,че да те възприеме по зрял начин в твоя случай е глупаво в дълготраен аспект!Това което едно момиче иска да види е дали на теб ти пука от това на колко си!Защо ти е да си набиваш реалност,че възрастта играе важна роля в отношенията ти с жените?Причината да го получаваш като отговор е ,защото нямаш достатъчно привличане(може би защото цъкаш по чатове).Трябва да разсеяш тези вътрешни съмнения....На 19 си,младо жребче с макс тестостерон.Почти недокоснат,без никви болести.Която не иска да чука 19ки е лесбийка,без вкус за млада свежа кръв и не заслужава да я боцкаш!Искай си секс,но да го духа нуждата на всяка цена да го получиш!Силната вътрешна увереност,че имаш всичко от което се нуждаеш е атрактивна!Вътрешните съмнения водят до обратен ефект.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 527

Профил WWW
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2019, 01:40:53 »

Добре де защо трябва да лъже за годините си ? Като те в днешно време са формалност. Според мен му куца някъде играта а не самите години до сега години не са ме спирали за каквото и да е . А и някаква кака където търси само секс на  23 24 години на му го захапе какви години и трябват .Преди да проникне оная лична карта ли ще му иска ?  Grin Grin
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 14, 2019, 12:44:10 »

btw го обясни най-добре +реп

И съм съгласен с бейби че играта му куца.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: