Tyxo.bg counter Свалка с по-голяма - Блокирах
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 26, 2019, 11:24:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Излезте от историята, която ви дърпа назад. Стъпете в новата история, която искате да създадете." Опра Уинфри

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през март 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка с по-голяма - Блокирах  (Прочетена 1243 пъти)
andrews77
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Февруари 18, 2019, 14:55:13 »

Здравейте! Започвам темата с малко инфо за мен и за мацката  Grin Живеем в малък град и само сме се виждали аз съм на 20 години , а тя на 26 . Мога да кажа ,че в града имам ранг и съм имал няколко връзки с какички набор 95 92 и 96. Преди около седмица мацката ме добави в Instagram , хареса ми една снимка разбира се аз не реагирах веднага , а след няколко дни ме сийна  Huh? Направих се на луд все едно нищо не е станало и след 4 5 дни ми писа тя , отговорих ѝ и се започна едно писане около седмица закачки ала бала и онзи ден сама ми предложи да се видим ако е хубаво времето.. Ами времето не беше хубаво и въобще не и писах през деня писах вечерта  “Утре ще се видим и ще разходим кучетата” и получих отговор : “ Не ,благодаря големички сме за вас “ и емотиконки
При което аз отговарям : “ Колко да сте ни големи , точно по- мярка”  А тя ми написа Достатачно , за да ме вкарат в затвора Пак с такъв тон закачлив  Отговорих и , че отдавна съм минал тази възраст ( Заради която могат да я вкарат в затвора ) Тя ми написа хахаха баща ти сигурно има пушка ( Dafuq защо го пише това  Grin ) Аз и написах спокойно и аз имам хахах каза , че и се струвам опасен , а аз отговорих ,че тя ми се струва Безопасна и се започна с едно  : Оф изобщо не е така грешиш звучи грешно  Отговорих и - Вече започвам да се заинтересувам и тя ми написа Недей и я сийнах и до там Нито аз съм писал нито тя , Не мога да разбера Шитки ли ми пуска или ме реже ? Ако може да ми дадете съвети как да действам
Активен
andrews77
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2019, 14:59:55 »

Имам проблем да постна всичко  —— “ Не ,благодаря големички сме за вас “ и емотиконки
Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2019, 15:07:10 »

Не мога да разбера каква е тая логическа връзка "лайква снимки = ще ме чука". Харесвала съм снимки на 15-годишни момченца, ей така, за да им направя жест и да им бустна егото. Достатъчно са умни да не го разчитат по тоя начин.
Активен
andrews77
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2019, 15:21:11 »

Не мога да кача цялата тема не излиза всичко ...иполучих отговор : “ Не ,благодаря големички сме за вас “ и емотиконки  При което аз отговарям : “ Колко да сте ни големи , точно по- мярка”  А тя ми написа Достатачно , за да ме вкарат в затвора Пак с такъв тон закачлив  Отговорих и , че отдавна съм минал тази възраст ( Заради която могат да я вкарат в затвора )  Тя ми написа хахаха баща ти сигурно има пушка ( Dafuq защо го пише това  Grin ) Аз и написах спокойно и аз имам хахах каза , че и се струвам опасен , а аз отговорих ,че тя ми се струва Безопасна и се започна с едно  : Оф изобщо не е така грешиш звучи грешно  Отговорих и - Вече започвам да се заинтересувам и тя ми написа Недей и я сийнах и до там Нито аз съм писал нито тя , Не мога да разбера Шитки ли ми пуска или ме реже ? Ако може да ми дадете съвети как да действам
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1164

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2019, 16:19:38 »

Не мога да разбера каква е тая логическа връзка "лайква снимки = ще ме чука". Харесвала съм снимки на 15-годишни момченца, ей така, за да им направя жест и да им бустна егото. Достатъчно са умни да не го разчитат по тоя начин.
Не се обиждай, мнението ти е некомпетентно. Пишеш колкото да си написала нещо. Хал хабер си нямаш, от нещата които коментираш. Говориш не по същество, а по принцип.

Да, шитка те. А ти се връзваш здраво. Не следиш ли динамиката и действията? Първо, тя ти праща покана и те лайква. Ти и пишеш и сийн (опит да гониш). Като не реагираш, кво става? Пише ти. Е? Нататак не можеш ли да си ги навържеш сам.
Оферта за среща, после я отмята - същото.
"Колко да сте ни големи, точно по мярка" - навиваш я/убеждаваш я - тръгваш да гониш. От там всичките са ти в стремеж да я гониш, и тя дава заден. Взела е валидацията, още преди срещата.

Цитат
“ Не ,благодаря големички сме за вас “
Ето ти добър отговор за подобна ситуация да обърнеш цялата динамика
"Ок, отпада. Уговорих се вече с друга позната". И игнор на всичко което ти напише, поне няколко дни. След 5-6 дни я пробваш с нова оферта.
Ей такива дето си мислят, че са много добри в блъфа и в тая игра, първи се връзват на него.

Както и да е. За да имаш още материал за размисъл, ще коментирам и надолу развитието.

Цитат
Достатачно , за да ме вкарат в затвора Пак с такъв тон закачлив  Отговорих и , че отдавна съм минал тази възраст ( Заради която могат да я вкарат в затвора )
Пак се квалифицираш и я навиваш. Можеше да върнеш нещо от сорта "Сливенския е с лек режим. Ще ти пращам краставици, че там таратора го давали настърган. Пък аз все някак си ще се оправя, навън с по-младите, не ме мисли"

Цитат
Тя ми написа хахаха баща ти сигурно има пушка ( Dafuq защо го пише това  Grin )
Щото намеква, че ще я гръмне. Лафа е за бащи дето си пазят дъщеричките, от лошите батковци "Баща ти сигурно има пушка"

Цитат
спокойно и аз имам хахах каза , че и се струвам опасен , а аз отговорих ,че тя ми се струва Безопасна и се започна с едно  : Оф изобщо не е така грешиш звучи грешно
Тук си отговорил добре. Веднага е тръгнала да се квалифицира. Не било така. Хах. Кво ти казах за блъфа.

Цитат
Вече започвам да се заинтересувам и тя ми написа Недей
И веднага след това, и пускаш валидация, и губиш позицията. Нормално

Цитат
и я сийнах и до там Нито аз съм писал нито тя
Правилно, но не на време. Нямай големи надежди. Заеби я за седмица две, и си вземи бележки за слабите моменти. Изчисти ги
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 496

Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2019, 21:13:22 »

Не осещаш нещата . Много се вързваш на мадамата . Жените са най-добрите манипулатори след децата . И смятай те обичат иронията , недомлъвките , порицанието ,натякването с две думи играта на думи . Тя като ти каже примерно :

Не ,благодаря големички сме за вас : Ти и кажи спокойно ще се поберем в рамките на парка . Ще тичаме хванати за ръце  Тамън повече за любов . Кога ще си готова ?  Wink

Достатачно , за да ме вкарат в затвора - Е ще идвам на брачни свиждания тамън докато излезеш ще ги навърша годините . Така че поеми риска че без него няма наслада Wink

Баща ти сигурно има пушка -  За пушки ли си мислиш сега а още не сме се видяли добър знак . Кога си готова ?  Wink
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 206

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2019, 12:34:30 »

Baby_951 братле... Преди да пишеш, прочете ли коментара на btw ?

Не ,благодаря големички сме за вас : Ти и кажи спокойно ще се поберем в рамките на парка . Ще тичаме хванати за ръце  Тамън повече за любов . Кога ще си готова ?  Wink

Ти си мислиш че се шегуваш, но всъщност това което правиш е да се унижаваш докато се мъчиш да я убедиш да изелзете. Моментът е много грешен да влизаш и да играеш роля.
В следствие на обстоятелствата, че тя го е потърсила първа, тя му предлага да се видят, а после се прави на интересна, по-хубав вариант от това да я среже - не съществува. Това ще и противодейства като студена вода във горещо олио.

(Дори и когато се научиш да предвиждаш динамиката, да разчиташ социалните ситуации, не бива да действаш от стратегическа гледна точка а от място дълбоко вътре в теб, защото това е твоят фрейм. Дори и да знаеш динамиката на 100% ако тя не е интегрирана в подсъзнанието ти, ако не се изпълнява автоматично, ако трябва да мислиш и анализираш постоянно преди да действаш, ще се проваляш )

Цитат
Достатачно , за да ме вкарат в затвора - Е ще идвам на брачни свиждания тамън докато излезеш ще ги навърша годините . Така че поеми риска че без него няма наслада Wink

Отново по грешен начин влизаш в роля. Защо ще се жениш с жена която даже не иска да те види. Виж как се унижаваш "ще ги навърша годините" това субкумуникира че вътре в теб ти наистина се чувстваш малък, подсъзнателно фрейма ти е че си под нея, затова и мозъкт ти съчинява такъв вид отговор. Виж btw колко добре го е написал, веднага използва тоя което мацката е казала - срещу нея, ебава я на макс (накзава) и грам не се квалифицира.  

Цитат
Баща ти сигурно има пушка -  За пушки ли си мислиш сега а още не сме се видяли добър знак . Кога си готова ?  Wink

Това го докара - субкуминикираш че е нетърпелива, че трябва да чака, че ти си наградата и че не сигурно дали ще и пуснеш ако не го заслужи. Това създава привличане. Докато накрая не го обърка, когато каза "добър знак". Сам се сети защо го обърка.
Успех !
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2019, 14:34:59 »

Не мога да разбера Шитки ли ми пуска или ме реже ?
Може тя да си пада пък по батковци и наистина да не те приема сериозно?
"Ок, отпада. Уговорих се вече с друга позната".
Извинявай, ма дори и да имам някакъв слаб интерес към току-що завършилия гимназист, такава явна демонстрация би ме накарала само да му се присмея на ум. И или да го игнорна първа, или да почна да се заяждам (според настроението), което НЯМА да му донесе точки, освен малко повече загубено време онлайн. Не можеш да накараш жена да направи нещо, защото на тебе ти се ще, но можеш да й покажеш колко хубаво може да е в компанията ти и тогава да й се доще на нея самата. През нета - нямам идея как. Сори andrews77.

ПС. Андрюс, може би си изпуснал момента вече. Може лека-полека да пробваш да спечелиш искрата обратно, но предвид настройката ти, надали.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2019, 02:59:08 »

Не мога да разбера Шитки ли ми пуска или ме реже ?
Може тя да си пада пък по батковци и наистина да не те приема сериозно?
"Ок, отпада. Уговорих се вече с друга позната".
Извинявай, ма дори и да имам някакъв слаб интерес към току-що завършилия гимназист, такава явна демонстрация би ме накарала само да му се присмея на ум. И или да го игнорна първа, или да почна да се заяждам (според настроението), което НЯМА да му донесе точки, освен малко повече загубено време онлайн. Не можеш да накараш жена да направи нещо, защото на тебе ти се ще, но можеш да й покажеш колко хубаво може да е в компанията ти и тогава да й се доще на нея самата. През нета - нямам идея как. Сори andrews77.

ПС. Андрюс, може би си изпуснал момента вече. Може лека-полека да пробваш да спечелиш искрата обратно, но предвид настройката ти, надали.
Извинена си, ама може дори всичките едновременно да ги направиш, едно през друго, и на веднъж Smiley
Особенно ако си искала/си предложила. Но в знак на личната ти тъпотия, или стремежа да се направиш на по-готина от колкото си, ти кажат, просто - че имат планове с друго момиче. Да - на стремежа ти няма да бъде угодено. Да - няма да чуеш това което искаш или си очаквала. Да - вероятно няма да реагираш позитивно на това (въпреки, че има изключения).
Но никой не цели товя.
Нито автора, нито никой, желае да обслужва селския каприз на една тъпа слива, щото тя била решила, че е много хитра. - браво. Като цяло стадо лисици си.

Та, в заключение. Знам, че при теб не минават такива. Знам, че при мацките дето им го пускам - не минават такива. Знам, че всяка ще каже - "при мен не минават такива".
И изненада - факта, че го мислиш/заявяваш/дискутираш с вътрешния си диалог - означава, че минават такива. Щото си станала реактивна към дразнителя. А целта му е точно това. Не да умилостиви, нестабилните капризи на принцесата. А да ги направи зависими.

Не. Не мога да накарам жена да направи нещо защото на мен ми се ще. Мога да я сменя с друга, и дори да и го кажа в прав текст. Без вариант да го промени. Smiley
Така ще е наясно, че тя със сигурност не може да ме накара да направя нещо, което не желая. А от там нататък, нейните желания, може да ги конфигурира, както намери за добре. - удобни или неудобни за мен. Те не са моя грижа, далеч съм от мисълта да я карам каквото и да било.
Благодаря за критиката.
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2019, 13:04:13 »

Тъпа слива? Smiley Големи късметлийки ще са жените, имащи нещо общо с теб...

По темата. Да, може би заради славата на автора с какичките, или защото града е малък и избора ограничен, или пък защото тя наистина си го е харесала първоначално, е проявила някаква активност. Харесала снимка, писала, канила.
Добре... нищо лошо няма. Но той като се е (на)правил на мома и не е направил нищо, за да се (до)развият нещата, тя какво? Може би да му се помоли и после, когато той й каже Друга позната и дъра-бъра и тя да потъне в отчаяние? Надали. Да си помисли Уау, този е суперстрахотния алфа, и дори разговаря с мен? Smiley
Ако аз бях на мястото на момичето, точно, заради поведението на Андрюс, бих се почувствала superior (не се сещам за български еквивалент) в тази ситуация.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2019, 13:48:22 »

Да, може би заради славата на автора с какичките, или защото града е малък и избора ограничен, или пък защото тя наистина си го е харесала първоначално, е проявила някаква активност. Харесала снимка, писала, канила.
Добре... нищо лошо няма. Но той като се е (на)правил на мома и не е направил нищо, за да се (до)развият нещата, тя какво? Може би да му се помоли и после, когато той й каже Друга позната и дъра-бъра и тя да потъне в отчаяние? Надали. Да си помисли Уау, този е суперстрахотния алфа, и дори разговаря с мен? Smiley
Ако аз бях на мястото на момичето, точно, заради поведението на Андрюс, бих се почувствала superior (не се сещам за български еквивалент) в тази ситуация.
Вода от Слънцето ще докараш, ама няма да си признаеш, че грешиш.  Smiley

Цитат
Тъпа слива? Smiley Големи късметлийки ще са жените, имащи нещо общо с теб...
Знам
Активен
andrews77
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Март 13, 2019, 18:06:44 »

След малко промени и реален анализ на играта мацката е клоузната , когато имам време ще направя нова тема и ще разкажа  Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Март 13, 2019, 22:12:35 »

Браво. Ама ейсега колежката ще дойде да ти каже, че ти е пуснала от скука, щото понякога тя така прави. Не че те е харесала. Не и вярвай  Smiley
Активен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 386

Профил
« Отговор #13 -: Март 15, 2019, 04:24:05 »

Момичето ти пише първа, това само по себеси е твърде голям жест, но от тук ако я накараж да се чувства жалка за това че го е направила, както си постъпил, като не си и писал в деня в който е трябвало да се видите то тя ще иска да се защити или да ти го върне, както и се е случило.
До някаде хода и е и тест как ще реагираш при което ти си направил поредица от лоши ходове които основно са базирани на:
Държиш се с нея все едно е к*рва по начина по който се шегуваш сексуално на този етап
Опитваш се да се защитиш като извърташ нещата закачливо вместо да покажеш олегналсот, че знаеш кой си, какво искаш и си ок с това.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: