Tyxo.bg counter Служебни съобщения и предупреждения
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 04:40:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Служебни съобщения и предупреждения  (Прочетена 61972 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #30 -: Януари 15, 2013, 03:40:16 »

hepyy, Emporio, G-BaBu, Vavilon, Dimittrrovv - дублирани профили на Baby_951.

Профилите ще бъдат изтрити, ще остане само най-скоро регистрираният. Титлата се отнема в полза на държавата и народната власт.

Ще ме съсипете с тия регистрации...не по една и две, ами направо по шест... Внимавайте какво правите (нямам идея защо го правите), защото ще има санкции за всеки, който е регистрирал повече от един профил и особено, който ги използва паралелно. Ако сте си забравили паролата, хакнат ви е профилът, баба ви влиза от същия компютър и иска и тя да се регистрира, уведомявайте администрацията, за да нямаме неприятни случки в последствие.

Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #31 -: Януари 28, 2013, 10:25:05 »

Kejtarn - 24 часа за препрочитане и осмисляне на правилата
Спам, незачитане на останалите потребители, множество обидни постове и несъобразяване с модераторски забележки!
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 18, 2013, 20:26:56 »

Baby_951 permanent ban
Нов профил Dimittrrovv
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 21, 2013, 22:04:15 »

Моля Monolith и Kejtarn, които познаваме като по-избухливи и темпераментни, да се отнасят с повече уважение и толерантност към останалите! Вярвам, че ще ме разберат правилно. Това не е забележка или предупреждение. Само отбелязвам, че често се движат по ръба, а в този форум границите често са условни и някои по-провокативни изказвания се тълкуват по различен начин.

Това съобщение няма личностна насоченост, а се отнася и за всички останали. Цитирам двама, но те често са провокирани, така че вината не е само тяхна. Опитваме се да бъдем по-разкрепостени в политиката си на модериране. Вярвам, че всички искаме това да остане така, за това нека не се настъпваме под масата!
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 26, 2013, 14:03:02 »

Mixedmethods - 3 дни забрана

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=4986.0

Кой и защо банна Manowar?
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 935

Профил WWW
« Отговор #35 -: Февруари 26, 2013, 14:44:47 »

Кой и защо банна Manowar?

Изглежда е имало някакъв конфликт между IP адресите и заедно с Baby_951 е баннат и Менуар. Сега ще видя какво може да се направи  Wink
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 27, 2013, 14:28:22 »

Монолит - 3 дни забрана за влизане заради обиди и предизвикване на модератор и недопустими забележки към Администрацията на форума (а и защото изгаряше от любопитство да провери дали мога да банвам наистина или са ми се изпарили магическите сили)
Активен

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #37 -: Март 09, 2013, 20:14:04 »

Това е по-скоро лично, отколкото служебно съобщение, но не намерих по-подходящо място.
Искам да ви кажа, че ще ме виждате онлайн малко по-рядко, отколкото сте свикнали.
И преди се е случвало и знам, че ще сте "послушни" и няма да лазите по нервите на Приздрачна и Илиан. Не ми пълнете и кутията с лични съобщения, защото е малка вероятността да ви отговоря.
Не си мислете, че няма да влизам. Просто няма да си правя труда да чета всичко и да вземам отношение, освен ако не е наложително и няма кой друг да го направи.

Относно причините... ще бъда честен: Малко в повече ми идвате. Възрастни хора сте, интелигентни, с мнение и перспективен поглед към собственото си бъдеще и развитие. Чудесни сте и много съм свикнал с вас! Но когато ми се наложи да ви озаптявам като детска учителка се чувствам нелепо. Сигурен съм, че ме разбирате и ще уважите желанието ми за малко почивка.

Айде лека и ползотворен престой във форума! И не забравяйте да се забавлявате!

Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: Март 26, 2013, 02:45:11 »

Искам официално да съобщя, че няма бъг в системата и репутацията на Монолит беше вдигната с 20 точки, в следствие на оплакването му до Илиян. Това явно не е достатъчно по негово мнение и след тичане и при слеър, репутацията му и оттам е повишена с 20 точки.

Няма лошо, на доста хора се е случвало да им я свалят целенасочено, но мисля, че е добре тези неща да се знаят от потребителите, а не да се правят подмолно, така, както аз самата обявих в същата тази тема, че и на мен ми е дадена репутация, както и да се имат предвид в следващи спорове, за да избягваме аргументи от рода на "Не спори с мен, защото твоята репутация е по-малко от моята" или "Вие сте жалки с вашите репутации, само аз съм над нещата и не ми дреме". Явно все пак, макар и във виртуален форум, ни дреме повече, отколкото си признаваме.

Сигурна съм, че радетел за справедливост като Монолит ще оцени такава прозрачност във форума.

Както всеки може да види, аз изразявам позицията си, без да се боя от загуба на репутация, одобрение и внимание.

Тези оплаквания за репутация са тооолкова жалки...

За сравнение аз съм във форума от 3 години и имам 107 точки. И представи си - нито веднъж не съм се оплакал.

Това просто е откровена лъжа. Ти също си се оплаквал на администрацията заради системно сваляне на репутацията и също като на някои от нас ти е била вдигана изкуствено, така че да наричаш чуждите оплаквания жалки, е меко казано странно.
Единствената причина да напиша това е, не защото държа отново да влизам в спор, а защото не харесвам лъжи.

Не, priZdrachna - толкова типично е лице като теб, служещо си постоянно с лъжи и лицемерие да проектира собствените си недостатъци на мен, наричайки мен "лъжец".

Никога не съм се оплаквал от репутацията си, за разлика от теб, която се оплакваше постоянно и все още се оплакваш, въпреки че е 250. Кой е жалкият в случая?

Абсолютно никога не съм искал да ми повишат репутацията.

Още един фейл опит да отбиеш въпроса. btw ето малко храна за ума - как за всеки прост коментар вдигаш по 1-2 реп бе? Като този за чубрицата Smiley . Да не би да и се кефиш сам на себе си колко си готин и да си даваш? Айде по-полека, че почваш да биеш на очи, много вдигаш, за човек когото никой не харесва. Който смята, че това за чубрицата има каквато и да е стойност да си вдигне ръката...а аз ще се направя че не виждам вдигната ръка на Mонолит.

Хахаха... Пак захващаш мега тъпия въпрос за репутацията. Точно така, бъди жалък докрай. Smiley
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Април 01, 2013, 14:43:22 »

xj49xng9xru5jzrr - получава титла PuP Masterpiece за особени заслуги при развращаването на непълнолетни, популяризирането на телетъбис-културата в България и цялостен принос към форума.

Да му е честита, със здраве да си я носи и да почерпи! Smiley
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #40 -: Април 18, 2013, 06:10:47 »

Името на JReese, по негова молба е променено на Reese.
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #41 -: Април 26, 2013, 17:41:00 »

Kejtarn беше баннат за една седмица по негово желание.
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #42 -: Май 27, 2013, 20:52:11 »

Поради технически проблем формата за участие на сайта от 1-2 седмици не работи. Който е изпратил някакво запитване и не му е било отговорено, моля да ми пише на лична или на pickup-project@dir.bg. Освен това при регистрация потребителите не получават имейл за активация. Опитвам се да следя за нови потребители и да ги активирам ръчно, но понякога пропускам някого. Затова ако някой има проблем с регистрацията може да пише на имейл pickup-project@dir.bg
  Ще направим всичко възможно проблемите да бъдат отстранени бързо.  Wink
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Юни 29, 2013, 13:36:47 »

woman - първо предупреждение преди ban заради обидни квалификации към потрбител
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: Юли 02, 2013, 21:19:39 »

Не обичам да се повтарям...

woman - 7-дневен бан и последно предупреждение поради твърде мило поведение към потребителите и изключителен принос към съдържанието на форума
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Изпечатай  

Отиди на: