Tyxo.bg counter Криво ми е заради приятелката ми, как да се разсея
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2019, 20:19:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Криво ми е заради приятелката ми, как да се разсея  (Прочетена 3657 пъти)
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 519

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2019, 12:59:17 »

Не за първи път коментираме подобни отношения. Тук съм съгласен с Дълбокия ъндърграунд, че някъде нещата са само на хартия - има семейства с доста закостеняло мислене и държащи си на своето, но има и доста широко скроени-хора с големи бизнеси, образовани, отворени към света и т.н.. Аз лично познавам точно две туркини, едната от които даже ми е била колежка, които се омъжиха за българи, приеха техните български фамилии и никакви проблеми са нямали. Децата им и те с български имена - не западно европейски, както коментирахме в една друга тема, поради това, че никой от дъртите родители не дава заден. Въпросът е на какви хора ще попаднеш, а не с лека ръка да се отрече и да се каже - този бил такъв, другият онакъв и т.н. Сега не знам при конкретния случай родителите на момичето какви са-някакви закостеленяци или пък по-отворени хора, но тези неща не следва да се абсолютизират. Всеки случай си е индивидуален, колкото и да се насажда обратното, което дори да е процентно повече в такива случаи. От къде са родом хората, какви са, що са.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 513

Профил WWW
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2019, 13:03:19 »

Човек, колко поста ще трябва да пишем да разбереш истината. Няма връщане назад, това е положението. Жените не прощават! И не защото са гадни и нещо от сорта а защото така ги е устроила природата.
При мъжете нещата стоят по същия начин. Ние сме привлечени от красивите жени. И избягваме грозните. Защо? Защото сме гадни и искаме да ги караме да се чувстват зле? Не. Така ни е програмирала природата.
Всяка жена иска силен мъж до себе си защото това е жизнено важно за нея. Ти си показал слабост с тези цветя, подаръци, молби и това няма да бъде простено и забравено. Загубил си уважението ѝ и никога няма да можеш да промениш мнението ѝ какво и да правиш.
Е, има някакъв шанс след хиляди молби тя да каже, окей "прощавам ти" но от там нататък всичко ще се обърне на 180 градуса. Тя ще прави какво си поиска, ще те върти на малки си пръст и ще се подиграва с теб. А ти ще трябва да търпиш всичко това защото ти е било "простено". Това ли искаш?
Разбирам те, че много я харесваш и искаш да си с нея, но бъди мъж. Уважавай себе си!

П.С.  @Baby_951 стига си му вкарвал разни глупости в главата.

Действието е по добро от бездействието . Той е объркан и се чуди и се мае . Какво и да избере от майте посочени варианти освен първият вариант . Шансовете са малки да се оправят но има надежда . Ако не стане поне това объркване няма да го има и да страда . Защото е опитал до край и няма да се чуди и мае след време ако бях направил онова можеше да си е върна  . Така че най-малко ще си изчисти съвестта и съзнанието пред себе си и ще е преодолее по-бързо малко болезнено но по-бързо  . Може да се опари но практиката е сурова . Какво ако ти беше на негово място и не знаеше за играта нещата около нея . Кво щеше да правиш с чувствата си и емоциите който изпитваш към мацката . Затова му дадох варианти който да пробва ако стане стане ако не поне е изчерпал всичко с мацката напълно и по лесно ще е забрави . Не му го говоря за лошо ! А за напред ще си е научил урока че на мацка доверие да няма особено когато е развей прах . И аз съм на твоето мнение почти но по- добре житейски урок отколкото пряк съвет и да го забрави и не разбере понеже съм бил в няколко ситуации като неговата и на мен ми говориха но като се опарих се осъзнах  не точно с туркиня но почти нещата са същите .  Smiley
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2019, 13:34:51 »

Нека не задълбаваме върху религии и етноси. Всеки може да вярва в и доколкото го усеща сам за себе си. Аз например съм атеист по убеждения и християнин на хартия. Навсякъде има качествени и некачествени хора.

Нямаше как да не обясня за различните ни религии тъй като това очертава голяма част от ситуацията, но в отношенията помежду ни това никога не е било проблем. Поне между нас. Разбирам и че не живеем под похлупак отделени от външният свят.

Повечето мнения са, че е най - добре да се откажа или още по-лошо ако се съберем ще стане още по-зле. И може и да е така. Гласът на разума определено крещи, че това е доста забатачена ситуация. Но все пак това е и човек с когото по един или друг начин, добър или лош, близо или далеч сме били заедно почети четири години. Познаваме се, споделяли сме мечти и планове.

Мисля си, че просто не действах достатъчно активно през това време. Тя много се страхува от родителите си, аз също не исках да влизам в конфликти и така свикнахме с едно поведение и то продължи прекалено дълго. Много е възможно ако бяхме действали веднага отново да сме стигнали дотук и нещата да приключат доста по рано. Обаче си мисля, че ако живеехме заедно и т.н вече щеше да е друго и при предстоящите конфликти щяхме да действаме като екип. Естествено я питах ако го бях направил дали щеше да е различно и тя каза "Не, просто щяхме да имаме повече проблеми". Това което ми тежи е че бяхме говорили всичко това да се случи тази зима след Нова година. Разбирам ако сме нямали планове, ако бяхме казали никога няма да има нещо по сериозно караме докато може и .т.н. но не разбирам, защо когато уж нещата се оправяха стигнахме дотук.

Както и да е лирическо отклонение. Това което искам да кажа, е че разглеждам ситуацията като мъж изпуснал контрола на връзката си с една жена. Не като невъзможната любов на християнин и мюсюлманка през предрасъдъците на времето. И тъй като видях, че с поведението ми не се получава се обърнах за съвет как мога да оправя нещата. Е да външните фактори са далеч от това да са идеални.

@BattleMage прав си. В момента нямам опция с 2-3 жени. Не съм и търсил за сега. През последните години, може да съм старомоден, но като цял съм бил отдаден на тези отношения. И да определно съм показвал, че може да е спокойна с мен, че при проблем ще потърся аз пръв, ще направя компромис и т.н. Осъзнавам, че е трябвало да се държа по различно. И гледам да се поуча от това. Е, ако мога и да го оправя...
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2019, 13:49:56 »

@Baby_951 благодаря ти за съветите. Всъщност на всички за честните и реални мнения. Всеки поглед отгоре на безпристрастен човек също е полезен. Още повече, че аз гледам отвътре и то емоционално.

Честно да ви кажа, може би всичко крещи натам но не съм готов да се откажа от нея. Сам за себе си. Или поне все още не съм. Много е възможно да нямам и избор и така или иначе да се примиря със ситуацията и да си извадя поуките и опита. Но все още има някакво усещане за възможност и ако щете желание да се опитам. Гадното е, че се изчерпах. Нито идва да я търся, нито да ходя при нея, нито имам възможност да покажа някакво друго отношение тъй като няма обратна връзка от нейна страна. Разчитам на някакви чувства, които все пак си мисля, че не си отиват за два месеца след четири години.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1191

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2019, 16:19:14 »

А ве пич, ти не мойш ли да схванеш, че една жена когато яко е хлътнала по тебе никога ням ти каже "за нас това е едно и също". Кои са те, и кой си ти. Религията ще си смети, майки, бащи и братя ще отебе. Лайна да поискаш, ще яде. Готова е да тръгне срещу целия свят, само и само да е с тебе.
И това не е до характер. А шибано персонално отношение.
И да поясня - всичко щеше да е разбираемо, и да го напъхаме под определението "нормално", ако ся се сваляте. Запознали сте се вчера. Щях да ти кажа, направи това и това, и има шанс.
Това е 4 годишна връзка пич. Не сте се запознали вчера. Чукали сте се безброй пъти. Разделяли сте се, и сте се сабирали. Познавате се до болка. И оценката в отношенията е направена много отавна, и затвърдена от 4 шибани години.
Тя отдавна си е направила тая оценка. И сега, съответно тоя избор.
Единственото ти правилно решение е да си обереш клушите - един мъж, трябва да знае кога. На това ще се дължи горното, за което споменах. Ти отдавна си пропуснал тоя момент.

Причините да се разделите са съвкупни. Това, че не си търсил инвестиции в отношенията от нейна страна е едната. Тя пък е съпроводена, от части от растоянието, и силно разредените виждания. (не, че не може да се компенсира, някое).

В тоя вид - това са едни токсични отношения. За кое си бил щастлив. Да си сляп. И дето имаше един лаф "като ебат жена ти, да се прайш, че гледаш в страни".
Аре стига - ебал съм ти и псевдо-щастието.
Да се съберете, за да чакаш пак да и скимне да се разделите, щото е хукнала тоя път с някой будист. Там е видяла бога.
Или да чакаш да те избръмчи, с който и падне, и да те прави благороден елен. Ама ти ще си ок, стига да не знаеш.
Къв е тоя булшит.

Само вметка. Нямам точен спомен, къде и кога го беше писал. Ама беше споменал един, на пръв поглед незначителен момент. Който на мен пък ми говори.
Малко преди или повреме на раздялата, че ти вдигнала скандал с "няма смисъл, ти нищо не правиш, няма да те представя на родителите си...".
Та на мен кво ми говори. Че вероятно, вече те е избръмчала. И си е намерила новия. Причината за раздялата е това. Причината за скандала също.
За теб е поредния скандал. Но когато започнеш да получаваш странни скандали и упреци от жена. И абсурдни обвинения. От мене запомни - не са истински. Някой клати жена ти.
Това е израз на чувство за вина. За това се поднася в нападателен режим, и упрек към тебе. За да защити нейната съвест, и да управдае действията. И понеже уважението към тебе е ниско, е лесен начин.
Другата причина е да те отбъснат с това. Разчита, че като изтъкне тея причини, ще скрие истинските. (принципа нападението - най-добрата защита).
И така ще даде повод на раздялата, с по-малко емоционали щети. Щото е сложно да ти каже "чукам се с друг". Може да и усложниш живота, и да я тормозиш.
В последствие, ти го представя, все едно сега се е случило. След раздялата. Друго е.
Та, ако намираш тоя момент и обвиненията и за странен емоционален изблик (поне аз така го разбрах от историята ти), най-вероятно, това е причината.

Моят съвет е - дистанцирай се, бягай с 200. И впрегни всички сили да я преодолееш.
Никви търсения, никва комуникация. Блок и дел на всякъде. За работата се опитай да си уредиш, да нямаш комуникация с нея. Ако трябва смени длъжността. Или други колеги да работят с нея.
Така ще ти е много трудно, от това което чета.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2019, 16:39:25 »

Lime прочети последния коментар на бтв, ама 15 пъти го прочети, прочети и моя...и с 2000 км в сек бягай от такава връзка и жена. А такива разсъждения на бацета, ъндерграунди и т.н., само в холивудските филми ги има, как еди коя си много "готина" еди каква си, се е хванала с еди кой си и заживяли щастливо и безгрижно до края на живота им.  Моля ви, "западното" и "модерно" мислене си го пазете за вас. От такива разсъждения, се вижда до къде доведоха страната и народа ни...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
aspirin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2019, 16:44:17 »

Пич, колкото и да те боли и да си я дигнал на пиедестал като "единствената" - ами не е и има безброй жени.
Проблема ти е в момента че сам се навиваш, какво бижу си изпуснал - а тя се ебава с теб вече 4 години. Ако е искала да сте заедно, вече щеше да сте заедно - как така 4 години връзка от разстояние - ползвала си те е за фък-боди и може би провайдер на почивчици/екскурзийки и т.н, като не се знае още колко такива е имала (които също да крие от мама-тати и теб).
Излизай, поработи върху няколко нови жени и след 3-тата изчукана ела да прочетеш отново тирадите за ЕДИНСТВЕНАТА.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1897

Профил WWW
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2019, 17:14:02 »

Решението е да не я търсиш, да не се чувате изобщо. Ако те потърси, трябва да си дистанциран и да свалиш гарда само ако те моли да се съберете. Друг начин няма. И в това време трябва да ебеш други пички.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 513

Профил WWW
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2019, 18:01:08 »

Младеж наистина прочети мнението на бтв и то два пъти  . Свалям му шапка за ясния отговор и анализ . Моята цел беше да ти дам кураж да се пробваш още веднъж и да се опариш здраво и да разбереш че отношенията ви са доста под нулата . Може и да не ти е  изневерявала по времето което сте били заедно но със сигурност не е  била сериозна към теб . Крайната ти цел с мацката е да изгориш всички мостове към нея не само да те отреже брутално както аз ти давах съвет а да изтриеш от живота си . И да върнеш фокуса си  върху теб . Започни да тренираш да четеш някой курс някоя мадама смени работата ако не те кефи . Развивай се напред и бъди щастлив успешен ! Успех  Smiley

ПП: BTW : Братле имаш реп от мен ! Smiley
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 25, 2019, 20:37:45 »

Не само мненията на btw, които наистина са изкючително качествени но и цялата тема прочетох два пъти. Благодаря на всички за коментарите - навсякъде има нещо полезно или поне изложено честно мнение.

Въпреки всичко написано аз наиситина не мога да кажа лоша дума за момичето. Смятам, че е много стойностен човек който наистина си заслужава.И да, мамка му обичам я!

Това обаче не променя действителността. Явно нямам полезен ход в момента. Остава да си определя реалистичен срок в който да очаквам нещо да се случи защото сега с чиста съвест си казвам, че не съм готов да се откажа от нея, да я пусна така да се каже. Разбира се без да лежа и да се самосъжалявам. И след това ако няма развитие както казвате да продължа напред! Казват, че тези неща обикновенно ни учат на нещо.Дано и аз си извадя правилните полуки.

Евала на всички! Големи сте!
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Март 16, 2019, 18:02:10 »

Пичове! Преди околко 3 седмици дискутирахме моята ситуация. Честно да ви кажа, оттогава насам се пробвах още два три пъти да си поговорим с момичето. Ефект няма. Нямаше и нещо скандали обаче. Няколко вяли разговора "Как си ?" "Какво правиш ?". Един по дълъг ( близо час ) в който уж говорихме за нас малко с метафори, малко с разкази ако щетете, уж добре уж говорим за "нас" т.е има "нас" и накрая пак "Ама нали знаеш, че имам друга връзка", "Ама нали знаеш, че не трябва да ми се обаждаш" и някакви такива. Имаше малко странни дествия от нейна страна. Качих си синмка в Instagram. Съвсем обикновенна снимка...и тя ме блокира. Даже не разбрах защо. Какво и да е...

Обаждам ѝ се миналият понеделник. Дали защото предният ден беше Сирни заговзни (Прошка). Дали защото после установих, че тогава се навършват 40 дни откакво ми каза, че се е появил друг човек. Мамка му има си нещо езотерично наистина на 40тият ден от дадено негативно събитие. Дали защото обядвах с един колега дето още страда за момиче изоставило го преди 10 години. Не знам обаче реших, че не може повече така. Аз да страдам, тя да страда ( или поне да ѝ докарвам негативни емоции) и накрая от нещо хубаво да остане гонене, молене, нерви, измолени разговори, напрежение и т.н. Казах ѝ че няма да я търся повече, поисках и дадох прошка и толкова. Оттогава не сме се чували. Предполагам повечето от вас не биха го направили така, но за мен това беше правинлният начин. Не искам да ми остане някакво тягостно чуство или вътрешен конфликт. Уж съм го решил окончателно, макар че е бая чупливо в момента.

Сега съм оставил развоя на нещата в ръцете  на Вселената, Съдбата, пресветия Зелен марсиански дракон или както искате му кажете.

Оставил съм ги ама макар, че се чуствам доста по спокоен и напрежението спада си имам едно тягостно чуство. Едно такова никакво, както се казва. Или ако мога да цитирам един приятел "Еба ти мъкат безкрайна".

Та в тази връзка започнах да се опитвам да си запълня времето. Изкарах уоркшопа по пик ап при Илиян. Започнах да чета още повече книги, започнах онлайн курс по Испански. Пътувам когато мога. Излизам и с приятели.Чета форума. Обаче сутрините и особено уикендите майката ми ебават значи. Вглабявам се в мисли. Това що не направих, можех ли да променя нещо, ами ако беше така, ами ако беше станало иначе...

Така де, след най - дългото въведение в историята ( или изливане на душа както искате му кажете ) се чудех вие какво правите в таква ситуация ? Предполагам на всички ви е било криво заради жена ( а може и заради нещо друго де - работа, семейства, билет от лотарията ). Как се разсейвате от черни мисли ? Какво НАИСТИНА ви помогна ?
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1568

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #26 -: Март 16, 2019, 18:48:42 »

мдам... без да искам да ти бъркам в раните - типичната история на афц мъж.

Нека темата ти е поука за всеки, който не се постарае да стане добър с жените. В днешно време красивите жени имат толкова много ежедневни натегачи. Ако ти е гадже и не усеща, че и ти имаш опции и си желан, и че може да те загуби - рано, или късно рангът ти се срутва под нейния, а от там, до това да те смени е само въпрос на малко време.

Другият вариант е да стане дебела и грозна и да си се кътка при теб - 'щото качествени опции йок, не 'щото ти се кефи.

п.с. виж се колко си обсебен. Броиш дните, следиш я, следиш всяка нейна дума и действие спрямо теб... следиш какъв празник било и броиш колко дни минали, откакто незнам си какво... броиш колко мин. говорила с теб по телефона - wtf... Подобни истории ми напомнят колко трябва да съм благодарен, че открих пикапа и промених себе си, като тийнейджър и аз бях драматичен и влюбчив като теб Wink

Изкарал си уъркшопа и питаш какво да правиш... wtf???
Активен

I'm a very special kind of monster
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Март 16, 2019, 19:39:40 »

Явно по природа сме такива, как го каза - драматични и влюбчиви. И това сигурно продължава докато нещо не те пречупи и решиш да го промениш. Аз си мисля, че в общият случай е жена. Или неуспехи с жените.

Самата идея на пик апа няма нищо общо с историята и поведението ми най-вероятно. Идеологията да не си реактивен, да си доминантен, да не се поддаваш на провокации и т.н и т.н поне в момента на съм аз човека дето да говори за това.

Обаче замисих се какво става когато играят чуства ? Ето на теория прочетох, осъзнах, премислих много и за поведение и за отношенията в една връзка обаче като чуствата говорят друго! Как ги обработваме ? Т.е как ги игнорираме, ако щете...Как не си реактивен когато ти пука за другия човек, наранява те поведението му, обичаш го ...

Аз разбирам, че има и други стойностни жени. Сигурно и по добри. Че трябва да имаш избор и т.н. Уоркошопа помогна за тези неща. Обаче как казваш "почвам следващата" като мислите ти са другаде ?
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #28 -: Март 16, 2019, 20:01:59 »

Ами няма как. Реално имаш два варианта:
1. Да си оперирано от емоции, соципопатско дърво.
2. Да си го изживееш и с времето отминава. Естествено, колкото повече жени имаш в живота си, толкова по-бързо/лесно ще ти мине.

Бате ти слейър му е лесно сега да говори, понеже гледа на подобни истории като на лапешки (е...те са си такива де). Той си ги е изживял и вече му е се тая. Аз не познавам нито един по-голям, дето да не мисли като него, независимо дали е чувал за пикъп или не.
Кво правиш, ако по някаква причина останеш без работа? Ами отиваш и си търсиш друга. Като гледам, и с жените това е решението.
Като си надървен и няма някоя за секс какво правиш? Палиш няколко ароматни свещи, гасиш лампите, отваряш 20 таба с trans midget порно и лъскаш, докато не се претъркаш. Същото и с това, вземаш 1 бутилка водка, правиш се куче, пускаш някакви романтични песнички, удряш му един рев, да си го изкараш от системата, и на следващия ден ставаш с по-бодра глава. После го повтаряш всяка вечер, в продължение на 2 години, и си пушка. Embarrassed

Пък ако искаш по-логична рационализация, замисли се. Тя сега те е зарязала заради някакъв друг (това е станало, нали? че не съм чел цялата тема), мислиш ли, че до някоя друга година няма пак да го направи? Или викаш, готов си да живееш с тази мисъл ден и нощ? Сигурен съм, че ако трябва да си честен, логичен и рационален със себе си, ти самият даже не би искал да си с нея вече. Знаеш го.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1191

Профил
« Отговор #29 -: Март 16, 2019, 21:05:57 »

Много лесно. Намираш си някаква смислена работа. Или не особенно смислена. Работа, хоби, или нещо дето трябва да свършиш. И се занимаваш с други путки (всъщност, това е същото като предното). Пак ще мислиш, ама няма да ти остава толкова време. Отделно, мислите ти се заемат отновите неща.
Също избягваш да мислиш, кво е можело, неможело, колко дни, секунди и стотни от еди кое си събитие. Ето така. Много е лесно. Но се иска да положиш малко усилия. А не да си безгъбначен роб на емоциите си, щото нищо не се изисква от тебе.
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: