Tyxo.bg counter Криво ми е заради приятелката ми, как да се разсея
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 26, 2019, 11:23:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Излезте от историята, която ви дърпа назад. Стъпете в новата история, която искате да създадете." Опра Уинфри

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през март 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Криво ми е заради приятелката ми, как да се разсея  (Прочетена 2973 пъти)
lime
PuP Форум Новак
*

Активен Активен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #30 -: Март 17, 2019, 00:18:48 »

@rekojeht, хареса ми аналогията ти с работата. Нещо такова ще да е решението. Продължаваш да плуваш за да не потънеш, търсиш друга работа за да имаш норамлен живот. Търсиш и друга жена ако искаш връзка. Това с водката ми го разправяше и един приятел - вика като си в депресия се напиваш. Хем вечерта не мислиш, хем на другият ден те боли глава и пак не мислиш. И си е някакво начало.

Колкото до
Цитат
Тя сега те е зарязала заради някакъв друг (това е станало, нали? че не съм чел цялата тема), мислиш ли, че до някоя друга година няма пак да го направи?
Всъщност "другият" уж се появи в последствие. Околко месец след като поиска да се разделим. Ако ти е интересно може да прегледаш темата. Има намесени религия, приятели, родители, криене, различни градове. Общо взето само слон нямам за да пробия в Боливууд.

@btw и тук си доста права. И мамка му гледа да ги правя тези неща. Направил съм и каквото зависи от мен. Нямаме връзки в социалните мрежи, махнал съм всички снимки. Преименувал съм телефонният номер ( не мога да го изтрия все пак сме колеги в работата и гледам да съм професионалист). И пак си вървят разни тъпи мисли. Гледам да си намеря нещо да правя тогава. Е не винаги ми се получава де. Естествено не очаквам, че от днес за утре всичко ще се оправи.

Затова и насочих темата в друга посока. Преди беше как да я върна. Сега е по скоро как да го преодолеем. По нататък може и за други жени пак да ви търся за помощ как да ги спечелим. Цялата драма май е че някъде не чак толкова надълбоко между сърцето и диафрагмата още си се надявам да се оправят нещата. Направо се виждам как ми се обажда и паля колата и тръгвам. Е това като се преодолее вече мисля, че съвсем друг вид ще придбият нещата. На логическо ниво разбирам, че явно не е правилният човек за мен но ходи го обяснявай на сърцето. Еба си силните чувства, еба си чудото!

Накрая ще трябва в това гонене между мозъка и сърцето да го отнесе черният дроб...

Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1465

Профил
« Отговор #31 -: Март 17, 2019, 13:27:35 »

Човек, като мине време ще седиш и ще се радваш, че си се отървал леко. То ако за някакво гадже, дето уговорката ви е, че ще се плющите ексклузивно, има толкова проблеми, замисли се за вбъдеще какво мазало ще става. Не ти трябват такива неща.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3740

Профил
« Отговор #32 -: Март 18, 2019, 06:36:55 »

Бате ти слейър му е лесно сега да говори, понеже гледа на подобни истории като на лапешки (е...те са си такива де). Той си ги е изживял и вече му е се тая. Аз не познавам нито един по-голям, дето да не мисли като него, независимо дали е чувал за пикъп или не.
Това не е до години. Базира се на опита и най-вече на това колко опции с други жени имаш в момента.
Аз например съм по-голям и от Слейъра, но въпреки това ми се случва отвреме-навреме и аз да се чувствам както автора на темата. Не съм я чел цялата де, ама доколкото разбирам си е изгубил акъла по една определена мацка и се чуди как точно нея да свали, вместо как да стане по-добър с жените като цяло.
Иначе на логическо ниво знам много добре какво трябва да прави и да не прави човек, но на емоционално ниво не винаги успяваш да се контролираш. Когато не си ебал дълго време нещо ново, и се появи на хоризонта нещо, което те омае, почва да те хваща онеитис-а. Нормално, човешко е - не сме роботи все пак.
Аз обаче мога да стъпя на опита си: когато (не ако, а когато!) попадна в такава ситуация знам, че това ми се е случвало много пъти в миналото и знам, че ще ми мине, особено ако се стегна и прасна по-бързо нещо ново. Така че биг дийл - изживяваш си емоциите и продължаваш напред.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 99

Профил
« Отговор #33 -: Март 18, 2019, 07:26:29 »

Добре де, авторе, изкарал си уъркшопа, не започна ли да излизаш и да разцъкваш?
Иначе в ситуации като твоята всеки е бил, аз също - и така открих пикапа - така че - радвай се Smiley Най-добрият съвет си остава да се занимаваш с други. А заковеш ли някоя нова - бившата ще разбере по незнайни за мен начини (много пъти става така) и има вероятност да те потърси (не че това ми е идеята, но знам че го искаш).
Активен
lime
PuP Форум Новак
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #34 -: Март 18, 2019, 13:46:39 »

Цитат
Добре де, авторе, изкарал си уъркшопа, не започна ли да излизаш и да разцъкваш?

Не съм. Нали за да го правиш трябва да ти е готино. Да имаш настроение, да искаш да стане нещо с мацките които отваряш или най-малкото да се забавляваш. На мен за сега мислите са ми другаде. Малко като затворен кръг стана - за да се оправиш сваляй мацки, за да свалям мацки искам да съм в кондиция.

Цитат
Аз обаче мога да стъпя на опита си: когато (не ако, а когато!) попадна в такава ситуация знам, че това ми се е случвало много пъти в миналото и знам, че ще ми мине, особено ако се стегна и прасна по-бързо нещо ново. Така че биг дийл - изживяваш си емоциите и продължаваш напред.

Цитат
Най-добрият съвет си остава да се занимаваш с други.

Но да....Нещо такова най-вероятно е решението. Аз още се приемам в етапа с изживяване на емоциите.Явно всеки го преодолява за различно време. Не знам от какво зависи - опит, избор, зодия, темперамент, упоритост, воля. Аз още се лутам между идеята, че не съм с даден човек - мисълта как да се върне - мисълта че не е правилната - мисълта какво стана за да се стигне до тук - мисълта, че е за добро - мисълта, че нам си какво можело да стане ама не... Нещо много ги анализирам и задълбавам нещата.Както и да е. Гледам да изляза от гадния облак. След време ако си чета темата може и да ми идва да се ударя с правата лопата. Ама в момента това са ми емоциите...

Гадното е че времето си минава и то тягосно. Повече от два месеца гонене и опити да спася нещо си. И вече 10тина дни в които се опитвам да се самоубедя, че вече няма да се занимавам с тази връзка. Интересно ми е при вас колко време е отнемал най - много такъв етап ? След колко време след дълга връзка се отърсихте от "онова" чувство ?

Цитат
и има вероятност да те потърси (не че това ми е идеята, но знам че го искаш).

Да ти кажа не съм много убеден какво искам. Криво ми е без нея и много ми липсва. Знам обаче и че трудно ще
бъде както преди. Неща като доверие, да можеш да разчиташ на другият човек, мисълта че може да се случи пак и т.н. Абе вече не е същият човек поне спрямо мен. И отношенията не са същите.

Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 510

Профил
« Отговор #35 -: Март 18, 2019, 14:25:03 »

Явно ще трябва да си набиваш постоянно в главата, че добре е станало и тази жена не е за теб.....че не я обичаш, а си въобразяваш, както и, че тя не те иска вече. Ако сам започнеш да си вярваш в тези изводи и да се убеждаваш, че е така, по-бързо ще отмине. Като тръгне да ти идва мисъл за нея-вадиш я веднага от главата, псуваш, оплюваш и си казваш, че ще имаш много по-добри оферти и трябва да се действа.
Не знам на уъркшопа, дали освен нещата касаещи свалянето на мацки, не ти е говорено и по въпроса, че специална няма и това е само в твоята глава.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 261

Профил
« Отговор #36 -: Март 18, 2019, 23:42:24 »

Малее човек, още ли е дъвчиш тази тема? Това верно тежко състояние, броиш дни, минути, кой какво казал, кога се обадил. Изпитвал съм го, за това знам. Това е болна работа. Когато бях в гимназията, в 10 клас си хванах първото сериозно гадже. Една отракана мацка, която излизаше с "батковци", и по- скоро тя си ме хване, не аз нея. Порадва ми се 1 месец, и ме заряза брутално заради друг "батко". Тогава страдах наистина много, като теб, даже и сълзи пуснах. Както казва Слейър по- горе, типично афц поведение. Сега съм на 32 години, и като се сещам за това ми става смешно, но тогава тъжах доста. Е за тази жена, съм казал, че никога няма да кажа нещо лошо до края на живота ми, защото заради нея си промених тотално мирогледа за свалките, жените и т.н. Тогава не знаех, въобще какво е пикап и въобще какво представлява играта. Просто започна да ми идва натурално всичко, и да се уча от грешките. След години се засекохме на едно море с нея, още си беше секси и готина. Беше с приятелки, изненадващо за мен, без някакъв тъпкач. Още първата вечер се напихме и я спуках, след това цяла седмица не се оставихме...След морето си разменихме телефоните, като сигурно очакваше, че ще я търся като преди. Едно телефонче не съм й се обадил. Тя за всеки празник ми праща съобщения, пиши ми по социалните мрежи, и до ден днешен иска да се видим и да излезнем да пийнем по нещо. Това сигурно е девойката, която е видяла най- много сийнове. Та разказах ти го това, за да видиш колко преходно и изменчиво е всичко. Едно на ръка, че не ме кефи заради произхода й, друго на ръка, че си играе с теб, и ти най- глупаво се връзваш, и ставаш още по- жалък като й звъниш и се обесняваш.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 496

Профил WWW
« Отговор #37 -: Март 19, 2019, 10:52:29 »

Хайде и аз да разкажа да ти покажа какво е . В един слънчев ден един приятел скъса с приятелката си те ходеха някъде месец но не се получиха нещата . Аз бях е харесал бях 10 клас и отидох до моя авер и му викам . Кво става ще се пробваш ли с мацката още той не история е вече . Супер пробвах се аз станаха нещата ебахме се  един път . Скарахме се няколко пъти и се разделихме тя замина навънка и поддържахме връзка . Върна се тук след три месеца а аз и бях приготвил романтични неща свещи работи все хубаво и скъпо даже и гледка абе беше топа ! Забирам е на третия ден след като се е прибрала и е завеждам на онова място с всичките изгъзици . Отидохме почна едно натискане . Тя почна да реве ... Викам и какво ти е ?  Няма да ти кажа тва онова и вика спах с друг . Теглих и майните ... Грабнах си пиячката и слизам  по един баир с вино в ръка разкопчан панталон и си псувам и рева . Тя реве и ме гони за един час изпих  виното и отидох да си взема нова бутилка уйски и там изпуках бутилката . И не можех да хода от гняв... Ставам на другия ден и отивам на драскало лом ...Гледам е хваната за рака с тоя моя уж приятел . Значи викам с него си се ебала . И звъннах казах и приятен живот и до там . От там на сетне просто нещата за мен са различни жените са  просто инструмент и хванах едно момиче много добра душа беше счупих и лагерите и е зарязах държах се като пълен дебил . И след време осъзнах че чак толкова зле не трябва да се държа и съжалих  . Та запомни го от мен една путка иска ли да те смени сменя те  заради някоя тъпотия после съжалява почти в 80 % от случаите при мен се върна главната героиня да ми се извинява и да иска да е бода и да е с мен и такива неща и търсеше утеха дори от моя добър приятел . Но аз е на ебах един път и се уговорихме да пием кафе и тя ме чакаше нашата накрая минах покрай нея с една 8-мица и ме гледа  като луда после ми пише ти си боклук праща ми снимки с моя приятел и вика това е човека за мен ти не . Посмях се и казах щастлив живот !  Grin Сега ми е още смешно но тогава не ми беше и аз съм изживявал такива неща не е страшно върни фокуса върху себе си . Почни да излизаш повече да пиеш и купонясваш боцни една две почни да тренираш хобита фокуса ти  да е върху теб и твоето развитие . Вземи нови дрехи смени дизайна малко прически работи . Абе братле колкото повече е мислиш тая работа ще се спичаш и повече ще е караш на едно място . Няма етапи фази иска дисциплина и воля . Взимаш си поуките сменяш кожата като змиите и напред . Успех Smiley
Активен
lime
PuP Форум Новак
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #38 -: Март 19, 2019, 20:26:34 »

Интересни истории по гадни поводи. Явно всички си имаме по някоя и друга таква случка в ръкава.

Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 99

Профил
« Отговор #39 -: Март 19, 2019, 21:32:31 »

Интересни истории по гадни поводи. Явно всички си имаме по някоя и друга таква случка в ръкава.

Абсолютно. Ако искате може да направим отделна тема - ще е забавно да разкажем от дистанцията на времето за "Единствената".
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #40 -: Март 19, 2019, 21:50:13 »

Добра идея ! И на мен ще ми интересно да споделя още спомени :Д
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1860

Профил WWW
« Отговор #41 -: Март 20, 2019, 13:06:18 »

Моята история с така наречената Единствена беше голяма драма и е описана някъде в този раздел. Даже има две три теми, яко драма беше. В интерес на истината в момента съм женен за Единствената, друга разбира се спрямо първата, но я възприемам по друг начин - единствена защото сме заедно в добро и лошо, но без да правим драми, не искам да я вържа на всяка цена - ако не й харесва с мен или на мен с нея. Така че има един тип здравословни единствени, но трябва доста да се внимава при тези връзки, да не се залита, задушава и да не се драматизира.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #42 -: Март 20, 2019, 18:08:28 »

Колегата по горе хубава идея даде за нова тема на тема единствената . Какво ще кажете ?
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: