Tyxo.bg counter Казус с мацка онлайн, иска снимки ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 20, 2019, 02:04:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Казус с мацка онлайн, иска снимки ?  (Прочетена 1663 пъти)
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« -: Март 17, 2019, 22:31:17 »

От около 2-3 седмици се записах с едно много стабилно 20 годишно пиче във фейсбук. В началото я разиграх по типичната схема - тайминг, къси отговори. И на ташак й викам "я дай някоя друга снимка да съм сигурен, че не си фейк". И от там бъзици, лафчета и ми вика "нали няма да я показваш на никой ?!" Викам - не. И тая директно ми прати снимка по прашки.

И после ми поиска моя, някаква по-пикантна. Отказах й и казах, че каквото имам да й показвам ще е на живо. Пробвах я за номер "не можела да говори сега". И си настояваше за снимка. Накрая си викам дай да проверим дали това е проблема. И й пратих една гол до кръста. Прати ми емотиконка с влюбени очички и вика, че искала още. Отказах й. Тя ми прати още някаква по потниче с фокус върху циците(да й изглеждат големи) и пак настояваше да продължим с играта снимка за снимка. Като естествено ми отказваше на опитите да я баунсна за разговор или излизане.

По принцип съм последния човек дето ще си праща голи снимки по месинджъра. Накрая ми писна и измислих нещо хитро. Викам й искаш ли нещо по-специално от снимка ? И пуснах на компа някаква как имитира оргазъм в ютуб, а аз отстрани пригласям. И го записах това на гласово. Викам й това е клип, получаваш само звука да си помечтаеш малко Wink

И тая като почна. Искала клипа. На всяка цена, щяла да ми праща и тя много интересни неща. Естествено й отказах, то няма никакъв клип. И се запъна яко. Почна едвам да ми отговаря. Пробвам да пренасоча разговора към сексуална тематика и директно ми чупи рапорта с "ще пращаш ли". Мацката е доста стабилна, ама не искам да си оставаме на ниво секс-чатчета, нито пък имам намерение да си снимам члена за фейсбук. Идеи как да я играя тази и как да я изкарам на среща ?
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #1 -: Март 18, 2019, 00:24:40 »

Е обикновено можеш да прецениш дали профила е фейк или не е. Като погледнеш от кога, е какво се поства и т.н. Явно смяташ, че е истинска.
Не мога да кажа как да поцедираш. Аз бих го играл според момента, така че се тая. От личен опит, пращал съм и клип как се празня, и накрая съм ебал, така че......де да знам.
Това с дето е заета все да говори е малко съмнително. Аз бих я натиснал, със съмнения, че е фейк, докато не докаже обратното. Иначе снимки по прашки може да ти праща с години наред. То и аз имам колекции от фб "звезди" и снимките им. Ако искам утре мога да си направя профил на някоя и да го напълня с 20 снимки на дадената пичка. Пък останалите 100 дето имам да ги пращам на лично.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1898

Профил WWW
« Отговор #2 -: Март 18, 2019, 00:27:44 »

Според мен, директно я резни. И постави нещата или-или.
Тоест - Мацка, не сме тинейджъри. Стига чатове. Тази седмица излизаме на бар, да ти покажа на живо тва дето ме молиш. Кога си свободна? - и съответно ако шикалкави, тотален игнор. Спри да й пишеш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3767

Профил
« Отговор #3 -: Март 18, 2019, 06:43:39 »

За пръв път давам реп на Краба и казвам да го слушаш него.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 514

Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 18, 2019, 09:27:03 »

Според мен е играй като имаш време  ден два я зарибявай говори и мръсотии фантазии там да пуска крана . После почни да и говориш че е фейк профил и ,че те съмнява и че си губиш времето както рикошет каза и после както каза краба картите на масата .И един хубав нег след това ако ти увърта . Ако е клъвнала ще стане работа . А да разбереш дали е фек виж кога е направен профилът и снимките и кога са добавени  . Успех !  Smiley
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #5 -: Март 18, 2019, 11:53:37 »

Признаците, че е фейк са 50/50. Много е трудно да се прецени. Типичните фейкове ги разпознавам веднага, понеже качват снимки на чужденки. Тя са личи, че е българка. Има над 1000 приятели. Да я бяха репортнали, ако е някоя друга фб звездичка. Иначе няма много снимки и е регистрирана преди малко повече от година. Предложи ми инстаграм, понеже "тук"(фейса) не влизала много, ама аз пък нямам. Има вариант това да й е някакъв нов профил и да разцъква повече в инстаграма(доста мацки вече са така).

Както и да е, ще я изрежа и ще я натисна тия дни да разбера какъв й е случая. Ще се дръпна леко и ще й кажа, че искам видео или минимум гласово. В най-лошия случай ще съм си писал известно време с педал...
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #6 -: Март 18, 2019, 12:01:29 »

Ми направи си инстаграм. Аз имам колкото....да имам. Даже не го отгварям и не поствам нищо. Цъкаш там "свържи с фб" и то става веднага. Даже не е нужно да правиш акаунти, пароли и т.н. Ако не друго, поне ще можеш да й разцъкаш профила там.
Иначе това, че е българка не означава нищо. Аз преди време си бях направил един такъв профил, със снимки на една, които бях събрал още преди години, и чийто профил даже май не съществува вече. Бях си писал с нея малко. Даже по едно време на фийда ми излезе някаква статия, от някакъв сайт, че се била напипа, надрусала и била потрошила аудито, дето тъпкача й го бил купил, някакъв турчин бизнесмен ли какъв беше.

А има и друг начин. Кажи й пак да ти прати снимка по прашки, ама да държи лист с написано нещо, примерно името ти, или да си го напише на задника. Ама после имай готова снимка на чепа, че все пак, трябва да сме честни с момичето. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #7 -: Март 18, 2019, 16:22:45 »

Най - лесното е просто да и сърчнеш снимката в Google pics. Ако не знаеш как напиши в търсачката search pics и то си излиза. Ако е някоя малко по-известна веднага ще излезе. Мен преди година ме светнаха на това и що фалшиви профила съм разкрил от тогава  Grin
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #8 -: Март 18, 2019, 16:30:44 »

Иначе това, че е българка не означава нищо. Аз преди време си бях направил един такъв профил, със снимки на една, които бях събрал още преди години, и чийто профил даже май не съществува вече. Бях си писал с нея малко. Даже по едно време на фийда ми излезе някаква статия, от някакъв сайт, че се била напипа, надрусала и била потрошила аудито, дето тъпкача й го бил купил, някакъв турчин бизнесмен ли какъв беше.

А има и друг начин. Кажи й пак да ти прати снимка по прашки, ама да държи лист с написано нещо, примерно името ти, или да си го напише на задника. Ама после имай готова снимка на чепа, че все пак, трябва да сме честни с момичето. Smiley

Значи, ако четеш м/у редовете, ще те троли още няколко дни, и накрая ще си признае, че е рекошета. Ама как да признае, в средата на забавното.  Grin

За проверка, това ми е като идея, дето ти писах на лс, по егнто. Ама трябва да я разлафиш. Иначе мой да го интерпретираш, както поискаш. И с няква глупост за зодиите. И с квото ти дойде на акъла.

А за снимката по чеп. И там имам страшен трикшот, дето ще има да се смееш една седмица на него. Ама ми е запазена марка, и няма да го споделям в темата, че е компроментиращ.

ПП: това дето ти е написал колегата отгоре, също е вариант. Не винаги действа, ама е добро. Търсене по снимка
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3767

Профил
« Отговор #9 -: Март 19, 2019, 06:05:14 »

Абе как имате време и нерви такива тактики и стратегии да мислите, бе хора? Я гледай вънка пролет пукна, славейчета пеят, джанки цъфтят - ако това време и енергия, вложено да чатиш и да разконспирираш фалшиви профили, го вложиш да повършееш навън, сигурно много повече ще дръпнеш.
Инак за чепа, прати една снимка на мандинго, ама ѝ кажи "не се радвай много, това ми е преди операцията, след това ходих на пенис-пластика да го скъсят малко, че не ми се събираше в гащите".
Активен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 389

Профил
« Отговор #10 -: Март 19, 2019, 23:48:36 »

Трябваше отдавна да си я питал какво търси и от там да знаеш как да караш нещата...още от първите неща да ти е това понеже после може да излъже за да получи каквото иска, ако това е само виртуален секс.
Ако търси секс супер, тогава иска да знае какво получава затова иска снимки на малкото ти приятелче
Ако пък е по-обикновенно момиче тогава виртуалният секс за нея е достатъчно силно изживяване и няма да се навие на повече без да се поопознаете.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: