Tyxo.bg counter Защо външния вид е много по важен за мацките ?!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 20, 2019, 02:04:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо външния вид е много по важен за мацките ?!  (Прочетена 1479 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #15 -: Март 24, 2019, 01:15:26 »

Ето ти няколко сантиметра разлика.....кажи ми, че не я виждаш. Моля те. Smiley

Ето по-лек пример.

И още един.

Аре стига бе!  Grin

Ето ти в три варианта.

"Сега на ощипан ли ще се правиш.. ? " - btw, за пореден път ползваш израз неправилно.......сериозно, съвет, спри да се пробваш да използваш известни лафове, понеже ги осираш тотално. Това не е за първи път.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1898

Профил WWW
« Отговор #16 -: Март 24, 2019, 15:56:50 »

А добре де, физиономията не се ли променя от хормоните. Ти един вид казваш ако лицето ти е скапано, нищо не можеш да направиш. Все тогава трябва да има един от тези с най-скапаните физиономии дето ги даваш, който да е тренирал като луд и да има тялото на скалата. Дай да видим дали пък не му се е изменила физиономията. Виж Скалата като тийн :

Значи явно ако яко помпаш тестострон като добавки и фитнес се променя и лицето.

Я си представи ако Скалата вместо да спортува, от този вариант дето го показахме беше тръгнал да надебелява или беше станал супер скини и с няква рядка брада - кво ставаше - хуй. Явно почти всеки може да се измени, ако има желание.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Март 24, 2019, 16:36:30 »

И ква е разликата? Освен, че е по-дебел на тази снимка, и с годините е одъртял.
Ти да не мислиш, че с фитнес, че даже и стероиди, ако имаш челюст или очи, или нос, или скули, като тези на снимките, ще се променят?
Забележи, че на скалата, костната му структура на лицето не е по-различна от сега.
Даже, ако имаш кофти костна структура, и отслабнеш, ще изглеждаш още по-зле. Но ако и е добра, ще си по-добре.
Иначе, замисли се, ако си грозен и направиш баси тялото, какво? Мислиш, че същите пички дето сваляш, нямат избор от някой хем с тяло, хем с лице ли?
btw, една от причините лицето да бие тялото е, че тяло може да се направи. Но лицето показва какви са ти реално гените.
Да е ясно, не казвам, че ако не си като тези най-готините, едва ли не, it's over. Ама мисля, че е пределно очевидно какво е общото ниво, ако си просто обикновено момче. Като се огледам, включително и във форума, абсолютно всички, без изключения, struggle-ват за да ебат, по един или друг начин. Един с фитнес и безброй сетове, друг в тиндър, трети с колежките, сийнове, флейкове, простотии. Ако всичките бяхме средно ниво, или даже 7ци, за каквито повечето се имаме, не мислиш ли, че трябва да е нормално, общо взето, почти никой да няма проблем да ебе системно 6-7ци? Колко, мислиш, ги оставят на сийн, тея топовете от снимките?

И за да не остана голослов и да бъда обвинен в теоритизеране, ще дам много скорошен пример, от тиндър.
Скивам една, гледам й снимките, има едро лице, викам си, тая мисля, че може да е дебелана, ама ест от ъгъла на снимките не си личи. Може просто да има по-едро лице. Давам надясно, и хоп - match. Тя ми писа първа "здравей", отговарям здравей. Пита ме "как си", аз естествено оставам впечатлен от оригиналността, чудесен пример за нивото на пикъп умения на жените. Почнахме чата, отговарям си. По едно време ми отговаря само със смеещи се емотки. Ок, не отговарям. След малко "много готин татус имаш". Викам, "е те всички му се кефят, само мен никой не ме харесва". Тя: "и ти си сладък Smiley ". Продължаваме да си пишем, и по едно време "искаш ли да си пишем във фб, или тук ти е по-удобно?".
Разменихме фб-ци. Разгледах й снимките. Ми.....оказа се бая дебела, както и предполагах. Иначе много красива в лице. Ако смъкне едно 15-20 кила, ще е МИНИМУМ 7ца, ако не и повече. От тогава ми пише всеки ден, какво правя, а у. Викам си, бах го, може пък да върти страшни свирки, знам ли? Ама като гледам, че предмишницата й е по-дебела от моята, пък аз тренирам....абе демотивиращо е, това искам да кажа.
Та идеята ми беше да илюстрирам какво се случва, когато те виждат като много физически привлекателен. Всеки да си прави изводите, и да си гледа и брои, коя кога го е оставила на сийн.

Като цяло, не ми е за цел да демотивирам или отказвам някого от това да се занимава. Просто мисля, че е хубаво да имаме максимално обективна представа за реалността, и да я разбираме добре, за да можем първо да си знаем границите, второ защо ги има, и трето кое РЕАЛНО работи. Не казвам, че истината не горчи или че не боли, ама тва е, лайф из лайф. Тотално не подкрепям идеята да си заровим главите в пясъкафрейма, понеже реалността не ни гали егото.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 630

Профил
« Отговор #18 -: Март 24, 2019, 20:25:35 »

Не, че някой непременно греши в тезите и теориите си, но в този конкретен случай, аз лично повече клоня към това, което мисли Джъста.
Най-малкото, което е -да развиеш характер, фрейм и т.н в никакъв случай не е лесна работа. Готино телце можеш да барнеш за броени месеци или няколко години, ако си по-краен случай, докато характерът на практика ти се формира още от люлката. Изивинявайте, ама си е доста по-голямо предизвикателство и hard work да осъзнаеш първо и да тръгнеш после да променяш кой да е твой мироглед или гледна точка, или цялостно начин на мислене, отколкото да изчистиш паласки или да направиш релефче.

Относно лице, челюсти и скули - да, там е по-трудна промяната, а и не се гледа с добро око, ако мъж тръгне да си бута носа примерно, ама пък ако някой си мисли, че ТОЧНО там му е проблемът с жените, feel free да си направи корекция и после да каже има ли позитивна промяна. Даже май в днешно време за съвсем къси пари, ако си плешив, можеш да си присадиш коса (в случай, че не искаш да бъдеш плешо). Т.е отново опираме до там, че с изключение на наистина кофти генетика - като примерите на rekojeht- повечето downsides са заобиколими по един или друг начин. Но и защо трябва да даваме отново крайни примери.

Rekojeht, сори, пич, ама твоите снимки са точно крайни примери на наистина сериозно ощетени (генетично) индивиди. Това няма как да ме убедиш, че е average. Т.е ако теорията ти е, че такъв киликандзер няма и никога няма да има опашка от жени в живота си, окей, всички сме съгласни, но не е моя и твоя вината, че баща му и майка му може да са братовчеди. Smiley Наистина го намирам за безпредметно да тръгваме да доказваме нещо с подобни крайности.

И понеже гледам,че Крабът е пуснал няква фотка от тийн годините на Скалата, моето мнение е, че има точно един малък детайл, който прави днешната Скала доста по-приемлив на външен вид, отколкото е на снимката горе и това е не нещо друго, а точно косата му.

Първо, забележете, че този човек-генетично- има доста голям, да не кажа огромен, тиквоч. Е, на такава кратуна коса не й трябва, защото изглежда (естетически) още по-огромна. Т.е Скалата, не знам сам или някой му е подсказал, но много правилно се е ориентирал към това да ходи нула или максимум първи номер. Към това вече като добавиш мускулесто тяло, слава, известност и пари, си става баш full package, така че евала на пичагата.

И ако ще си даваме крайни примери - има един английски футболист на име Питър Крауч. Мисля, че е все още действащ. Всеки може да го гугълне и да види как изглежда като външност. Преди няколко години попаднах на някакво интервю с него, в което го пита журналистът: Какъв би бил Питър към днешна дата, ако не бе станал известен футболист", а Крауч без колебание просто си каза: "Навярно 30 и няколко годишен девственик."

Та, ако някой тук е в такава степен ощетен откъм генетика, нека си каже и ще му се влезе в положението.

И за да съм максимално ясен: Естествено, че е винаги по-добре да имаш хубаво лице и тяло, и скули и ген като цяло. Спор няма. Винаги е плюс и бонус. Просто твърдя, че (извън споменатите крайни случаи) дори и да нямаш, не е редно да го считаш като пречка номер едно в живота.

P.S И понеже Кобрата игра мач тази сутрин, се сещам и за него, понеже съм питал доста момичета, ей така информативно, дали го намират за хубавец. Отговорите, които съм получавал са фифти-фифти. Една част от тези, които съм питал, откровено си казват, че леко грубоватата му външност, съчетана с този нисък и плътен глас ги намират за доста секси, а другата половина са си казвали, че въпреки че е висок и атлетичен, с добро тяло, именно мутрата го дърпа назад и го прави отблъскващ.

Та вие как го класирате като външност (лице по-конкретно). Аз лично не го намирам за грозен или чак отблъскващ, но може би ако имах неговото лице, щях да ходя абсолютно винаги гладко избръснат и може би щях една идея по-голяма коса да си оставя - примерно трети-четвърти номер.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Март 24, 2019, 21:31:04 »

журналистът: Какъв би бил Питър към днешна дата, ако не бе станал известен футболист", а Крауч без колебание просто си каза: "Навярно 30 и няколко годишен девственик."
Е, браво. Признавам си, обори ме. Grin

btw, Крауч го гуугълнах, и е по-добре от тези, дето аз постнах. Само да ти кажа, като човек, който е живял 3 години в Англия, неговата визия ИЗОБЩО не е изключение. Даже бих казал, че има типична английска челюстна структура.

Най-малкото, което е -да развиеш характер, фрейм и т.н в никакъв случай не е лесна работа.
Това кое е по-трудно за развиване изобщо не е тема на разговора. Иначе съм съгласен, че да работиш срещу 20-30 години изграждан характер е по-трудно. Даже бих казал невъзможно. Поне досега не съм видял някой, който НАИСТИНА да се е променил. Най-доброто са хора, които са се научили да фейкват достатъчно добре, че да заблудят някоя по-наивна/тъпа. Аз фундаментална промяна в характера на големи хора, не съм виждал, никога.

Rekojeht, сори, пич, ама твоите снимки са точно крайни примери на наистина сериозно ощетени (генетично) индивиди. Това няма как да ме убедиш, че е average.
Това вече го обясних, ама нали си ми аверче, ще повторя - предвид, че жените, дори и 4-6 (демек средните) имат достъп до това да се ебат с мъже които са 8+, и се целят в такива, това, че ти си средна работа, реално те вкарва в под средна категория. Ти, както си среден (примерно), твоите успехи/потенциални възможности за успех са по-близо до тези, които имат пичовете от снимките, отколкото до пичовете дето са 8+. И това не е лична нападка, но ти тренираш, и изглеждаш добре, защо беше принуден да ебеш някаква дебела, дето даже не може да ти го вдигне? Че и накрая знаеш как приключиха нещата. Замисли се, тя, както си е, какви възможности има, че да си мисли, че може да си намери нещо по-добро. И може. Факт. Защо Лектър, който също тренира, въпреки че не е бодибилдър, поддържа се момчето, и е красив, и умен, и му върви в живота, единственото, което наебал като се върнал в бг е някаква "пухкава" (разбирай дебела) 5ца? Всяка 5ца, с лекота може да си направи тиндър и да си намери светкавично бързо 2-3ма 7-8+ мъже, които да я ебат. Та след всичко, което написах, я кажи, това, че си average, къде точно те поставя в класацията? По средата ли е? А?

Първо, забележете, че този човек-генетично- има доста голям, да не кажа огромен, тиквоч. Е, на такава кратуна коса не й трябва, защото изглежда (естетически) още по-огромна. Т.е Скалата, не знам сам или някой му е подсказал, но много правилно се е ориентирал към това да ходи нула или максимум първи номер. Към това вече като добавиш мускулесто тяло, слава, известност и пари, си става баш full package, така че евала на пичагата.
Косата му от тийн годините е 80s trend. Тогава сигурно са го ебавали, че му е твърде къса даже. Кво, рокаджиите дето са били с прически тип Пеги Бънди, да не би да не са ебяли?
Иначе, ок, айде вземаме го него, махаме му всичко, само му оставяме сегашния външен вид. Кой от форума мисли, че ще го бие с игра? Smiley

И за да съм максимално ясен: Естествено, че е винаги по-добре да имаш хубаво лице и тяло, и скули и ген като цяло. Спор няма. Винаги е плюс и бонус. Просто твърдя, че (извън споменатите крайни случаи) дори и да нямаш, не е редно да го считаш като пречка номер едно в живота.
Истината е, че много често генът/външността ти прави или чупи играта, още преди да е започнала. Не казвам, че няма как, ако си тотално аутист, да я осереш в процеса, но ако си дори и бегло адекватен, тва е ситуацията.

Знаеш ли колко е тъжно да гледаш грозни/дебели пичове да се опитват да свалят пички по улицата? Трогателно е. И после се обръщат и казват "оф, май ми трябва по-висока енергия или опенера ми не беше правилният, или не минах тоя шит тест". Даже тук имаме пример, който даваме редовно (сори, да не почваме пак, че ще ни баннат, давам те, защото е контекстуално свързано) - краба. 1000 сета (толкова ли бяха някъде?) и 0 успех. Кой смее да излезе и да ми каже, че проблемът е в играта му?! Мислиш, че някой висок, строен красавец има някаква супер-дупер игра ли? Даже тук имаме теми, където се вижда, колко крайно грешни според пикъпа действия, мацките са готови да толерират, само защото някой е красив. Даже слейъра го беше посочил. Айде сега си представи какъв ще е резултатът на някой, който е просто адекватен и красив? Както съм казвал, слава богу!, че често такива пичове нямат игра, че иначе всичките щяхме да сме девствени тук.
Това е тотална заблуда, че можеш да "създадеш" привличане, чрез пикъп техники, ако мацката не те е приела първоначално на външен вид. Това много често се пропуска в репортите като фактор.

За кобрата, няма значение какво ги питаш, защото шансовете са, че голяма част от sample size-а ти ще излъжат. Има два начина да извлечеш максимално искрени отговори от жени - като гледаш действията им ИЛИ като им задаваш въпроси с прикрит подтекст или уловки, за да не могат да преценят какъв е социално-приемливият отговор, който се очаква да дадат, защото шансовете са, че ако го знаят, ще дадат него.
Има един пич в youtube, каналът му се казва Alexander Grace. Той често пуска интервюта с различни мацки на кампуса. И само им задава въпроси относно red pill философии. Обаче задавайки им и един и същ въпрос с различни думи, изобличава как реално мислят, и че често лъжат. Или пък въпрсите му са структурирани така, че да си казват истината, без да го осъзнават. Или им задава въпроси, които си противоречат, но ги задава така, че да не е очевидно, те се вързват, и си личи, че са слъгали някъде.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1898

Профил WWW
« Отговор #20 -: Март 24, 2019, 22:18:20 »

Едно нещо ти куца рекошет и тва е явно статистиката. Повечето неща, и в случая и красотата би трябвало да е нормално разпределение - ще рече 15 % супер грозни мъже, 20 % под средно, 30 % средно, 20 % над средно и 15 % супер красиви. При жените същото разпределение. И като мачнеш тези криви ще рече, че за всеки има нужното. Ако си 8ца или 6ца мъж, то би следвало да имаш критерии да не спиш с 4ки и 5ци. И оттук чиста статистика - за всеки има по нещо.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #21 -: Март 24, 2019, 22:28:15 »

Мдам, това с външния вид мисля, че трябва да е ясно на всички, това клипче и аз го бях постнал в чатърската и предизвика еуфория хах От всичко само не ми харесва, че сравнява наистина много добре изглеждащи мъже с такива, които очевидно имат дефекти. Днес като излизахме да разцъкваме, видях учениците... Ами не беше много розова картинката - дрехи от втората употреба, нисички, по 60-70кг, отваряне на някви лелки по 40?! Аз лично вместо да им казвам отваряй повече с много енергия, първият ми съвет ще бъде купи си хубави дрехи, носи маратонки с по-висока подметка, почни да помпиш и се подстрижи ебаси. Друга тема ми е много интересна - предвид пазара, понеже всички сме наясно кво става из тиндър и социалните мрежи, защо веднъж като си хванем симаптична мацка (6-7), не вземем да останем с нея за по-дълго? Не знам, за мен трябва да си мазохист да си намерил нещо читаво и пак да обикаляш улиците или да ядеш сийнове. Тва за доминантността също ми е супер смешно, колкото и да не ми се иска, все повече си мисля, че голяма част от свалката зависи от жената и колко те харесва. С всички, които съм бил, винаги чувам едно и също - хареса ми на външен вид и си много умен. Ако не харесва външния ти вид (разбирай гените ти), забрави да я набоцкаш. Както написа rekojeht и аз съм много доминантен над 4-5ци, даже ако ви постна такъв чат, ще кажете бахти играта, много е силен Cheesy
Активен

Every man dies, not every man really lives.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 630

Профил
« Отговор #22 -: Март 24, 2019, 22:37:34 »

Това е тотална заблуда, че можеш да "създадеш" привличане, чрез пикъп техники, ако мацката не те е приела първоначално на външен вид. Това много често се пропуска в репортите като фактор.

Eдинствено тук ми е проблем да се съглася с теб. И не за друго, а защото ти фактора "външен вид" го приемаш или супер-дупер-топ, или нещо крайно злеташко. Аз просто не искам да мисля в крайности, това е. Да, знаем, че винаги има нюанси, субективност етц, но просто твоите примери се клатушкат от Дейвид Бекъм в единия спектър, но някой нърдак като този от горните ти снимки.

Tвоите рисърчи и статистики са меко казано нерелевантни по темата, не защото не са фактически верни, а защото в 98% от случаите жените имат the upper hand, що се касае до избор, демек, ако ти си 8-ца, като съвкупност от физика и характер, това да bed-неш 6-ца, би трябвало да си го броиш за успех, защото така функционира системата и аз и ти не сме толкова хитри, че да я чийтнем лонг търм, поне не все още. С други думи, твоят статс общо-взето доказва, че слънцето изгрява от изток, нищо повче! В такъв свят живеем просто, т.е не виждам защо го правим на въпрос и го изкарваме като проблем. Демек, ти си 8-ца, естествен match би ти бил 6-ца. Aко ти си 6-ца, нормално е да вържеш 4-чица. Т.е, извън този форумен балон, винаги е било така, поколения наред. Къде е проблемът?!
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Март 24, 2019, 23:28:25 »

Едно нещо ти куца рекошет и тва е явно статистиката.
Да....точно на мен ми куца статистиката......
би трябвало
Е от тук нататък тезата ти пропада. Какво "би трябвало" и какво "е" са две различни неща. Съгласен съм. Би трябвало. Ама реално.....когато 80% от пичките гледат 20% от мъжете, сметката дето "би трябвало" да излезе, не излиза. Защото долните 80% от мъжете се задоволяват с "каквото има", а не с "каквото би трябвало". Пък и тук често говорим за бройки. Които са важни при трупането на опит. Пък и дори и да е за едното подпомагане на фрейма, да си вярваш, че имаш изобилие. Е как можеш да имаш такъв фрейм, ако го нямаш? Иначе.....да....ок,.....бих се съгласил, че в повечето случаи всеки свършва с match-a си. Ама и с това има проблеми. Абе, пичове, не претендирам, че знам отговорите за всичко. Просто гледам да допринасям с истина, пък на когото му хареса.

Друга тема ми е много интересна - предвид пазара, понеже всички сме наясно кво става из тиндър и социалните мрежи, защо веднъж като си хванем симаптична мацка (6-7), не вземем да останем с нея за по-дълго?
Ами примерно защото тя къса с нас? Или пък решаваме, че "щом съм ебал 7ца, значи от тук нататък, само 7ци ме чакат", което беше моята логика с първата ми приятелка. Де да знам.

Тва за доминантността също ми е супер смешно, колкото и да не ми се иска, все повече си мисля, че голяма част от свалката зависи от жената и колко те харесва. С всички, които съм бил, винаги чувам едно и също - хареса ми на външен вид и си много умен.
Ноу фъкинг шит, че зависи от жената. Иначе е изнасилване.
Точно това си говорихме и с друг потребител на лично, че и на двамата ни, всичките ни бивши са ни казвали винаги, че сме "точно техен тип" и много са се кефили на външността ни. Говоря за дългосрочните бивши.

Eдинствено тук ми е проблем да се съглася с теб. И не за друго, а защото ти фактора "външен вид" го приемаш или супер-дупер-топ, или нещо крайно злеташко. Аз просто не искам да мисля в крайности, това е.

твоят статс общо-взето доказва, че слънцето изгрява от изток
Буквално в предния пост ти обясних защо давам крайности. Специално за теб. Поне като нe си съгласен, обясни защо, а не да задаваш същия въпрос отново, все едно не си ме прочел. Накратко....за 3ти път - жените гледат топ мъжете, а останалите ги виждат като "под средното ниво". Това е доказано с експерименти. Е значи ти като си средно ниво, си под средното ниво в техните очи. Кое не е ясно? Или с кое не си съгласен?

Така е. Аз просто го припомням, защото явно доста хора са го забравили, и често се пропагандира обратното. За теб е ясно. За много други не е. Да не говорим пък колко пичове лъжат с оценките на мацките в репортите си......и това го знам от факт.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3767

Профил
« Отговор #24 -: Март 25, 2019, 10:50:07 »

Тук съм с Рекоджехта, затова братлета трупайте парици, по-красиви не може да станете, но може да станете по-богати, пък с пари винаги ще може да ебнете някое младо готино пиче, дори и като станете като мене, че и на 50, и на 60, дай боже и на 70, ако ви става оная работа още дотогава.
Аз по красота не съм много напред, много от вас ме познават лично и знаят какво представлявам. Не съм като тия изроди на снимката, но и не съм голям убавец. Аз се имам примерно за топ 30%, но ако питаш мацките сигурно ще изляза в ботъм 30%, доколкото виждам логиката им е такава, потвърдена от много проучвания, както и емпиричен опит: не си ли красив начи си грозен, няма средно положение.
Въпреки това през годините съм намирал немалко такива, за които явно съм достатъчно красив, за да ми пуснат. Човек не трябва да спира да се опитва.
Не съм си позволявал никога да се демотивирам от това, че като се сравня с някой чад трябва да го призная обективно за по-готин от мен. Е по-готин е, и кво? Да няма да наебе всички мацки той, да няма 10 хуя?
И с парите е същото. Винаги като изляза някъде, мога да видя някой (а често и няколко) дето са по-големи баровци от мен и имат повече пари, но какво трябва да си кажа - буухуу, аз съм беден, баси лошата съдба... така ли? Като се погледна обективно съм в топ 5% от хората на света, даже може и в топ 1% да съм, зависи по доход ли се сравнявам или по активи. Всеки сам може да си провери къде е, има публични данни за глобалното разпределение на богатството. Например тук: globalrichlist.com
Вярно, тези 1% дето са над мене имат много, много повече богатство - и какво от това, да няма с него да изкупят всичкото ядене и пиене и дрехи на света, та за мен да не остане и да тръгна гол и бос, жаден и гладен?
Та и с красотата така, на тези на които господ дал може да е дал многократно повече от на мен (макар и да се измервало само с милиметри в размера на чейнето, носа, или хуя, де да знам) но да няма да изпонаебат 90% от жените на света, я? Все ще остане нещо и за мен.
На тиндера може топ 10% мъжете да ебат 90% от жените - вярвам го - но на живо, слава богу, не е баш така. Затова играйте на живо, не на тиндер.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #25 -: Март 30, 2019, 09:53:36 »

Оф е как да не можем да станем по-красиви? Вкарваш тялото си в 10-15 % подкожни мазнини с добра мускулна маса. Обличаш се добре, подържаш се добре. Намираш авер или сам се учиш на малко стил с добро облекло и аксесоари. Очилата придават симетричност на лицето. А бе като цяло погрижи се да изглеждаш добре и ще видиш разлика в това как те гледат жените.

Много мразя да видя мъже, които не се грижат за себе си, без грам стил, с неизгладени и мръсни дрехи. Мръсни автомобили. И капка усилие не полагат да им е спретно всичко, нито полагат усилие да са добре... И после се очакват резултати с мацките. Еми няма как да стане. Уважавай себе си, за да те уважават.

Да не говоря това, че да спортуваш, да си положил усилия да си спретнат повдига и самочувствието. Ти да знаеш, че можеш да буташ 100 на лежанка и да клякаш с 150. Да си в атлетична форма. Да знаеш, че бягаш 5 км без проблем и 10 ще направиш ако се напънеш. Да знаеш че си опасен, защото тренираш боен спорт. Да знаеш, че си чист, изгладен, погрижил си се на макс за себе си. Това всичкото ти вдига самочувствието и самооценката ти. Играе огромна роля над това как се чувстваш и какво зааслужаваш. От там и идват и професионалните успехи, защото си изградил навика на самодисциплиниран мъж и така. Всичко си е навързано.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: