Tyxo.bg counter Чат в Тиндър
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 20, 2019, 02:04:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат в Тиндър  (Прочетена 6428 пъти)
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« -: Март 24, 2019, 13:39:14 »

Пичове. След като през последният месец оревах форума с мойте драми след раздялата с приятелката и някави опити да оправяне на нещата, предодоляване на нещата, рехабилитация и нам си какво си, реших малко да изместя фокуса.
Случи ми се един интересн чат в Тиндър на който спряха да ми отговарят. Е, последно писах снощи към 1 след полунощ, може мацката още да е припаднала в някоя дискотека и сега да реанимира но както и да е. Дайте  малко насоки къде го забатачих тъй като не успявам да го видя сам а иска да си коригирам нещата. Малко опит и теория дето се вика. Не съм я натискал за среща тъй като сме от ралзични градове и искам да видя дали избщо ще тръгне нещо. Иначе отгваряше почети веднага, аз ѝ пиша през половин, един час, даже и повече.

Аз:Правя си проучване - какво предпочитат жените, шоколад или разходка с мъж?

Тя:Мъж, който да им донесе шоколад и цветя и после да отидат на разходка Smiley

Аз:И след това на този мъж биха му казали - "ти си страхотен човек но не искам да те изгубя като приятел"

Тя:Какво!?
Тя:Това от къде дойде, защо

Аз:Продължих историята. Имам такива наблюдения върху подобни ситуации. Не е лично към теб.
Аз:Напоследък съм на вълна психология Wink

Тя:А какъв е сценария, при който мъжът става рицар на сърцето на женста

Аз:Романтична си. Харесвам това. Малко хора са успели да го съхранят. Имам и една малко дълга теория за рицарят на бял кон. Ще я развия. Интересно ми е обаче друго, защо казваш рицар т.е бори се за мен с дракони, вместо да речем партньор с когото сме екип?

Тя:Рицар, тоест бъди достоен за мой партньор, а не бори се с дракони. Smiley Рицарът като синоним на достойнство, чест и добро отношение.

Аз:Извъртя го малко но няма да задълбавам. Това са хубави качества но не са достатъчни за да станеш рицар на нечие сърце. Би ли харесала рицар който е нерешителен например?

Тя:Много неща не бих харесала, както и много бих харесала
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #1 -: Март 24, 2019, 14:12:44 »

Пич, продължаваш да живееш в заблуда. Фокуса не трябва да бъдат жените, а ТИ!
Какво промени в себе си и за себе си през последния месец? Започна ли да тренираш тежести, танци, курсове? Намери ли си допълнителни занимания (извън работа), за допълнителни приходи? Започна ли да четеш книги? Нови приятели и социална среда?

Не направиш ли по-горните неща ще продължаваш да се дъниш с жените. Запомни следното - ако в момента не си мъжа, който искаш да бъдеш, изобщо не ти трябва да се занимаваш с жени.
Добре де, пиши им онлайн, ама да вземаш насериозно всеки два-три реда разговор и да си мислиш че си се "издънил" е направо нелепо. И после да търсиш мнения във форума. Приеми че на мацаката ѝ е умряло котенценото и move on. Сега е Таня, после ще изместиш фокуса върху Мария, после Теодора..... Но общия знаменател ще си остава винаги и това си ти със слабото ти поведение.

1. Чата ти е слаб, обяснаваш се като пу**а. Съобразяваш се с нея, тя какво искала, какво тя би харесала. Къде си ти и какво ти харесваш?
2. Какво изобщо правиш с събота (добре де, неделя) в 1 през нощта да пишеш на жени? Ти нямаш ли си нещо по-интересно да правиш събота вечер /уикенд - да си с приятели, да се забавляваш или да спиш? Представи си само колко смотан изглеждаш в нейните очи....
3. Ако държиш да си рицар и готин пич, ела да ми обърнеш градината. Ще ти платя билетите за влак!

Хващай си здраво топките в ръцете, че нищо хубаво не те чака в тоя живот. Жените ще са ти последната грижа....

Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 24, 2019, 14:34:33 »

Нещо не успях да публикувам целият чат:
Аз:И след това на този мъж биха му казали - "ти си страхотен човек но не искам да те изгубя като приятел"
Аз:Продължих историята. Имам такива наблюдения върху подобни ситуации. Не е лично към теб.
Аз:Напоследък съм на вълна психология Wink
Тя:А какъв е сценария, при който мъжът става рицар на сърцето на женста
Аз:Романтична си. Харесвам това. Малко хора са успели да го съхранят. Имам и една малко дълга теория за рицарят на бял кон. Ще я развия. Интересно ми е обаче друго, защо казваш рицар т.е бори се за мен с дракони, вместо да речем партньор с когото сме екип?
Тя:Рицар, тоест бъди достоен за мой партньор, а не бори се с дракони. Smiley Рицарът като синоним на достойнство, чест и добро отношение.
Аз:Извъртя го малко но няма да задълбавам. Това са хубави качества но не са достатъчни за да станеш рицар на нечие сърце. Би ли харесала рицар който е нерешителен например?
Тя:Много неща не бих харесала, както и много бих харесала
Тя:Никой не идеален
Аз:И по добре. Иначе щеше да е ужасно скучно. Той самият свят така е устроен. Всичко върви към ентропия.
Аз:С какво се занимаваш? Обзалагам се на бутилка неприлично добро вино, че е свързано с литература или музика!
Тя:С право
Тя:Нещо не чак толкова романтично
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 24, 2019, 14:35:41 »

Тя:А ти с какво се занимаваш, освен игра с думи Smiley)
Аз:С игра с действия! Обичам и да спортувам, чета, пътувам, сега започнах да уча Испански. И тъй като все пак трябва и да работя го правя в ИТ сферата.
Тя:Имаш разностранни интереси значи
Аз:Опитвам се да използвам пълноценно времето, като разбира се остава време и за забавления.
Аз:А ти какво обичаш да правиш? Ама наистина! Правото освен работа може и да ти е страст, но какво в действителност те кара да се чустваш добре?
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 24, 2019, 14:43:52 »

Пич, продължаваш да живееш в заблуда. Фокуса не трябва да бъдат жените, а ТИ!
Какво промени в себе си и за себе си през последния месец? Започна ли да тренираш тежести, танци, курсове? Намери ли си допълнителни занимания (извън работа), за допълнителни приходи? Започна ли да четеш книги? Нови приятели и социална среда?

Да, направих почети всичко което си написал - спортувам, започнах курсове, чета. Чата го публикувах най-вече за да получа обратна връзка от вас по отношение на заговарянето и воденето на разговор с непознати жени. Нали така човек се учи пита и става по-добър. Пробва, греши и пак става по добър.

Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1443

Let it be

Профил
« Отговор #5 -: Март 24, 2019, 15:37:05 »

Ужас, ужас, ужас! Спри да философстваш по време на такива чатове и се заиграй с нея. Нали тиндър се водеше за one night stand? Какви са тези рицари, кой какво правил, колко малко били романтичните хора...
Спряла е да отговаря, защото й е станало скучно. Представи си да трябва да върти подобни теории с още 50 такива като теб. На още 50 казва, че се занимава с право. И още 50 я питат за св-то й. Звучиш като чр по време на интервю за работа, а не като мъж, с който да излезе да яде шоколад или в по-добрия вариант шоколад, намазан по интимните ти части..
Активен

Leaders grow leaders.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #6 -: Март 24, 2019, 15:42:12 »

Никъде не си "осрал" конкретно. На мен подобни разговори ми идват малко скучни, ама това не ги прави непременно грешни.
Иначе тиндърът....човек, тя има 20-30 мача, поне, гарантирам ти. Знаеш ли колко е лесно да те заринат? Или пък да си каже "абе ще му отговоря после, че ся се лакирам" и това после така и не идва.
Аз онзи ден се мачнах с една, като й прочетох описанието, и почнахме лафа, ами много допирни точки. Абе викам си, тая ми е в кърпа вързана. Разменихме няколко свежи лафа за описанието й. И тя отговоря към 23 часа, ама на мен ми беше изключен нета на телефона, та го видях и отговорих към 3, като си лягах:
Тя: "Ама иначе съм много добра душа, да се знае Smiley "
Аз: Не вярвам. От къде да знам, че не си сериен убиец или изнасилвачка. Чувал съм какво се случва на хубави момчета като мен.

На следващия ден ставам, гледам. Не е отговорила. Отивам на фитнес, и в рамките на час, поглеждам си тиндъра, unmatch-нала ме. wtf?
Няма да ти казвам колко подобни случаи имам, където върви лафа с някоя, и изведнъж спира да отговаря, пиша й пак след няколко дена, никакъв отговор.
Нямам представа. Ся, 1-2 ги наредих нещо, едната за късите отговори, по-късно ме ънмачнала, се тая, знам какво съм направил. Ама такива дето изчезват без причина......те ако седяха да пишат както тая с теб, досега да съм наебал 10 поне.

Нали тиндър се водеше за one night stand?
Ми той може да е за това, ама нали се сещаш, че като подходиш по същество, пак масово се правя на ощипани. Така че и тва не е вариант. Една ме ънмачна, защото след 2 разменени изречения й поисках фб-ка, на което тя отговори, че много бързам. Аз отговорих нещо игриво тип cocky-funny, и ме ънмачна............
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 514

Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 24, 2019, 16:09:12 »

Много логически правиш нещата . Не чак така жените искат малко емоция за да клъвнат и да ти обърнат внимание . Примерно в началото си тръгнал добре можеше да завъртиш нещата  по-емоционално . Момиче съм отварял с кой е най-хубавият ти спомен детството . Давам и хубав момент който да и приложа да се усмихне и аз да съм човека който е направил това . ( малко психология )  Когато играеш в тези соц. мрежи трябва да се различиш с нещо интересно в разговора . Статистически повечето афц биха отг. - Здравей , Здрасти аз съм ... може ли да се запознаем , Здравей може ли да се запознаем , Много си красива (комплимент какъвто и да е ) и чакат  и тн. и почват един скучен чат какво правиш с какво се занимаваш и така натъка както ни е накърнило обществото  . Каквото те интересува с какво се занимава и какво прави ? Ти търсиш забавление и тя също щом сте там и играта да е флирт и разпускане . Целта ти е да изведеш на среща не да си лафите за психологии . И тука скачаш на няколко лафа за нея и развиваш под теми който да и стане интересно с теб . Можеш след всеки по изопачен отговор да го обръщаш в лек флирт но не директен (индиректен ) и тя да го усеща и приема спокойно след което трябва да очакваш шитките . Който ще започнат и когато усетиш че и двамата сте се отпуснали и си говорите  по свободно хайде да се видим . През другото време играй с други да поддържаш стандарта си на живот . Затова Не гледай да ги вкарваш в логики а в игра на емоция това повече действа . Примерно : Секс или шоколад добре си го трансформирал  но отговора е бил много добър и проявява интерес значи си хубаво момче и имаш интерес от мадамите . Можеш да го изкривиш в течно състояние в легло или в течно състояние по тялото му ли ? Това ще е накара да реагира на теб и да започне да те тества пробва или шитва и това ти доставя ролята на човек с самочувствие .
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1898

Профил WWW
« Отговор #8 -: Март 28, 2019, 18:04:33 »

На следващия ден ставам, гледам. Не е отговорила. Отивам на фитнес, и в рамките на час, поглеждам си тиндъра, unmatch-нала ме. wtf?
Няма да ти казвам колко подобни случаи имам, където върви лафа с някоя, и изведнъж спира да отговаря, пиша й пак след няколко дена, никакъв отговор.
Нямам представа. Ся, 1-2 ги наредих нещо, едната за късите отговори, по-късно ме ънмачнала, се тая, знам какво съм направил. Ама такива дето изчезват без причина......те ако седяха да пишат както тая с теб, досега да съм наебал 10 поне.

Може да ти е отговорила от скука, но след това да е премерила колко санта ти е черепа, брадичката, да е видяла, че не мачва със златния стандарт и да потърсила друг.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 389

Профил
« Отговор #9 -: Март 28, 2019, 20:45:47 »

Не ми стана ясно какво очакваш от момичето, важно е да поясняваш тези неща в темата понеже, ако искаш връзка правилните неща са едни, ако искаш просто секс са други.
В случая ги смесваш отначало си игрив закачлив, после обаче почваш да задълбаваш във филосовски теми и да отговряш сериозно което си противоречи.
Твърде се опитваш да си интересен закачлив, не е нужно това, така се получава усещането че ти излзиаш от сбеси заради нея, следователно тя е важната.
Добре е да си в позитивно закачливо настроение, но от там не се пренапъваш понеже ще станеш изкуствен и ще изгубиш натуралняит вайб, а той е достатъчно силен!
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #10 -: Март 29, 2019, 12:36:48 »

Момчета! ПУ артисти! Играчи! Винаги си мислете вие какво искате от конкретната ситуация, било то и онлайн!

Искате да се видите? Да се поцелувате? Да се случи прекрасното? Да й подарите цветя?

Действайте в тази насока, целта ви е винаги да излезете на живо!

Трябва много бързо да се откроите от тълпата свалячи - в момента в който усетите някакъв интерес, вкарвате оферта:
а) Не съм по онлайн чатовете, хайде да се видим на живо;
б) Рядко влизам в тиндър, дай си номера / уацапа / вайбъра (вързани са с тел номер) да се изберем за излизане.

Оттам вече, в уацап (примерно) дори да сте все още само онлайн, вече сте се откроили от тълпата - не сте някакъв случаен в тиндър, а сте и в контактите и в уацап - гледа си го редовно и си пишете като нормални познати, а не като останалите крийпове в тиндър. Освен това е инвестирала у вас да си даде номера. Освен това в уацапа може да си изпращате снимки и аудио - да ви види и чуе, че не сте серийни убийци (ако звучите като такъв, имате по-сериозен проблем от мачовете в тиндър...)

И повтарям, винаги мислите какъв ви е фокуса - да излезете на живо!
- на етап атракшън сте - вкарвате лафчета от сорта на - да ме видиш на живо къв съм пич...
- на етап рапорт сте - разказвате нещо кратко, някакъв тийзър - и заявявате - ама останалото ще ти го разкажа на живо...

Примерно:
Аз:И аз обичам разходки, хайде на една лежерна разходка по Гребната (намигване към пловдивчани)
Аз:Ами просто не съм по безкрайните онлайн писаници.
Аз:Напоследък съм на вълна психология Wink - супер крийпи да се правиш на психолог в тиндър...
Тя:А какъв е сценария, при който мъжът става рицар на сърцето на жената
Аз:Романтична си. Ще бъдеш приятно изненада на първия ни дейт.

Или:
Тя: "Ама иначе съм много добра душа, да се знае Smiley "
Аз: Хайде тогава да ме черпиш едно кафе тия дни?

Да, пак ще има ънмач и мацки които не ви връзват и които не отговарят. Но поне сте си заявили интереса ясно и сте си спестили времето в писане на случайни приказки.

Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #11 -: Март 29, 2019, 15:41:15 »

Пичове, на мен от трите ми други мача, никоя не ми отговори, и вчера вечерта гледам, и трите ме ънмачнали вкупом.  Embarrassed
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1898

Профил WWW
« Отговор #12 -: Март 29, 2019, 16:25:19 »

От размера на брадичката, челото, скулите и т.н. ще да е.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3767

Профил
« Отговор #13 -: Март 29, 2019, 19:23:42 »

Е ако си им пратил снимка на пакета си нищо чудно що та те ънмачнали... Размерът има значение. Да ти снимам моя да им го пращаш уж, че е твой, да видиш как ще ти искат уатсапа направо

(Амогче малко, хе-хе)
Активен
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #14 -: Март 31, 2019, 16:16:56 »

Сега дано не ме нападнат колегите, но в момента разцъквам с едно фалшиво баду. Снимките са на една рускиня , с която си пиша . Привлекателна, но не топ бомба. Няма да си представиш за какво иде реч. Ако бях момиче въобще нямаше да си правя онлайн чатове. 98% скуууккааааааааааааааааааааа....
     Мъже без подход. 90% отварят със "здрасти". Мачват и пишат като обезумели.Нищо чудно, че дори и симпатични мъже, много трудно дърпат за среща.
     Цаката в онлайн свалките е да си на ръба на бръснача. Максимално провокативен, стилен в изказа, иначе ми доскучава и те резвам. Ако прекрачиш границата на провокативността пак те резвам. Ако по някое време станеш скучен отиваш назад в съобщенията и няма кой да те търси, да си губя времето, защото нови готини пичове ме чакат .Като пишеш за да ми се появиш отново вече са се натрупали съобщения от твоя страна без отговор от моя, и ми падаш като валю.
     С една дума, това полето на онлайн свалките е прецакано тотално. Бях влезнал да открадна някоя идея като подход, но засега по-добър от моя подход за един ден не видях Wink
     Инвестицията в интернет не си заслужава. Търси нови социални кръгове с курсове, хем ще развиеш и нещо у себе си.
    Улицата си остава вариянт номер едно Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: