Tyxo.bg counter Чат в Тиндър
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 17:10:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат в Тиндър  (Прочетена 10250 пъти)
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #45 -: Април 05, 2019, 08:56:11 »

Това е елементарно и очевидно. Естествено, че говоря за София.
За Долно Уйно и през ум не ми е минавало да обсъждам.
Нито бих предположил, че някой би си помислил друго.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 228

Профил
« Отговор #46 -: Април 12, 2019, 07:04:48 »

Онлайн играта и аз не съм и фен обаче наблюдавам интересни работи:
Много мачове = СЕКС. Няма ли стабилен поток от мачове и играта да е топ няма кво да стане.
1. С по готини снимки наистина има повече мачове, просто нямам воля да си направя перфектните  снимки специално за профила  в тиндър та права средно 3-5 мача на седмица, а колкото повече мачове има толкова по лесно е да се дърпа и ебе.

2. В БГ 3-5 мача на седмица, в тайланд като бях като запаля тиндера по 50+ мача на ден и то бях с по гадни снимки тогава и ми пишат доста от тях сами, щеш не щеш ебеш почти всеки ден от онлайн, извода къв е за българките съм грозен за тайландките съм бял господар, обаче пък в тайланд си има и доста чужденци та не е да съм по красив от тях.Мисля че е въпрос на култура.

Фокуса за онлайн трябва да е максимално добри снимки за да може да има повече мачове от там нещата стават по лесно но пак за пълноценна игра си трябват поне по 10-20 мача на седмица иначе с 3-5 кво праиме нищо с 3-5 повечето некви грознички незнайно как съм ги лайкнал,педали и те незнам как се са набутали, тук таме някоя топ путка се хване, която разбира се и пишат толкова много че и най креативния да съм  имат прекалено много избор и само с чатене труднооо, и накрая като излезем
пак има шанс да е няква я психопатка, я мега сдухана или да ми говори някви неща които да ми се отебе, или да и смърди сливока на развалено суши през дрехите, щото скоро имах и такъв случай с една 18 годишна.Страшно сладурче в лицето, големи цици, минион, кръгло дупе стегнато, малка талийка, щеше да ме отрови мислех си че не е от нея тая миризма на мръсна риба която ме удря в носа от време на време рязко и за кратко а е от нещо друго наоколо и като ни свърши срещата и си помирисах пръстите с които бях разтъркал сливката през дънките в колата и щях да се оповръщам,  3 пъти си мих ръцете и не  се маха тая смрад. Да ти е*а и онлайн играта
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #47 -: Април 19, 2019, 12:32:30 »

Нещо ми направи впечатление онзи ден. Ще пиша тука за да не разводнявам форума.
В един и същи ден два чата ми умряха бая в началото в момента в който се заговори лекичко за секс. Да разбирам, че може да не е имало достатъчно привличане, да не съм уцелил момента, да не съм го изиграл добре, да е духало силен вятър, лош асцедент на зодията и т.н но все пак.
Единият случай пращам покана за приятелство на момиче във фейсбук. Излезе ми като предложение, симпатично момиче викам си ще се пробвам. Приема ми поканата. Вечерта ѝ пиша. Нямам много за какво да се хвана, от съседен град е, няма някаква интересна скорошна снимка и викам ще действам директно :
Аз: Здрасти аз съм еди кой си и искам да се запозная с теб
Тя:Здраси аз съм еди коя си. Как ме намери ?
Аз:Ще бъда много честен. Абсолютно случайно.Но понякога така е по-интересно
С какво се забавляваш в този късен час ?
Тя:Чета едни неща
Аз:Аз също. Обзалагам се че моите са по интересни от твоите.Освен ако не четеш Кама Сутра Wink
Тя:seen

Втори случай чат в друго приложение. Беше с някакъв странен никнейм. Нещо я бъзикам за него. Разправя ми че иска да си чати със свестни хора. Казвам да остави тея скучни разговори и че предпочитам да си говорим "ягоди и сметна или шоколад препдпочита в секса", "за големите мечти" или дали може да жонглира. Казва, добре че не ме питаш откъде съм. Отговарям жалко тъкмо, щях да те питам. Смее се нещо. Писнало ѝ да я питат на колко е години. Пиша, че не ме интересува и че за сега не е важно и предпочитам да ми каже за сметанта и шоколада....И като почнааааа.... 15 изречения тирада. Как очаквала за това да акцентирам, как се убивала романтиката, как можело само за секс, пожелава приятна вечер. Благодари за отделеното време. Едни драми все едно се разделяме след дълга връзка...

Не че тези мой чатове са критерии за нещо или представителна извадка. Просто се случиха начесто и викам да повдигна темата и без това не ми се работи, петък следобяд е все пак.Та замислих, че всичко което четем казва да няма интревюта, скучни разговори, леки бъзици, да сексуализираш. Обаче смятате ли, че това трябва да е на някакъв малко по късен етап. Известен рапорт да има преди това както се казва. По общ така.И после по директно. При вас как се случват нещата ?
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 748

Профил
« Отговор #48 -: Април 19, 2019, 13:19:10 »

Здравей,

Когато си по-директен, шансът ти да задържиш комуникацията е достатъчно нисък, особено когато си все още неразпознаваем. Хиляди други подобни "свалячи" се пробват по този начин. Колко време ти е нужно за да си разпознаваем варира. Много е важно да изпъкваш с нещо повече и да се различаваш от масата натегачи. Просто е нужно да усетиш съответният човек, да покажеш интерес към него, да го накараш да се почувства добре в твоята компания. Оттам нататък пътят е малко по-лесен. Освен това идва и моментът да не го караш прекалено бавно, както и да не е прекалено бързо. Общо взето времето варира, но около няколко часа комуникация е достатъчно да прецениш дали напредваш. Ако искаш нещата да се случват по-бързо, е нужно да се въоръжиш с голямо търпение, защото ще имаш доста откази, но има и един малък дял жени, които биха ти откликнали.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Профил
« Отговор #49 -: Май 31, 2019, 21:55:44 »

Един авер ме светна за тоя тиндър наскоро. Аз съм трагичен в онлайн играта, но викам да го пробвам да видя ще има ли поток. За 9-10 дена до днес, имам около 50 match-a и то само с доста добре изглеждащи мацки, които ми допадат, подбирам си лайковете, не е като да лайквам всяка на поразия. Пиша си с 2-3, с всичките просто не виждам как мога да си пиша, ако тръгна на всички да пиша ще се побъркам.. Бахти... Как съм се отрязал тая вечер, да лягам аз, извинявам се ако съм написал нещо неадекватно тъпо, лека вечер на всички Smiley
Активен

Who Dares Wins!
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: