Tyxo.bg counter Кобрата и репортерката - изневяра ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 00:46:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кобрата и репортерката - изневяра ?  (Прочетена 3531 пъти)
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #45 -: Април 08, 2019, 13:56:18 »

Ако беше я направил Джошуа, сигурно щеше да викат, че е супер смел.

Надали Smiley Индуктивно погледнато (от частното към общото), целувката е морално неправилна постъпка. В контекста на случката - на всички ни е ясно, че се прави от мухата слон, и че кобрата не е някой сериен изнасилвач или сексуален агресор. Обаче ако една толкова публична проява се мине метър, какво послание ще бъде отправено към тези, които СА насилници, или са с потенциал да станат такива? Че това е ок, да целуваш/прегръщаш/докосваш/ осъществяваш физическо съприкосновение с когото/където/когато/както решиш, и после да отдадеш това на своята емоционалност, екзалтация, хормони и т.н.?
Според мен разследването на събитието (Grin) е правилният подход в случая, защото може да е както невинен жест между приятели (както се твърдеше съвсем в началото), така и опит за нещо друго...
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #46 -: Април 08, 2019, 14:45:13 »

А и като цяло профи бокса е некъв супер тъп бизнес, некви интереси. Не е само до кой е по-силен на момента. Е Джошуа се е бил за световната титла в 9тия си мач, Пулев в 21вия - кво ще рече това - защо единият така, а другият иначе.

Щото ранкът в бокса не се определя по брой мачове. Ти може да си изиграл и 5 мача срещу противници от топ 10. Да си ги бил всичките. И да се уредиш с мач за световната титла. Може и да си направил 30 мача срещу бивши тираджии и майстори на скара и пак да не се уредиш с мач за световната титла. Важно е и как те промотират - тоест какви хора отиват да преговарят за мачовете и условията ти. Там също се изискват умения и са пазарлъци.

Тоест, ако ще го сравняваш с Шампионска лига има значение дали си победил Реал Мадрид или Лудогорец, за да се определи къде се класираш. Както е важно дали изобщо ще можеш да се договориш за мач с Реал.

Джошуа специално го изстрелват няколко неща. Първо е 3 пъти олимпийски шампион - 2 златни и 1 сребърен медал. Второ боксът му е мега атрактивен - нещо от сорта на 98% му е КО процента, повечето до 5тия рунд. Трето е англичанин - страната, която се счита за "майка" на бокса и пробивът му е доста по-лесен от на някой източноевропеец да речем.

П.С. "Изневярата" на Кобрата не мисля, че има смисъл повече да се дъвче. "Насилствено" и неприемливо щеше да е, ако я беше целунал докато са в студио на 5 метра един срещу друг и нашия стане и отиде при нея. В случая, при положение, че му се е навряла и че преди това му се е натискала за снимка и т.н. Не виждам нищо неприемливо. Целият ми досегашен опит в пикъпа ми казва, че невербалният език на Джени крещи "подай ми го" докато взима това интервю. Йордан е психолог и добре обясни нещата.

Да ревеш след явна провокация, че чак и да искаш съд.. е тъпотия. Който си играе с огъня може да се опари. И да, ясно е, че всичко се прави за пари и слава.. на въпросната сега яко ще й се вдигнат акциите покрай тоя скандал. То тва й е потенциала на нея.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #47 -: Април 08, 2019, 15:11:01 »

Just_a_boy, а как се очаква да си свърши работата тя, или който и да е журналист? Какво разстояние би било приемливо? Smiley И това, че тя му се била "навряла", означава ли, че всеки път като пътувам в тролей, например, в пиков час, никак не трябва да ме изненадва да ми се нахвърлят да ме целуват от вси страни всякакви, щото съм се "навряла" да се прибера вкъщи или да ида на работа?
Пуяка ви го каза: това е глупава и непремерена постъпка на мъж, свикнал да позира и да си придава важност в една доооста по-различна среда от американската/западната такава. И това има своите последствия, колкото и да ни е смешно на нас.
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #48 -: Април 08, 2019, 19:14:00 »

Just_a_boy, а как се очаква да си свърши работата тя, или който и да е журналист? Какво разстояние би било приемливо? Smiley И това, че тя му се била "навряла", означава ли, че всеки път като пътувам в тролей, например, в пиков час, никак не трябва да ме изненадва да ми се нахвърлят да ме целуват от вси страни всякакви, щото съм се "навряла" да се прибера вкъщи или да ида на работа?
Пуяка ви го каза: това е глупава и непремерена постъпка на мъж, свикнал да позира и да си придава важност в една доооста по-различна среда от американската/западната такава. И това има своите последствия, колкото и да ни е смешно на нас.

За последен път коментирам темата, защото вече стана банално. Първо в автобуса никой не очаква друго от теб. Особено като е претъпкан. Ясно е, че няма как да се качиш на тавана и да застанеш там. Освен това за по-голяма безопасност не се усмихвай и не пускай погледи на близкостоящия до теб мъж(все неща, които Джени прави), просто да не бъдат разбрани погрешно. Не давай поводи и не би трябвало да има проблеми.

Второ. Нормалната чисто колегиална среща се извършва лице в лице, face 2 face, на минимум 50 см, а не се застава ДО човека, с който говориш. Като гледам не са в претъпкан автобус. Място си има предостатъчно. Заставането от едната или другата страна на човек се възприема за близост, интимност. Хората спят по тоя начин в едно легло. Това, което въпросната репортерка трябваше да направи е да не се натиска за снимка предварително, а след това да застане СРЕЩУ Кубрат, така че микрофонът да е "преградата" между тях. В това се изразява професионализма. Съответно камерата хваща Кубрат и микрофона, а не репортерката. Както би трябвало да бъде. Кво прави тая овца изобщо до него ?! До потен, пълен с тестостерон и адреналин боксьор ?!

На теб като ти взимат интервю - за работа примерно, до теб ли застават да ти задават въпросите на уше или застават срещу теб ? Дори тук едно от първите неща, на които се учим е на среща да се стараем да сядаме ДО момичето, защото това е интимното пространство и предполага близост, докосвания, интимност. Ако застанем срещу мацката рискуваме разговорът да протече чисто шаблонно и колегиално. Само, че ние сядаме до мацките с друга цел. Не сме репортери, нито интервюиращи за работа.

Въпросната си го търсеше отвсякъде. Това се вижда и от действията й преди интервюто - снимка с Кубрат гарнирана с 24 каратовата й усмивка. По време на интервюто - 10-15 см близост до Кубрат(потен бокьсор), погледчета, усмивки. И съответно след интервюто - кючеци и lap dance до зори в компанията на Кобрата и щаба му. И накрая като й казала мама, че така се става известна и богата и веднага излезна жертва и все едно не си е търсила българския к*р.. Аре ще им еба и номерата.. американско-цигански

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #49 -: Април 08, 2019, 22:51:31 »

Първо в автобуса никой не очаква друго от теб.
А на интервю с потен боксьор се очаква групов секс ли?

Освен това за по-голяма безопасност не се усмихвай и не пускай погледи на близкостоящия до теб мъж
Аха. Може би за най-голяма безопасност да си гледам в краката през целия път, защото всичко може да се очаква от тези животни мъжете...

Нормалната чисто колегиална среща се извършва лице в лице, face 2 face, на минимум 50 см
Друга страхотна идея, да отдадем целувката на броя сантиметри. Само ми е чудно, как успя да ги преброиш? Чудно ми е и друго, защо в журналистическата кариера на госпожицата, това е първата такава целувка, след като тя "си го търси" и "езикът на тялото й крещи "подай ми го""... или само потен българин е в състояние да я накара да си го "потърси"?

На теб като ти взимат интервю - за работа примерно, до теб ли застават да ти задават въпросите на уше или застават срещу теб ?
Ако искат и на 5 см да застанат, това, което ще направя, е да се отместя, а не да си напъхам устата/езика/нещо друго в лицето на интервюиращия.

Съжалявам, момчета, но колкото повече чета този форум, толкова по-склонна съм да погледна на феминизма сериозно...

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #50 -: Април 09, 2019, 00:19:27 »

Първо в автобуса никой не очаква друго от теб.
А на интервю с потен боксьор се очаква групов секс ли?

Освен това за по-голяма безопасност не се усмихвай и не пускай погледи на близкостоящия до теб мъж
Аха. Може би за най-голяма безопасност да си гледам в краката през целия път, защото всичко може да се очаква от тези животни мъжете...

Нормалната чисто колегиална среща се извършва лице в лице, face 2 face, на минимум 50 см
Друга страхотна идея, да отдадем целувката на броя сантиметри. Само ми е чудно, как успя да ги преброиш? Чудно ми е и друго, защо в журналистическата кариера на госпожицата, това е първата такава целувка, след като тя "си го търси" и "езикът на тялото й крещи "подай ми го""... или само потен българин е в състояние да я накара да си го "потърси"?

На теб като ти взимат интервю - за работа примерно, до теб ли застават да ти задават въпросите на уше или застават срещу теб ?
Ако искат и на 5 см да застанат, това, което ще направя, е да се отместя, а не да си напъхам устата/езика/нещо друго в лицето на интервюиращия.

Съжалявам, момчета, но колкото повече чета този форум, толкова по-склонна съм да погледна на феминизма сериозно...

А, е вие откачихте с тая тема, която и без това е малоумна.

Къв групов секс, кви животни. Колежке. Бъди спокойна. Теб няма кой да те насили. Дишай.

Разиграва се един театър, а тук толкова вживени, хората го коментират като събитие.

Ситуацията е елементарна. Кобрата е малоумен, и често неадекватен пред камера. За това прави подобни изцепки. Няма как да се случи на Джошуа, нито на Кличко.
А тая "репортерка" си е типичната курва, дето търси кой да и обърне внимание, и да удари няква дребна далавера. Като събереш двама такива на едно място, няма кво друго да стане.
Не е нужно да гледате видеа от партита, нито снимки, нито коментари.
Това се вижда с просто око, при първия преглед на "интервюто".
Кво правила на партита, как стояла на интервюто, са тъпотии. Всеки може да си ги тълкува както иска.
Обаче да те целунат, а ти да се ухилиш до уши, да подскочиш и да кажеш "благодаря", означава единствено, че курвата се е изкефила на жеста.
А после къв интерес търси, е близко до акъла.

Ся вероятно ще наскачат разни да обясняват как тя е "професионалист", което няма да оспоря, напротив! Но вероятно ще мислим в различна посока. Точно такава е - професионалистка.

Все пак, ако някоя колежка от форума се съгласи, че ако тръгнат да я целуват (или нещо повече, понеже споменахте оргии) , ще отвърне и ще благодари, след това, пред камера от професионализъм, може и да мине за аргумент. Но иначе дълбоко в себе си, ще се почувста употребена.

Не, не мога. Темата наистина е дебилна. И е точно за устите на разни дебели феминистки, които вътрешно си умират да са на мястото на курвата, и в тях това пали огън за възмездие.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 630

Профил
« Отговор #51 -: Април 09, 2019, 00:45:53 »

А и като цяло профи бокса е некъв супер тъп бизнес, некви интереси. Не е само до кой е по-силен на момента. Е Джошуа се е бил за световната титла в 9тия си мач, Пулев в 21вия - кво ще рече това - защо единият така, а другият иначе.

Щото ранкът в бокса не се определя по брой мачове. Ти може да си изиграл и 5 мача срещу противници от топ 10. Да си ги бил всичките. И да се уредиш с мач за световната титла. Може и да си направил 30 мача срещу бивши тираджии и майстори на скара и пак да не се уредиш с мач за световната титла. Важно е и как те промотират - тоест какви хора отиват да преговарят за мачовете и условията ти. Там също се изискват умения и са пазарлъци.

Тоест, ако ще го сравняваш с Шампионска лига има значение дали си победил Реал Мадрид или Лудогорец, за да се определи къде се класираш. Както е важно дали изобщо ще можеш да се договориш за мач с Реал.

Джошуа специално го изстрелват няколко неща. Първо е 3 пъти олимпийски шампион - 2 златни и 1 сребърен медал. Второ боксът му е мега атрактивен - нещо от сорта на 98% му е КО процента, повечето до 5тия рунд. Трето е англичанин - страната, която се счита за "майка" на бокса и пробивът му е доста по-лесен от на някой източноевропеец да речем.

Към това всичкото, което Джъст каза, бих добавил и факта, че когато един prize fighter достигне вече високите места в ранглистите, няма как да се очаква, по идея на Краба, че като футболистите, ще играе всяка седмица или всеки месец.

На най-високо ниво се играят обикновено два мача в годината, като само най-големите смелчаци играят 3 или 4. Винаги е било така и не е от вчера или PPV ерата. Не, че футбол, тенис и т.н са лесни спортове и не изискват влагане и издръжливост, но в бойните спортове всеки удар, който поемеш, се равнява на мозъчно сътресение, а в един 12-рундов равностовен мач противниците си разменят по няколко стотин удара в муцуната. Мога да посоча без замисляне поне дузина страхотни боксьори през десетилетията, които са толкова punch drunk, че едвам им се разбира като говорят. Така че има разлика дали профи кариерата ти ще има 40-45 мача или както на някои 70-80.
=================

Формалдехидна и Пу_Як,

разбрахме и всички сме съгласни, че Кубрат постъпи доста бушменски, че е прост и т.н. Тук никой не е казал обратното.

Казваме само, че по време на въпросното интервю, тази Джена грам, ама грам не се държа професионално и като човек на работа, така че хайде да не ми я изкарвате някаква невинна жертва, която лошият балканец е съсипал емоционално и психически едва ли не. Тук изобщо няма и нужда да стигаме до афтър партито, защото не е релевантно по темата, въпросът е, че тя самата по никакъв начин не спазваше (професионална) дистанция, в ролята си на интервюиращ. Не виждам какво толкова има да се бистри и умува. Не мога да се сетя, кога и дали изобщо съм гледал друго интервю, без значение тема и контекст, в което интервюиращата задава въпросите си прилепнала към събеседника си. Паралелът ти с претъпкания рейс няма нищо общо с тази ситуация. Смятам, че имаше достатъчно място между двамата, за да се дръпне на един метър и да си зададе въпросите по напълно професионален начин, а това че Кобрата се обърка, че е в Плазата, където подобно поведение е вървежно, разбира се, че си е камък в неговата градинка и разбира се превъзбудеността му след тежкия мач и много пот, кръв и адреналин някак да бъде легитимно оправдание, но коментираме ситуацията от двете страни, така че моето мнение е, че вината е по-скоро поделена, но в никакъв случай едностранна.

Не, не мога. Темата наистина е дебилна. И е точно за устите на разни дебели феминистки, които вътрешно си умират да са на мястото на курвата, и в тях това пали огън за възмездие.

Знаеш ли, навярно феминизмът като идея, течение и квото там се сетиш, в нейния му оригинален и чист вид, когато наистина е бил създаден с (близко) до идеалната цел, е имал смисъл и мисия. Въпросът е, че в последните години, както и много други неща, до такава степен се изроди и изкриви, особено в Зап.Европа, СаЩ и Канада, че се превърна в прекрасно оръжие и средство за бързо попълване на нечий бюджетен дефицит, с минимум усилия. Само да припомним, че не някой друг, а самият им президент на страната и лицето им пред света каза прочутата реплика "just grab them by the pussy" и те в последствие си го избраха. Ами наистина леко лицемерно ми идва всичко това.

Разбира се, аз съм твърдо "за", ако някой мъж малтретира жена (без значение своята или чужда) без повод  и без значение дали физически, вербално или емоционално, да си понесе последствията, но точно в този край на света се спекулира до безкрай с темата, до степен, че вече втръсна на всички, а тази треторазрядна журналистка (чийто страничен бизнес се изразява в редене на храна по голи женски тела, което се лейбълва като, видиш ли, някакво изящно изкуство) със сигурност нямаше вид на малтретирана.

А иначе много модерни жени, които дуднат, че са феминистки, аз ги слагам в една графа с вегани/вегетарианци, т.е дали защото са дебели, грозни или с гаден и отблъскващ характер и поведение, те просто намират в гореизброените отдушник, чрез който привличат внимание (мъжко такова най-вече), защот по принцип им липсва и момчетата и мъжете странят от тях, а знаем, че няма жена, която да не обича внимание, съответно дали някоя ще намила как трябва да има - чисто по комунистичски- дефолтно уеднаквяване на заплатите м/у половете на една и съща позиция, дали ще ти обяснява, без изобщо да си й търсил мнението колко гадно било да ядеш кашкавал и яйца или ще поства всеки ден по 10 снимки на бездомни кученца, търсещи си дом, всичко това е алтернативно средство за някакво внимание от страна на хората към тях. Е, може би не най-желаното такова, но със сигурност по-добре от нулево такова. Wink

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #52 -: Април 09, 2019, 07:32:46 »

Казваме само, че по време на въпросното интервю, тази Джена грам, ама грам не се държа професионално и като човек на работа, така че хайде да не ми я изкарвате някаква невинна жертва, която лошият балканец е съсипал емоционално и психически едва ли не.

Ако забеляза, тая шматка в нито един момент не сме я коментирали. През цялото време коментираме само и единствено Кобрата. Това са твои (на Джъст и на подобни на вас) думи и вие се впускате в някакви теми за насилени жени, феминизъм, путкопоклоничество, световна конспирация и т.н.

Коя е тая и как си е вземала интервюто няма никакво значение. Нито пък има знаечние дали и е харесало или не.
Oh, wait.....нали било шоу всичко това с целувката, Кобрата бил шоумен и това с целувката било част от шоуто. Е що тая като му се натисна с циците и му взема интервю да не е част от шоуто? Разбира се ако и го осъди за това ще е най-забавната част от шоуто, ама то пък който не разбира от шоу да си седи дома тогава....

А аз имам само една единствена теза:
В случая тая е била готина, натиснала му се е и тоя я е цункал. Ако беше мъж репортера, нашия щеше да го перне зад врата или по носа. Кво пречи и на оня да му харесва да го прасне Кобрата?

Ти помниш ли на едно посещение в Япония как Бойко Борисов с подсичане от каратето подкоси земеделския министър и оня се излюска на земата пред цялата делегация?
Намери си клипчето, гледай го. Сигурно и на министъра му е харесало. Даже най-вероятно е да му е харесало.
Ама не е важно това просто. Неадекватно е!

Стъпката от това да си мъж на място или неадекватен селяк може да е доста малка. И ми е чудно как се впускате в някакви теории за феминизъм тука, а не я забелязвате Sad

Джъст
Как мислиш, ако след успешни преговори с друга фирма награбиш шефката си и я нацелуваш по устата пред всички дали ще си мъжкар със силен фрейм? Ти си младо момче, на нея може да и хареса....
Ама сигурно пак ще се чудиш що всички ще смятат, че си неадекватен идиот, а ти ще търсиш обяснението в някакъв феминизъм и световна конспирация против алфа-мъжете....
Активен

Fake it 'til you make it!
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #53 -: Април 09, 2019, 08:46:03 »

Казваме само, че по време на въпросното интервю, тази Джена грам, ама грам не се държа професионално и като човек на работа, така че хайде да не ми я изкарвате някаква невинна жертва, която лошият балканец е съсипал емоционално и психически едва ли не.

Ако забеляза, тая шматка в нито един момент не сме я коментирали. През цялото време коментираме само и единствено Кобрата. Това са твои (на Джъст и на подобни на вас) думи и вие се впускате в някакви теми за насилени жени, феминизъм, путкопоклоничество, световна конспирация и т.н.

Ъ-ъ, не. Ако забелязваш, тук ти си в грешка с темата. Заведеното дело. В случая, то е за сексуален тормоз.
А не за селяндурско и нескопосано поведение пред камера. Селяндурското и нескопосано поведение пред камера, все още е правно ненаказуемо. Иначе, вече щяха да са го осъдили, и куп хора покрай него.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #54 -: Април 09, 2019, 08:58:57 »

Заведеното дело. В случая, то е за сексуален тормоз.
А не за селяндурско и нескопосано поведение пред камера. Селяндурското и нескопосано поведение пред камера, все още е правно ненаказуемо.

На 4-та страница от темата сме вече.
Би трябвало да си разбрал, че точно щото неадекватно поведение пред камера не може да се формулира като обвинение, затова е сексуален тормоз примерно.
И оная знае, че не е и не се и чувства сексуално изтормозена, ама що пък да не изкара някой лев от неадекватен баламурник? Нали казвате, че всичко в бокса било шоу. Ми ето ти малко шоу и в съдебната зала..... пък в за шоуто все някой трябва да плаща.
Честно, наистина ли не схващате какво става или просто си папагалствате, щото във форума е модерно да се оплаква съдбата на алафа-мъжа в днешно време?  Huh?

Аз това питах - ако ти например награбиш шефката си пред клиенти и тя те уволни (или съди), това алфа поведение ли е или международен феминистки заговор?
Активен

Fake it 'til you make it!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1899

Профил WWW
« Отговор #55 -: Април 09, 2019, 17:07:33 »

Принцът целунал спящата красавица и .. тя му завела дело за сeксуален тормоз...
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
ultramarin
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #56 -: Май 24, 2019, 12:28:40 »

Интересно е как доста от коментиращите показаха липса на усет за ситуацията с Кобрата и веднага тръгнаха да го обвинят, че е глупак, простак и т.н. Имаме налице човек, който току-що излиза от ринга и който е бил много близо до загуба (тежката аркада), но поради стечения на обстоятелствата успява да се измъкне от трудната ситуация и спечелва мача. Минути след това е интервюиран от репортерка, чийто поведение клони към курвенското - облеклото, погледа, разстоянието на което се намират от него и т.н. Казано на пикъп език - Кубрат в тоя момент се намира в мега висок стейт и воден от емоциите си като животно ( в такива моменти трудно се мисли адекватно - спомнете си случаи в живота, когато сте постигнали някакъв успех, независимо дали спортен или свързан с работа/сполучлива сделка или нещо подобно - резултатът винаги е емоционална реакция и " потърпевш " би бил най-близко намиращия се човек. Не е нужно тоя човек да бъде награбен и изнасилен ако е жена, но със сигурност ще има силна емоционална реакция насочена към тоя човек - все пак си постигнал нещо за което си се борил здраво, няма как да няма силна реакция, произхождаща от този успех! ) , реагира съвсем адекватно на това което получава отсреща. Трябва задължително да се има предвид това, че репортерката се е възползвала от емоционалното състояние на Кобрата и го е провокирала да реагира така. Някой може да каже - " По тая логика всяка която се облича разголено, трябва да бъде изнасилвана и на делото да се има предвид това, че сама си го е търсела? " - Не, никой няма това право, но всеки трябва да си носи последвствията, а последвствията могат да варират от мръсни погледи и подсвирквания, до изнасилена и убита в някой трап.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: