Tyxo.bg counter Някои общи положения
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 16, 2019, 05:57:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Някои общи положения  (Прочетена 881 пъти)
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 250

Профил
« -: Март 30, 2019, 12:48:20 »

В тази тема ще напиша някои неща, които са свързани с pick up-a и които съм забелязал или съм прочел някъде. Може на някой да са му полезни.

1.  Увереността - твоето най-силно оръжие.
Всички знаем кое е най-силното оръжие на жените - сексапила. Те също го знаят и умело го използват. Логично е и ние мъжете да имаме такова "оръжие", което да привлича жените и на което не могат да устоят. Оказва се, че имаме. Интересно е, че много малко хора знаят за него. Увереността, която изразява един мъж влияе много силно на жените. Какво е увереността? Справка в интернет:
Цитат
Увереност - Качество на човек, който добре знае нещо, твърдо вярва и не се съмнява в нещо; който вярва, не се съмнява в своите сили и възможности, не се колебае; което е присъщо на такъв човек, което е израз или проява на твърда вяра, сигурност. 

2. Слабите места на слабия пол.
Така, нека да разгледаме кои са пък слабите места на жените от, които пък ние бихме могли да се възползваме. Те са две: емоция и любопитство. Провокирай някой от двете неща или пък и двете и си в играта.

3. Защо жените ме режат?
По две причини или си твърде мек или си прекалено хард

4. Всичко има значение.
По дефаулт ние мъжете не отдаваме значение на подробностите. За нас е важно основно жената да е красива за да искаш да ѝ го набуташ. Другите нещата са почти без значение. За жените обаче нещата не стоят така, те гледат всичко: как си облечен, как говориш, как се държиш, какъв е социалния ти статус, в повечето случаи те коментират  с приятелките си и чак тогава вземат решение дали да си отворят крачетата. Така, че в началото трябва да демонстрираш high value иначе трудно ще ти се получат нещата.

5. Нейните чувства са огледални на твоите.
Да кажем, че си на среща с момиче. Това, което чувстваш ти го чувства и тя. Ако ти си напрегнат и притеснен и тя ще се чувства така. Ако си спокоен и отпуснат и тя ще се чувства спокойна, ще ѝ е приятно в твоята компания и шансовете да се видите пак ще са доста големи. И не на последно място, ако ти се чувстваш палав и тя се почувства така Wink.

6. Остави я да си ходи.
Много мъже правят грешката когато жената "тръгне да си ходи" да тичат след нея. Разбираемо е като се има предвид това, което показват по филмите и разбиранията, които се въртят в обществото. Разбираемо, но грешно.  Една жена си "тръгва" по 3 причини:
- не проявява интерес
- има нужда от малко повече пространство
- тества те как ще реагираш
Хубавото е, че и за трите случая имаш универсално решение и то е да не правиш нищо. Защо? Ако не проява интерес, каквото и да правиш няма никакво значение. Ако има нужда от пространство а ти продължаваш да я ръчкаш има доста голям шанс да загубиш всички  шансове. Ако те тества доколко си хлътнал и се поддадеш на провокацията ти пада стойността като мъж и пак губиш.
И нещо много важно накрая, ако мацката все още има някакъв интерес към теб (т.е. последните два случая), тя със сигурност ще те потърси.

7. Не се опитвай да я променяш
Огледай я от всички страни, виж кои са ѝ недостатъците (няма човек без недостатъци).  Например говори много, бърка си в носа или пък не си глади дрехите. Окей ли си с това или е deal breaker за теб? Ако не си, я остави. Но не се опитвай да я променяш, не е добре нито за теб нито за нея.

8. Защо тя излиза с мен?
Ние мъжете излизаме с една мацка основно по една причина, понеже мацката ни кефи и искаме да я чукаме. Една жена обаче има доста причини да излиза с теб:
- има интерес към теб, харесва те
- скучно и е събота вечер
- решила е да накара гаджето си да ревнува
- защото ѝ плащаш сметките
- защото всичките ѝ приятелки си имат гаджета
Ако не е първата причина, е добре да не си губиш времето с нея.

Следва продължение ....

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #1 -: Март 31, 2019, 03:03:48 »

Отгоре описани, но като цяло правилни наблюдения. И значими
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #2 -: Март 31, 2019, 04:03:18 »

1.  Увереността - твоето най-силно оръжие.
Всички знаем кое е най-силното оръжие на жените - сексапила. Те също го знаят и умело го използват. Логично е и ние мъжете да имаме такова "оръжие", което да привлича жените и на което не могат да устоят. Оказва се, че имаме.

2. Слабите места на слабия пол.
 Те са две: емоция и любопитство.

3. Защо жените ме режат?
По две причини или си твърде мек или си прекалено хард

4. Всичко има значение.
По дефаулт ние мъжете не отдаваме значение на подробностите.

5. Нейните чувства са огледални на твоите.

6. Остави я да си ходи.
  Една жена си "тръгва" по 3 причини:
- не проявява интерес
- има нужда от малко повече пространство
- тества те как ще реагираш

7. Не се опитвай да я променяш
Огледай я от всички страни, виж кои са ѝ недостатъците

8. Защо тя излиза с мен?
Ние мъжете излизаме с една мацка основно по една причина, понеже мацката ни кефи и искаме да я чукаме. Една жена обаче има доста причини да излиза с теб:
- има интерес към теб, харесва те
Да разгледаме точка по точка.

1. Защо мислиш, че най-силното оръжие за мъжете не е същото (сексапилът)? Има youtube клипове от предавания как жените реагират на сексапилен мъж и на несексапилен мъж. Прави си изводите. Също така, изказваш много становища, но не виждам да ги подкрепяш с каквото и да е. Просто ги изтипосваш и очакваш да бъдат приети на доверие. Както казах, има реални примери, които сочат обраното. Примерно аз давам това като доказателство за моята теза - https://youtu.be/lW6lNzlj63c?t=26

2. Защо мислиш, че при мъжете е различно? Отново, никакво обосноваване. Просто го изтипосваш като догма.

3. Или просто не ти се кефи на външността? Или викаш, това е невъзможно?

4. Да, мъжете до такава степен не отдаваме внимание на подробностите, че имаме цял форум анализирайки всяка реплика, от всеки подход, на всеки човек. btw, тази точка си противоречи с по-долна, до която ще стигна след малко.

5. Ок...тук съм....съгласен....до някаква степен.

6. Първата точка е вярна. Другите 2 произлизато от първата. Тя ако ти се накефи на момента, по дефолт, най-вероятно няма да видиш много от следващите 2 точки. Въпросът, на който не си отговорил е, защо не е проявила първоначален интерес?

7. И това е точката, която директно си противоречи с "По дефаулт ние мъжете не отдаваме значение на подробностите". Значи, жените били тези дето се вглеждали в подробности, обаче в следващия момент, ти си този, който агитира мъжете да се вглеждат в подробности. Баси якото. Или to quote Ники Пънчев "Добра логика!".

8. Еми...да....има интерес, харесва те. Кое не е ясно, от тук нататък? А от какво има интерес? Сигурно от играта ти, фрейма ти, от това как се и не се вглеждаш в детайлите едновременно, какъв си сексапилен, как я пускаш да си ходи..........................ти честно ли?

Ще се въздържа от повече коментари, че ще стане грубо.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1897

Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 31, 2019, 08:55:43 »

Е аз се чудя как така и най-грозните дето съм виждал имат жени. То ако това е първична базова реакция само на база външния вид, трябва половината мъже девствени да си живеят. Тва е шоу и то не показва истината.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3767

Профил
« Отговор #4 -: Март 31, 2019, 11:05:35 »

Да бе, да го еба, аз ако съм на 40 и отида пред ндк да отварям 18-годишните дето пият там двулитровки и ме отрежат, дали ще е щото съм прекалено мек или прекалено твърд?
Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #5 -: Март 31, 2019, 12:16:51 »

Не, според мен ще е защото не си отворил с достатъчно енергия и не си усетил играта в себе си. хохо Интересното на това клипче е, че мацките, които подбират кандидатите, сигурно 80% бяха китове или кучета и най-нагло и брутално си казаха на пича, че не става, въпреки че за мен изглеждаше нормално, в най-лошия случай 4ка + беше умен с интересно персоналити, докато другият, който всички го харесаха, беше бахти малоумника Cheesy Иначе съм съгласен с краба, че това е просто шоу и приложимо повече към западната култура, не знам къде се излъчва това - САЩ, Англия? В тая игра няма логични критерии - често отварям мацки, които видимо са под моето ниво - външен вид, интелект, професия ии guess what? Отново резачки. Всичко е numbers game и недопускане на влияние върху нагласата ти от отказите.
Активен

Every man dies, not every man really lives.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #6 -: Март 31, 2019, 13:17:49 »

То ако това е първична базова реакция само на база външния вид, трябва половината мъже девствени да си живеят. Тва е шоу и то не показва истината.
Че ти от къде знаеш кой е девствен и кой не? Я виж във форума колко има, а се замисли, че има и такива дето не са във форума. Айде сега добави и тези дето за 25-30 години са ебали 1-2, демек са почти девствени, просто са изкарали, криво-ляво, късмет 1-2 пъти. Дали не излиза сметката?
Това е шоу, ама аз чакам да видя в живота, как в една смесена компания, идва има един грозен и един Чад, и грозният пленява вниманието на всичките пички и си подбира коя иска да ебе. Засега не съм го виждал това. Често обаче съм виждал обратното.

Интересното на това клипче е, че мацките, които подбират кандидатите, сигурно 80% бяха китове или кучета и най-нагло и брутално си казаха на пича, че не става,

това е просто шоу и приложимо повече към западната култура, не знам къде се излъчва това - САЩ, Англия?

В тая игра няма логични критерии - често отварям мацки, които видимо са под моето ниво - външен вид, интелект, професия ии guess what? Отново резачки.
Кое му е интересното? Мислиш, че тези "китове и кучета" не могат да се наебат с някой като тоя готиния ли? Особено в Англия (да, предаването е в Англия), толкова много пъти съм виждал високо, красиво, добре сложено момче с дебелана. Даже това е, кажи речи, нещо като норма. Просто заради повечето тестостерон и по-високият sex drive, мъжете са готови да смъкнат летвата. Особено когато общото ниво на жените там не е особено високо, даже не им прави особено впечатление на мъжете. Живял съм с готини пичове, англичани, които пред очите/ушите ми са си лягали с грозни дебелани.

И мислиш, че жените са някакъв друг животински вид, спрямо тези тук, понеже са в друга държава?Huh???

Буквално сам доказваш тезата ми. Много ясно, че ще те режат. Те си имат предостатъчно опции от пичове, чакащи да ги ебат, също толкова готини или даже по-готини от теб.

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6846725/North-Carolina-mother-Britney-Boone-makes-13-000-dating-wealthy-men.html?fbclid=IwAR0Y_1eUPFC9aoh39QVuTa0ltfRzhEwdx8EQkrBeJ834FqnWIyDNw84lISI
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Март 31, 2019, 21:28:24 »

Отгоре описани, но като цяло правилни наблюдения. И значими
Написал съм ги кратко защото поста ще стане много дълъг. А пък винаги може да обсъдим някое от тях надолу по-подробно.
Да бе, да го еба, аз ако съм на 40 и отида пред ндк да отварям 18-годишните дето пият там двулитровки и ме отрежат, дали ще е щото съм прекалено мек или прекалено твърд?
Стоун, във възрастовата граница, която си посочил 40 -> 18 години сигурно ще има и отрязвания заради възрастта, но не вярвам да са в 100% от случаите.
Добре, да кажем че точка 3  валидна за една приемлива разлика в годините
Rekojeht, прегледах клипа, който си пуснал и както каза Краба това е шоу. За първия пич се съгласен, че ще го отрежат но не заради това, че не бил толкова красив ами заради езика на тялото му. Гледа надолу, мънка абсолютно бета поведение. При втория вече е шоу, със същото поведение на живо ще бъде reject-нат още след като си отвари устата.
Цитат
2. Защо мислиш, че при мъжете е различно? Отново, никакво обосноваване. Просто го изтипосваш като догма.
Не съм казал, че при мъжете е различно
Цитат
3. Или просто не ти се кефи на външността? Или викаш, това е невъзможно?
Външността ти дава предимство в първите 3-4 сек. После пак отиваш на точка 1
Цитат
6. Първата точка е вярна. Другите 2 произлизат от първата. Тя ако ти се накефи на момента, по дефолт, най-вероятно няма да видиш много от следващите 2 точки.
Ами не, втора и трета точка не произлизат от първата. При първата няма интерес и другите две има.
По втора точка, има интерес ама ти хлътнал по-бързо от нея и почваш да ѝ досаждаш, по месинджъра. Мацката има интерес към теб ама полека-лека започва да ѝ писва. По трета точка нещата стоят така. Има интерес даже голям. Мацката си казва: Абе тоя изглежда, готин ама я аз все пак да видя дали е така или само ми се прави
Цитат
7. И това е точката, която директно си противоречи с "По дефаулт ние мъжете не отдаваме значение на подробностите".
Ти като видиш някоя готина мацка, разсъждаваш ли с какво обича да се занимава през свободното си време, какви интереси има, какви са и недостатъците или просто искаш да я чукаш?
Цитат
8. Еми...да....има интерес, харесва те. Кое не е ясно, от тук нататък? А от какво има интерес? Сигурно от играта ти, фрейма ти, от това как се и не се вглеждаш в детайлите едновременно, какъв си сексапилен, как я пускаш да си ходи
Абе не е много сигурно
Цитат
Ще се въздържа от повече коментари, че ще стане грубо.
Е колко пък грубо да стане  Smiley
Интересното на това клипче е, че мацките, които подбират кандидатите, сигурно 80% бяха китове или кучета и най-нагло и брутално си казаха на пича, че не става, въпреки че за мен изглеждаше нормално ...
На мен ми изглеждаше с много бета поведение. А смятай щом на мен ми изглежда така, за мацките е все едно някой им крещи с мегафон в ухото: Тоя е смотан убийте го с камъни!

Активен

commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #8 -: Март 31, 2019, 21:36:03 »

Айде още един коментар от пикап сектата Cheesy
Активен

Every man dies, not every man really lives.
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 10, 2019, 16:41:30 »

Айде още един коментар от пикап сектата Cheesy
Приемам го като комплимент  Grin
------------------------------
9. Как да говоря с нея?
 - Високо и ясно
 - Бавно и с паузи
 - playful
 - challenge
9. Какво да говоря с нея?
Препоръчително е разговорите да са в стил playful и challenge като от време на време си говорите и нормални неща
Около 70% да е playful и challenge и 30% нормалните неща
10. Признаци, че мацката проявава реален интерес
 - търси конкакт с теб
 - пише ти първа
 - идва до теб и те заговаря
 - търси вниманието ти
 - пита разни неща за теб
 - докосва те "случайно"
11. Кога мацката не проявава интерес а те използва да си уплътнява времето, да я забавляваш или спонсорираш
 - никога не ти пише първа
 - чака ти да поддържаш разговора
 - стои на разстояние и избягва физически контакт
Тук вкарвам една забележка: Това, че се "заяжда" (разбирай шит тества) не означава, че не проявавя интерес, даже напротив. Трябва да се приема като комплинет, че донякъде си успял да създадеш интерес и мацката си прави труда да види дали наистина си заслужава да продължи  с теб.
Ако една мацка не проявява интерес няма да говори с теб.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: