Tyxo.bg counter Игрив, дразнещ, предизвикващ
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2019, 15:14:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Ако имаш ентусиазъм, можеш да направиш всичко, което искаш. Ентусиазмът е в основата на всеки прогрес." Хенри Форд

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през април 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игрив, дразнещ, предизвикващ  (Прочетена 708 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« -: Април 09, 2019, 11:58:16 »

Едно от важните неща, при пикапа, които всеки трябва да усвои е: да няма seeking approval behavior - или да търсиш одобрението на жените. Смятам, че именно тук много мъже грешат. Прекалено добри са, подяволите. Прекалено често, казват какво ще направят на жената... например: "Хей, какво ще правим довечера?" и ти казваш: "Ми, ще ходим там и там, ще направя за теб това и това, защото аз мога това и това"... ебаси тъпото, скучно, няма я мистерията. Няма го сексуализирането; Няма за какво да се чуди, всичко "и е ясно с теб"... А вместо това, като мъж можеш да кажеш: "Ще ти сготвя нещо, вероятно", и тя ако те попита: "ооо какво ще ми направиш?" , е най-добре да се отговори с нещо от сорта на: "Ще бъде като играта туистър, само че ще сме голи и двамата" < целта тук е сексуализиране, игриво, предизвикващо и в същото време нека кучката да се чуди какво става, нека има мистерия, или "облечи си по секси облекло и ще разбереш като дойдеш", като след това може да и кажеш, че бързаш и да затвориш телефона/или чата ... Т.е. целта тук на второто е двойна: хем да видиш дали няма да продължи "да рови" с думите: "еее кажи де, каквоо каквоо?", и да видиш Дали наистина ще се облече по някакъв секси начин - с това ще видиш дали това момиче наистина иска да е с теб/му пука за теб и дали наистина обръща внимание на това което казваш. И също така, ако някое момиче пък, те попита "как да се облече за срещата с теб"... то тя ти подсказва, че наистина иска да е с теб и държи да излезе с теб; има толкова много неща, но ние не ги схващаме като мъже.
И също така, с "второто" - т.е. да облече секси облекло - я предизвикваш. Колко често предизвиквате някоя мацка? Най-простите примери са: "нека да видим кой ще мигне пръв", или "игра на палци", измислите и някакъв прякор или променете името и: Ако се казва Мирела, кажете и Мир-Ела и тн и тн.; или пък нарочно да направиш така, че да я хванеш в противоречие - когато го направя това, момичетата винаги ми удрят шамар по рамото или искат да ме "стистнат"/ погъделичкат; т.е. търси се контакт от дразненето което се създава, а има ли го - има и opportunity for sex to happen. Точно както (ако сте имали малка сестра) е ставало - налита да те бие, защото си я подразнил и предизвикал.

На всички ни е нужно, едно по-смело и закачливо отношение, но не и да бъдеш - задник, в крайна сметка.
Задник можеш да бъдеш по мнооого начини... някои от тях: да ги прекъсваш когато разказват нещо и да правиш неуместни коментари, или да кажеш нещо със сексуален контекст, което изобщо не е на място и е прекалено сексуално, без да си създал достатъчно привличане; на скоро си мислех, че съм създал рапорт с една нова колежка, щото така я метнах, че на края започна тя да ми търси одобрението, като каза: "ооо, извинявай, разбрах, че никак не харесваш жени които пушат цигари..." и си мислех, че вече е тотално във фрейма ми, когато и казах след известно време: "Абе, отива ти така както си облечена, ама какъв е този грийн-гоблински пуловер" - при което тя избухна тотално с отговора: "Ми, не ме интересува какво харесваш", от където продължих да я занасям, влезе отново във фрейма ми, като коментирах, че нося сини дънки и че и тя трябва такива, ще и направят по-секси дупето и тн., като на края отново я спечелих, засмя се и пак бяхме в играта, нооо все пак... все пак. Не трябва да се прекалява. Защото точно след това прекалих, като отидох да си сипя кока-кола и рекох: "Обичам да си сипвам кола, и да събличам **(името и) с поглед, гола", като тя тук се изкиска яко и каза: "ХАхаха, моля те да престанешш" , при което започнах да имитирам изказа и защото говори с акцент и ме попита: "ама защо само ми се подиграваш на думитЪе" и пак продължих да я вкарвам във фрейма ми като на края казах "думитЪе" и тн и тн.

Ето и един пример от тази седмица, с което ще приключа темата:
(аз)- Хей, Криси къде отиваш моето момиче?
(тя)- Аммми, натамм? Да загася ли лампите? (понеже вече беше грейнало слънцето и осветляваше целия офис)
(аз)- Оооо, да, загаси ги. Само да изкарам свещите. Тук отзад имаме място (намигам и, и се усмихвам закачливо)
(Тя така се засмя, че забрави за какво отива, и пак се върна на мястото си. След малко отивайки пак на някъде, аз станах леко и казах:
(аз)- Ооо, пак ли ти бе, айде давай де! От кога те чакам вече!
(тя)- Аа не не , хахаха, аз отивам ... с ... абе отивам на там!
(аз)- Добре, я да видя какво правиш ти бе момиче, та се бавиш толкова много
Отивам към нея, и тя горката, се залива от смях, ама не иска да го изпусне целия, гледа една дъска и се чуди какво ще направя:
(аз)- Е, и? К'во, тука ли ще го правиме?? (с усмивка и весел тон)
(тя)- (оглежда се) - Е , не тука сега де
(аз)- Абе ей аз говоря за дъската бе, ех какво мръсно подсъзнание!
(тя)- Моето ли?? Хахаха! Не знам на кой!
(аз)- Е , айде какво точно е моето? Дай определение, да те видя какво ще измислиш?
(тя)- Е... Светла ще ти даде, като дойде след малко
(аз)- И Светла ли ще ми даде? А и ти ще ми дадеш? Еее много ми станахте! Вие гаджета нямате ли си бе!
(тя)- ХАхахахаха!
И се махам. Стига толкова закачки. Точно в най-интересния момент се дръпнах.
Сядам си на бюрото. Тя идва след около 1 минута, и си слага листата пред лицето, не смеейки дори да ме погледне и казва през смях:
(тя)- Не идвам към тебе, хахахха!
(аз)- Доообре, ама гледай да дооойдеш че няма да те чакам цяла вечност!
/ смях от нейна страна отново /.

Има и кучки: има и жени кучки; не разбират от такива майтапи, или са прекалено стегнати/филмарки и не са ги *бали от доста време; < последното не е така, обаче. Има и такива, дето не се жикат на ляво на дясно, но са много печени.

Първото впечатление, и последващото: важно е все пак, и как започва първото впечатление при дадена жена (т.е. запознанство); как си влязъл в разговора... и как си я предизвикал след това и тн и тн. Особено ако е с жени - кучки. Може да върви от: "ще стане по-добре", към "ще стане още по-зле"... кривата постоянно е различна, щото нали жените са по емоционални от нас и... зависи дали не е станала с гъза на горе. И ако е станала, по-добре и кажете: "Ей ало, пикло тука сме дошли вибрациите да дигаме, не с гъзъ на горе да ходиме!"

Поздрави.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« Отговор #1 -: Април 09, 2019, 20:16:00 »

Shark__ - Бравос, много кадърно си го написал.

Но не си споменал, че да се правиш на маймуна през цялото време и да тарашиш на майтапи и ташаци, няма да я накара да си събуе гащите. Супер забавните пичове, вярвай ми, правят много чекии,  и не е доброволно, мамка му, ни най-малко дори.
В пишката която си правил с колежката си, не разбирам кое ще я накара да те иска.
Жените обожават, супер забавните си приятелки с натежали тупузи. Ставал съм, печален и неволен свидетел на много сцени в които, пичагата потънал във френд зоната по дълбоко от червеите в Марианската падина, прави шоу цяла вечер и в момента в който залитне към нещо сексуално получава порицание в миг.
Супер забавния пичага не е образа който трябва да представяме.

Мъжът е същество с особено сложна душевност, тя е толкова богата, че да показваш само едната страна на същата е, престъпление срещу самата нея.

Да, да правиш смях е, неизменна част от цялата игра, но образа на мъжа не е това, никоя жена няма да си хареса смешник. Образа на мъжа е, сериозен, могъщ, достоен, горд, умът му е бистър, емоциите контролирани. Мъжът няма време да се занимава с простотии и празни приказки, света има проблеми които трябва да разреши, има множество важни неща които изискват вниманието му. Да, обръщаш внимание на жената при всеки удобен случай, да и пишеш секунди след като е онлайн, да и отговаряш стотни след като е написала една сричка, да търсиш с какво да продължиш разговора след неминуемата, неловка пауза от 4 секунди. Да се преструваш на някой или на нещо си за да и привлечеш вниманието и. Да следиш какво споделя или какви снимки качва, да следиш къв боклук е решила да яде тази вечер или с коя тъпа приятелка е отишла на лов за бикове. Да коментираш всяка безмислица която е родила неврона и.  Това говори, че нямаш абсолютно никаква друга работа, а мъж без работа е като шкембе чорба без чесън и чушки, не става за ядене. Такива индивиди, се числят към навлеците.

Слушай, харесвам те, бих продължил общуването си с теб, дори бих го ескалирал, но нямам време за глупости. Влизаш или излизаш?
Това е посланието което трябва да се изпраща. Не е нужно да правиш нещо особено за да те харесва. Ако е достойна, със сигурност в процеса на разговор, ще се случи да изпъкнеш като леке от лютеница на синя тениска. Не е нужно да си даваш газ. Може да искаш да я плющиш както плющи джапанка на речен камък, но и да не се случи, най-лошото което може да стане е да потъркаш меча и да си спестиш няколко часа, няколко лева и няколко неврона.

Друго не разбирам, защо тук говорим само за това как, мъжете трябва да зарибяват и ловят жените? Нима някой твърди, че ако някое гадженце иска да пъхаш, няма да направи така, че това да се разбере еднозначно.
Аз например, нееднократно съм бил обект на жени които са ме сваляли, някой агресивно, други не. 90 процента от случаите, аз не съм искал дори да говоря с тях. Но се е случвало.
Трябва да бъде няква адски задръстена като кенеф във наркоманска дискотека, за да не стори така, че да разбереш точно какво иска от теб. Свалката не е, моноспектакъл. Нещата винаги са двупосочни. Ти даваш, тя взима, тя дава ти взимаш. Положението се върти.
При запознанство с някоя жена, не са нужни повече от 27 минути и 45 секунди за да се разбере, ще се разпъва ли въдицата или ще се търка лампата. Често кълна и псувам някой момчета които се напъват все едно имат нещо в задника, със мацки които от 786381 километра се вижда, че имат нулев, дори отрицателен интерес. С времето, с опита и интелекта, се научих да надушвам дали има смисъл да си обувам здравите чорапи.
В първите секунди от разговора, всичко лъсва, погледа, жестовете, изражението, тона, тембъра, подбора на думите, паузите между размяната на реплики, позата. Всичко говори.
Аз възприемам себе си като, човек чието време е извънредно ценно. И не бих пилял нито минута да се занимавам с жена която не проявява интерес.

Има, случаи.....сигурно, има случаи, в които мъжът е успял да свърши най-мъжкото, след първоначален нулев интерес от нейна страна. Дали е в резултат на това, че е имал невероятен късмет, че се е напила и е нямало друг наблизо, дали го е съжалила и му е дала, няма да говорим. Но заслужава ли си усилието? Не ми се вярва.

Аз, съм бита карта, стар вестник, изфъштяла лимонада. Нека някой джентълмен да направи тема за това, какви способи използват жените за да привлекат вниманието и до какви похвати прибягват за да покажат интереса си. Нека се знае, по какъв начин жената показва, че иска да си удари гащите в земята...
Активен

Fortuna incepto signatur!
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 10, 2019, 05:52:27 »

Shark__ - Бравос, много кадърно си го написал.

Бравос, и ти мисля, че си го написал кадърно.
Но говорим за коренно различни неща, и се чудя защо аджеба си дръпнал целия този пост, но щом пък си решил, написал си го, така както и аз пляснах моя.

И все пак да коментирам...:
Нужно ли е да казвам, че всичко това може да се прави за тренировка, първо и че всеки може да го прави? По надолу ще спомена нещо, за границите/ лимитите ни.
Второ - нужно ли е да казвам, че това не е добре да се (да не кажа не трябва, щото става смешно, а и социалния натиск се усеща от жените най-вече) прави пред "аудитория", където да се правиш на маймун, а само с определени колежки (в моя случай например, тези за които съм споменал, нещата дето съм сторил с тях, са били когато сме били насаме), и които знаем 1) че ни харесват, 2) имаме си някаква игра и 3) правиш го за да тестваш границите си/а и техните.
И като на последно място - всичко е един обучителен процес; тука с тия се държиш по един по начин, с тези от кафето по друг, а тези към които наистина имаш/а и те имат/ интерес към теб се държиш по начина който описа - "сериозен, могъщ, достоен, горд, умът бистър, емоциите контролирани", а не постоянно "да забавничиш". Говоря, да пускаш тези неща "тук и там". В случая в примера с размяната с онази колежка, се случи в рамките на някоя друга минута и това беше; защото ако се прави постоянно и постоянно си забавния тип както ти казваш, на края се получава не само наводняване, но и не си себе си, ясно е; прекалено емоционален ставаш и това се усеща.

//А това там, със "следенето" на жената се вика - дебнене и знаем кои мъже го правят; нуждаещите се, без избор, нямащи никаква цел в живота и тн. Даже не знам защо точно в тази тема го сподели?... Както и да е.//

Поздрави
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 10, 2019, 09:14:49 »

А и друго нещо, какво, мислиш че ти поддържаш един и същ фрейм на всякъде ли?  Истината е, че за всеки човек който познаваш, си имаш някакъв образ и ти всячески се стремиш да го поддържаш.
Към днешно време почти няма действие, което да извършваме и зад него да не седи огледален принцип.
Какви дрехи ще облечем днес? - огледално затвърждаване на образа, който да пасне в определени представи за модно, или най-малкото социално.
Огледалото се пренася върху обкръжението ни и сравнението. Върху образованието и работата.
Огледалото изпъква особено ярко при общуването с близък човек. Нуждата да поддържаме образа, който имаме за себе си, нуждата да ни разберат правилно, всичко това е огледална нужда.
И така се получава, че накъдето и да се обърнем виждаме себе си!
Практически ние не общуваме със света и с хората, а сме затворени в огледалната си стая и сами си говорим в нея, изправени пред различни огледала, предвидени за всяка една ситуация.

Има една теория, че характера с който си не се променя. Мда, някои поведенчески навици и тн. можеш, но изцяло – няма как. И примерно, родителите ти най-вече, те знаят като еди какъв си и няма сила на света която да промени мнението им за теб.
Не може да не излизаш от фрейма си и тн. , па ти колкото искаш поддържай контрол върху емоциите си и тн.
Осъзнаването на действията е далеч по обхватно. Осъзнавайки, че ние се оглеждаме във всеки и всичко, за да поддържаме представата за самите себе си или се стремим да изградим тая, която ни харесва е далеч по-ключово, но и далеч по-трудно. Лесно е да седнеш за час да практикуваш. Въпроса е какво се случва извън това време?
Някой ще рече... осъзнавам непрекъснато някакви неща. Въпроса е да уловим колко от осъзнаванията ни са огледални и колко истински. Отговора е отчайващ.

Но поне във всичко може да се намери смешната страна.
Айде дерзай сега, играч.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 959

Профил
« Отговор #4 -: Април 16, 2019, 20:21:14 »

Дерзал съм и пак ще дерзая, който е дерзал пак ще дерзая. Дерзаенето е дерзаене, единствено и само тогава когато дерзаеш, дерзаейки.

Не разбирам защо приемаш поста ми лично? Само да напомня, че преди не много време, Слейър заяви, че всичко що се поства във форумеца е негова собственост. Защо не се сърдиш на него и не го караш да дерзае?

Нека първо, както казват старите ора, на фърст стейдж, да запитам, на какво всъщност трябва да се учим? Да сваляме мацки, да ги чукаме? Хората го вършат от както съществуват, животните вършат същото. Кое магаре си видял да се учи как да го спущи на магарицата? Защо е нужно да се учим на нещо което по дифолт, както пак казват старите ора, ни е записано още преди да разпънем палатката за пръв път.
Всеизвестно е какво искат жените, всеизвестно е какви качества се очаква да има мъжа за да бъде вървежен. Не е добре да тестваш границите на хората, никак даже. Границата е граница, защото не трябва да се прекрачва, а при тестове често се случва. Да тестваш собствените си граници, би следвало всеки да познава собствените си граници. Аз например съм запознат със своите, те не са широки, но живея със себе си, по един или друг начин.

Мъжете нямаме избора. Вярно е, може да си харесван от много жени, но в точно определен момент искаме само една. Ако тя ни отреже, ние не избираме друга правим компромис с друга. Дори в магазина, където се говори за избор, избор нямаме. Тоест избираме, това което можем да си позволим, това което е вкусно, това което е полезно, това което ни трябва. Разбираш ли какво казвам?  Всеки избор, който правим е всъщност компромис. Аз например скоро си избирах лаптоп, дизайна на една марка ми харесва най-много, но за нещастие нямат модела с параметри които искам, за сметка на това друга имаше дори по-добри от тези които ми трябваха но дизайна не беше нещо което да ме изкефи, трета предлагаше дизайн и параметри но посредствен дисплей. В крайна сметка имах избор, но направих компромис със дизайна за да имам параметри и дисплей. В случаея дори не засягам цената, тогава избора е по-труден и компромисите са по-големи.

Не мисля, че потдържам един и същ фрейм, защото не знам какво е фрейм. Ако е това което си мисля, не, категорично не поддържам един и същ такъв. Действам точно така както е нужно, държа се точно така както е нужно за да постигна целта си. Нищо повече. Трябва да намираш някаква цел във всичко което правиш или казваш, в противен случай е труд и думи на вятъра. Когато съм на среща с, както е романтични да се казва, партньори се държа точно така както е нужно за да опека нещата. Когато съм с жена, се държа точно така както повелява инстинкта за да и събуя гащите. Когато говоря с клиент, се държа точно както следва за да му взема парите.

Да се гледаш в очите на другите е, безпредметно, поне според мен. Да се оглеждаш непрекъснато говори за проблеми със самочувствието.
За характера на човек изграден в ранните му години, няма спор, той не се променя. Аз например от дете съм спокоен и уравновесен, приемам нещата без излишни емоции, не отдавам голямо значение на нищо което се случва около мен. И така съм си бил винаги. За сметка на това, имам приятели от детинство, пълна противоположност на мен. Избухват, викат крещят, псуват карат се, сърдят се. Изнервени са, най-малкото може да ги изкара от релси. Други, възприемат света много трагично, за тях има само смърт и болка и страдание.

Пак ще пиша, много се напих.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: